*

Αποστολέας Θέμα: Αποσπάσεις 2010  (Αναγνώστηκε 675954 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος plakelia

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 5
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2010
« Απάντηση #2688 στις: Αύγουστος 31, 2010, 03:26:20 μμ »
Συνάδελφοι καλησπέρα και απο εμένα.....μόλις έβγαλα γραμμή στο γνωστό τηλέφωνο..και μου είπε η κυρία...ότι πήρα !! απόσπαση (πατέρας με δύο κοριτσάκια) τώρα ας το δούμε και γραμμένο....θα τα ξαναπούμε.....ελπίζω για όλο τον κόσμο που περιμένει να χαρεί...γιατί πραγματικά τέτοια αγωνία....ούτε στον εχθρό μου.....αναμένουμε τα επίσημα....ευχές σε όλους για το καλύτερο....

synadelfe kalispera kai sygxaritiria!eisai tis deyterobathmmias i pires  apospasi se grafeio?se ti tilefono pires?exw agwnia polles meres tora!se eyxaristo ek ton proteron!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αποσπάσεις 2010
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 08:09:22 »

adigoni

  • Επισκέπτης
Απ: Αποσπάσεις 2010
« Απάντηση #2689 στις: Αύγουστος 31, 2010, 03:29:32 μμ »
συγγνώμη plakelia μπορείς να γράφεις σε παρακαλώ με ελληνικούς χαρακτήρες;

Αποσυνδεδεμένος dimdimel

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 86
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση ΠΕ 05
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2010
« Απάντηση #2690 στις: Αύγουστος 31, 2010, 03:30:15 μμ »
Τελικά θα παρουσιαστείτε αύριο στην οργανική σας? Εγώ, αν αργήσουν λίγο ακόμη, δε θα πάω αύριο. Δεν έχω σκοπό να αφήσω το σπιτάκι μου αν δεν μάθω πρώτα πού θα είμαι!!!

Αποσυνδεδεμένος efakifrancais

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 23
  • ΠΕΟ5
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2010
« Απάντηση #2691 στις: Αύγουστος 31, 2010, 03:32:38 μμ »
εγω θα φυγω αυριο πρωι-πρωι αν χρειαστει στην οργανικη μου !!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αποσπάσεις 2010
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 08:09:22 »

Αποσυνδεδεμένος jimkont

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 1
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2010
« Απάντηση #2692 στις: Αύγουστος 31, 2010, 03:35:41 μμ »
Εγώ ζήτησα κανονική άδεια, και μου την έδωσαν...

Αποσυνδεδεμένος actor

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 325
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2010
« Απάντηση #2693 στις: Αύγουστος 31, 2010, 03:37:09 μμ »
Συνάδελφοι καλησπέρα και απο εμένα.....μόλις έβγαλα γραμμή στο γνωστό τηλέφωνο..και μου είπε η κυρία...ότι πήρα !! απόσπαση (πατέρας με δύο κοριτσάκια) τώρα ας το δούμε και γραμμένο....θα τα ξαναπούμε.....ελπίζω για όλο τον κόσμο που περιμένει να χαρεί...γιατί πραγματικά τέτοια αγωνία....ούτε στον εχθρό μου.....αναμένουμε τα επίσημα....ευχές σε όλους για το καλύτερο....

synadelfe kalispera kai sygxaritiria!eisai tis deyterobathmmias i pires  apospasi se grafeio?se ti tilefono pires?exw agwnia polles meres tora!se eyxaristo ek ton proteron!
καλησπέρα ξανά. Της Β/θμιας είμαι και αναφερόμουν για ΠΥΣΔΕ όχι για γραφεία.Σόρρυ που δεν το διευκρίνισα. Το τηλ.είναι 2108021766..καλή σου επιτυχία...

Αποσυνδεδεμένος plakelia

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 5
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2010
« Απάντηση #2694 στις: Αύγουστος 31, 2010, 03:41:29 μμ »
ευχαριστώ συνάδελφε!καλή χρονιά να έχουμε όπου και να μαστε!

Αποσυνδεδεμένος howlands

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 43
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2010
« Απάντηση #2695 στις: Αύγουστος 31, 2010, 03:42:14 μμ »
Έλεος πια! Ντροπή!!!! Ντροπή στο ΚΥΣΔΕ που δεν συνεδρίασε δύο μέρες νωρίτερα. Ντροπή στο Υπουργείο --δεν μιλάω φυσικά γα του υπαλλήλους--! Αλλά πιο πολύ θα έπρεπε να ντρέπεται η ΟΛΜΕ! Που είναι εξαφανισμένη τόσες μέρες;;;;; Ούτε μια ανακοίνωση-καταγγελία για όσα τραβάμε! Όλο το χρόνο τα κανάλια μας βρίζουν γιατί θέλουμε να πάμε .... σπίτια μας! Για το τι τραβάμε τίποτα.... Που είναι η ΟΛΜΕ;;;; ΝΤΡΟΠΗ!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος xeniafron

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 7
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2010
« Απάντηση #2696 στις: Αύγουστος 31, 2010, 03:52:47 μμ »
συναδελφοι καλεστε στο 210-8021766   αφηστε το να χτυπησει αρκετα, καποια στιγμη το σηκωνουν... εγω την πηρα!!!!!!!!!!!!! μου φαινεται απιστευτο!!!! τα χερια μου ακομα τρεμουν......

