*

Αποστολέας Θέμα: ΙΔΕΚΕ  (Αναγνώστηκε 42249 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος vasg

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 328
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ17-07
    • Προφίλ
Απ: ΙΔΕΚΕ
« Απάντηση #84 στις: Μάιος 08, 2007, 05:29:44 μμ »
Παιδιά είναι καποιος που να είναι ωρομίσθιος στο ΙΔΕΚΕ???
Ρωτάω γιατί η σύμβαση λήγει στις 31/05/07 και για να πάρει κάποιος τάμειο ανεργίας θα πρέπει το ΙΔΕΚΕ
να προσκομίσει σχετικό έγγραφο στον ΟΑΕΔ, από το οποίο να προκύπτει ότι η σύμβαση έχει λήξει.
Έστειλα αίτηση στο ΙΔΕΚΕ  στην οποία ζητάω να συμππληρωθεί το σχετικό χαρτι του ΟΑΕΔ για να πάρω ταμείο το καλοκαίρι.
Μου είπαν ότι μάλλον δεν μπορούν να γράψουν αυτό το χαρτι διοτί το
Learning by doing...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΙΔΕΚΕ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 05:15:15 »

Αποσυνδεδεμένος vasg

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 328
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ17-07
    • Προφίλ
Απ: ΙΔΕΚΕ
« Απάντηση #85 στις: Μάιος 08, 2007, 05:32:38 μμ »
Παιδιά είναι καποιος που να είναι ωρομίσθιος ΜΌΝΟ στο ΙΔΕΚΕ???

Ρωτάω γιατί η σύμβαση λήγει στις 31/05/07 και για να πάρει κάποιος τάμειο ανεργίας θα πρέπει το ΙΔΕΚΕ
να προσκομίσει σχετικό έγγραφο στον ΟΑΕΔ, από το οποίο να προκύπτει ότι η σύμβαση έχει λήξει.
Έστειλα αίτηση στο ΙΔΕΚΕ  στην οποία ζητάω να συμππληρωθεί το σχετικό χαρτι του ΟΑΕΔ για να πάρω ταμείο το καλοκαίρι.
Μου είπαν ότι μάλλον δεν μπορούν να γράψουν αυτό το χαρτι διοτί το ΙΔΕΚΕ είναι νομικό προσωπο κτλ κτλ.
Αφού οι αναπληρωτές και οι ωρομίσθιοι παίρνουν ταμείο το καλοκαίρι το ΙΔΕΚΕ τί προβλημα έχει?

Γνωρίζει κάποιος κάτι περί αυτού????
Learning by doing...

Αποσυνδεδεμένος corsair05

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 272
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ86
    • Προφίλ
Απ: ΙΔΕΚΕ
« Απάντηση #86 στις: Μάιος 11, 2007, 02:59:11 μμ »
 vasg κι εμένα 31/06/07 λήγει κι έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα, έχω εκνευριστεί αρκετά..... είναι κρίμα να χάσουμε το ταμείο.... αν μάθεις κάτι πες μου...

Αποσυνδεδεμένος vasg

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 328
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ17-07
    • Προφίλ
Απ: ΙΔΕΚΕ
« Απάντηση #87 στις: Μάιος 11, 2007, 03:45:35 μμ »
Φίλε corsair θα είσαι στο σεμινάριο Εκπαιδευτών του ΚΕΕ που θα γίνει στην Αθήνα 13-16 Μαΐου???
Από ποια περιοχή είσαι??
Κοιτα δεν είναι να μάθω κάτι μόνο εγώ, αλλα αυτο που χρειάζονατι εναι πίεση καθημερινή!!!
Οι κρατήσεις μας στο ΙΚΑ γίνονται για την ασφάλεια, το ταμείο κτλ.
Αν έχουν κανει αυτοί μαλακία με τον ΟΑΕΔ και τώρα πρέπει να πληρώσουν πρόστιμο δεν τους φταίμε εμείς!!
Θέλουν καθημερινή συνεχή πέιση!!
Παρε τηλ στο 2102530334 και μίλα με την κ.Γαλάνη γιατί ειπε ότι αυτή είναι υπεύθυνη [περί του θέματος και πως ο Γενικός Διευθντής του ΙΔΕΚΕ θσ αποφασίσιει αν θα πάρουμε το ταμείο.
Ναι θα αποφασίσει αν θα μας καταβάλει αυτό που δικαιόυμαστε. Στο κάτω κάτω ένα κωλόχαρτο είναι να συμπληρώσουν το οποίο τους έστειλά συννημένο.
Learning by doing...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΙΔΕΚΕ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 05:15:15 »

Αποσυνδεδεμένος goodman

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 156
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΙΔΕΚΕ
« Απάντηση #88 στις: Ιούνιος 16, 2008, 04:44:13 μμ »
Gia osous theloun na einai akribeis me ta money poy plironoun gia 50 wres einai 800 E meikta kai 640 E kathara.

