*

Αποστολέας Θέμα: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009  (Αναγνώστηκε 405869 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος maryk

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1213
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1890 στις: Ιούλιος 02, 2009, 01:40:26 μμ »
Συγχαρητήρια σε όσους τα κατάφεραν...
Εγώ δυστυχώς δεν ανήκω σε αυτούς.Δυστυχώς δεν κατάφερα να συμπληρώσω τη βάση στην α θεματική αν και στο σύνολο κάτι έκανα!Πίστευα ότι θα με έριχνε η ιστορία αλλά με έριξαν τα αρχαία!
Θα μπορούσα εύκολα να το "ξεπεράσω" και να ξεκινήσω αμέσως προσπάθειες για τον επόμενο ΑΣΕΠ αν δεν είχα τις πιέσεις της οικογένειάς μου να τα παρατήσω(παρά τη θέλησή μου)!Δε θα τους ακούσω αλλά δεν είναι εύκολο να προσπαθείς με σύμμαχο τη "γκρίνια" των άλλων!
Και πάλι συγχαρητήρια σε επιτυχόντες διοριστέους...δύναμη σε μας τους υπόλοιπους...Αν σας παρηγορεί σκεφτείτε ότι μόλις 3000 και κάτι είναι πάνω από τη βάση..άρα δε φταίμε εμείς αλλά το σύστημα...η πλήρης απαξίωση των πτυχίων μας...
ΠΕ02

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 20:31:49 »

Αποσυνδεδεμένος habanero

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 238
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1891 στις: Ιούλιος 02, 2009, 01:41:52 μμ »
Παιδιά συγχαρητήρια σε όσους διορίστηκαν!!!!Ας μου πει κάποιος νηφάλιος με 65.62 υπάρχει περίπτωση να με πέρουν ωρομίσθια στα δωδεκάνησα;;;;; :-\ :-\ :-\ :-*
Αχ ας μου πει κάποιος....

Γιατί νηφάλιος;;;
Χαριτολογώντας το είπα!Επειδή όσοι έμαθαν τα αποτελέσματα θα είναι στον κόσμος τους τώρα όπως εγώ!Κάποιος που να έχει όρεξη τελως πάντων να ασχοληθεί και με τη δική μου αγωνία(κλαψ και λυγμ μαζί) :)

Αποσυνδεδεμένος green ice

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 334
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1892 στις: Ιούλιος 02, 2009, 01:42:29 μμ »
Είμαι στους επιτυχόντες!!!!!!Εγώ προσωπικά χαίρομαι σαν να έχω διοριστεί ,γιατί μπήκα για πρώτη φορά στη διαδικασία αυτή ,διάβασα λίγο αλλά συστηματικά κ επιβεβαίωσα ότι όταν κανείς εργάζεται με μέθοδο,έχει αποτελέσματα.Η ψυχραιμία στην περίπτωση μου έλειπε κ μου στοίχισε αδικαιολόγητα βαθμούς!Φιλάκια σε όλους!Συγχαρητήρια πολλά στους φίλους μου που διορίστηκαν!Χάρηκα παιδιά πάρα πολυυυυυυυυυυυυυυυυύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος LK

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2608
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02 και ΠΕ15(?)
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1893 στις: Ιούλιος 02, 2009, 01:44:18 μμ »
κι εγω διοριστηκα!!!!!!
Σώτια ,συγχαρητήρια ! Είμαι κι εγώ στους διοριστέους ,αλλά τη δεύτερη χρονιά .
Ερώτηση ξανθιάς!  :P Όσοι είμαστε μέχρι το 240 θα μας πάρουν την πρώτη χρονιά, δηλαδή; Δεν έχει σχέση και με το 40%;

Μονάχα η πραγματικότητα μπορεί να μας μάθει πώς την πραγματικότητα ν’ αλλάξουμε
                                                           Μ. Μπρεχτ

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 20:31:49 »

Αποσυνδεδεμένος Αγάπη

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2282
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ......της συννεφιάς ρηγόπουλο.....
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1894 στις: Ιούλιος 02, 2009, 01:45:09 μμ »
Καλά ε!
Η καρδιά μου φτερουγίζει!
Μπράβο παιδιά σε όλους σας!

