*

Αποστολέας Θέμα: ΙΕΚ Σιβιτανιδείου  (Αναγνώστηκε 27508 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος nikolopol

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3421
  • ΠΕ 4.01
    • Προφίλ
Απ: ΙΕΚ Σιβιτανιδείου
« Απάντηση #56 στις: Νοέμβριος 02, 2016, 11:00:33 μμ »
απο χθες

Ανακοινωθηκε ποιους πηρανε ή καλουνε τηλεφωνικως; φανταζομαι τα βγαλανε μονο εκει και οχι ιντερνετ...αν τα εχουν βγαλει καλο θα ηταν να δοθει ενα λινκ
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 02, 2016, 11:02:13 μμ από nikolopol »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΙΕΚ Σιβιτανιδείου
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 12:54:33 »

Αποσυνδεδεμένος Theta._

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 612
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω εκπαίδευση , Παναιτωλικό & Επανάσταση
    • Προφίλ
Απ: ΙΕΚ Σιβιτανιδείου
« Απάντηση #57 στις: Αύγουστος 08, 2018, 11:25:35 μμ »

Γεια χαρά!...

•   Δίνω μια τσιμπιά , σ’ αυτό το κοιμισμένο , δυο χρόνια τώρα , νήμα …
•   Προκειμένου να ενημερώσω ότι η πρώην (;;;….) αμαρτωλή Σιβιτανίδειος , σήμερα ανήρτησε προκήρυξη και έναρξη δηλώσεων για Εκπαιδευτές των Ι.ε.κ. της.

Το λιγκάκιον της ανακοίνωσης , εντός της οποίας θα βρεις πρόσθετους συνδέσμους για την Αίτηση – Δήλωση , τις Ειδικότητες και προσφερόμενα μαθήματα για το Φθινοπωρινό Εξάμηνο , τους όρους μοριοδότησης κλπ.  είν’ αφτό:..
https://www.sivitanidios.edu.gr/index.php/anakoinoseis/335-προκύρηξη-για-την-πρόσληψη-ωρομίσθιων-εκπαιδευτών-από-το-ιεκ-της-σιβιτανιδείου-2018-2019

Τώρα:
•   Μια αλήθεια είναι , λέει ότι τα ελάχιστα τελευταία χρόνια (2;..3;;..) η Σιβ. απαλλάχτηκε(;;…) από αμαρτίες 10ετιών   … ή ,τουλάχιστο ,  τερμάτισε τις «Γνωστές – Γνωστές» Προκηρύξεις και «Αποτελέσματα» , χωρίς μοριοδότηση και άλλα Γνωστά- Γνωστά….. 

•   Πρόκειται , λοιπόν ΚΑΙ γι’ αυτό το Εξάμηνο , για μια τυπικά Μοριοδοτούμενη -  μάλιστα όπως τουλάχιστο φέτος και πέρσι παραπλήσια με του κυρ Ι.νε.δι.βι.μ.

Ωστόσο:

Ενώ σε όλα τα Πεδία συμπλήρωσης υφίσταται μια …ας πω παράλληλη , αλλού πιο πάνω – αλλού πιο κάτω-  με του Ι.νε.δι.βι.μ.  μοριοδότηση …..  Χμμμ… κάτι ξεφεύγει!.....

Επακριβώς , πεδίο «2. ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ»

2.1.α ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ σε ΙΕΚ και ΣΕΚ εκτός ΣΔΣΤΕ σχετική με το αντικείμενο των προκηρυσσόμενων ειδικοτήτων (1 μόριο ανά 150 ώρες, με μέγιστο αριθμό μορίων 8.

2.1.β ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ σε ΙΕΚ και ΣΕΚ της ΣΔΣΤΕ σχετική με το αντικείμενο των προκηρυσσόμενων ειδικοτήτων ή με την υποστήριξη της κατάρτισης (1,2 μόρια ανά 150 ώρες, με μέγιστο αριθμό μορίων 10.


Ε;;…..

