*

Αποστολέας Θέμα: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου  (Αναγνώστηκε 1961253 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος daimonman

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 248
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3556 στις: Νοέμβριος 29, 2009, 04:12:30 μμ »
ωραια εφοσον ειστε υπερ ασεπ να δινουμε καθε χρονο και με ενα πινακα γιατι διαμαρτυρεσαι;παιδια δεν θα μας σωσει ο ασεπ ουτε θα λυσει το προβλημα....ας δημιουργησουν περισσοτερα σχολεια λιγοτερους μαθητες σε καθε ταξη ωστε το μαθημα να ειναι πιο ποιοτικο και ας σταματησουν να μας βαζουν μονιμως στο τρυπακι να πρεπει να αποδεικνυουμε καθε φορα για το αν ειμαστε αξιοι ή οχι...βαρεθηκα να διαβαζω πια...ελεος...
[/quote]
Χα. Ωραίοι είστε! Επειδή πήρατε ένα πτυχιάκι, κάνατε και ένα μεταπτυχιακο, ξενιτευτήκατε για 4 χρόνια, περάσατε και 4 ασεπ μου θέλετε και διορισμό! Έλεος. Άμα ήσασταν άξιοι θα ήσασταν στους διοριστέους! Άννα μη μασάς τίποτα, βάλε τάξη γιατί έχουν αποθρασυνθεί...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 13:08:39 »

Αποσυνδεδεμένος Αναστασια 76

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1853
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κατι...κινειται....ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
    • Προφίλ
    • Δελφικα Παραγγελματα
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3557 στις: Νοέμβριος 29, 2009, 04:15:14 μμ »
ωραια εφοσον ειστε υπερ ασεπ να δινουμε καθε χρονο και με ενα πινακα γιατι διαμαρτυρεσαι;παιδια δεν θα μας σωσει ο ασεπ ουτε θα λυσει το προβλημα....ας δημιουργησουν περισσοτερα σχολεια λιγοτερους μαθητες σε καθε ταξη ωστε το μαθημα να ειναι πιο ποιοτικο και ας σταματησουν να μας βαζουν μονιμως στο τρυπακι να πρεπει να αποδεικνυουμε καθε φορα για το αν ειμαστε αξιοι ή οχι...βαρεθηκα να διαβαζω πια...ελεος...
Χα. Ωραίοι είστε! Επειδή πήρατε ένα πτυχιάκι, κάνατε και ένα μεταπτυχιακο, ξενιτευτήκατε για 4 χρόνια, περάσατε και 4 ασεπ μου θέλετε και διορισμό! Έλεος. Άμα ήσασταν άξιοι θα ήσασταν στους διοριστέους! Άννα μη μασάς τίποτα, βάλε τάξη γιατί έχουν αποθρασυνθεί...
[/quote]

ΡΕ ΦΙΛΕ ΣΕ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΠΟΣΟΣΤΑ ΣΤΙΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΨΥΧΟΦΑΡΜΑΚΩΝ;;;;;;;; >:( >:( >:(MH  παιζεις με τα νευρα μας ειναι ηδη σπασμενα...
"Δημοκρατία είναι όταν 4 λύκοι και ένα πρόβατο ψηφίζουν για φαγητό"
(Αρκάς)

Κάποτε, τριακόσιοι πέθαναν για την Ελλάδα.
Σήμερα η Ελλάδα πεθαίνει για τριακόσιους...
http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

Αποσυνδεδεμένος tihea

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1661
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΑΣΕΠ=Αποτελεσματικό Σύστημα Εξόντωσης Πτυχιούχων
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3558 στις: Νοέμβριος 29, 2009, 04:16:14 μμ »
Μακάρι ρε παιδιά να τα καταφέρετε να βγουν από τη μέση όλοι όσοι έχουν καπηλευθεί τους κόπους μας και κοιτούν να "τρουπώσουν"(βλέπε το ποστ της Φώτως για τη Σιβιτανίδειο).
Ολοι αυτοί αποτελούν την αφορμή για τις εξαγγελίες και αυτοί είναι και οι πρώτοι που καλούν σε δυναμικές κινητοποιήσεις...