ΜΠΡΑΒΟ


Δε θέλω του κισσού το πλάνο ψήλωμα,σε ξένα αναστηλώματα δεμένο.
Θέλω να είμαι ένα καλάμι,ένα χαμόκλαδο,μα όσο ανεβαίνω,μόνος ν' ανεβαίνω.

Αποσυνδεδεμένος Lucinda

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 904
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1895 στις: Ιούλιος 02, 2009, 01:46:01 μμ »
Συγχαρητήρια πολλά πολλά πολλά σε όλους! Διοριστέους, επιτυχόντες και αποτυχόντες. Εγώ παιδιά είμαι πολύ απογοητευμένη, άλλη μία φορά κοντά στην πηγή και πάλι τίποτα. Με χαντάκωσαν τα αρχαία που δεν περίμενα σε καμία περίπτωση αυτό το βαθμό, ειλικρινά σας μιλάω. Χάνω τη βάση στο γνωστικό για 1.78. Επίσης, στα παιδαγωγικά περίμενα πολύ πολύ πιο πάνω (σημειωτέον ότι είχα γράψει τις απαντήσεις μου αμέσως μετά την εξέταση) και παραδόξως βλέπω άλλον βαθμό από αυτόν που είχα υπολογίσει με βάση τις επίσημες απαντήσεις. Οι αναβαθμολογήσεις που λέτε, πώς γίνονται; Νόμιζα ότι δεν μπορεί κάποιος να κάνει ένσταση για το βαθμό.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 02, 2009, 01:47:35 μμ από Lucinda »

Αποσυνδεδεμένος Sun

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1433
  • Φύλο: Άντρας
  • αιτία ελομένου ' θεός αναίτιος
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1896 στις: Ιούλιος 02, 2009, 01:48:12 μμ »
κι εγω διοριστηκα!!!!!!
Σώτια ,συγχαρητήρια ! Είμαι κι εγώ στους διοριστέους ,αλλά τη δεύτερη χρονιά .
Ερώτηση ξανθιάς!  :P Όσοι είμαστε μέχρι το 240 θα μας πάρουν την πρώτη χρονιά, δηλαδή; Δεν έχει σχέση και με το 40%;
Οι πρώτοι 240 διορίζονται την ερχόμενη χρονιά ,ανεξάρτητα από το 40 % . Το ίδιο ισχύσει και για όσους είναι από 241 -480 ,δηλαδή για μένα ...Συγχαρητήρια !

Αποσυνδεδεμένος latifov

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 89
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1897 στις: Ιούλιος 02, 2009, 01:48:33 μμ »
μπράβο σε όλους!!!!! με σειρά 491 λέτε να έχω τύχη του χρόνου;;;; τουλάχιστον έχω την αναπλήρωση γιατί έχω αρκετά μόρια και απο τον προηγούμενο....τέλος πάντων...είμαι χαρούμενος και νευριασμένος μαζί....
να ευχαριστήσω όλους όσους συμμετείχαν στο forum κατα την διαρκεια της προετοιμασίας....special thanks to maryvas...(αν και θα έπρεπε να σου τα ψάλλω για την μετα ασεπ απογοήτευση)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 03, 2009, 04:44:47 πμ από latifov »

Αποσυνδεδεμένος eleana pe02

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 8
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1898 στις: Ιούλιος 02, 2009, 01:50:41 μμ »
Γεια χαρά και συγχαρητήρια σε όλους.Είμαι κι εγω καινούρια και λίγο μπερδεμένη.Αν μπορεί κάποιος ψύχραιμος ας με βοηθήσει παρακαλώ!Στη Βθεματική το Μάθημα 1 αντιστοιχεί σε διδακτική Αρχαίων ή Νέων;Αν μπορεί ας απαντήσει κάποιος που έδωσε μία από τις δύο Διδακτικές . Ευχαριστώ πολύ.