Δεν ξερω ακριβως που αναφερονται αυτα τα χρηματα.

Ξερει κανεις να μου πει, αν καποιος διδασκει στα ΚΕΕ, ποσο παει ή ωρα(καθαρα/ακαθαριστα), ποτε δίνουν τα χρήματα, πως γινονται οι πληρωμες (με την ωρα? με το προγραμμα) κλπ και αλλα τετοια μισθολογικα?

Επισης ποτε περιπου βγαινει εγκυκλιος για τα ΚΕΕ?

Αποσυνδεδεμένος walkleon

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 708
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ20
    • Προφίλ
Απ: ΙΔΕΚΕ
« Απάντηση #89 στις: Ιούνιος 16, 2008, 04:58:47 μμ »
Gia osous theloun na einai akribeis me ta money poy plironoun gia 50 wres einai 800 E meikta kai 640 E kathara.

Δεν ξερω ακριβως που αναφερονται αυτα τα χρηματα.

Ξερει κανεις να μου πει, αν καποιος διδασκει στα ΚΕΕ, ποσο παει ή ωρα(καθαρα/ακαθαριστα), ποτε δίνουν τα χρήματα, πως γινονται οι πληρωμες (με την ωρα? με το προγραμμα) κλπ και αλλα τετοια μισθολογικα?

Επισης ποτε περιπου βγαινει εγκυκλιος για τα ΚΕΕ?

Εγκύκλιος μάλλον δεν θα ξαναβγεί(ίσως βγεί πολύ αργότερα).Η τελευταία επαναπροκήρυξη εκπαιδευτών ήταν πέρυσι τον χειμώνα.
Εγώ φέτος έπαιρνα 10,92 καθαρά την ώρα.Πληρώνεσαι σε περίπου είκοσι μέρες απο τη στιγμή που κλείνει ο μήνας(Δηλαδή τα χρήματα απο το Μάρτιο τα παίρνεις περίπου 20 Απριλίου).Κάθε μέρα που εργάζεσαι έχεις και Ένσημο.Αν Πηγαίνεις εκτός έδρας σε πληρώνουν τη βενζίνη 0,15/χλμ.

Αποσυνδεδεμένος catwoman2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1549
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΙΔΕΚΕ
« Απάντηση #90 στις: Ιούνιος 16, 2008, 08:59:08 μμ »
δηλαδη οι προσλήψεις θα γινουν μεσω ΅ΕΚΕΠΙΣ? γιατι κατι τετοιο ακουγοταν φετος. επισης μηπως κανεις απο σας ειναι ενταγμενος στο μητρωο εκπαιδευτων ΕΚΕΠΙΣ και μπορει να με διαφωτησει για τις προυποθεσεις της ενταξης? ειμαι ΠΕ06 και αλλα διαβαζω στην σελίδα του ΕΚΕΠΙΣ αλλα μου λενε οι υπευθυνοι στο τηλέφωνο...
Σιχαίνομαι την εκπαιδευση. Λατρεύω την διδασκαλία.

Αποσυνδεδεμένος walkleon

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 708
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ20
    • Προφίλ
Απ: ΙΔΕΚΕ
« Απάντηση #91 στις: Ιούνιος 16, 2008, 11:30:36 μμ »
δηλαδη οι προσλήψεις θα γινουν μεσω ΅ΕΚΕΠΙΣ?
Το ΕΚΕΠΙΣ δεν έχει σχέση με τα ΚΕΕ.Το κάθε ΚΕΕ έχει δικό της μητρώο εκπαιδευτών.
Αν πιστοποιηθείς στο ΕΚΕΠΙΣ μπορείς να διδάξεις στα ΚΕΚ.