Δεν είναι αυτοί η αφορμή για τις εξαγγελίες! Αν ήταν , θα ασχολούνταν μ' αυτούς η διαμάντω και το κάθε φίδι που  δέχεται να πάρει στις πλάτες του την καταστροφή τόσων ανθρώπων και των οικογενειών τους.

Και ούτε είναι αυτοί που καλούν σε κινητοποιήσεις. Δεν έχουν ανάγκη αυτοί!
Με τέτοιες αυθαίρετες διατυπώσεις ακουσίως ή εκουσίως αμαυρώνεις και υποβαθμίζεις τον αγώνα όλων εμάς για το δίκιο μας.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 29, 2009, 04:17:47 μμ από tihea »
Η γοητεία του πληθυντικού αριθμού και η μοναξιά του σχοινοβάτη εκπαιδευτικού.

Αποσυνδεδεμένος EVA

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 204
  • ΠΕ 02 και ΠΕ 70
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3559 στις: Νοέμβριος 29, 2009, 04:19:08 μμ »
ωραια εφοσον ειστε υπερ ασεπ να δινουμε καθε χρονο και με ενα πινακα γιατι διαμαρτυρεσαι;παιδια δεν θα μας σωσει ο ασεπ ουτε θα λυσει το προβλημα....ας δημιουργησουν περισσοτερα σχολεια λιγοτερους μαθητες σε καθε ταξη ωστε το μαθημα να ειναι πιο ποιοτικο και ας σταματησουν να μας βαζουν μονιμως στο τρυπακι να πρεπει να αποδεικνυουμε καθε φορα για το αν ειμαστε αξιοι ή οχι...βαρεθηκα να διαβαζω πια...ελεος...
Χα. Ωραίοι είστε! Επειδή πήρατε ένα πτυχιάκι, κάνατε και ένα μεταπτυχιακο, ξενιτευτήκατε για 4 χρόνια, περάσατε και 4 ασεπ μου θέλετε και διορισμό! Έλεος. Άμα ήσασταν άξιοι θα ήσασταν στους διοριστέους! Άννα μη μασάς τίποτα, βάλε τάξη γιατί έχουν αποθρασυνθεί...
[/quote]

Ελπίζω να αστειεύεσαι, αλλιώς το μόνο που θα μπορούσα να πω είναι ότι έχεις μεγάλη αναισθησία! Ο καιρός έχει γυρίσματα και θα βρεις παρόμοιες καταστάσεις μπροστά σου, τότε να θυμηθείς τα λόγια σου. Άνθρωποι με παρωπίδες δε συμβάλλουν σε καμία βελτίωση, πηγαίνουν την κοινωνία πίσω!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 13:08:39 »

Αποσυνδεδεμένος ΦΩΤΩ

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 382
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3560 στις: Νοέμβριος 29, 2009, 04:21:40 μμ »
ωραια εφοσον ειστε υπερ ασεπ να δινουμε καθε χρονο και με ενα πινακα γιατι διαμαρτυρεσαι;παιδια δεν θα μας σωσει ο ασεπ ουτε θα λυσει το προβλημα....ας δημιουργησουν περισσοτερα σχολεια λιγοτερους μαθητες σε καθε ταξη ωστε το μαθημα να ειναι πιο ποιοτικο και ας σταματησουν να μας βαζουν μονιμως στο τρυπακι να πρεπει να αποδεικνυουμε καθε φορα για το αν ειμαστε αξιοι ή οχι...βαρεθηκα να διαβαζω πια...ελεος...
ίοι είστε! Χα. ΩραΕπειδή πήρατε ένα πτυχιάκι, κάνατε και ένα μεταπτυχιακο, ξενιτευτήκατε για 4 χρόνια, περάσατε και 4 ασεπ μου θέλετε και διορισμό! Έλεος. Άμα ήσασταν άξιοι θα ήσασταν στους διοριστέους! Άννα μη μασάς τίποτα, βάλε τάξη γιατί έχουν αποθρασυνθεί...
 Μαγκιά σου , αν πέρασες στους πρώτους διοριστέους, δεν είμαστε όλοι τόσο άξιοι η και τόσο τυχερόι. αν βέβαια έχεις περάσει..... αν όχι  no comment...

