*

Αποστολέας Θέμα: Δικαιολογητικά για τις αιτήσεις..  (Αναγνώστηκε 28279 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος loukia_1

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 1
    • Προφίλ
Απ: Δικαιολογητικά για τις αιτήσεις..
« Απάντηση #168 στις: Νοέμβριος 08, 2008, 07:38:15 μμ »
Καλησπέρα. Σχετικά με τον τίτλο εργασίας για το Μεταπτυχιακό στην αναλυτική δεν αναφέρεται τίποτα εκτός από το ότι παρέδωσα διπλωματική εργασία. Χρειάζεται και κάποια βεβαίωση που να το αναφέρει?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δικαιολογητικά για τις αιτήσεις..
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 14:30:15 »

Αποσυνδεδεμένος Natas@

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 297
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Δικαιολογητικά για τις αιτήσεις..
« Απάντηση #169 στις: Νοέμβριος 08, 2008, 07:51:17 μμ »
Καλησπέρα. Σχετικά με τον τίτλο εργασίας για το Μεταπτυχιακό στην αναλυτική δεν αναφέρεται τίποτα εκτός από το ότι παρέδωσα διπλωματική εργασία. Χρειάζεται και κάποια βεβαίωση που να το αναφέρει?

Ο τιτλος εργασιας ειναι προαιρετικος, εγω κατεθεσα αναλυτικη βαθμολογια που ανεφερε τον τιτλο διπλωματικης, αλλα βασικα αυτο που ενδιαφερει ειναι η αναλυτικη υπογεγραμμενη κ σφραγισμενη.
"Την άνοιξη αν δεν τη βρεις, τη φτιάχνεις"

Αποσυνδεδεμένος linda

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 77
    • Προφίλ
Απ: Δικαιολογητικά για τις αιτήσεις..
« Απάντηση #170 στις: Νοέμβριος 08, 2008, 08:23:06 μμ »
καλησπέρα.Θέλω να με καθησυχάσετε για κάτι. Στον κωδικό τίτλου αντί να βάλω 0601 έβαλα πε06. όμωσ φαίνεται ότι το πτυχίο είναι από το καποδιστριακό πανεπιστήμιο.Ε

Αποσυνδεδεμένος linda

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 77
    • Προφίλ
Απ: Δικαιολογητικά για τις αιτήσεις..
« Απάντηση #171 στις: Νοέμβριος 08, 2008, 08:27:03 μμ »
Καλησπέρα. Θαήθελα να με καθησυχάσετε για κάτι. Στον κωδικό τίτλου αντί να βάλω 0601 έβαλα πε06. Όμωσ είναι πασιφανέσ ότι το πτυχίο μου είναι από το καποδιστριακό πανεπιστήμιο.είναι πολύ σοβαρό λάθοσ?θα χρειαστεί να το διορθώσω?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δικαιολογητικά για τις αιτήσεις..
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 14:30:15 »

Αποσυνδεδεμένος Ms Daisy

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Δικαιολογητικά για τις αιτήσεις..
« Απάντηση #172 στις: Νοέμβριος 09, 2008, 11:19:52 πμ »
Καλησπέρα. Θαήθελα να με καθησυχάσετε για κάτι. Στον κωδικό τίτλου αντί να βάλω 0601 έβαλα πε06. Όμωσ είναι πασιφανέσ ότι το πτυχίο μου είναι από το καποδιστριακό πανεπιστήμιο.είναι πολύ σοβαρό λάθοσ?θα χρειαστεί να το διορθώσω?

Καλημέρα. Δεν είμαι ειδήμων αλλά αυτό δεν είναι σοβαρό λάθος. Δεν αποκλείεσαι από τον διαγωνισμό (μόνο όταν λείπει παράβολο ή υπογραφή ή είναι εκπρόθεσμη) αλλά και δε θα έχεις πρόβλημα για την ειδικότητά σου γιατί την γράφεις ολογράφως. Τυπικά είναι όλ'αυτά.