Αποσυνδεδεμένος catwoman2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1549
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΙΔΕΚΕ
« Απάντηση #92 στις: Ιούνιος 17, 2008, 11:13:51 μμ »
ναι το ξερω αλλα πως παιρνει κανεις πιστοποηση απο ΕΚΕΠΙΣ? αλλος συναδελφος με 100 ωρες προυπηρεσις μπαινει στην διαδικασι για το εισαγωγικο μητρωο εγω με 1000 ωρες μου λενε πως θελω ακομα 250 για να μπω .Πως γινεται? και κει θελει μεσο?
Σιχαίνομαι την εκπαιδευση. Λατρεύω την διδασκαλία.

Αποσυνδεδεμένος walkleon

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 708
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ20
    • Προφίλ
Απ: ΙΔΕΚΕ
« Απάντηση #93 στις: Ιούνιος 17, 2008, 11:38:58 μμ »
ναι το ξερω αλλα πως παιρνει κανεις πιστοποηση απο ΕΚΕΠΙΣ? αλλος συναδελφος με 100 ωρες προυπηρεσις μπαινει στην διαδικασι για το εισαγωγικο μητρωο εγω με 1000 ωρες μου λενε πως θελω ακομα 250 για να μπω .Πως γινεται? και κει θελει μεσο?
Δεν το γνωρίζω αυτό.Μια φορά που θέλησα να μάθω,δεν έβγαλα άκρη με το ΕΚΕΠΙΣ.Καλύτερα να μπείς στη σελία του ΕΚΕΠΙΣ και αν θες πάρε και κανά τηλέφωνο.

Αποσυνδεδεμένος ArsenLupen

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 120
  • Δε λατρευω τιποτα!!!
    • Προφίλ
Απ: ΙΔΕΚΕ
« Απάντηση #94 στις: Ιούνιος 18, 2008, 07:47:07 μμ »
ναι το ξερω αλλα πως παιρνει κανεις πιστοποηση απο ΕΚΕΠΙΣ? αλλος συναδελφος με 100 ωρες προυπηρεσις μπαινει στην διαδικασι για το εισαγωγικο μητρωο εγω με 1000 ωρες μου λενε πως θελω ακομα 250 για να μπω .Πως γινεται? και κει θελει μεσο?

1. Στο ΕΚΕΠΙΣ διδασκουν απο γνωστους κλαδους εκπαιδευτικων μεχρι ΓΕΩΠΟΝΟΙ, ΝΟΜΙΚΟΙ, ΚΟΜΜΩΤΕΣ και ο,τι αλλο φανταστεις
2.  ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ
3. ΑΡΚΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΧΩΡΟ/ΚΛΑΔΟ/ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ για ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ
4. π.χ ΟΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ή ΩΡΟΜΙΣΘΙΟΙ εκπαιδευτικοι (κατω των 36 μηνων ΚΑΝΟΝΙΚΗΣ προϋπηρεσιας) που ειναι γραμμενοι στο Μητρωο του ΕΚΕΠΙΣ και ΠΑΙΡΝΟΥΝ Προγραμματα (Παρα πολλοι) για να μπουν στο ΕΚΕΠΙΣ καταθεσαν προϋπηρεσια απο τις εταιριες ή οπου αλλου δουλευαν για 3 συνεχομενα χρονια (ΕΝΣΗΜΑ)
5. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ Η ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ ΜΕΤΡΑΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ για να σου κανουν την αιτηση δεκτη πιο ευκολα
6. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ αν ΕΧΕΙΣ ΩΡΕΣ στο ΙΔΕΚΕ (αν και ειναι αλλο ΕΝΤΕΛΩΣ αφου ανηκει στο ΥΠΕΠΘ ενω το ΕΚΕΠΙΣ στο Υπουργειο Εργασιας) ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ για να σε παρουν ΚΑΘΩΣ ειναι και τα δυο ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΕΝΗΛΙΚΩΝ
7. Οσοι ειναι στο ΙΔΕΚΕ παρακολουθησαν οι περισσοτεροι καποια 25ωρα ή 100ωρα σεμιναρια Εκπαιδευσης Εκπαιδευτων Ενηλικων. ΦΥΣΙΚΑ ΜΕΤΡΑΝΕ για να σε δεχτουν πιο ευκολα. το ρωτανε και στην αιτηση του ΕΚΕΠΙΣ
8. Αφου μπεις στο ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΟ ΜΗΤΡΩΟ του ΕΚΕΠΙΣ, με 70 ΕΥΡΩ παραβολο και συμπληρωνοντας μια ευκολη αλλα 16σελιδη αιτηση τοτε ΜΠΟΡΕΙΣ να παρεις 20% των προγραμματων ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΠΕΙΣ στο κανονικο μητρωο και να παιρνεις FULL προγραμματα
9. Για να μπεις στο κανονικο Μητρωο ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΕΣΥ σεμιναρια ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΩΝ (σε ΙΔΙΩΤΙΚΑ ή ΔΗΜΟΣΙΑ ΚΕΚ)
10. Για να το κανεις αυτο ΟΤΑΝ μπεις στο ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΟ ΜΗΤΡΩΟ, παιρνεις ΣΒΑΡΝΑ ολα τα ΚΕΚ που ξερεις ή "ΞΕΡΕΙΣ" και δινεις Βιογραφικο για να σε βαλουν στις Μικροδιδασκαλιες και να σε χρησιμοποιησουν μετα ως δυναμικο τους
11. Η μαγκια ειναι να βρεις ενα ΔΡΑΣΤΗΡΙΟ ΚΕΚ γιατι καποια εχουν ΚΟΝΕ προφανως και τους ΑΝΑΘΕΤΟΥΝ προγραμματα ΑΒΕΡΤΑ ΚΟΥΒΕΡΤΑ, ενω καποια φυτοζωουν ή ειναι ΚΑΚΟΠΛΗΡΩΤΕΣ
12. Το καλο ΚΕΚ και θα σου εξασφαλιζει σταθερη ροη προγραμματων και θα σε πληρωνει σταθερα και οχι μια φορα το χρονο
13. Το ΙΔΕΚΕ για μενα ειναι βημα για ΕΚΕΠΙΣ γιατι σου δινει προϋπηρεσια, εμπειρια στην ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΕΝΗΛΙΚΩΝ
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 18, 2008, 11:39:26 μμ από ArsenLupen »

