*

Αποστολέας Θέμα: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)  (Αναγνώστηκε 2672958 φορές)

0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος niteulf

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 715
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #8330 στις: Αύγουστος 02, 2016, 01:09:38 μμ »
Απο το να μου στένεις σεξουλικα μυνύματα, βρες κανα κομμωτή να συναδελφωθείτε. αν επιμένεις να με παρενοχλεις, τα βρίσκουμε σαν αντρες, σε προειδοποιώ ειμαι 1,95 125 κιλα...
και παρακληση προς τους συντονιστές , πως τον μπλοκάρω, όλο ανηθικες προτάσεις μου κάνει, ελεος, και η πλάκα έχει τα όρια της.

Καλά εσύ είναι γνωστό ότι έχεις χαζέψει και χειροτερεύει η κατάστασή σου όσο πάει.

Δεν ασχολούμε μαζί μου όπως βλέπεις και δεν σου απαντάω. Μην ασχολείσαι και συ για να μην χαλάσουμε το topic.

ΥΓ.
195, 125 κιλά? Μπούλη σε κόβω. Γερανό θα θέλεις για να σηκωθείς  ;D ;D ;D ;D ;D Κατ' ιδίαν αυτά.
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 02, 2016, 01:18:35 μμ από niteulf »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 17:59:22 »

Συνδεδεμένος kgiannis

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 655
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #8331 στις: Αύγουστος 02, 2016, 01:15:58 μμ »
Εσένα markosath ποιος θα σε μπλοκάρει να ησυχασουμε όχι μονο από το φόρουμ αλλά και από το χώρο της εκπαίδευσης!?!?

Να πω επίσης για να επανέλθουμε στο θέμα των ιεκ (ξεπερνώντας την άθλια παρένθεση του markosath) ότι κατανοω ότι αυτή ή διάσπαση (πιστοποιημένοι, μην πιστοποιημένοι, οι λιγότερο από 150 ώρες) δεν μας κάνει καθολου καλό. Και επιπλέον μακάρι κάτι να μπορούσαμε να κάνουμε σχετικά με την άθλια ανακοίνωση του σωματείου. Θα κάνει αυτό το σωματείο κάποια συνέλευση;. Ξέρει κάποιος;

Αποσυνδεδεμένος markosath

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 332
  • IT"S TRUMP
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #8332 στις: Αύγουστος 02, 2016, 01:16:24 μμ »
Καλά εσύ είναι γνωστό ότι έχεις χαζέψει και χειροτερεύει η κατάστασή σου όσο πάει.

Δεν ασχολούμε μαζί μου όπως βλέπεις και δεν σου απαντάω. Μην ασχολείσαι και συ για να μην χαλάσουμε το topic.

ΥΓ.195, 125 κιλά? Μπούλη σε κόβω. Σε έχω άνετα.  ;D ;D ;D ;D Κατ'ι ιδίαν αυτά.
Ζητάω την παρέμβαση  του συντονιστή να μπλοκάρω τον niteulf διότι μου στέλνει συνεχώς εμετικά μυνήματα.
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 02, 2016, 02:11:51 μμ από markosath »
https://www.donaldjtrump.com/

Trump wins presidency

Donald Trump will become the next president of the United States in a stunning victory.

Αποσυνδεδεμένος markosath

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 332
  • IT"S TRUMP
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #8333 στις: Αύγουστος 02, 2016, 01:17:19 μμ »
Εσένα markosath ποιος θα σε μπλοκάρει να ησυχασουμε όχι μονο από το φόρουμ αλλά και από το χώρο της εκπαίδευσης!?!?