Δηλαδή , ΔΕΝ πα’ να πας με Διδακτορικό και 800.000 ώρες διδασκαλίας σε Δ.ι.ε.κ.  ή λοιπά… 

Σου ρίχνουν 10 μόρια οι της παληάς κατάστασης , συνεχών αναθέσεων Σιβιτανίδειου…  Οπότε …. Για να ΜΗΝ πω τίποτα μηνύσιμο , αρκούσε για κάθε συμπέρασμα η ανάρτηση των «αποτελεσμάτων» στον πίνακα ανακοινώσεων…..

•   Σημείωση Ι. Τυχαίο – ΔΕΝ Νομίζω (πηγή παλαιότερη διαφήμιση..)  , χμμμμ… Όσα κι αν άλλαξαν στη Σιβ.   …. Τουλάχιστο ένα Πρόσωπο …και πάλι χμμ…..  Άγνωστων , τουλάχιστο Δημόσια,  Επιστημονικών (;;..) προσόντων , μα με όλες τις Κυβερνήσεις , εξακολουθεί να βρίσκεται στον πυρήνα της  Διοίκησης – Ορισμών του Τομέα Ι.ε.κ. Σιβ.

•   ΙΙ.  Μόνο και μόνο , για την Ξεχωριστή Μοριοδότηση  (Ενδεχομένως «αμαρτωλών» αναθέσεων παντοτινής κι ως πρόσφατα αδιαφανών «εγκρίσεων» ….  Χμμ…. Προφανώς Υπήρξαν και σαν την τρίχα στο ζυμάρι Συνάδελφοι που πήραν με την Αξία τους αναθέσεις τα προηγούμενα χρόνια…)

•   … Μόνο και Μόνο Λοιπόν Γι’ αυτό …. Η προκήρυξη Πρέπει να κηρυχτεί Παράνομη και να Καταπέσει…..

ΣΕ κάθε περίπτωση , όπως οφείλω στο Φόρουμ Μας , ενημερώνω και εύχομαι σε Κάθε Συνάδελφο ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ , στην πέραν αμαρτιών  (;;;…) Σιβ.



Θ._

« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 09, 2018, 12:39:26 πμ από Lasid »
Νόμος Είναι Το Δίκιο Του Εργάτη & του Παναιτωλικού

Αποσυνδεδεμένος grtt

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 490
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΙΕΚ Σιβιτανιδείου
« Απάντηση #58 στις: Αύγουστος 09, 2018, 08:44:06 πμ »
Η Σιβιτανίδειος είναι ένα αυτόνομο μεμονωμένο ΙΕΚ που όλοι αγαπούν να μισούν. Το βασικό προτέρημά του, που το καθιστά δημοφιλές, είναι ότι πληρώνει κάθε μήνα, άντε κάθε δίμηνο τους εκπαιδευτές του, μέχρι και αποζημίωση απόλυσης τους δίνει λόγω λήξης της σύμβασης! (Μη φανταστείτε κανένα μεγάλο ποσό αλλά είναι κάτι δεκάδες ευρώ).

Από εκεί και πέρα μέχρι πριν μερικά χρόνια το βύσμα πήγαινε σύννεφο. Τα τελευταία χρόνια αυτό φαίνεται να έχει αλλάξει, αλλά και πάλι ορισμένα μόρια ευνοούν τους παλιούς. (Αυτός είναι και ο λόγος που η πιστοποίηση δεν είναι υποχρεωτική αλλά απλά μοριοδοτείται επιπλέον, για να μην μείνουν εκτός παλαιοί εκπαιδευτές).

Μέχρι πέρσι το βύσμα εξακολουθούσε καθώς εκτός από το "επίσημο" ΙΕΚ υπήρχε και το Πειραματικό ΙΕΚ Σιβιτανιδείου, όπου εκεί βολεύονταν όσοι δεν δίδασκαν στο επίσημο! Φέτος δε το βλέπω στο νέο site (άλλαξε και μορφή το site) αν και μπορεί να μη το πρόσεξα...

Από εκεί και πέρα, σιγά μη βγάλουν την προκήρυξη παράνομη, εδώ δεν την έβγαζαν παλιά που η προκήρυξη δεν είχε μοριοδότηση και αναγράφονταν ότι κατά τις αναθέσεις "θα συνεκτιμηθεί και η προηγούμενη καλή συνεργασία με τη διοίκηση κατά τα προηγούμενα έτη"...

