*

Αποστολέας Θέμα: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια  (Αναγνώστηκε 4324495 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος enkm

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 195
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #18508 στις: Ιανουάριος 22, 2017, 10:35:14 μμ »
ΔΕΝ υπήρχαν μόρια!!!!!ΔΕΝ υπήρχαν μόρια!!!! Έχω γίνει γραφικός αλλά από τους ΠΕ11 μόνο 15 δεν πήραν μετάταξη στον τόπο μόνιμης κατοικίας τους και χωρίς να ειναι όμοιος ο τόπος κατοικίας με το νομό δευτεροβάθμιας στο οποίο υππηρετούσαν πριν την μετάταξη.
Επιτέλους μια δημόσια υπηρεσία ΔΕΝ με βγάζει τρελλό!!!!!

[....όταν  ο Κουρακης έκανε τον έλεγχο (4ος/2015) υποσχέθηκε ανακοίνωση των μορίων..και των προτιμήσεων.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 05:50:40 »

Αποσυνδεδεμένος john-πε06

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 349
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #18509 στις: Ιανουάριος 22, 2017, 11:44:38 μμ »
Α,ρε Αρβανιτόπουλε...Εδωσες πολύ πόνο τότε και απ'ότι φαίνεται δίνεις πολύ πόνο ακόμα σε διάφορους που δήθεν κόπτονται για τη νομιμότητα αλλά κάνουν μόκο-τσιριμόκο σε άλλες περιπτώσεις παρανομιών ή αποδεδειγμένα  αντισυνταγματικών πράξεων όπως,ενδεικτικά αναφέρω,το πετσόκομμα των μισθών και συντάξεων μας,ο ένφια,η περικοπή αν όχι εξαφάνιση της ιατροφαρμακευτικής μας περίθαλψης,η επιβολή νόμων με τη μορφή κατεπείγοντος στη βουλή που μας αφορούν όλους κτλ.
Ρε μάγκες πείτε το ευθέως και μη μπλέκετε το νόμο στις βρωμοδουλειές σας:μας πείραξε που κάποιοι πήγατε στα σπίτια σας και μεις μείναμε στου.......τη μάνα,γιαυτό εδώ και 3 χρόνια ψάχνουμε να βρούμε τη λεπτομέρεια της λεπτομέρειας για να βγάλουμε παράνομη τη διαδικασία.Είστε φαρισαίοι και υποκριτές όμως γιατί δεν κάνετε το ίδιο και στα υπόλοιπα ζητήματα που σας αφορούν.
Ντροπή σας!Και μη ξανακούσω οτι θέλετε σεβασμό γιατί δεν σας αξίζει...
ΥΓ:Ξέχασα όμως,έπρεπε ο Αρβανιτόπουλος τότε να βγάλει σε διαθεσιμότητα 6000 εκπαιδευτικούς όπως του είχαν ζητήσει με διαδικασίες εξπρές οι ξένοι εκβιαστές,για να δω τότε τι θα λέγατε.Θα σας άρεσε να είσασταν μέσα σε αυτό το νούμερο???Όχι,ε???Καλά το φαντάστηκα.....

Αποσυνδεδεμένος edesta

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 354
  • Έκπληξη
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #18510 στις: Ιανουάριος 23, 2017, 12:53:03 πμ »
Ενώ τα κουκιά είναι μετρημένα, στο αν περισσεύει ένας εκπαιδευτικός ή όχι, επειδή η δουλειά του είναι να κάνει μάθημα σε τμήματα που περιέχουν παιδιά, ο μηχανισμός του υπουργείου έχει κάνει θαύματα. Από τη μία πολλοί περισσεύουν, δεν έχουν οργανική και δεν μπορούν να πάρουν μετάθεση, αλλά από την άλλη  το πρόβλημα της διδασκαλίας το κλείνουμε με αποσπάσεις σε θέσεις που δημιουργούνται για αυτό το σκοπό, ενώ ταυτόχρονα θα πάρουμε και αρκετούς αναπληρωτές. Α ξέχασα θα μετατάξουμε αρκετούς και επειδή υπάρχουν πολλές δίκαιες ενστάσεις (οι οποίες δε θα υπήρχαν αν είχαν γίνει σωστά οι όποιες μετατάξεις) θα μετατάξουμε και άλλους. Γιατί μιλάω για μηχανισμό; Δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι όλοι οι Υπουργοί έχουν στο μυαλό τους αυτό το μοντέλο λειτουργίας.

