*

Αποστολέας Θέμα: ωρομισθιοι και ολοημερα 2007-2008 ποσα μορια χρειαζονται?ποτε αρχιζουν να καλουν  (Αναγνώστηκε 9394 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος iro*

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 15
  • ***soul rebel***
    • Προφίλ
στην περιφερεια νοτιου αιγαιου περιμενουν την δευτερα να τους στειλουν τις ωρες που θα εχουν στην διαθεση τους και την τριτη θα αρχισουν τα τηλεφωνα,πηγα σημερα και ρωτησα.Υπομονη, πλησιαζουμε...

Καλησπερα!! Kofia ηθελα να σε ρωτησω αν εχεις κατι νεωτερο απο Ν.Αιγαιο.. Εχουν αρχισει τα τηλεφωνα??? αν οχι, εχεις καποια πληροφορια???
Ευχαριστω, καλα αποτελεσματα! ***

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος kofia

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 232
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
χτες τηλεφωνησα και μου ειπαν οτι δεν εχουν κατι νεοτερο....σημερα δεν πηρα τηλ αλλα αυριο θα παω απο εκει γιατι πρεπει να τους εχουμε απο κοντα...

Αποσυνδεδεμένος marel

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 6
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Στη Γ' αθήνας έχουν ξεκινήσει να καλούν ωρομίσθιους ΚΦΑ για ολοήμερα.

Αποσυνδεδεμένος kofia

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 232
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
λοιπον για οσους εχουν δηλωσει περιφερεια νοτιου αιγαιου, πηρα τηλ στην πρωτοβαθμια και μου τα μασουσαν...ξερουμε ηδη οτι αλλου εχουν αρχισει να καλουν για ολοημερα, οποτε εχει ξεκινησει η διαδικασια...ο υπαλληλος μου ειπε οτι ναι εχουν δωθει καποιες ωρες αλλα αχι ακομα σε αυτην την περιφερεια, και οτι ισως μεσα στη βδομαδα ή απο την επομενη.... το θεμα ειναι οτι ζοριστηκε για να μου τα πει και προσεχε πολυ τα λογια του...
τι στο καλο συμβαινει?? μια απλη ερωτηση εκανα και δεν μου αρεσε ο τροπος που αντεδρασε.. λες και ζυγιζε τα λογια του...
οποιος ειναι απο την ιδια περιφερεια να παρει τηλ 22410-55810 και να ρωτησει (πρωτοβαθμια ροδου) μπας και καταλαβουμε τι παιζει...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος gmponeli

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
αν υπαρχει ενημερωση και για την πρωτοβαθμια αχαιας 2610 620609 σχετικα με τα ολοημερα και τους ΚΦΑ. Ας γραψει καποιος να μαθουμε τι γινεται.

Αποσυνδεδεμένος meli

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 152
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Δεν υπάρχει περίπτωση σε κάποιους νομούς να καλούν και σε κάποιους άλλους όχι. Αυτό συμβαίνει μόνο αν δεν υπάρχουν ώρες σε κάποια περιφέρεια. Στην Αθήνα έχουν αρχίσει και καλούν όλες οι Δ/νσεις. Τουλάχιστον αυτό μου είπε υπάλληλος από Γ' Αθήνας. Δίνεται το οkey από το υπουργείο και ξεκινάνε σ' όλη την Ελλάδα να καλούν  όσα άτομα χρειάζονται για τις ώρες που έχουν πιστωθεί.  Γ'  Αθήνας απ' ότι γνωρίζω θα καλέσουν γύρω στα 100 άτομα.

Αποσυνδεδεμένος charly

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 4
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
καλησπερα συναδελφοι!μηπως μπορει καποιος συναδελφος απο γ'αθηνας να μας ενημερωσει ποσα ατομα εχουν καλεσει μεχρι τωρα?σε ποιο σημειο του πινακα εχουν φτασει?

Αποσυνδεδεμένος meli

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 152
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Charly, χθες 23/10 επικοινώνησα με Γ' Αθήνας (μεσημέρι) και μου είπαν ότι ο τελευταίος που είχαν καλέσει μέχρι εκείνη τη στιγμή έχει στον ενιαίο σειρά γύρω στο 857 και στον πίνακα των ωρομισθίων γύρω στο 177. Θα καλούσαν γύρω στα 40 άτομα. Πάρε τηλέφωνο και ρώτα τους και εσύ να σου πουν μέχρι πιο νούμερο και όνομα έχουν φτάσει. Είναι ευγενικοί, θα σου απαντήσουν.

Αποσυνδεδεμένος charly

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 4
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
ευχαριστω meli,θα παρω αυριο και θα ενημερωσω για οτι μου πουν.εσυ για αττικη περιμενεις?εγω μιλησα με α' και β' αθηνας την δευτερα 22/10 και δεν ειχαν να μου πουν κατι.μονο απο την β' μου ειπαν να ξανακαλεσω την παρασκευη.απο εκει μηπως εσυ εχεις καποια πληροφορια?

Αποσυνδεδεμένος meli

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 152
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Charly εγώ περίμενα από Γ΄Αθήνας αλλά με κάλεσαν χθες από Α΄ Αθήνας και δέχτηκα. Ήμουν 20 θέσεις πιο κάτω από το 177 στην Γ' Αθήνας αλλά επέλεξα να μην περιμένω. Σου εύχομαι καλή πρόσληψη σύντομα.

Αποσυνδεδεμένος DRRG

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 6
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Εδώ και 2 μέρες καλούν ωρομισθιους στο Ν.Ηρακλείου (φαντάζομαι και σε άλλους νομούς) χωρίς να εχουν ολοκληρωθεί οι προσλήψεις στα ΤΑΔ , να δω που θα τους τοποθετησει όλους.

Αποσυνδεδεμένος charly

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 4
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
α'αθηνας εχειφτασει στο 265 και θα παρει αλλα 10 ατομα η γ'αθηνας θα παρει 17 και η β' θα ξεκινησει να καλει σημερα και θα παρει 12.μου ειπαν ολοι οτι θα εχει και δευτερη φουρνια!ξερει κανεις τιποτα περισσοτερο για αττικη?

Αποσυνδεδεμένος kofia

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 232
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
μα καλα οι δικοι μας στο νοτιο αιγαιο τι στο καλο κανουν??????

Αποσυνδεδεμένος Nina P

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 869
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ18.02 (18.35) χαμόγελο-ευγένεια-εξυπηρέτηση
    • Προφίλ
Ότι και στην Θεσσαλία. ??? :-\ Ξύνονται.
Γίνε εσύ ο ίδιος η αλλαγή που θέλεις να φέρεις στον κόσμο.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159540
  • Σύνολο θεμάτων: 19211
  • Σε σύνδεση σήμερα: 262
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 2
Επισκέπτες: 243
Σύνολο: 245

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.102 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.