Αποσυνδεδεμένος ArsenLupen

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 120
  • Δε λατρευω τιποτα!!!
    • Προφίλ
Απ: ΙΔΕΚΕ
« Απάντηση #95 στις: Ιούνιος 18, 2008, 07:52:01 μμ »
Παιδιά είναι καποιος που να είναι ωρομίσθιος στο ΙΔΕΚΕ???
Ρωτάω γιατί η σύμβαση λήγει στις 31/05/07 και για να πάρει κάποιος τάμειο ανεργίας θα πρέπει το ΙΔΕΚΕ
να προσκομίσει σχετικό έγγραφο στον ΟΑΕΔ, από το οποίο να προκύπτει ότι η σύμβαση έχει λήξει.
Έστειλα αίτηση στο ΙΔΕΚΕ  στην οποία ζητάω να συμππληρωθεί το σχετικό χαρτι του ΟΑΕΔ για να πάρω ταμείο το καλοκαίρι.
Μου είπαν ότι μάλλον δεν μπορούν να γράψουν αυτό το χαρτι διοτί το

VASQ ΔΕΝ δικαιουσαι ΕΠΙΔΟΜΑ ΟΑΕΔ αν ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΟΥΛΕΨΕΙ πουθενα αλλου

Αποσυνδεδεμένος ArsenLupen

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 120
  • Δε λατρευω τιποτα!!!
    • Προφίλ
Απ: ΙΔΕΚΕ
« Απάντηση #96 στις: Ιούνιος 18, 2008, 08:07:02 μμ »

Δεν ξερω ακριβως που αναφερονται αυτα τα χρηματα.

Ξερει κανεις να μου πει, αν καποιος διδασκει στα ΚΕΕ, ποσο παει ή ωρα(καθαρα/ακαθαριστα), ποτε δίνουν τα χρήματα, πως γινονται οι πληρωμες (με την ωρα? με το προγραμμα) κλπ και αλλα τετοια μισθολογικα?

Επισης ποτε περιπου βγαινει εγκυκλιος για τα ΚΕΕ?