Αποσυνδεδεμένος j.prin

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 95
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #18511 στις: Ιανουάριος 23, 2017, 08:44:01 πμ »
Η Ελλάδα χρειάζεται κι άλλους σαν εσένα για να πάει μπροστά!
Απαράμιλλο ήθος και ύφος, αναντίρρητο αίσθημα δικαίου!
Υπόδειγμα ανθρώπου και εκπαιδευτικού, εύγε συνάδελφε!

ΥΓ: Πάνω στη βιασύνη σου ξέχασες να ρίξεις στο τραπέζι και το μεσανατολικό...

Α,ρε Αρβανιτόπουλε...Εδωσες πολύ πόνο τότε και απ'ότι φαίνεται δίνεις πολύ πόνο ακόμα σε διάφορους που δήθεν κόπτονται για τη νομιμότητα αλλά κάνουν μόκο-τσιριμόκο σε άλλες περιπτώσεις παρανομιών ή αποδεδειγμένα  αντισυνταγματικών πράξεων όπως,ενδεικτικά αναφέρω,το πετσόκομμα των μισθών και συντάξεων μας,ο ένφια,η περικοπή αν όχι εξαφάνιση της ιατροφαρμακευτικής μας περίθαλψης,η επιβολή νόμων με τη μορφή κατεπείγοντος στη βουλή που μας αφορούν όλους κτλ.
Ρε μάγκες πείτε το ευθέως και μη μπλέκετε το νόμο στις βρωμοδουλειές σας:μας πείραξε που κάποιοι πήγατε στα σπίτια σας και μεις μείναμε στου.......τη μάνα,γιαυτό εδώ και 3 χρόνια ψάχνουμε να βρούμε τη λεπτομέρεια της λεπτομέρειας για να βγάλουμε παράνομη τη διαδικασία.Είστε φαρισαίοι και υποκριτές όμως γιατί δεν κάνετε το ίδιο και στα υπόλοιπα ζητήματα που σας αφορούν.
Ντροπή σας!Και μη ξανακούσω οτι θέλετε σεβασμό γιατί δεν σας αξίζει...
ΥΓ:Ξέχασα όμως,έπρεπε ο Αρβανιτόπουλος τότε να βγάλει σε διαθεσιμότητα 6000 εκπαιδευτικούς όπως του είχαν ζητήσει με διαδικασίες εξπρές οι ξένοι εκβιαστές,για να δω τότε τι θα λέγατε.Θα σας άρεσε να είσασταν μέσα σε αυτό το νούμερο???Όχι,ε???Καλά το φαντάστηκα.....

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 05:50:40 »

Αποσυνδεδεμένος trust no one

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3997
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ86 (ΠΕ19)
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #18512 στις: Ιανουάριος 23, 2017, 01:35:53 μμ »
Δεν πρέπει να υπάρχει προσφυγή μόνο στο ΣτΕ που (απ'ό,τι είπατε) εκδικάζεται στις 26/1. Πρέπει και η προσφυγή ΑΚ1515/2013 στο Διοικητικό Εφετείο Αθηνών που εκδικάστηκε στις 18/1 να αφορά στις μετατάξεις. Άρα, αν όντως αφορά στις μετατάξεις, περιμένουμε απόφαση κι από κει. Και το ΔΕΑ δε θα κοιτάξει τη συνταγματικότητα μόνο, αλλά και το αν τηρήθηκαν οι προβλεπόμενες διαδικασίες. Οπότε έχει μέλλον η υπόθεση...

Αποσυνδεδεμένος john-πε06

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 349
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #18513 στις: Ιανουάριος 23, 2017, 02:26:00 μμ »
Η Ελλάδα χρειάζεται κι άλλους σαν εσένα για να πάει μπροστά!
Απαράμιλλο ήθος και ύφος, αναντίρρητο αίσθημα δικαίου!
Υπόδειγμα ανθρώπου και εκπαιδευτικού, εύγε συνάδελφε!

ΥΓ: Πάνω στη βιασύνη σου ξέχασες να ρίξεις στο τραπέζι και το μεσανατολικό...
Ειπε ο αδαής και εσιώπησαν οι γενναίοι...Ή  αλλιώς,γιατί μάλλον το μυαλό σου δεν φτάνει ως το σημείο να το καταλάβει,τί να μας πεις και εσύ....
ΥΓ:Για την ταμπακιέρα ουδείς λόγος βέβαια,τόσος είναι ο πόνος σου...
ΥΓ:Είσαι τόοοοοοοοσο λίγος για να με κρίνεις...