Αποσυνδεδεμένος grtt

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 490
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΙΕΚ Σιβιτανιδείου
« Απάντηση #59 στις: Σεπτέμβριος 26, 2018, 12:18:22 πμ »
Για όσους ενδιαφέρονται βγήκαν τα προσωρινά αποτελέσματα του ΙΕΚ της Σιβιτανιδείου. Τα αποτελέσματα είναι όπως πρέπει να είναι, με ονοματεπώνυμα και αναλυτικά από πού πήρε τα μόρια κάθε εκπαιδευτής. Δε νομίζω να πάθουν κάτι αυτοί που δημοσιεύθηκαν τα στοιχεία τους. Έτσι ο καθένας μπορεί να κάνει ενστάσεις και να ξέρει τι του γίνεται...
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 26, 2018, 02:08:07 πμ από grtt »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΙΕΚ Σιβιτανιδείου
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 12:54:33 »

Αποσυνδεδεμένος georgev

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 26
    • Προφίλ
Απ: ΙΕΚ Σιβιτανιδείου
« Απάντηση #60 στις: Σεπτέμβριος 27, 2018, 06:32:20 μμ »
Ναι οντως βγηκαν, αλλα με μειωμενα μορια... Θα τρεχω για ενσταση αυριο...
Κανενας αλλος υποψηφιος με παρομοιο προβλημα?

Αποσυνδεδεμένος georgev

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 26
    • Προφίλ
Απ: ΙΕΚ Σιβιτανιδείου
« Απάντηση #61 στις: Σεπτέμβριος 27, 2018, 06:51:50 μμ »
Η Σιβιτανίδειος είναι ένα αυτόνομο μεμονωμένο ΙΕΚ που όλοι αγαπούν να μισούν. Το βασικό προτέρημά του, που το καθιστά δημοφιλές, είναι ότι πληρώνει κάθε μήνα, άντε κάθε δίμηνο τους εκπαιδευτές του, μέχρι και αποζημίωση απόλυσης τους δίνει λόγω λήξης της σύμβασης! (Μη φανταστείτε κανένα μεγάλο ποσό αλλά είναι κάτι δεκάδες ευρώ).

Από εκεί και πέρα μέχρι πριν μερικά χρόνια το βύσμα πήγαινε σύννεφο. Τα τελευταία χρόνια αυτό φαίνεται να έχει αλλάξει, αλλά και πάλι ορισμένα μόρια ευνοούν τους παλιούς. (Αυτός είναι και ο λόγος που η πιστοποίηση δεν είναι υποχρεωτική αλλά απλά μοριοδοτείται επιπλέον, για να μην μείνουν εκτός παλαιοί εκπαιδευτές).

Μέχρι πέρσι το βύσμα εξακολουθούσε καθώς εκτός από το "επίσημο" ΙΕΚ υπήρχε και το Πειραματικό ΙΕΚ Σιβιτανιδείου, όπου εκεί βολεύονταν όσοι δεν δίδασκαν στο επίσημο! Φέτος δε το βλέπω στο νέο site (άλλαξε και μορφή το site) αν και μπορεί να μη το πρόσεξα...

Από εκεί και πέρα, σιγά μη βγάλουν την προκήρυξη παράνομη, εδώ δεν την έβγαζαν παλιά που η προκήρυξη δεν είχε μοριοδότηση και αναγράφονταν ότι κατά τις αναθέσεις "θα συνεκτιμηθεί και η προηγούμενη καλή συνεργασία με τη διοίκηση κατά τα προηγούμενα έτη"...

Μα είναι δυνατόν να μην πλήρωναν τους δικούς τους στη ώρα τους ;-) :-D ;
Συμπληρώνω πως και τα ΙΕΚ του ΟΑΕΔ πληρώνουν στην ώρα τους συν τις μέρες αδείας που δεν ελήφθσαν κατά τη διάρκεια της σύμβασης, χωρίς να έχω ακούσει τέτοια παρατράγουδα με βύσματα όπως στη Σιβιτανίδειο. Τέλοσπάντων, ελπίζω όντως να έχει φτιάξει η κατάσταση στη Σιβιτανίδειο.