Αποσυνδεδεμένος max

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 463
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2010
« Απάντηση #2697 στις: Αύγουστος 31, 2010, 03:54:30 μμ »
σιγα και τα γαλλικα που κανουμε, μια ζωη ιστορια διδασκουμε..θεσσαλονικη..και κατι γαλλικα που και που για αλλαγη..εσενα τι σου ειπανε, θα τα βγάλουν σημερα μηπως μαθω και γω τιποτα?
[/quot

υποτίθεται πως χθες και σήμερα θα συνεδρίαζε το ΠΥΣΔΕ Αιτ/νιας για να τοποθετήσει νεοδιόριστους, αποσπασμένους και όσους είναι στη διάθεση. Η δική μου λογική λέει πως δεν μπορούν να γίνουν οι τοποθετήσεις αν δεν ξέρουν ποιοί θα μείνουν και ποιοί θα φύγουν! Οπότε... αναμένουμε τις εξελίξεις! Ελπίζω να μάθουμε σύντομα γιατι έχουμε και ταξίδι μπροστά μας σε περίπτωση που δεν...


οι νεοδιόριστοι σε άλλα πυσδε πώς ξέρουν πού θα παρουσιαστούν και μόνο στο πυσδε αιτωλοακαρνανίας για να τους τοποθετήσουν περιμένουν πρώτα τις αποσπάσεις;;;; συμμερίζομαι την αγωνία σας και θεωρώ α π α ρ ά δ ε κ το αυτό που γίνεται..

Αποσυνδεδεμένος ΠΕ0404

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 695
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ask Kosh
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2010
« Απάντηση #2698 στις: Αύγουστος 31, 2010, 03:55:08 μμ »
Τελικά θα παρουσιαστείτε αύριο στην οργανική σας? Εγώ, αν αργήσουν λίγο ακόμη, δε θα πάω αύριο. Δεν έχω σκοπό να αφήσω το σπιτάκι μου αν δεν μάθω πρώτα πού θα είμαι!!!

Ούτε κι εγώ θα πάω, ακόμα κι αν δε γίνει επίσημη ανακοίνωση, πρώτον γιατί δεν προλαβαίνω και δεύτερον γιατί μου κοστίζει γύρω στα 85 - 90 ευρώ να πάω με το αυτοκίνητο και άλλα τόσα να γυρίσω. Με συγκοινωνία δεν μπορώ να πάω (πρέπει να αλλάξω 3 μεταφορικά). Νομίζω ότι είναι θέμα ανθρωπιάς να δείξουν κατανόηση. Τώρα, αν θέλουν μπορούν να μου χρεώσουν κανονική ή αναρρωτική άδεια. Αν με κρίνουν αδικαιολόγητα απούσα, μπορούν να μου κάνουν στέρηση ημερομισθίου, αλλά και πάλι κοστίζει σαφώς λιγότερο.
Εφτά ο τόκος πέντε το φτιασίδι,
σαράντα με το λάδι και το ξύδι
κι αυτός που πίστευε και καρτερούσε,
βουβός φαρμακωμένος στέκει και θωρεί
τη λευτεριά που βγαίνει στο σφυρί.

Αποσυνδεδεμένος ouf

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 193
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2010
« Απάντηση #2699 στις: Αύγουστος 31, 2010, 04:00:29 μμ »
σιγα και τα γαλλικα που κανουμε, μια ζωη ιστορια διδασκουμε..θεσσαλονικη..και κατι γαλλικα που και που για αλλαγη..εσενα τι σου ειπανε, θα τα βγάλουν σημερα μηπως μαθω και γω τιποτα?
[/quot

υποτίθεται πως χθες και σήμερα θα συνεδρίαζε το ΠΥΣΔΕ Αιτ/νιας για να τοποθετήσει νεοδιόριστους, αποσπασμένους και όσους είναι στη διάθεση. Η δική μου λογική λέει πως δεν μπορούν να γίνουν οι τοποθετήσεις αν δεν ξέρουν ποιοί θα μείνουν και ποιοί θα φύγουν! Οπότε... αναμένουμε τις εξελίξεις! Ελπίζω να μάθουμε σύντομα γιατι έχουμε και ταξίδι μπροστά μας σε περίπτωση που δεν...

Πες τα χρυσόστομε/η...... >:(


οι νεοδιόριστοι σε άλλα πυσδε πώς ξέρουν πού θα παρουσιαστούν και μόνο στο πυσδε αιτωλοακαρνανίας για να τους τοποθετήσουν περιμένουν πρώτα τις αποσπάσεις;;;; συμμερίζομαι την αγωνία σας και θεωρώ α π α ρ ά δ ε κ το αυτό που γίνεται..

Αποσυνδεδεμένος tse

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 70
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2010
« Απάντηση #2700 στις: Αύγουστος 31, 2010, 04:01:59 μμ »
ειμαι εκπαιδευτικος ειδικης κατηγοριας και νεοδιοριστη,πασχω απο μεσογειακη αναιμια.μπορει καποιος να μου πει γιατι δεν εγινε δεχτει η αιτηση αποσπασης?

Αποσυνδεδεμένος spiromilios

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 220
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2010
« Απάντηση #2701 στις: Αύγουστος 31, 2010, 04:06:47 μμ »
ειμαι εκπαιδευτικος ειδικης κατηγοριας και νεοδιοριστη,πασχω απο μεσογειακη αναιμια.μπορει καποιος να μου πει γιατι δεν εγινε δεχτει η αιτηση αποσπασης?

δεν ξέρω αλλά, μήπως επειδή είσαι νεοδιόριστη;

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159859
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 553
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 5
Επισκέπτες: 528
Σύνολο: 533

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.109 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.