Αποσυνδεδεμένος mariefrance

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 564
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #18514 στις: Ιανουάριος 23, 2017, 02:31:51 μμ »
Ολα όσα αφορούν τα δικαστήρια και το ΣΤΕ ειναι σεβαστά και όντως θα δούμε τι θα αποφανθούν
Προσωπικά οργίζομαι γιατι η πολιτική ηγεσία χρησιμοποιεί για ψηφοθηρικούς λόγους πορίσματα που τα θυμάται οποτε θέλει και τα διαρρέει οποτε θέλει για να κουνάει χάντρες και καθρεφτάκια στους ιθαγενείς ουρλιάζοντας κατα των προηγούμενων διεφθαρμένων χωρις όμως ουσιαστικά να κανει κάτι
Γιατι δεν έκανε ο Κουρακης; Γιατι δεν έκανε ο Φίλης; Ποιος τους εμπόδισε;
Το να ανακινούν το θέμα ανα τακτά χρονικά διαστήματα ενώ έχουν βγάλει ΦΕΚ με οργανικές εμένα προσωπικά φτηνό κόλπο ενόψει εκλογών μου φαίνεται
Ας τις ανακαλέσουν να τελειώνουμε δε θα μπω παλι σε ανούσιες συζητήσεις αν ειμαι λαμόγιο η δεν ειμαι δε χρωστάω σε κανέναν εξηγήσεις
Λεω μονο το απλό ας πάρει μια απόφαση η πολιτική ηγεσία και ας πάψει να χρησιμοποιεί το θέμα για φτηνούς εντυπωσιασμούς

Αποσυνδεδεμένος john-πε06

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 349
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #18515 στις: Ιανουάριος 23, 2017, 02:33:06 μμ »
Δεν πρέπει να υπάρχει προσφυγή μόνο στο ΣτΕ που (απ'ό,τι είπατε) εκδικάζεται στις 26/1. Πρέπει και η προσφυγή ΑΚ1515/2013 στο Διοικητικό Εφετείο Αθηνών που εκδικάστηκε στις 18/1 να αφορά στις μετατάξεις. Άρα, αν όντως αφορά στις μετατάξεις, περιμένουμε απόφαση κι από κει. Και το ΔΕΑ δε θα κοιτάξει τη συνταγματικότητα μόνο, αλλά και το αν τηρήθηκαν οι προβλεπόμενες διαδικασίες. Οπότε έχει μέλλον η υπόθεση...
Ναι,ναι,και μην ξεχνάμε επίσης οτι την υπόθεση θα την κρίνουν επίσης μετά από προσφυγή των 50-100 ''αδικημένων'' που εδώ και 3 χρόνια δίνουν το δικό τους προσωπικό αγώνα δικαίωσης,ηθικής και πάνω απ'όλα αξιοπρέπειας(η σειρά τυχαία):
-η ύπατη αρμοστεία του ΟΗΕ
-το δικαστήριο ανθρωπίνων δικαιωμάτων με έδρα τη Σορβώνη
-ο διεθνής οργανισμών αναξιοπαθούντων
-η πρόεδρος του κέντρου δια βίου μάθησης της Βρετανικής κοινοπολιτείας με έδρα το Δουβλίνο
-ο παγκόσμιος οργανισμός υγείας
-τα μέλη της ένωσης για την ψυχική υγεία
-το κέντρο εφαρμοσμένης συκοφαντικής δυσφήμισης
-και φυσικά ο σερίφης του Μπρουνέι.
Οπότε,ναι,έχουμε πολύ δρόμο ακόμα....Περαστικά σας....