Αποσυνδεδεμένος marion

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1867
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Δικαιολογητικά για τις αιτήσεις..
« Απάντηση #173 στις: Νοέμβριος 09, 2008, 12:55:12 μμ »
Καλησπέρα. Θαήθελα να με καθησυχάσετε για κάτι. Στον κωδικό τίτλου αντί να βάλω 0601 έβαλα πε06. Όμωσ είναι πασιφανέσ ότι το πτυχίο μου είναι από το καποδιστριακό πανεπιστήμιο.είναι πολύ σοβαρό λάθοσ?θα χρειαστεί να το διορθώσω?

Καλημέρα. Δεν είμαι ειδήμων αλλά αυτό δεν είναι σοβαρό λάθος. Δεν αποκλείεσαι από τον διαγωνισμό (μόνο όταν λείπει παράβολο ή υπογραφή ή είναι εκπρόθεσμη) αλλά και δε θα έχεις πρόβλημα για την ειδικότητά σου γιατί την γράφεις ολογράφως. Τυπικά είναι όλ'αυτά.

Κι εγώ έτσι πιστεύω. Δε χάνεις ωστόσο τίποτε να ρωτήσεις και στη 2βάθμια που κατέθεσες την αίτησή σου ή κατευθείαν στο Ασέπ.
" Κάθε χώρα έχει την κυβέρνηση που της αξίζει. "

Αποσυνδεδεμένος Dotore

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 86
  • Αδιόριστοι Ξυπνήστε!!!
    • Προφίλ
Απ: Δικαιολογητικά για τις αιτήσεις..
« Απάντηση #174 στις: Νοέμβριος 09, 2008, 01:23:25 μμ »

HMAΡTON!!!!


Αποσυνδεδεμένος moon

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 216
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Δικαιολογητικά για τις αιτήσεις..
« Απάντηση #175 στις: Νοέμβριος 09, 2008, 01:34:50 μμ »
linda, πραγματικά αγχώνεστε για εντελώς ασήμαντα πράγματα... εμείς στο σύστημα δεν περνάμε καν κωδικό, μόνο ονομασία ιδρύματος και ονομασία τίτλου και ο κωδικός περνιέται αυτόματα, η δε χειρόγραφη αίτηση αρχικά ήταν για πέταμα. Καταλαβαίνεις λοιπόν πόσο μετράει το ότι έγραψες 06 και όχι 0601...

Αποσυνδεδεμένος anniegr

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 127
    • Προφίλ
Απ: Δικαιολογητικά για τις αιτήσεις..
« Απάντηση #176 στις: Νοέμβριος 09, 2008, 02:08:42 μμ »
οποιος γνωριζει ας μοθ λυσει αυτη την απορια...

εχω μεταπτυχιακο απο εξωτερικο. εχω την πραξη αναγνωρισης απο το δοαταπ και αναλυτικη μεταφρασμενη και σφραγισμενη
οπου αναφερονται μαθηματα, οι βαθμοι και η θεματικη περιοχη της εργασιας μου....

ειναι απαραιτητο να τους παω και τον ακριβη τιτλο της εργασιας δεδομενου οτι δεν εχω καποιο επιημο εγγραφο παρα μονο βεβαιωση απο τον υπευθυνο καθηγητη????

Αποσυνδεδεμένος Natas@

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 297
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Δικαιολογητικά για τις αιτήσεις..
« Απάντηση #177 στις: Νοέμβριος 09, 2008, 02:41:39 μμ »
Στη βεβαιωση αναλυτικης βαθμολογιας που σου εδωσαν δεν αναφερεται ο τιτλος της διπλωματικης?
Στη δικη μου βεβαιωση απο πανεπιστημιο εσωτερικου αναφερεται ο τιτλος εργασιας, ο καθηγητης - εποπτης κ ο βαθμος, τα οποια ομως θεωρω οτι ειναι εντελως τυπικα, δε χρειαζεται τετοια λεπτομερεια απο τη στιγμη που προσκομιζεις το πτυχιο κ αναλυτικη σεμιναριων.
Παντως δεν θα ανησυχουσα, εφοσον αυτο το εγγραφο σου εδωσαν απο το πανεπιστημιο σου εισαι καλυμμενη, αυτοι γνωριζουν.Κ αφου εχεις βεβαιωση καθηγητη βαλτην κ αυτη.
Διαβασε κ το σχετικο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Γ' της προκηρυξης. Αν κ παλι εχεις αμφιβολιες, παρε ενα τηλ. στο ΑΣΕΠ να στο επιβεβαιωσουν.
"Την άνοιξη αν δεν τη βρεις, τη φτιάχνεις"