Να πω επίσης για να επανέλθουμε στο θέμα των ιεκ (ξεπερνώντας την άθλια παρένθεση του markosath) ότι κατανοω ότι αυτή ή διάσπαση (πιστοποιημένοι, μην πιστοποιημένοι, οι λιγότερο από 150 ώρες) δεν μας κάνει καθολου καλό. Και επιπλέον μακάρι κάτι να μπορούσαμε να κάνουμε σχετικά με την άθλια ανακοίνωση του σωματείου. Θα κάνει αυτό το σωματείο κάποια συνέλευση;. Ξέρει κάποιος;
ο φιλος σου ο κομμωτης..
https://www.donaldjtrump.com/

Trump wins presidency

Donald Trump will become the next president of the United States in a stunning victory.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 17:59:22 »

Συνδεδεμένος kgiannis

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 655
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #8334 στις: Αύγουστος 02, 2016, 01:25:13 μμ »
Ένα μεγάλο θέμα που θα έπρεπε να μας απασχολεί ως εκπαιδευτές είναι με ποιο τρόπο θα έπρεπε να γίνονται οι προσλήψεις έτσι ώστε να απαγορεύεται να διδάσκουν "άνθρωποι" σαν τον markosath.

Αποσυνδεδεμένος markosath

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 332
  • IT"S TRUMP
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #8335 στις: Αύγουστος 02, 2016, 01:55:49 μμ »
Ένα μεγάλο θέμα που θα έπρεπε να μας απασχολεί ως εκπαιδευτές είναι με ποιο τρόπο θα έπρεπε να γίνονται οι προσλήψεις έτσι ώστε να απαγορεύεται να διδάσκουν "άνθρωποι" σαν τον markosath.
ευτυχωσ που δεν είναι στο χέρι σας ακόμα όποιος δεν εχει σεξουαλικες διαστροφες να μενει ανεργος. Καθε μέρα στα σχολεία τσακώνουν τύπους που πάνε να περάσουν μία "αριστερή" χροιά στην εκπαίδευση
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 02, 2016, 01:58:49 μμ από markosath »
https://www.donaldjtrump.com/

Trump wins presidency

Donald Trump will become the next president of the United States in a stunning victory.

Συνδεδεμένος kgiannis

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 655
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #8336 στις: Αύγουστος 02, 2016, 02:10:15 μμ »
Θέλω να πιστεύω (και για αυτό και είμαι υπέρ των εξετάσεων πιστοποίησης) ότι "άνθρωποι" (όπως ο markosath) ομοφοβικοί και χωρίς σεβασμό στη διαφορετικότητα (βλ. βιβλίο ερωτήσεων-απαντήσεων των εξετάσεων πιστοποίησης εκπαιδευτικής επάρκειας εκπαιδευτή ενηλίκων) προφανώς λόγω έλλειψης ενσυναίσθησης και άλλων δεξιοτήτων κατανόησης δεν γνωρίζουν από σχέδιο μαθήματος (και ούτε αναγνωρίζουν τη σημασία του) και επομένως δεν θα περνούν την θεωρητική ή πρακτική εξέταση.

Ας πάνε να γράψουν οι markosath στις εξετάσεις αυτά που γράφουν εδώ μέσα και τους βλέπω αιωνίως στον πίνακα των μη πιστοποιημένων.
 
Ξαναλέω "θέλω να πιστεύω", δεν είμαι σίγουρος ότι οι εξεταστές απορρίπτουν αυτούς που πρέπει να απορρίψουν. Τέτοιοι όμως σαν τον markosath κάνουν μπαμ ότι αξίζει να είναι εκτός εκπαίδευσης

Αποσυνδεδεμένος markosath

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 332
  • IT"S TRUMP
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #8337 στις: Αύγουστος 02, 2016, 02:15:47 μμ »
Θέλω να πιστεύω (και για αυτό και είμαι υπέρ των εξετάσεων πιστοποίησης) ότι "άνθρωποι" (όπως ο markosath) ομοφοβικοί και χωρίς σεβασμό στη διαφορετικότηταενηλίκων) προφανώς λόγω έλλειψης ενσυναίσθησης και άλλων δεξιοτήτων κατανόησης δεν γνωρίζουν από σχέδιο μαθήματος (και ούτε αναγνωρίζουν τη σημασία του) και επομένως δεν θα περνούν την θεωρητική ή πρακτική εξέταση.

Ας πάνε να γράψουν οι markosath στις εξετάσεις αυτά που γράφουν εδώ μέσα και τους βλέπω αιωνίως στον πίνακα των μη πιστοποιημένων.
 