Αποσυνδεδεμένος LK

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2608
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02 και ΠΕ15(?)
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1899 στις: Ιούλιος 02, 2009, 01:53:16 μμ »
Συγχαρητήρια σε όσους τα κατάφεραν...
Εγώ δυστυχώς δεν ανήκω σε αυτούς.Δυστυχώς δεν κατάφερα να συμπληρώσω τη βάση στην α θεματική αν και στο σύνολο κάτι έκανα!Πίστευα ότι θα με έριχνε η ιστορία αλλά με έριξαν τα αρχαία!
Θα μπορούσα εύκολα να το "ξεπεράσω" και να ξεκινήσω αμέσως προσπάθειες για τον επόμενο ΑΣΕΠ αν δεν είχα τις πιέσεις της οικογένειάς μου να τα παρατήσω(παρά τη θέλησή μου)!Δε θα τους ακούσω αλλά δεν είναι εύκολο να προσπαθείς με σύμμαχο τη "γκρίνια" των άλλων!
Και πάλι συγχαρητήρια σε επιτυχόντες διοριστέους...δύναμη σε μας τους υπόλοιπους...Αν σας παρηγορεί σκεφτείτε ότι μόλις 3000 και κάτι είναι πάνω από τη βάση..άρα δε φταίμε εμείς αλλά το σύστημα...η πλήρης απαξίωση των πτυχίων μας...
Maryk, το να μπαίνεις σε αυτή τη διαδικασία είναι άθλος. Τώρα πρόσεξα τη σφαγή στ' αρχαία και τη βουτιά της βάσης. Είναι θέμα τύχης πού θα βρεθείς. Όσοι περάσαμε δεν είμαστε τα μυαλά και οι σούπερ καθηγητές. Σταθήκαμε τυχεροί-ες, γιατί πέσαμε σ' ευσυνείδητους διορθωτές. Το λέω και το εννοώ!  Μην ακούς τι σου λένε οι άλλοι,  πίστεψε στον εαυτό σου και να κάνεις αυτό που εσύ επιθυμείς.

Μονάχα η πραγματικότητα μπορεί να μας μάθει πώς την πραγματικότητα ν’ αλλάξουμε
                                                           Μ. Μπρεχτ

Αποσυνδεδεμένος habanero

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 238
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1900 στις: Ιούλιος 02, 2009, 01:54:19 μμ »
Γεια χαρά και συγχαρητήρια σε όλους.Είμαι κι εγω καινούρια και λίγο μπερδεμένη.Αν μπορεί κάποιος ψύχραιμος ας με βοηθήσει παρακαλώ!Στη Βθεματική το Μάθημα 1 αντιστοιχεί σε διδακτική Αρχαίων ή Νέων;Αν μπορεί ας απαντήσει κάποιος που έδωσε μία από τις δύο Διδακτικές . Ευχαριστώ πολύ.
Στα νέα. Αν προσπεράσεις όλους τους επιτυχόντες, θα δεις που επεξηγεί τους κωδικούς. :)

Αποσυνδεδεμένος maryk

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1213
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1901 στις: Ιούλιος 02, 2009, 01:56:47 μμ »
Maryk, το να μπαίνεις σε αυτή τη διαδικασία είναι άθλος. Τώρα πρόσεξα τη σφαγή στ' αρχαία και τη βουτιά της βάσης. Είναι θέμα τύχης πού θα βρεθείς. Όσοι περάσαμε δεν είμαστε τα μυαλά και οι σούπερ καθηγητές. Σταθήκαμε τυχεροί-ες, γιατί πέσαμε σ' ευσυνείδητους διορθωτές. Το λέω και το εννοώ!  Μην ακούς τι σου λένε οι άλλοι,  πίστεψε στον εαυτό σου και να κάνεις αυτό που εσύ επιθυμείς.
Αυτό θέλω και αυτό θα κάνω LK...Συγχαρητήρια για το διορισμό σου και καλή τοποθέτηση πλέον!Σου το είχα πει ότι θα διοριστείς είδες;Απόλαυσέ το..Εμείς κλείνουμε ραντεβού σε 2 χρόνια!
ΠΕ02

Αποσυνδεδεμένος angie78

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 21
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1902 στις: Ιούλιος 02, 2009, 01:57:29 μμ »
Διορίστηκα! Συγχαρητήρια σε όλους τους διοριστέους

Αποσυνδεδεμένος eleana pe02

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 8
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1903 στις: Ιούλιος 02, 2009, 01:58:11 μμ »
Ευχαριστώ για την απάντηση habanero αλλά τώρα μπερδεύτηκα ακόμα περισσότερο.Πες μου σε παρακαλώ εσύ Διδακτική Νέων έδωσες ; Γιατί εγώ έδωσα Διδακτική Αρχαίων και έχω βαθμό στο  Μαθ1 της Βθεματικής;

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159812
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 554
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 6
Επισκέπτες: 473
Σύνολο: 479

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.092 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.