Αποσυνδεδεμένος trust no one

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3997
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ86 (ΠΕ19)
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #18516 στις: Ιανουάριος 23, 2017, 02:39:47 μμ »
Ναι,ναι,και μην ξεχνάμε επίσης οτι την υπόθεση θα την κρίνουν επίσης μετά από προσφυγή των 50-100 ''αδικημένων'' που εδώ και 3 χρόνια δίνουν το δικό τους προσωπικό αγώνα δικαίωσης,ηθικής και πάνω απ'όλα αξιοπρέπειας(η σειρά τυχαία):
-η ύπατη αρμοστεία του ΟΗΕ
-το δικαστήριο ανθρωπίνων δικαιωμάτων με έδρα τη Σορβώνη
-ο διεθνής οργανισμών αναξιοπαθούντων
-η πρόεδρος του κέντρου δια βίου μάθησης της Βρετανικής κοινοπολιτείας με έδρα το Δουβλίνο
-ο παγκόσμιος οργανισμός υγείας
-τα μέλη της ένωσης για την ψυχική υγεία
-το κέντρο εφαρμοσμένης συκοφαντικής δυσφήμισης
-και φυσικά ο σερίφης του Μπρουνέι.
Οπότε,ναι,έχουμε πολύ δρόμο ακόμα....Περαστικά σας....

Κατανοητός ο εκνευρισμός σου, αλλά δεν καταλαβαίνω ποιος θεωρείς ότι είναι ο τρόπος να διεκδικήσει κάποιος το δίκιο του. Να ρωτάει εσένα; Γιατί λίγο μου κάνεις από τα λεγόμενα σου, ότι θεωρείς τους πάντες τόοοοοοοοοοοσο λίγους να σε κρίνουν. Αντιθέτως ότι θεωρείς τον εαυτό σου τόοοοοοοοοοσο ικανό να κρίνεις τους πάντες. Στην τελική βέβαια, αν βγει η απόφαση του δικαστηρίου, λίγη σημασία θα έχει το τι λες και το τι πιστεύεις. Για την ιστορία, ούτε μεταταγμένος είμαι, ούτε "αδικημένος". Τα γεγονότα αναφέρω. Εσύ αντιθέτως μας λες ότι πρώτα πρέπει να αντιδράσουμε για το μνημόνιο και μετά για τις μετατάξεις. Εγώ πάλι λέω ότι μπορούν να γίνουν και τα 2 ταυτόχρονα.

Αποσυνδεδεμένος john-πε06

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 349
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #18517 στις: Ιανουάριος 23, 2017, 02:49:04 μμ »
Κατανοητός ο εκνευρισμός σου, αλλά δεν καταλαβαίνω ποιος θεωρείς ότι είναι ο τρόπος να διεκδικήσει κάποιος το δίκιο του. Να ρωτάει εσένα; Γιατί λίγο μου κάνεις από τα λεγόμενα σου, ότι θεωρείς τους πάντες τόοοοοοοοοοοσο λίγους να σε κρίνουν. Αντιθέτως ότι θεωρείς τον εαυτό σου τόοοοοοοοοοσο ικανό να κρίνεις τους πάντες. Στην τελική βέβαια, αν βγει η απόφαση του δικαστηρίου, λίγη σημασία θα έχει το τι λες και το τι πιστεύεις. Για την ιστορία, ούτε μεταταγμένος είμαι, ούτε "αδικημένος". Τα γεγονότα αναφέρω. Εσύ αντιθέτως μας λες ότι πρώτα πρέπει να αντιδράσουμε για το μνημόνιο και μετά για τις μετατάξεις. Εγώ πάλι λέω ότι μπορούν να γίνουν και τα 2 ταυτόχρονα.
Κανένας εκνευρισμός φίλε μου,κάνεις λάθος.Εγώ απλά θέτω μερικά ερωτήματα στα οποία δεν απαντά κανείς από τους αδικημένους.Επίσης γιατί ενοχλήθηκες με το ''λίγος'' και όχι με τον οχετό που ρίχνουν στους μεταταγμένους οι διάφοροι?Θα σου πώ γιατί,γιατί το παίζεις ουδέτερος αλλά είσαι εγκάθετος.
Και να σου πω και κάτι,γιατί μάλλον δε γνωρίζεις.Μετά τη πάροδο 2 χρόνων,τίποτα δεν μπορεί να ακυρωθεί στο δημόσιο.Οπότε ξύδι...
Πού είσασταν κρυμμένοι τόσο καιρό και βγήκατε τώρα όλοι οι θιγμένοι ωσάν τα σαλιγκάρια στη βροχή,τώρα που βγήκε μία έκθεση άνευ ουσίας?

