*

Αποστολέας Θέμα: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας  (Αναγνώστηκε 1558736 φορές)

0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος thtsag

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 25
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Απάντηση #4508 στις: Ιούλιος 06, 2016, 02:32:34 μμ »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 12:53:12 »

Αποσυνδεδεμένος markosath

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 332
  • IT"S TRUMP
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Απάντηση #4509 στις: Ιούλιος 06, 2016, 03:07:50 μμ »
Η χαραμάδα που ξεχείλωσε και εγινε https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%B7_%CF%84%CF%81%CF%8D%CF%80%CE%B1
Μόλις πληρωθούν οι προμηθευτές και οι ασφαλιστικές εισφορες όπως λεει το  Ι.ΝΕ.ΔΙ.ΒΙ.Μ μπορεί κάποιοι να πέσουν και μέσα να ταξιδευουν αιωνια στον χωροχρόνο του υπεπθ  8)
Σαν λαός έχουμε πολύ γέλιο....
https://www.donaldjtrump.com/

Trump wins presidency

Donald Trump will become the next president of the United States in a stunning victory.

Αποσυνδεδεμένος Theta._

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 612
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω εκπαίδευση , Παναιτωλικό & Επανάσταση
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Απάντηση #4510 στις: Ιούλιος 06, 2016, 04:09:24 μμ »
http://inedivim.gr/%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CF%8E%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82/%CE%B1%CF%80%CE%BF%CF%80%CE%BB%CE%B7%CF%81%CF%89%CE%BC%CE%AE-%CE%B4%CE%B5%CE%B4%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%B5%CF%85%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CF%89%CE%BD-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%BF%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%BA%CF%8E%CE%BD-%CE%B5%CE%BA%CE%BA%CF%81%CE%B5%CE%BC%CE%BF%CF%84%CE%AE%CF%84%CF%89%CE%BD-%CE%B4%CE%B9%CE%B5%CE%BA%CE%B4%CF%83%CE%B5%CE%BA

Ή σημερινή ανακοίνωση ινεδιβιμ. Χαραμαδα.....


Συνάδελφε , Ευχαριστούμε για την ενημέρωση και παράθεση του Λινγκ.
Τώρα , εάν το ΙΝΕΔΙΒΙΜ όντως μας "ενημερώνει" ,  ας το δούμε!...

Με τα καλά (ελπίζω) ελληνικά μου και μια μέτρια αντίληψη όρων οικονομικών συναλλαγών..
Άκρη από την ανακοίνωση ΔΕΝ βγάζω...

Ο Τίτλος του "δελτίου τύπου" , από τη μια μας βάζει μεσ' την τρελλή χαρά!  "Αποπληρωμή δεδουλευμένων  κλπκλπ.." λέει!..

Όπως και να το δεις έχει τη σαφήνεια της Εξόφλησης... Συνολικής , δεδομένου ότι ΔΕΝ το περιορίζει σε Εξάμηνα Διδασκαλίας. Ούτε "ρύθμιση εκκρεμοτήτων".. ούτε τίποτα "περιοριστικό" , ανασφαλές και τέτοια...
..Και πάμε στο κείμενο και παρακαλώ , προσπαθείστε και σεις να βγάλετε άκρη...


Μένω στις δικές μας περιπτώσεις , των Εκπαιδευτών - οι Προμηθευτές είναι άλλη , τραγική, ιστορία.

"...βρίσκεται σε εξέλιξη η καταβολή των αντιστοίχων κονδυλίων προς τους (...) εκπαιδευτές...".  Μάαααλιστα!!!!...  Αυτό σημαίνει ότι τα "σχετικά" , ήδη περνάνε στους Λογαριασμούς μας!...
Ισχύει;;... Μπα, φέεετααααα!!!!!...

Και Αμέσως μετά , ξεκινάνε τα "ΘΑ" , υπό περιορισμούς , τώρα! !..

"Ήτοι ΘΑ καλυφθούν.." φόροι , "Αμοιβές Τρίτων"  (οι "Τρίτοι" , ποιοί είναι;;;..  Εμείς;... Άλλοι;.. όσον αφορά "..Τρίτων για τους εκπαιδευτές των Δ.Ι.Ε.Κ./Δ.Σ.ΕΚ....").

..και τέλος οι ασφαλιστικές μας εισφορές , των ΙΚΑτζήδων τουλάχιστο.

