*

Αποστολέας Θέμα: ΑΣΕΠ 2008  (Αναγνώστηκε 110164 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ΛΕΝΑΚΙ

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 10
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008
« Απάντηση #448 στις: Νοέμβριος 14, 2008, 01:54:28 μμ »
Παιδιά να σας ρωτήσω κάτι μήπως γνωρίζετε? Είμαι κλάδος ΠΕ1710 και η προκύρηξη είναι η 5Π/2008. Μήπως έχετε ιδέα πότε περίπου θα γίνει ο διαγωνισμός για αυτές τις ειδικότητες. Άκουσα κάτι για Δεκέμβρη είναι δυνατόν να είναι τόσο νωρίς αφού ακόμα τώρα παίρνουν τις αιτήσεις? Είναι νωρίς αν γίνει Δεκέμβρη και με έχει αγχώσει λίγο αυτό. Όποιος ξέρεις ας μου πει κάτι σχετικό...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΑΣΕΠ 2008
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 08:44:29 »

Αποσυνδεδεμένος maryvas

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1311
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008
« Απάντηση #449 στις: Νοέμβριος 14, 2008, 02:03:47 μμ »
Παιδιά να σας ρωτήσω κάτι μήπως γνωρίζετε? Είμαι κλάδος ΠΕ1710 και η προκύρηξη είναι η 5Π/2008. Μήπως έχετε ιδέα πότε περίπου θα γίνει ο διαγωνισμός για αυτές τις ειδικότητες. Άκουσα κάτι για Δεκέμβρη είναι δυνατόν να είναι τόσο νωρίς αφού ακόμα τώρα παίρνουν τις αιτήσεις? Είναι νωρίς αν γίνει Δεκέμβρη και με έχει αγχώσει λίγο αυτό. Όποιος ξέρεις ας μου πει κάτι σχετικό...

το σεναριο για το δεκεμβρη αφορα την 2π προκηρυξη, οχι τη δικη σας. οι αλλοι διαγωνισμοι αν γινει η 2π δεκεμβρη θα αρχισουν απο ιανουαριο, οποτε μη αγχωνεσαι

Αποσυνδεδεμένος ΛΕΝΑΚΙ

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 10
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008
« Απάντηση #450 στις: Νοέμβριος 14, 2008, 02:10:51 μμ »
αχ σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου, με καθησύχασε κάπως, γιατί αγχώθηκα να σου πω την αλήθεια μήπως είναι σε κανέναν μήνα οι εξετάσεις και δεν προλαβαίνω με τίποτα, ευχαριστώ πολύ πολύ...

Αποσυνδεδεμένος maryvas

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1311
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008
« Απάντηση #451 στις: Νοέμβριος 14, 2008, 02:17:38 μμ »
αχ σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου, με καθησύχασε κάπως, γιατί αγχώθηκα να σου πω την αλήθεια μήπως είναι σε κανέναν μήνα οι εξετάσεις και δεν προλαβαίνω με τίποτα, ευχαριστώ πολύ πολύ...

τιποτα καλε. καταλαβαινω......εγω ως φιλολογος ομως εξακολουθω να εχω το αγχος. καλη επιτυχια!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΑΣΕΠ 2008
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 08:44:29 »

Αποσυνδεδεμένος ΛΕΝΑΚΙ

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 10
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008
« Απάντηση #452 στις: Νοέμβριος 14, 2008, 02:26:12 μμ »

τιποτα καλε. καταλαβαινω......εγω ως φιλολογος ομως εξακολουθω να εχω το αγχος. καλη επιτυχια!!!
[/quote]
 φιλόλογος είσαι? καλή επιτυχία εύχομαι και σε σένα και όλα να μας πάνε καλά. διαβάζεις πολλές ώρες την ημέρα? δίνεις πρώτη φορά? εγώ είχα ξαναπάει το 2005 πάλι πρώτη φορά αλλά χωρίς διάβασμα απλά να δω πως είναι ο διαγωνισμός.

Αποσυνδεδεμένος giannispolo

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 531
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008
« Απάντηση #453 στις: Νοέμβριος 15, 2008, 09:35:53 μμ »
εγω παλι εχω μια αλλη απορια :-\γιατι λεμε ασεπ 2008???αφου το 2009 θα δωσουμε απ οτι φαινεται μεχρι στιγμης.... ??? ???
όντως,  στους πίνακες προΰπηρεσίας θα αναφέρεται ως ΑΣΕΠ 2009, αφού και από το νέο σχολικό έτος 2009-10 θα μοριοδοτηθούμε όσοι πάρουν τα μόρια.

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008
« Απάντηση #454 στις: Νοέμβριος 22, 2008, 10:00:39 μμ »
Μαζί με τα άτομα της 2Π θα δώσουν και αυτοί της 3Π? Κάπως περίεργη φαίνεται αυτή η είδηση...
Όσο για το άγχος, μην ανησυχείτε. Όποιος δε θα προλάβει να διαβάσει όσο θέλει, δε θα είναι μόνος του.
Το ίδιο ελλειπή προετοιμασία θα έχουν κάνει και οι υπόλοιποι.
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Αποσυνδεδεμένος walkleon

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 708
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ20
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008
« Απάντηση #455 στις: Νοέμβριος 22, 2008, 11:36:12 μμ »
Οι εξετάσεις για τις 2Π και 3Π θα γίνουν ξεχωριστά.