Αποσυνδεδεμένος Theta._

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 612
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω εκπαίδευση , Παναιτωλικό & Επανάσταση
    • Προφίλ
Απ: ΙΕΚ Σιβιτανιδείου
« Απάντηση #62 στις: Οκτώβριος 10, 2018, 11:02:35 μμ »
•   Ήδη έχουν αναρτηθεί οι «οριστικές»  , κατόπιν των ενστάσεων δηλαδή, Λίστες Μοριοδότησης ανά Ειδικότητα και «κατηγοριοποίηση» , Υποψήφιων Εκπαιδευτών του Ι.Ε.Κ. Σιβιτανιδείου. Τουλάχιστο από χτες.

Στοιχείο 1.  Με προηγούμενη ανακοίνωση , το Ι.Ε.Κ. Σιβ.  διευκρινίζει ποιες από τις , αρχικά εξαγγελθείσες,  ειδικότητες θα λειτουργήσουν εν τέλει.  ΔΕΣ: https://www.sivitanidios.edu.gr/index.php/anakoinoseis-iek/363-εγγραφη-επιτυχοντων-καταρτιζομενων-για-το-χειμερινο-εξαμηνο-2018-2019 Επακριβώς «...Ακόμα σας ενημερώνουμε ότι λόγω μη ικανοποιητικής προσέλευσης υποψηφίων καταρτιζομένων οι ειδικότητες: ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΩΝ , ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΑΝΤΚΕΙΜΕΝΩΝ, ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ..».

Στοιχείο 2.   Είναι η Δεύτερη… άντε , ενδεχομένως η Πρώτη Φορά , οπότε η Σιβιτανίδειος αναρτά Διαδικτυακά τα επακριβή και ατομικά δεδομένα Μοριοδότησης Υποψήφιων Εκπαιδευτών του Ι.Ε.Κ. της.  Πρόκειται για κάποια Δραστική αλλαγή , εν σχέσει με το multiΑμαρτωλό παρελθόν δεκαετιών του Ι.ε.κ. Σιβιτανιδείου (ΜΗΝ επαναλάβω τα ΓΝΩΣΤΑ). Μόλις πριν Τρία Χρόνια , στις Ανακοινώσεις του Ι.ε.κ. πινεζώθηκαν , έστω με «λάθη» αξιολόγησης Σαφείς Λίστες Μοριοδότησης , ανά Ειδικότητα.

•   Ζήτημα , τώρα, είναι Εάν και Πώς θα τηρηθούν τα «αξιολογικά» των Μοριοδοτήσεων στις οσονούπω Αναθέσεις….  Χμμμ… Σιβιτανίδειος είν’ αφτή….. Η Σύζυγος του Καίσσαρα , με αμαρτωλό παρελθόν,  χρειάζεται πολλά ώστε να αποκατασταθεί….

Α!.. Τα αποτελέσματα – λίστες (νομίζω ότι…) είν’ προσβάσιμα , Μόνον στους , ανά καιρούς και Τώρα , Υποψήφιους Εκπαιδευτές.

•   Πώς;…   Επιλογή από την Κεντρική σελίδα Σιβ.   https://www.sivitanidios.edu.gr/index.php  , στην πάνω μπάρα , ΙΕΚ , Εκεί Επιλογή «Εκπαιδευτές ΙΕΚ» , άρα πατάς κειπέρα και κάτω σου έχει Αποτελέσματα Αιτήσεων….  ΠΑΣ λοιπόν εκεί και επιλέγεις τον πίναξ που σ’ ενδιαφέρει… ή βλέπεις και τους άλλους.

Αφτά….


Εν αναμονή , ώστε…. 

Θ._


« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 11, 2018, 12:52:53 πμ από Lasid »
Νόμος Είναι Το Δίκιο Του Εργάτη & του Παναιτωλικού