Παραθέτω ολόκληρο το δελτίο Τύπου , ζητώντας από όποιο Συνάδελφο με ειδικότερες Γνώσεις ,  καταφέρει να το κάνει πιο τάλληρα , να το πράξει , διότι εγώ ΧΑΟΘΗΚΑ....
 

Αποπληρωμή δεδουλευμένων και οικονομικών εκκρεμοτήτων Δ.Ι.ΕΚ/Δ.Σ.ΕΚ

Η Διοίκηση του Ι.ΝΕ.ΔΙ.ΒΙ.Μ. ενημερώνει ότι βρίσκεται σε εξέλιξη η καταβολή των αντιστοίχων κονδυλίων προς τους προμηθευτές και εκπαιδευτές που καλύπτουν τις ανάγκες Δημοσίων Ινστιτούτων Επαγγελματικής Κατάρτισης/Σχολών Επαγγελματικής Κατάρτισης, ήτοι θα καλυφθούν η πληρωμή φόρου Ελευθέρων Επαγγελματιών και Αμοιβών Τρίτων για τους εκπαιδευτές των Δ.Ι.Ε.Κ./Δ.Σ.ΕΚ., οι πληρωμές προμηθευτών μέχρι τον Σεπτέμβριο οικονομικού έτους 2015 και οι πληρωμές ασφαλιστικών εισφορών Ι.Κ.Α για τους εκπαιδευτές των Δ.Ι.Ε.Κ. / Δ.Σ.ΕΚ.

Παρακαλούνται όσοι προμηθευτές έχουν εκκρεμότητες, να προσκομίσουν άμεσα φορολογική και ασφαλιστική ενημερότητα, καθώς και τραπεζικό λογαριασμό προκειμένου να ολοκληρωθούν το συντομότερο δυνατό όλες οι πληρωμές.

Για περισσότερες πληροφορίες και τυχόν διευκρινήσεις μπορείτε να καλείτε στα τηλέφωνα: 213 131 4591, 213 1314449.

Νόμος Είναι Το Δίκιο Του Εργάτη & του Παναιτωλικού

Αποσυνδεδεμένος evalouna

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 32
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Απάντηση #4511 στις: Ιούλιος 06, 2016, 04:19:03 μμ »
Η "αποπληρωμή δεδουλευμένων" του τίτλου της ανακοίνωσης πώς τεκμηριώνεται??? Μας "δεδούλεψαν" και πάλι!!!😢

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 12:53:12 »

Αποσυνδεδεμένος thtsag

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 25
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Απάντηση #4512 στις: Ιούλιος 06, 2016, 04:21:53 μμ »
Αυτό το νόημα είχε και η επιλογή της λέξης χαραμάδα συνάδελφε. Σε αντίθεση με το μακρεσκελέστατο των απαντήσεων σου, παρεπιπτόντως δηλώνω φαν!!!,  εγώ είμαι του ελάχιστου στις παρατηρήσεις μου.
Είναι τόσο κακογραμμένη; η ανακοίνωση ή τόσο καλογραμμένη ώστε να μη βγαίνει νόημα. Δεν μπορώ να το πω.
Εξάλλου μετά το τελευταίο χουνέρι που απο την ημερομηνία κατάθεσης με βάση την ανακοίνωση πέρασε κανενας μήνας μέχρι να δούμε ευρουλάκι δεν ξέρω ποιο είναι το επόμενο χαμηλό στο επίπεδο σας δουλεύω ψιλό γαζί.

Κιπ ποστινγκ και μπορεί να γίνω κι εγώ Παναιτωλικός :)

Αποσυνδεδεμένος evalouna

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 32
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Απάντηση #4513 στις: Ιούλιος 06, 2016, 04:23:54 μμ »
Η φράση κλειδί είναι το "βρίσκεται σε εξέλιξη"! Κάτι κινείται...

Αποσυνδεδεμένος manos_eng

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 40
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Απάντηση #4514 στις: Ιούλιος 06, 2016, 06:16:34 μμ »
Καλησπέρα,
παιρνέτε κανά τηλέφωνο για να τους ενοχλήσετε
για την καταβολή των χρήματων.μπορεί κάποιος να
γράψει το τηλέφωνο του λογιστηρίου να αρχίσουμε να παιρνουμε τηλέφωνα
γιατί αλλιώς δεν ιδρώνουν.επίσης άμα ημουν Αθήνα θα πήγαινα από κοντά και δεν
θα καθόμουν μπροστά από ένα πληκτρολόγιο και να μεμψιμοιρω.