Αποσυνδεδεμένος nautica19

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 58
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008
« Απάντηση #456 στις: Νοέμβριος 23, 2008, 01:38:23 μμ »
Οι εξετάσεις για τις 2Π και 3Π θα γίνουν ξεχωριστά.

είναι σίγουρο αυτό?Δεν βρίσκω πουθενά για την 3Π να λένε πότε θα διεξαχθου οι εξετάσεις...το κάναν πάλι το θαύμα τους οι τρισκατάρατοι...  :-X

Αποσυνδεδεμένος vasp

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1638
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60, ΠΕ 60.50
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008
« Απάντηση #457 στις: Νοέμβριος 23, 2008, 03:54:45 μμ »
Aκουσα στο ραδιοφωνο οτι το "Εθνος" αυριο θα εχει ολες τις εξελιξεις για διαγωνισμο των εκπαιδευτικων..Για να δουμε... :-\

Αποσυνδεδεμένος nautica19

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 58
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008
« Απάντηση #458 στις: Νοέμβριος 24, 2008, 12:34:48 πμ »
Aκουσα στο ραδιοφωνο οτι το "Εθνος" αυριο θα εχει ολες τις εξελιξεις για διαγωνισμο των εκπαιδευτικων..Για να δουμε... :-\

τι να σου πω ρε συ δεν ξερω κ' αυτοι τι λένε κ' στην ουσία δεν σου λένε κ' κατι που δεν ξέρεις απλα κάνουν κ' καλα μια δημοσιευση, αύριο θα έχει την ημ/νια διεξαγωγής του Ασεπ κ' τελικα σου λένε οτι κατα πασα πιθανοτητα θα ναι τοτε, αλλα ακομα δεν μας έχουν απαντήσει οι τάδε κτλ....πετανε το δόλωμα για να βγάζουν χρήματα οι εφημερίδες, γιατι όλοι θα πάνε να την πάρουνε να μάθουνε τι κ' πως κ' εμεις τσιμπάμε.... :(

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008
« Απάντηση #459 στις: Νοέμβριος 24, 2008, 02:28:11 πμ »
Aκουσα στο ραδιοφωνο οτι το "Εθνος" αυριο θα εχει ολες τις εξελιξεις για διαγωνισμο των εκπαιδευτικων..Για να δουμε... :-\

τι να σου πω ρε συ δεν ξερω κ' αυτοι τι λένε κ' στην ουσία δεν σου λένε κ' κατι που δεν ξέρεις απλα κάνουν κ' καλα μια δημοσιευση, αύριο θα έχει την ημ/νια διεξαγωγής του Ασεπ κ' τελικα σου λένε οτι κατα πασα πιθανοτητα θα ναι τοτε, αλλα ακομα δεν μας έχουν απαντήσει οι τάδε κτλ....πετανε το δόλωμα για να βγάζουν χρήματα οι εφημερίδες, γιατι όλοι θα πάνε να την πάρουνε να μάθουνε τι κ' πως κ' εμεις τσιμπάμε.... :(

Μα έτσι είναι. Ψεύτικες ελπίδες πουλάνε, οπως και ο ίδιος ο ΑΣΕΠ. Ουσιαστικά το παιχνίδι το έχουν κερδίσει αυτοί που είχαν λεφτά να "σκάσουν" στο Χ, Ψ φροντιστήριο, και την πολυτέλεια να μη δουλεύουν για 1 χρόνο για να διαβάσουν...

Παράθεση
Οι εξετάσεις για τις 2Π και 3Π θα γίνουν ξεχωριστά.

Ευχαριστώ walkleon...βασικά θα ήθελα να γίνουν νωρίτερα, μπας και δε προλάβουν να καλοδιαβάσουν τα παιδιά των φροντιστηρίων, και μετρήσει η κάποια περισσότερη πείρα που διαθέτουμε οι "παλαιότεροι", που έχουμε μπει σε τάξη... ευχόμουν για 21 Δεκεμβρίου και για άλλο λόγο, να τελειώνουμε και να κάνουμε Χριστούγεννα σαν άνθρωποι μια φορά για αλλαγή...
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Αποσυνδεδεμένος VasoZ

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 39
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ενας κούκος φέρνει την Ανοιξη;
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008
« Απάντηση #460 στις: Νοέμβριος 24, 2008, 08:50:00 πμ »
Mια γνωστή μου παιδιά που δουλεύει σε σχολείο , της είπαν ότι θεωρούν σίγουρο ότι θα δώσουμε το Δεκέμβρη και τους τρέχουν όλους να προλάβουν να κανονίσουν εξεταστικά κέντρα και επιτηρητές. :o :o :o :o

Αποσυνδεδεμένος vasp

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1638
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60, ΠΕ 60.50
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008
« Απάντηση #461 στις: Νοέμβριος 24, 2008, 11:06:07 πμ »
Mια γνωστή μου παιδιά που δουλεύει σε σχολείο , της είπαν ότι θεωρούν σίγουρο ότι θα δώσουμε το Δεκέμβρη και τους τρέχουν όλους να προλάβουν να κανονίσουν εξεταστικά κέντρα και επιτηρητές. :o :o :o :o
Οι 2Π;;;Η' οι 3Π;

Οσο για τις εφημερίδες συμφωνώ μαζί σας..

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162165
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 803
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 8
Επισκέπτες: 772
Σύνολο: 780

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.122 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.