Αποσυνδεδεμένος ster

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 202
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #18518 στις: Ιανουάριος 23, 2017, 03:02:01 μμ »
Παρε και 'μενα μπαρμπα!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος trust no one

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3997
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ86 (ΠΕ19)
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #18519 στις: Ιανουάριος 23, 2017, 03:04:45 μμ »
Κανένας εκνευρισμός φίλε μου,κάνεις λάθος.Εγώ απλά θέτω μερικά ερωτήματα στα οποία δεν απαντά κανείς από τους αδικημένους.Επίσης γιατί ενοχλήθηκες με το ''λίγος'' και όχι με τον οχετό που ρίχνουν στους μεταταγμένους οι διάφοροι?Θα σου πώ γιατί,γιατί το παίζεις ουδέτερος αλλά είσαι εγκάθετος.
Και να σου πω και κάτι,γιατί μάλλον δε γνωρίζεις.Μετά τη πάροδο 2 χρόνων,τίποτα δεν μπορεί να ακυρωθεί στο δημόσιο.Οπότε ξύδι...
Πού είσασταν κρυμμένοι τόσο καιρό και βγήκατε τώρα όλοι οι θιγμένοι ωσάν τα σαλιγκάρια στη βροχή,τώρα που βγήκε μία έκθεση άνευ ουσίας?

Μπορείς να μου δείξεις ποιος νόμος προβλέπει αυτό που λες για την πάροδο των 2 ετών; Η προσφυγή έγινε εγκαίρως, οπότε η απόφαση μια χαρά μπορεί να ακυρώσει τα πάντα. Οχετό μπορεί να ρίχνουν και δε συμφωνώ, αλλά δεν είδα να σε λέει κάποιος συγκεκριμένα εσένα λαμόγιο. Στην τελική αυτό που θέλω εγώ να πω είναι ότι υπάρχουν εκκρεμείς δίκες. Το τοπίο δεν πρόκειται να ξεκαθαρίσει οριστικά, αν δε βγουν πρώτα οι αποφάσεις αυτών των δικών. Και η αναίρεση των μετατάξεων δε σημαίνει αυτόματα ότι όλοι ήταν λαμόγια ή βύσματα. Σημαίνει ότι δεν ακολουθήθηκαν οι νόμιμες διαδικασίες. Η ευθύνη μπορεί να βαραίνει το υπουργείο, αλλά η πράξη αυτή καθαυτή θα ακυρωθεί και υποθέτω θα ξαναγίνει. Αν λοιπόν πήρες τη μετάταξη με την αξία σου και τα μόρια σου, που δεν έχω κανένα λόγο να το αμφισβητήσω, θα την ξαναπάρεις με τη νέα διαδικασία. Ίσως όμως στη νέα διαδικασία να είναι οι προσφερόμενες θέσεις λιγότερες. Σε κάθε περίπτωση, νομίζω είναι προς όφελος όλων να γίνουν σωστά οι διαδικασίες, για να μην υπάρχει όλος αυτός ο οχετός που λες. Υπάρχει φυσικά και η περίπτωση η απόφαση να λέει ότι είναι μια χαρά οι μετατάξεις που έγιναν, οπότε και θα πρέπει οι μη μεταταγμένοι να το πάρουν απόφαση.

Αποσυνδεδεμένος sliver

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 860
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #18520 στις: Ιανουάριος 23, 2017, 03:14:54 μμ »
@trust no one

μα καλα τωρα, εχεις κουραγιο να απαντας και στα τρολ του φορουμ;  ;D
respect...
We are so many...

Αποσυνδεδεμένος edesta

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 354
  • Έκπληξη
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #18521 στις: Ιανουάριος 23, 2017, 03:17:25 μμ »
Δεν έκανα αίτηση μετάταξης διότι έτσι όπως ήταν διατυπωμένη η εγκύκλιος υπήρχε πιθανότητα να με στείλουν οπουδήποτε σε όλη την επικράτεια, ακόμη και αν δεν το είχα δηλώσει. Το πρόβλημα όμως βρίσκεται με τις γενικότερα αδιαφανείς διαδικασίες. Ποιος παίρνει απόσπαση τελικά; Ποιος παίρνει μετάταξη τελικά; Πότε περισσεύει κάποιος και παίρνει τα μόρια της οργανικής τελικά; Πώς γίνεται η οριστική τοποθέτηση τελικά; Η ανακοίνωση των κενών; Η χρήση της Διαύγειας; Υπάρχει σε άλλο Υπουργείο τέτοια κατάσταση με τις μετακινήσεις;

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159610
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 418
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 1
Επισκέπτες: 353
Σύνολο: 354

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.085 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.