Αποσυνδεδεμένος billy23

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 164
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Απάντηση #4515 στις: Ιούλιος 06, 2016, 08:20:51 μμ »
Πληρώθηκε κανείς για τις εξετάσεις πιστοποίησης του προηγούμενου Ιουλίου ;

Αποσυνδεδεμένος JimP

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 297
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Απάντηση #4516 στις: Ιούλιος 06, 2016, 08:35:11 μμ »
Στο δεύτερο μισό της ανακοίνωσης δυστυχώς αναφέρει για πληρωμή των προμηθευτών, άρα μένουμε πίσω και από τους προμηθευτές μετά τις καθαρίστριες και για πληρωμή ασφαλιστικών εισφορών μέχρι το Σεπτέμβρη, δεν αναφέρει πουθενά για πληρωμή των εκπαιδευτών. Θα μπορούσαμε να συγκεντρώσουμε υπογραφές και να τις στείλουμε με μορφή εξώδικου, εγώ θα ήμουν μέσα, δεν γίνεται να μας κοροϊδεύουν τόσο καιρό...     

Αποσυνδεδεμένος Theta._

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 612
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω εκπαίδευση , Παναιτωλικό & Επανάσταση
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Απάντηση #4517 στις: Ιούλιος 07, 2016, 12:55:02 πμ »
Αυτό το νόημα είχε και η επιλογή της λέξης χαραμάδα συνάδελφε. Σε αντίθεση με το μακρεσκελέστατο των απαντήσεων σου, παρεπιπτόντως δηλώνω φαν!!!,  εγώ είμαι του ελάχιστου στις παρατηρήσεις μου.
Είναι τόσο κακογραμμένη; η ανακοίνωση ή τόσο καλογραμμένη ώστε να μη βγαίνει νόημα. Δεν μπορώ να το πω.
Εξάλλου μετά το τελευταίο χουνέρι που απο την ημερομηνία κατάθεσης με βάση την ανακοίνωση πέρασε κανενας μήνας μέχρι να δούμε ευρουλάκι δεν ξέρω ποιο είναι το επόμενο χαμηλό στο επίπεδο σας δουλεύω ψιλό γαζί.

Κιπ ποστινγκ και μπορεί να γίνω κι εγώ Παναιτωλικός :)

Θενκς πάλι thtsag για την καίρια ενημέρωσή σου.
Απολαυστικές οι παρατηρήσεις σου και φχαριστώ για τα καλά σου λόγια!..

Βρε , άμα είναι να σε κάνω Παναιτωλικό , βάζω μπρος και ποστάρω Χ 5 φορές τη μέρα , από τις οποίες οι δυο - τρεις σε έκταση και "δραματουργία" καλύτερη και από... εφημερίδα τοίχου της ΟΑΚΚΕ (Γκλουπς!!!.. - πηγή Ντόναλντ Ντακ) , κολλημένη σε Ακαδημίας , Κάνιγγος  , όρια Εξαρχείων , Πειραιά , Περαμα και Καλλιθέα , μαζί!!!!...
 8) 8) 8) 8) 8) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Νά' σαι καλά και να πλερωθούμε , για νά' μαστε Καλύτερα όλοι μας!!!!..






 
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 07, 2016, 12:57:56 πμ από Theta._ »
Νόμος Είναι Το Δίκιο Του Εργάτη & του Παναιτωλικού

Αποσυνδεδεμένος Theta._

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 612
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω εκπαίδευση , Παναιτωλικό & Επανάσταση
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Απάντηση #4518 στις: Ιούλιος 07, 2016, 02:04:06 πμ »
Στο δεύτερο μισό της ανακοίνωσης δυστυχώς αναφέρει για πληρωμή των προμηθευτών, άρα μένουμε πίσω και από τους προμηθευτές μετά τις καθαρίστριες και για πληρωμή ασφαλιστικών εισφορών μέχρι το Σεπτέμβρη, δεν αναφέρει πουθενά για πληρωμή των εκπαιδευτών. Θα μπορούσαμε να συγκεντρώσουμε υπογραφές και να τις στείλουμε με μορφή εξώδικου, εγώ θα ήμουν μέσα, δεν γίνεται να μας κοροϊδεύουν τόσο καιρό...     