Οι προκυρηξεις βγαινουν αναλογα με τις αναγκες των ΚΕΕ ή αν ανοιξουν νεο ΚΕΕ καπου στην Ελλαδα. Οταν εκανα εγω πριν 3 χρονια ΔΕΝ πηγαινε ο κοσμος (δεν δινει μορια, δεν ηταν γνωστα κλπ)
Την πρωτη χρονια μας δινανε ΣΥΝΕΧΕΙΑ προγραμματα (50ωρα και τα κανεις μεσα σε 3 μηνες περιπου). Για πληροφορικη μιλαω που εχει ζητηση. Ωρες κανονιζεις εσυ και οι μαθητες π.χ Δευτερα - Τεταρτη ή Τρίτη-Πεμπτη  5-7 ή 7-9 ή 2 γκρουπ το ενα μετα το αλλο. Ή ακομα και Σαββατο πρωι 4ωρο ή 5ωρο.
Αιθουσες σου βρισκουν αυτοι με συμφωνιες που κανουν με Λυκειαρχες, Γυμνασιαρχες!
Στην συνεχεια (ΟΤΑΝ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ που ενδιαφερθηκαν αυξηθηκαν) καποιοι κλαδοι οπως ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ, ΑΓΓΛΙΚΑ, ΓΑΛΛΙΚΑ, ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ, ΛΟΓΙΣΤΙΚΑ, ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΣΕ ΤΣΙΓΓΑΝΟΥΣ Ή ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ συνεχιζουν να πανε καλα και να σου δινουν δουλεια γιατι εχουν ΖΗΤΗΣΗ αφου ειναι δωρεαν για τον κοσμο. Βεβαια επειδη το χαρτι που παιρνουν απο το ΙΔΕΚΕ ειναι κουρελοχαρτο ανευ αξιας πηγαινουν δινουν το ΕCDL. Tουλαχιστον γλυτωνουν τα λεφτα του Φροντιστηριου.
ΤΟ καλο ειναι επισης οτι ΠΛΕΟΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ πολυ καλα. Δηλαδη στην ωρα τους.
Ειναι καπου 14 καθαρα την ωρα, 650 ευρω με 700 καθαρα το 50ωρο αναλογα με τα πτυχια σου.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 18, 2008, 11:57:43 μμ από ArsenLupen »

Αποσυνδεδεμένος goodman

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 156
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΙΔΕΚΕ
« Απάντηση #97 στις: Ιούνιος 18, 2008, 08:28:50 μμ »

Δεν ξερω ακριβως που αναφερονται αυτα τα χρηματα.

Ξερει κανεις να μου πει, αν καποιος διδασκει στα ΚΕΕ, ποσο παει ή ωρα(καθαρα/ακαθαριστα), ποτε δίνουν τα χρήματα, πως γινονται οι πληρωμες (με την ωρα? με το προγραμμα) κλπ και αλλα τετοια μισθολογικα?

Επισης ποτε περιπου βγαινει εγκυκλιος για τα ΚΕΕ?

Οι προκυρηξεις βγαινουν αναλογα με τις αναγκες των ΚΕΕ ή αν ανοιξουν νεο ΚΕΕ καπου στην Ελλαδα. Οταν εκανα εγω πριν 3 χρονια ΔΕΝ πηγαινε ο κοσμος (δεν δινει μορια, δεν ηταν γνωστα κλπ)
Την πρωτη χρονια μας δινανε ΣΥΝΕΧΕΙΑ προγραμματα (50ωρα και τα κανεις μεσα σε 3 μηνες περιπου). Εγω ειχα 5 σε εννια μηνες!! Για πληροφορικη μιλαω που εχει ζητηση. Ωρες κανονιζεις εσυ και οι μαθητες π.χ Δευτερα - Τεταρτη 5-7 ή 7-9 ή 2 γκρουπ το ενα μετα το αλλο.
Αιθουσες σου βρισκουν αυτοι με συμφωνιες που κανουν με Λυκειαρχες, Γυμνασιαρχες! Και ΜΑΣ ΠΛΗΡΩΣΑΝ τελη Ιουνιου
Στην συνεχεια (ΟΤΑΝ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ που ενδιαφερθηκαν αυξηθηκαν) καποιοι κλαδοι οπως ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ, ΑΓΓΛΙΚΑ, ΛΟΓΙΣΤΙΚΑ συνεχιζουν να πανε καλα και να σου δινουν δουλεια γιατι εχουν ΖΗΤΗΣΗ. ΤΟ καλο ειναι επισης οτι πλεον Πληρωνουν πολυ καλα. Δηλαδη στην ωρα τους.
Ειναι καπου 14 καθαρα, 650 ευρω με 700 καθαρα αναλογα με τα πτυχια σου

που να κοιταζω για τις νεες προκηρυξεις των κεε? καμια ιστοσελιδα, ενημερωμενη?

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159835
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 539
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 2
Επισκέπτες: 520
Σύνολο: 522

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.152 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.