Ξαναλέω "θέλω να πιστεύω", δεν είμαι σίγουρος ότι οι εξεταστές απορρίπτουν αυτούς που πρέπει να απορρίψουν. Τέτοιοι όμως σαν τον markosath κάνουν μπαμ ότι αξίζει να είναι εκτός εκπαίδευσης
Νάτος, πως το κατάλαβα, άκου φίλε μου εσενα και του άλλου φίλου σου που συννενοηθήκατε, αμα σε δω κοντά στον γίο μου θα εχεις πρόβλημα..με όποια κυβέρνηση και αν έχεις μέσον.
Και πλέον δεν ασχολούμαι...ζητώ συγνώμμη απο τους συναδέλφους, απλά τους διαφορετικούς προκλητικούς ανθρώπους που πάνε να περάσουν την ιδέα του ΙΕΚ για κομμωτριες , και να επιβάλλουν με τον τσαμπουκά τα ιδεώδη τους, δεν μπορώ να τα ανεχτώ. με ξεπερνάει.
Συγνώμμη και πάλι, αυτά δεν με εκφράζουν.
https://www.donaldjtrump.com/

Trump wins presidency

Donald Trump will become the next president of the United States in a stunning victory.

Συνδεδεμένος kgiannis

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 655
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #8338 στις: Αύγουστος 02, 2016, 02:30:32 μμ »
Άλλο θέμα προέκυψε τώρα.

Μπορεί ένας εκπαιδευτής IEK ή εκπαιδευτικός δευτεροβάθμιας να μην σέβεται τη διαφορετικότητα; Και αν μπορεί, είναι σωστό;

Με τα υπόλοιπα που γράφει δεν ασχολούμαι. Είναι ηλιθιότητες.

Αποσυνδεδεμένος @@

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 414
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #8339 στις: Αύγουστος 02, 2016, 02:43:59 μμ »
 Γιατί ασχολείστε μαζί του;

Δέστε την φωτογραφία που έχει, και τι εκπροσωπεί ο τύπος στη χώρα του αυτός και μετά κρίνετε και αυτόν.
 

Αποσυνδεδεμένος sgdoup

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 115
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #8340 στις: Αύγουστος 02, 2016, 04:02:20 μμ »
Άλλο θέμα προέκυψε τώρα.

Μπορεί ένας εκπαιδευτής IEK ή εκπαιδευτικός δευτεροβάθμιας να μην σέβεται τη διαφορετικότητα; Και αν μπορεί, είναι σωστό;

Με τα υπόλοιπα που γράφει δεν ασχολούμαι. Είναι ηλιθιότητες.

Ηλιθιότητες, και λίγα λες.

Κοίτα από αυτά που γράφει, είναι σίγουρο ότι η περίπτωση του είναι για τον ψυχίατρο. Και αν μπορεί να κάνει κάτι.
Εκτός αυτού, είναι σίγουρα χρυσαύγουλο.
Αφού δεν τον διαγράφουν, απλά αγνοείστε τον.
Κρίμα για τους μαθητές του (αν έχει) και αν έχει και γιο (όπως λέει), κρίμα για το παιδί.

Αποσυνδεδεμένος niteulf

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 715
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #8341 στις: Αύγουστος 02, 2016, 04:04:24 μμ »
Νάτος, πως το κατάλαβα, άκου φίλε μου εσενα και του άλλου φίλου σου που συννενοηθήκατε, αμα σε δω κοντά στον γίο μου θα εχεις πρόβλημα..με όποια κυβέρνηση και αν έχεις μέσον.
Και πλέον δεν ασχολούμαι...ζητώ συγνώμμη απο τους συναδέλφους, απλά τους διαφορετικούς προκλητικούς ανθρώπους που πάνε να περάσουν την ιδέα του ΙΕΚ για κομμωτριες , και να επιβάλλουν με τον τσαμπουκά τα ιδεώδη τους, δεν μπορώ να τα ανεχτώ. με ξεπερνάει.
Συγνώμμη και πάλι, αυτά δεν με εκφράζουν.