Δημήτρη Π. , όπως ματάπα , ο καιρός για Οργανωμένες , οιασδήποτε μορφής , αντιδράσεις ... δυστυχώς πέρασε....

ΔΕΝ κάναμε "κάτι".. μα τόσο δα στο τεράστιο , μα στέρεο  χρονικά διάστημα , οπότε εργαζόμαστε απλήρωτοι ... βρισκόμαστε όμως μεταξύ μας σε Γραμματείες , διαδρόμους , από Δ.Ι.Ε.Κ. σε Δ.Ι.Ε.Κ. και ήτανε εύκολο να επικοινωνήσουμε προτάσεις πρωτοβουλιών με Συναδέλφους σε όλη τη Χώρα.

Προσωπικά , έχω μια παραπάνω ευθύνη... όχι προφανώς λόγω καμιάς φοβερής "συνάφειας" με κάποιο από τα "Σωματεία"... "μας" , αλλά διότι , κάτι ενεργό είχα κατά νου και το συζήτησα με μπόλικους Συναδέλφους ήδη πριν την Πασχαλιά , το υπαινίχθηκα και δω, αλλά .... φέεετααααααααααα (πιο αργά και από το ινεδιβιμ λειτούργησα).Κοντολογίς , Τίποτα.

Ξανάπα επίσης ότι οι ΚΥΡΙΕΣ Καθαρίστριες , ορθά Προηγούνται και σήμερα ολοκληρώνεται η μισθοδοσία τους "μόλις" δύο Μηνών , Μάη και Ιούνη. Με το σπαθί τους , τη σκούπα και το φαράσι τους και τα πόδια τους , καθώς ξεκουνήθηκαν Όλες , χωρίς "αναθέσεις" και με τη λήξη της σύμβασής τους 30/6 πορεύτηκαν στα γ@@@ώ τα υπουργεία , υποχρεώνοντας τους "αρμόδιους" να πλερώσουν άμεσα τα μεροδούλια. Η δε "προϊστορία" λέει πως όταν εξοφλούνται οι Καθαρίστριες , μια κάποια σειρά παίρνουμε μεις οι Εκπαιδευτές.


Στα "λοιπά":

Όσον αφορά τα ένσημα , τουλάχιστο των ΙΚΑτζήδων , ο δελτίος τύπου ΙΝΕΔΙΒΙΜ , μα μόνο σε αυτό είν'  κατά τι σαφής. Ή , τουλάχιστο , δεν περιορίζει το χρονικό πεδίο καταβολής. Αλήθεια , ψέμμα , πότε , ποιος είν' ο αδύναμος κρίκος (πηγή: μαυροφορεμένη με κότσο MILF Ελ. Ακρίτα τηλεπαιγνίου) θα δούμε!..

Το χρονικό όριο Σεπτέμβρης 2015 αφορά τον , πραγματικά , Αδύναμο Κρίκο "προμηθευτές" , οι οποίοι ... όσοι τουλάχιστο δεν γενικά κρατικοδίαιτοι "πελάτες" , αλλά κανονικοί Νοματαίοι ... την έχουν κάτσει τη βάρκα!..

Από το να προμηθεύεις σακκούλες σκουπιδιών , ξηρογραφικό χαρτάκι , τόνερς κλπ. (μερικά εκ των ενδεικτικών που βλέπαμε να λείπουν από τα Δ.Ι.Ε.Κ. και με το ζόρι να ξανάρχονται..) και να πληρώνεσ αι ύστερα από δυο - τρία χρόνια , έχοντας και φορολογική ενημερότητα για ΦΠΑ που θα εισπράξεις ... όοοοταααααννν.... 