Αποσυνδεδεμένος grtt

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 490
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΙΕΚ Σιβιτανιδείου
« Απάντηση #63 στις: Οκτώβριος 11, 2018, 10:44:46 πμ »
Όπως διάβασα αλλού η Σιβιτανίδειος υποχρεώθηκε να κάνει προσλήψεις μέσω μοριοδότησης εδώ και δύο χρόνια ύστερα από πολλαπλές καταγγελίες στη δημόσια διοίκηση και ελέγχους που της έγιναν. Για το βόλεμα των δικών της, τα προηγούμενα χρόνια είχε δημιουργήσει το Πειραματικό ΙΕΚ Σιβιτανιδείου, αλλά έχω την εντύπωση ότι από φέτος το κατήργησε.
Από εκεί και πέρα να πω ότι οι οριστικοί πίνακες αναρτήθηκαν ήδη από τις 4/10, η επιλογή εκπαιδευτών ολοκληρώθηκε την ίδια μέρα και στις 5/10 έγινε η καθιερωμένη, όπως το συνηθίζει, συγκέντρωση των εκπαιδευτών όπου τους ανακοινώθηκαν και οι ώρες και τα μαθήματα (η Σιβιτανίδειος σε ενημερώνει ότι επιλέχθηκες αλλά δε λέει τηλεφωνικά ωράριο και μαθήματα, πρέπει να πας στη συγκέντρωση των εκπαιδευτών για να το μάθεις) και ήδη το εξάμηνο και τα μαθήματα έχουν ξεκινήσει από την περασμένη Δευτέρα 8/10...

Αυτά!  :)

Υ.Γ και να πούμε ότι σε αντίθεση με το ΙΝΕΔΙΒΙΜ, όχι μόνο ονόματα ανακοίνωσε αλλά και αναλυτικά τα κριτήρια μοριοδότησης κάθε εκπαιδευτή.

Αποσυνδεδεμένος mariliane

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1265
    • Προφίλ
Απ: ΙΕΚ Σιβιτανιδείου
« Απάντηση #64 στις: Οκτώβριος 11, 2018, 01:07:55 μμ »
Όπως διάβασα αλλού η Σιβιτανίδειος υποχρεώθηκε να κάνει προσλήψεις μέσω μοριοδότησης εδώ και δύο χρόνια ύστερα από πολλαπλές καταγγελίες στη δημόσια διοίκηση και ελέγχους που της έγιναν. Για το βόλεμα των δικών της, τα προηγούμενα χρόνια είχε δημιουργήσει το Πειραματικό ΙΕΚ Σιβιτανιδείου, αλλά έχω την εντύπωση ότι από φέτος το κατήργησε.
Από εκεί και πέρα να πω ότι οι οριστικοί πίνακες αναρτήθηκαν ήδη από τις 4/10, η επιλογή εκπαιδευτών ολοκληρώθηκε την ίδια μέρα και στις 5/10 έγινε η καθιερωμένη, όπως το συνηθίζει, συγκέντρωση των εκπαιδευτών όπου τους ανακοινώθηκαν και οι ώρες και τα μαθήματα (η Σιβιτανίδειος σε ενημερώνει ότι επιλέχθηκες αλλά δε λέει τηλεφωνικά ωράριο και μαθήματα, πρέπει να πας στη συγκέντρωση των εκπαιδευτών για να το μάθεις) και ήδη το εξάμηνο και τα μαθήματα έχουν ξεκινήσει από την περασμένη Δευτέρα 8/10...

Αυτά!  :)

Υ.Γ και να πούμε ότι σε αντίθεση με το ΙΝΕΔΙΒΙΜ, όχι μόνο ονόματα ανακοίνωσε αλλά και αναλυτικά τα κριτήρια μοριοδότησης κάθε εκπαιδευτή.

Η Σιβιτα. συνεχιζει τη ρεμουλα, καθως δεν καλει απο τη λιστα μοριοδοτησης, αλλα τους συνηθεις οικειους της και μοιραζει τις ωρες. εγω ειμαι πρωτη στην ειδικοτητα μου, πηρα τηλεφωνο την παρασκευη μου ειπαν οτι δεν ειναι εκεινοι που καλουν και δεν ξερουν και τελικα δε με πηραν ποτε. ειναι ντροπη τους! δεν παιρνουν χαμπαρι αυτοι οι ανθρωποι με τιποτα! αισχος!

