*

Αποστολέας Θέμα: Σωρεία πλαστών πιστοποιητικών και πτυχίων από υποψήφιους διευθυντές σχολείων  (Αναγνώστηκε 15645 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος mk75

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 374
    • Προφίλ
δεν εχω ξαναπει τιποτα αν θυμαμαι καλα.μονο για το διδακτορικο ιδως
κ δεν ειναι κακο να εισαι υπερηφανος για αυτα που εχεις καταφερει με παρα πολλες αντιξοοτητες που δεν θα ηθελα να αναφερω εδω.
GREEN εσυ τι σχολη εχεις βγαλει γιατι δεν σε παρακολουθω στις συζητησεις κ δεν γνωριζω
Έχω σπουδάσει στο τμήμα Δασολογίας και Φυσικού Περιβάλλοντος του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου, 5 χρόνια παρακαλώ, και έχω διεκπεραιώσει με εξαιρετική επιτυχία διετές μεταπτυχιακό πρόγραμμα στις Περιβαλλοντικές Επιστήμες, το οποίο συνδιοργανωνόταν από 5(!) τμήματα, Μαθηματικό, Φυσικό, Χημικό, Βιολογικό και Γεωλογικό. Γνωρίζω δύο ξένες γλώσσες, τη μία άπταιστα, και έχω πτυχίο πληροφορικής. Είμαι ψηλός, γεροδεμένος, με εβένινα μαλλιά και γωνιώδες σαγόνι. Τον ελεύθερο χρόνο μου κάνω kick boxing και αργαλειό. Είμαι επικοινωνιακός, φιλικός, ευγενικός και συνεργάσιμος. Είμαι περιζήτητος στο γυναικείο φίλο και στις μεγάλες πολυεθνικές εταιρίες. Αυτή τη στιγμή η αγαπημένη μου ενασχόληση είναι η απόρριψη προτάσεων για εργασία, λαμβάνω 3 με 4 κατά μέσο όρο την ημέρα, αλλά σπάνια με καλύπτουν.
Μετα οι γυναικες λενε που πηγαν οι ανδρες ;Οριστε .... ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος nick1981

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 338
    • Προφίλ
μπραβο για τις σπουδες σου κ μονο..εισαι κ συναδελφος γεωτεχνικος......αληθεια εισαι στο γεωτεε...??μηπως δεν ηξερες καν οτι υπαρχει??
τωρα για την ειρωνια στα λεγομενα σου τι να πω.....μαλλον ασε τα περιβαλλοντικα κ γινε μοντελο...η κ ζιγκολο με τετοια εμφανιση....
κ κατηγορεις τους γεωλογους που σου εκαναν κ μαθημα??αχρηστη ηταν η ορυκτολογια ή η εδαφολογια η διαχειειση περιβαλλοντικων καταστροφων που σου εκαναν?
ξερεις ποσοι καθηγητες σου στο πτυχιο ηταν με πρωτο πτυχιο γεωλογιας????..σιγουρα το 1/3!!κ οι αλλοι βιολογοι αντε κ κανενας φυσικος κ χημικος.
πρεπει να αποχωρησω απο το post k ευχομαι σε ολους γρηγορο διορισμο..!!!!!!!!!!
σε εσενα green na ψαξεις σε καμια περιβαλλοντικη κ ασε το ecdl κ μαθε ARCGIS K AUTOCAD...κ ασε κ τα ιδιαιτερα κ ασ βγαζεις τρελο χρημα......αν θες στειλε πμ να συνεχισουμε εκει σε προσωπικο επιπεδο

Αποσυνδεδεμένος mk75

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 374
    • Προφίλ
ζιγκολο με τετοια εμφανιση....
Ναι αλλα αν ειναι γκευ... ααααααααααααα εκτος αμα καθεται να τον "¨<???"΄....

Αποσυνδεδεμένος Green

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4580
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
μπραβο για τις σπουδες σου κ μονο..εισαι κ συναδελφος γεωτεχνικος......αληθεια εισαι στο γεωτεε...??μηπως δεν ηξερες καν οτι υπαρχει??
τωρα για την ειρωνια στα λεγομενα σου τι να πω.....μαλλον ασε τα περιβαλλοντικα κ γινε μοντελο...η κ ζιγκολο με τετοια εμφανιση....
κ κατηγορεις τους γεωλογους που σου εκαναν κ μαθημα??αχρηστη ηταν η ορυκτολογια ή η εδαφολογια η διαχειειση περιβαλλοντικων καταστροφων που σου εκαναν?
ξερεις ποσοι καθηγητες σου στο πτυχιο ηταν με πρωτο πτυχιο γεωλογιας????..σιγουρα το 1/3!!κ οι αλλοι βιολογοι αντε κ κανενας φυσικος κ χημικος.
πρεπει να αποχωρησω απο το post k ευχομαι σε ολους γρηγορο διορισμο..!!!!!!!!!!
σε εσενα green na ψαξεις σε καμια περιβαλλοντικη κ ασε το ecdl κ μαθε ARCGIS K AUTOCAD...κ ασε κ τα ιδιαιτερα κ ασ βγαζεις τρελο χρημα......αν θες στειλε πμ να συνεχισουμε εκει σε προσωπικο επιπεδο
1) Το γνωρίζω το ΓΕΩΤΕΕ, είμαι και μέλος του.
2) Το στυλ μου προσαρμόστηκε στο δικό σου. Ευχαριστώ για τις επαγγελματικές παραινέσεις.
3) Δεν κατηγορώ γενικά τους γεωλόγους, επισημαίνω το προφανές οξύμωρο, ότι διδάσκουν μαθητές χωρίς καμία κατάρτιση στη διδακτική.
4) Δεν είχαμε καθηγητές με πτυχίο γεωλογίας στη σχολή, παρά ελάχιστους.
5) Γνωρίζω ήδη το AUTOCAD, έχω εργαστεί και σε τεχνικό γραφείο.
6) Δεν κάνω ιδιαίτερα, γιατί δεν τρώω εκεί που φτύνω. 

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος happiness

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2158
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 19 - Μηχ. Η/Υ & Πληρ. - ΠΠ
    • Προφίλ
Το θέμα έχει ξεφύγει. Η συζήτηση κλειδώνεται.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32319
  • Τελευταία: 1305D
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161371
  • Σύνολο θεμάτων: 19231
  • Σε σύνδεση σήμερα: 400
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 3
Επισκέπτες: 329
Σύνολο: 332

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.05 δευτερόλεπτα. 30 ερωτήματα.