Αμ... καλύτερα να μπαίνεις στο τραίνο "Με- Συγχωρείτε- ΓΙΑ - την - ενόχληση- ΔΕΝ - Είμαι - Ζητιάνος- Είμαι -ΟΟΟ - μπαμπάς - ΤΗΣ - Αννούλας - ΠΟΥ- την- έδειξε- Η - Τηλεόραση- ΚΑΙ - τηνεδημοσίευσε- Η - Εφημερίδα-ΠΟΥΟΥΟΥ- Πάαασχει- ΑπόΑστυφυλίαΣκορβούτοΚΑΙΡινίτιδαΣτονΑριστερόΟφθαλμό - ΣΥΝ (εδώ πέφτει Λυγμός "μπαμπάΑννούλας"- Αναμονή ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗΣ- βαλβίδας-Σκωληκοηδούς Αποφύσεως- ΑΧΧΧΧ- ΑΧΧΧΧ- ΑΧΧΧΧ.. -  ΚΑΙΜαζί - Το αυτάκι ΤΗΣ- ΔΕΝ αντέχει - ΤΟΟΟ Σκουλαρίκι- ΠΟΥ της έδωκε_ ΜΕ Αγάπη- ΗΗΗ Μαριάνα Βαρδινογιάννη - Το Έδειξε ΚΑΙ- Το Μέγκα- ΚΑΙ το ΣΤΑΡ-  Παρακαλώ- ΤΗΝ - καλοσύνη -ΣΑΣ- έχω- Χαρτομάντηλα και ΔΥΟ- Στυλά- Κόκκινο και μπλε- ... κλπκλπκλπ...".

Εκεί ο "μπαμπάςΑννούλας" , κάτι ψιλό μεν ζεστό - μετρητό καθαρίζει!!...

Είδατε βρε Συνάδελφοι;;;.. Τουλάχιστο υπάρχουν άλλοι .. πιο αδύναμοι κρίκοι από μας!!!!...


Συνάδελφε JimP , προφανώς ΔΕΝ σε "διορθώνω"!.. Είσαι κομμάτι του "περίμενε" Όλων μας και αναλόγως μπερδεμένος με τη "σαφήνεια" του "δελτίου" ΙΝΕΔΙΒΙΜ.

..Κάνω κάποιες γενικότερες διευκρινήσεις και σαρκάζω , διότι τίποτα πλουσιόπαιδα του "χόμπυ" ΔΕΝ είμαστε , Απλήρωτοι Εργαζόμενοι Είμαστε , αλλά σε κανένα κερατά εργοδότη δεν θα κάνουμε τη χάρη να γίνουμε καταθλιπτικά αδρανείς...

Άσχετο:

Πυκνώνω και τα ποστς , μπας και καταφέρω να αποσπάσω ΦιλοΠαναιτωλικά στοιχεία , κατά το υπεσχημένο από πλευράς Συναδέλφου thtsag!....

 ;) ;D ;D

Αφτά!

Θ._



« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 07, 2016, 04:01:00 πμ από Theta._ »
Νόμος Είναι Το Δίκιο Του Εργάτη & του Παναιτωλικού

Αποσυνδεδεμένος markosath

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 332
  • IT"S TRUMP
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Απάντηση #4519 στις: Ιούλιος 07, 2016, 08:21:27 πμ »
Ρε αγαπητέ φίλε τι να λέμε για τις πληρωμές; Να γράφουμε φιλοσοφίες;
Εδω γενικά ειναι του φιλοσοφείν...όσο περισσότερο φιλοσοφείν τόσο βαράει το εξωδικείν.
https://www.donaldjtrump.com/

Trump wins presidency

Donald Trump will become the next president of the United States in a stunning victory.

Αποσυνδεδεμένος jimpapas1

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 652
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Απάντηση #4520 στις: Ιούλιος 07, 2016, 11:25:08 πμ »
Απ' ότι καταλάβατε η ανακοίνωση είναι ξεκάθαρη.
Με λίγα λόγια λένε ότι "δεν γνωρίζουμε πότε θα πληρωθείτε για το εξάμηνο 2015Β και πολύ περισσότερο για το 2016Α και μη μας πρήζετε".
Οι άνθρωποι είναι ξεκάθαροι.

Αποσυνδεδεμένος Panoszzzzz

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 76
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Απάντηση #4521 στις: Ιούλιος 07, 2016, 04:31:39 μμ »
Μετά από επικοινωνία με το λογιστήριο του Ι.ΝΕ.ΔΙ.ΒΙ.Μ. ΤΗΛΕΦ. 2131314591, ήταν ξεκάθαρο ότι η ανακοίνωση στις 6 Ιουλίου δεν αφορά εκπαιδευτές.. Σε ερώτηση μου τι νέο υπάρχει για την αποπληρωμή των δεδουλευμένων μας η απάντηση ήταν επίσης ξεκάθαρη.. ''Δεν υπάρχουν χρήματα γι αυτό το κομμάτι.. ''
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 07, 2016, 04:35:01 μμ από Panoszzzzz »

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159846
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 608
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 12
Επισκέπτες: 564
Σύνολο: 576

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.082 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.