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Θεούλης.

Αποσυνδεδεμένος markosath

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 332
  • IT"S TRUMP
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #8342 στις: Αύγουστος 02, 2016, 04:45:43 μμ »
Ηλιθιότητες, και λίγα λες.

Κοίτα από αυτά που γράφει, είναι σίγουρο ότι η περίπτωση του είναι για τον ψυχίατρο. Και αν μπορεί να κάνει κάτι.
Εκτός αυτού, είναι σίγουρα χρυσαύγουλο.
Αφού δεν τον διαγράφουν, απλά αγνοείστε τον.
Κρίμα για τους μαθητές του (αν έχει) και αν έχει και γιο (όπως λέει), κρίμα για το παιδί.
Καλησπέρα στην "κοινότητα".

Συνάδελφοι προασέχετε, αν σας στείλει ο niteulf σεξουαλικά μυνήματα και δεν ενδώσετε θα διαγραφείτε.
 Πάντως λείπει ακόμα ενας της παρέας.
Αν ειναι να διαγραφώ γιατι δεν είμαι της "κοινότητας" και οποιος δεν ειναι της κοινότητας ειναι χρυσαυγούλης, ε η Ελλάδα έχει  θέμα της επόμενες εκλογές.
Τα ΙΕΚ πρέπει να κλείσουν άμμεσα, εχουν μαζέψει την σάρα και την μάρα περιθωριακών στοιχείων, λογικό. Μόνο με ΑΣΕΠ, νόμος
 
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 02, 2016, 04:48:08 μμ από markosath »
https://www.donaldjtrump.com/

Trump wins presidency

Donald Trump will become the next president of the United States in a stunning victory.

Αποσυνδεδεμένος Foufoutos

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 692
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #8343 στις: Αύγουστος 02, 2016, 05:22:06 μμ »
Να γίνει άμεσα ΑΣΕΠ καλό θα είναι!

Επίσης να συμπεριλάβει στα αντικείμενα που εξετάζει και την εκπαίδευση ενηλίκων για όσους ενδιαφέρονται να διδάξουν σε τέτοιες δομές. Μακάρι να γίνει αυτό. Ως τότε θα πρέπει να ισχύει η επάρκεια γιατί κάποιοι έχουμε ασχοληθεί πολύ (θεωρητικώς και πρακτικώς) με το αντικείμενο αυτό και ο μόνος τρόπος να το αποδείξουμε είναι η επάρκεια. Είναι άδικο επιτυχόντες, αποτυχόντες και όσοι δεν μπήκαν στον κόπο να δώσουν εξετάσεις να έχουν την ίδια αντιμετώπιση.

Κι επειδή κάπου πήρε το μάτι μου για "υφαρπαγή ωρών από δημοσίους υπαλλήλους" να πω ότι σε μένα γίνεται το αντίθετο.

Μου άρπαζαν χρόνια τώρα ώρες κολλητοί διευθυντών με τον εξής τρόπο: εβαζαν την προυπηρεσία δευτεροβάθμιας (σε ΄λλο αντικείμενο) ως εργασιακή εμπειρία, ενώ λέει ξεκάθαρα ότι δε μετράει και στην περασμένη μάλιστα προκήρυξη μου μείωσαν τα μόρια της ανεργίας (δεν τους έβγαινε το μέτρημα...) >:(. Αφού λοιπόν υποτιμούν τα ΙΕΚ οι δημόσιοι υπάλληλοι και δε ζουν από αυτά (όντως το εξτραδάκι τους βγάζουν-το παντεσπάνι τους) κι είναι τόσο υπεράνω γιατί λύσσαξαν με τα νέα κριτήρια κι είδα ότι θα καταθέσουν κι ασφαλιστικά; Σα δε ντρέπονται λέω εγώ...

Κgiannis δε θα μπορούσα παρά να συμφωνήσω σε όσα λες!

« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 02, 2016, 05:29:08 μμ από Foufoutos »
stuDYING...!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159802
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 554
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 6
Επισκέπτες: 418
Σύνολο: 424

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.112 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.