Αποσυνδεδεμένος Theta._

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 612
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω εκπαίδευση , Παναιτωλικό & Επανάσταση
    • Προφίλ
Απ: ΙΕΚ Σιβιτανιδείου
« Απάντηση #65 στις: Οκτώβριος 11, 2018, 01:19:19 μμ »
Η Σιβιτα. συνεχιζει τη ρεμουλα, καθως δεν καλει απο τη λιστα μοριοδοτησης, αλλα τους συνηθεις οικειους της και μοιραζει τις ωρες. εγω ειμαι πρωτη στην ειδικοτητα μου, πηρα τηλεφωνο την παρασκευη μου ειπαν οτι δεν ειναι εκεινοι που καλουν και δεν ξερουν και τελικα δε με πηραν ποτε. ειναι ντροπη τους! δεν παιρνουν χαμπαρι αυτοι οι ανθρωποι με τιποτα! αισχος!
mariliane , καλημέρα...

(Νομίζω ότι..) ΔΕΝ είσαι η μοναδική Ψηλά στη Λίστα και κομμένη από τηλέφωνα και αναθέσεις...

Διασταυρώνω και στη δική μου ειδικότητα...   σε λίγο θα ξέρω... 

ΥΓΟΥ'.
Μια φορά είπα να πω κι εγώ καλή κουβέντα για τη Σιβ. , αλλά αποδεικνύεται το παλιό ... "τα ίδια σκ####...".

Ε , ρε γλέντια!...

Θ._
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 11, 2018, 01:41:46 μμ από Stelios »
Νόμος Είναι Το Δίκιο Του Εργάτη & του Παναιτωλικού

Αποσυνδεδεμένος mariliane

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1265
    • Προφίλ
Απ: ΙΕΚ Σιβιτανιδείου
« Απάντηση #66 στις: Οκτώβριος 11, 2018, 02:05:25 μμ »
mariliane , καλημέρα...

(Νομίζω ότι..) ΔΕΝ είσαι η μοναδική Ψηλά στη Λίστα και κομμένη από τηλέφωνα και αναθέσεις...

Διασταυρώνω και στη δική μου ειδικότητα...   σε λίγο θα ξέρω... 

ΥΓΟΥ'.
Μια φορά είπα να πω κι εγώ καλή κουβέντα για τη Σιβ. , αλλά αποδεικνύεται το παλιό ... "τα ίδια σκ####...".

Ε , ρε γλέντια!...

Θ._

+++++++++++++++++++++++++++++

Αποσυνδεδεμένος Theta._

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 612
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω εκπαίδευση , Παναιτωλικό & Επανάσταση
    • Προφίλ
Απ: ΙΕΚ Σιβιτανιδείου
« Απάντηση #67 στις: Οκτώβριος 11, 2018, 02:06:18 μμ »


Τι λέγαμε πριν;;;...

(α!.. ναι!.. "τα ίδια σκ%$$#ά & με τον Κοσκωτά..").


Μόλις διεσταύρωσα ότι στην ειδικότητά μου ΔΕΝ κάλεσαν Τον Πρώτο , τον Τρίτο και την Τέταρτη  , σε μοριοδότηση , της Λίστας.....

(για τους υπόλοιπους - ώστε να μην αδικώ κανέναν - ΔΕΝ ξέρω..).

Αθάνατη Αμαρτωλή Σιβ.!.. 

Ε ρε γλέντιααα!...

Θ._

Νόμος Είναι Το Δίκιο Του Εργάτη & του Παναιτωλικού

Αποσυνδεδεμένος mariliane

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1265
    • Προφίλ
Απ: ΙΕΚ Σιβιτανιδείου
« Απάντηση #68 στις: Οκτώβριος 11, 2018, 02:09:20 μμ »
η μοριοδοτηση βγαινει για να παρακαμπτεται! ειναι γελοιοι!!!

Αποσυνδεδεμένος Βebis

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 153
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΙΕΚ Σιβιτανιδείου
« Απάντηση #69 στις: Σεπτέμβριος 15, 2023, 02:24:59 μμ »
Ετσι είναι και σήμερα ή έχουν βελτιωθεί τα πράγματα?

η μοριοδοτηση βγαινει για να παρακαμπτεται! ειναι γελοιοι!!!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32277
  • Τελευταία: ΤΣΕΦΙ
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1158517
  • Σύνολο θεμάτων: 19198
  • Σε σύνδεση σήμερα: 557
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 14
Επισκέπτες: 330
Σύνολο: 344

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.098 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.