Αποσυνδεδεμένος daimonman

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 248
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3561 στις: Νοέμβριος 29, 2009, 04:22:58 μμ »
Ρε, μαζί είμαστε! Απλά ήθελα να γράψω ένα μήνυμα υπέρ της Άννας, να πάρει τα πάνω της...

Αποσυνδεδεμένος EVA

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 204
  • ΠΕ 02 και ΠΕ 70
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3562 στις: Νοέμβριος 29, 2009, 04:24:41 μμ »
Ρε, μαζί είμαστε! Απλά ήθελα να γράψω ένα μήνυμα υπέρ της Άννας, να πάρει τα πάνω της...

Δεν κάνουν τέτοιες πλάκες. Τα νεύρα μας δεν αντέχουν. Κι εσύ τέκνον, Βρούτε; :)

Αποσυνδεδεμένος Αναστασια 76

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1853
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κατι...κινειται....ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
    • Προφίλ
    • Δελφικα Παραγγελματα
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3563 στις: Νοέμβριος 29, 2009, 04:27:41 μμ »
Ρε, μαζί είμαστε! Απλά ήθελα να γράψω ένα μήνυμα υπέρ της Άννας, να πάρει τα πάνω της...

πιστευεις οτι εχει την αναγκη υποστηριξης αυτη ντοπαρεται απο μονη της δεν εχει αναγκη... εμας να δω ποιος θα ντοπαρει....
"Δημοκρατία είναι όταν 4 λύκοι και ένα πρόβατο ψηφίζουν για φαγητό"
(Αρκάς)

Κάποτε, τριακόσιοι πέθαναν για την Ελλάδα.
Σήμερα η Ελλάδα πεθαίνει για τριακόσιους...
http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

Αποσυνδεδεμένος ΦΩΤΩ

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 382
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3564 στις: Νοέμβριος 29, 2009, 04:28:31 μμ »
Ρε, μαζί είμαστε! Απλά ήθελα να γράψω ένα μήνυμα υπέρ της Άννας, να πάρει τα πάνω της...

Δεν κάνουν τέτοιες πλάκες. Τα νεύρα μας δεν αντέχουν. Κι εσύ τέκνον, Βρούτε; :e] μαύρη κωμωδία

Αποσυνδεδεμένος ΦΩΤΩ

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 382
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3565 στις: Νοέμβριος 29, 2009, 04:31:37 μμ »
παιδιά, αύριο όλοι στo υπουργειο, 12,30 ,μετά θα κεράσει η διαμαντω καφέ στο mall  της παρηγοριάς, εγω θέλω fredo....

Αποσυνδεδεμένος rublev

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1251
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3566 στις: Νοέμβριος 29, 2009, 04:34:24 μμ »
Μακάρι ρε παιδιά να τα καταφέρετε να βγουν από τη μέση όλοι όσοι έχουν καπηλευθεί τους κόπους μας και κοιτούν να "τρουπώσουν"(βλέπε το ποστ της Φώτως για τη Σιβιτανίδειο).
Ολοι αυτοί αποτελούν την αφορμή για τις εξαγγελίες και αυτοί είναι και οι πρώτοι που καλούν σε δυναμικές κινητοποιήσεις...

Δεν είναι αυτοί οι αφορμή για τις εξαγγελίες! Αν ήταν , θα ασχολούνταν μ' αυτούς η διαμάντω και το κάθε φίδι που  δέχεται να πάρει στις πλάτες του την καταστροφή τόσων ανθρώπων και των οικογενειών τους.

Και ούτε είναι αυτοί που καλούν σε κινητοποιήσεις. Δεν έχουν ανάγκη αυτοί!
Με τέτοιες αυθαίρετες διατυπώσεις ακουσίως ή εκουσίως αμαυρώνεις και υποβαθμίζεις τον αγώνα όλων εμάς για το δίκιο μας.