Αποσυνδεδεμένος anniegr

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 127
    • Προφίλ
Απ: Δικαιολογητικά για τις αιτήσεις..
« Απάντηση #178 στις: Νοέμβριος 09, 2008, 02:43:40 μμ »
αναφαρεται στην αναλυτικη η θεματικη περιοχη δηλ. ελληνικη λεξικογραφια και λεξικολογια αλλα οχι ο ακριβης τιτλος της εργασιας...

Αποσυνδεδεμένος evi06

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2046
    • Προφίλ
Απ: Δικαιολογητικά για τις αιτήσεις..
« Απάντηση #179 στις: Νοέμβριος 09, 2008, 03:10:48 μμ »
Καλησπέρα. Θαήθελα να με καθησυχάσετε για κάτι. Στον κωδικό τίτλου αντί να βάλω 0601 έβαλα πε06. Όμωσ είναι πασιφανέσ ότι το πτυχίο μου είναι από το καποδιστριακό πανεπιστήμιο.είναι πολύ σοβαρό λάθοσ?θα χρειαστεί να το διορθώσω?


το ίδιο λάθος έκανα κ εγώ με πτυχίο του ΑΠΘ. αφού τηλεφωνούσα 2 μέρες από τις 8.30 το πρωί στον ΑΣΕΠ κ μιλούσε συνέχεια >:( τηλεφώνησα στο γραφείο της δευτεροβάθμιας που έκανα την αίτηση. μου είπαν οτι δεν είναι σοβαρό λάθος αφού δεν επηρεάζει το όσα γράφει η μηχανογραφημένη που σου δίνουν κ υπογράφεις μετά. μου είπαν αν θέλω να πάω την δευτέρα από εκεί να το δούμε ξανά κ αν χρειαστεί να κάνω νέα χειρόγραφη μόνο αίτηση. οπότε θα πάω την δευτέρα να δω τι θα γίνει.

αλλά αυτό με τον ΑΣΕΠ... να μην έχουν ένα τηλέφωνο για το κοινό! κ οκ το δικό μου δεν ήταν τόσο σοβαρό λάθος, οι άλλοι με πτυχία εξωτερικού, μεταπτυχιακά κλτπ που θα βρουν απαντήσεις??

Αποσυνδεδεμένος eleni09 ΠΕ 02

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 791
  • "όλα τριγύρω αλλάζουνε κι όλα τα ίδια μένουν..."
    • Προφίλ
Απ: Δικαιολογητικά για τις αιτήσεις..
« Απάντηση #180 στις: Νοέμβριος 10, 2008, 10:53:32 πμ »
καλημερα...καπου διαβασα για ημερομηνια πανω στο παραβολο....εγω εχω βαλει....πειραζει?
να παω για να την δω?????
επισης καποιος υπαλληλος λεει ειπε οτι κανουμε ηλεκτρονικα την αιτηση αρα μπαινει ο κωδικος παραβολου-αριθμος....ξερετε κατι??????????
επισης, εγω εβαλα μεσα κ τη χειρογραφη αιτηση...

Αποσυνδεδεμένος MARKOS

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 8048
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο ΡΟΜΠΕΝ
    • Προφίλ
Απ: Δικαιολογητικά για τις αιτήσεις..
« Απάντηση #181 στις: Νοέμβριος 10, 2008, 11:25:18 πμ »
Ολα σωστα τα εκανες. μην αγχωνεσαι!!!!!
Ο μαθητής κάνει τον δάσκαλο

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162178
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 810
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 14
Επισκέπτες: 667
Σύνολο: 681

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.128 δευτερόλεπτα. 36 ερωτήματα.