Θες να το πω ξανά,γιατί μάλλον δεν το έχεις διαβάσει....
Φυσικά κι έχουν δίκιο όσοι έχουν αποκτήσει την προυπηρεσία τους από επιτυχίες να διεκδικούν τα δικαιώματά τους.
Επίσης είπα ότι τα βύσματα αποτελούν την αφορμή των εξαγγελιών.Την αιτία την εντόπισα αλλού:στην οικονομική κατάρρευση.
Επί της ουσίας όμως,για το πλήθος των πτυχιούχων και τις βυσματικές αποσπάσεις που οδηγούν σε κενά,δεν έχω ακούσει προτάσεις πέρα από δικαιολογημένη αγανάκτηση για την κατάσταση που μας έχουν επιβάλει.
Οι διορισμοί όλα δείχνουν ότι θα μειωθούν,όπως και τα κενά.Ποιά λύση προτείνεις;
Να κατεβούμε όλοι στους δρόμους,ναι.Τί θα ζητάμε όμως;Τον διορισμό των χιλιάδων που βρίσκονται στους πίνακες;
Αυτή τη στιγμή εσύ είσαι ένα βήμα πριν τον διορισμό και έχεις κουραστεί.Λογικό να κοιτάς την πάρτη σου,όπως και όλα τα παιδιά που βρίσκονται στην ίδια κατάσταση.
Οι νεότεροι που τώρα ξεκινούν τί να κάνουν;Εγώ απλά φοβάμαι ότι αν αφήσουμε ένα μεγάλο μεταβατικό διάστημα,θα έχουμε πάλι τα ίδια παράθυρα που είχαμε και μετά τον νόμο Αρσένη...

Αποσυνδεδεμένος mentoras

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 225
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3567 στις: Νοέμβριος 29, 2009, 04:35:19 μμ »
http://www.alfavita.gr/ank_b/ank29_11_9_936.php

Κοιταξτε τι προτεινε η Διαμαντοπουλου οταν ηταν στην αντιπολιτευση!
Λαε, μεχρι ποτε θα ψηφιζεις αυτους που σε εμπαιζουν?
Γουσταρουμε το δουλεμα, ετσι δεν ειναι?

Αποσυνδεδεμένος Αναστασια 76

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1853
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κατι...κινειται....ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
    • Προφίλ
    • Δελφικα Παραγγελματα
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3568 στις: Νοέμβριος 29, 2009, 04:37:18 μμ »
παιδιά, αύριο όλοι στo υπουργειο, 12,30 ,μετά θα κεράσει η διαμαντω καφέ στο mall  της παρηγοριάς, εγω θέλω fredo....

εισαι τρελη;;;;;;;;;;;με τι λεφτα παιδι μου ....θες να θεωρηθεις υπευθυνη αν πεσει το υπουργειο εξω;; εμεις πρεπει να την κερασουμε.... ;D ;D ο εχων δυο χυτονες να δινει τον εναν ...το λεει και η θρησκεια... ;D ;D
"Δημοκρατία είναι όταν 4 λύκοι και ένα πρόβατο ψηφίζουν για φαγητό"
(Αρκάς)

Κάποτε, τριακόσιοι πέθαναν για την Ελλάδα.
Σήμερα η Ελλάδα πεθαίνει για τριακόσιους...
http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

Αποσυνδεδεμένος ΦΩΤΩ

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 382
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3569 στις: Νοέμβριος 29, 2009, 04:46:01 μμ »
παιδιά, αύριο όλοι στo υπουργειο, 12,30 ,μετά θα κεράσει η διαμαντω καφέ στο mall  της παρηγοριάς, εγω θέλω fredo....

εισαι τρελη;;;;;;;;;;;με τι λεφτα παιδι μου ....θες να θεωρηθεις υπευθυνη αν πεσει το υπουργειο εξω;; εμεις πρεπει να την κερασουμε.... ;D ;D ο εχων δυο χυτονες να δινει τον εναν ...το λεει και η θρησκεια... ;D ;D
  απο το 1δις για την παιδεία,δεν περισσεύει κάτι για ενα  fredo, ; αντε ελληνικό καφέ για οικονομία..  πάντως αν είσαι απο αθήνα, έλα θα έχει γέλιο, θα μαλωνουν οι προυπηρεσιες και οι ασεπιτες ,εγω  βέβαια είμαι στη μέση..

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160674
  • Σύνολο θεμάτων: 19222
  • Σε σύνδεση σήμερα: 988
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 15
Επισκέπτες: 373
Σύνολο: 388

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.076 δευτερόλεπτα. 30 ερωτήματα.