*

Αποστολέας Θέμα: Ενιαίο Μισθολόγιο  (Αναγνώστηκε 925234 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Daidalos

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 772
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ02 Επιστήμη ποιητική ευδαιμονίας
    • Προφίλ
Απ: Ενιαίο Μισθολόγιο
« Απάντηση #3290 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 09:32:08 μμ »
Ύστερα από σχετική ερώτηση στις υπηρεσίες του Υπ. Διοικ. Μετ., λένε ότι μεταπτυχιακό και διδακτορικό δεν μετράνε αθροιστικά.. τουλάχιστον μέχρι στιγμής.
Δεν μετρούσαν με το προηγούμενο σύστημα και ούτε τώρα θα μετρήσουν αθροιστικά. Τόσο στο επίδομα των 45/75 ευρώ όσο και στην επιλογή των στελεχών της εκπαίδευσης λαμβάνεται υπόψη πάντα το μεγαλύτερο πτυχίο, δίπλωμα ή τίτλος, ακόμη και στην περίπτωση των ξένων γλωσσών. Άλλωστε, για να έχει κάποιος τίτλο διδακτορικού θα πρέπει πρώτα να έχει κάνει μεταπτυχιακό.  Σε κάθε περίπτωση, θα προστίθεται χρόνος δύο ή έξι χρόνων αντίστοιχα και όχι αθροιστικά οκτώ. ;)
δεν ηταν απαραιτητο το μεταπτυχιακο, αν κανεις μια ερευνα θα δεις οτι παλλοι πανεπσιτημιακοι πηραν αμεσως μετα το πτυχιο διδακτορικο διοτι επρεπε να στελεχωσουν πανεπισρημια και τει που ιδρυαν οι κυβερνησεις τα τελευταια χρονια

Πράγματι, αυτό ίσχυε σε ορισμένα πανεπιστήμια έως και πριν από λίγα χρόνια, αλλά με νόμο που πέρασε νομίζω η Κουτσίκου έπαψε να ισχύει και απαιτείται πλέον παντού μεταπτυχιακό. Πάντως, σε κάθε περίπτωση, μην περιμένετε να δοθεί αθροιστικά προϋπηρεσία 8 ετών και για τα δύο.  Μετράει πάντα ο ανώτερος τίτλος και μόνο.  ;)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ενιαίο Μισθολόγιο
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 16:45:55 »

Αποσυνδεδεμένος lev_el

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
Απ: Ενιαίο Μισθολόγιο
« Απάντηση #3291 στις: Νοέμβριος 30, 2011, 12:07:14 πμ »
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΤΙ ΟΙ ΝΕΟΔΙΟΡΙΣΤΟΙ ΠΕ70 ΤΟΥ 2010 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΧΡΟΝΙΑ ΔΟΚΙΜΟΙ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΒΑΘΜΟ ΣΤ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΣΑΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η 2ΕΤΙΑ ΤΟΤΕ ΠΡΟΣΜΕΤΡΑΤΑΙ Η ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ Κ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΒΑΘΜΟ. ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ?

Αποσυνδεδεμένος 8an

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 8
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ενιαίο Μισθολόγιο
« Απάντηση #3292 στις: Νοέμβριος 30, 2011, 01:32:11 πμ »
Τελικά για τους κατόχους Διδακτορικού & Μεταπτυχιακού υπάρχει κάτι νεότερο? Στην διεύθυνσή μου ήταν κάθετοι ότι τα 6 χρόνια είναι το maximum και ότι αν έχεις και τους  δύο τίτλους δεν κερδίζεις τίποτε παραπάνω, όπως ίσχυε με το επίδομα στο παλιό μισθολόγιο. Εκεί όμως το ανέφερε ρητά ότι  αν έχεις και τους δύο τίτλους παίρνεις μόνο το επίδομα διδακτορικού ενώ στον νέο νόμο αναφέρει τα 6 χρόνια του Διδακτορικού και τα 2 του Μεταπτυχιακού σε παράθεση. Επίσης μου είπαν ότι το μισό του χρόνου που αναφέρεται στο άρθρο 6 παράγραφος 4 (για να γίνουν τα χρόνια 6+1=7) είναι μόνο για αναγνώριση προϋπηρεσίας και όχι για τους τίτλους σπουδών παρότι αναφέρονται και αυτοί στο ίδιο άρθρο. Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει κάποια διεύθυνση που να το χειρίζεται διαφορετικά?  Υπάρχει ελπίδα να κερδίσουμε κάτι με προσφυγή?


Οι Διευθύνσεις δεν μπορούν να ερμηνεύουν τους νόμους. Θα είναι παράνομες αν τον ερμηνεύσουν κατά το δοκούν. Σαφώς και δεν αναφέρεται με σαφήνεια στο νόμο τι ισχύει. Το ότι πολλοί το ερμηνεύουν συσταλτικά, μάλλον στην περίεργη ψυχοπαθολογία τους αφορά και όχι στον ίδιο τον νόμο. Θα υπάρξει απάντηση σύντομα όμως γιατί υπάρχει ήδη θέμα με αυτή την ασάφεια. (Σαφώς το μισό του χρόνου αφορά την προϋπηρεσία και όχι τους τίτλους, όπως διευκρινίζει η 1η εγκύκλιος)

Αποσυνδεδεμένος spyvou

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 47
    • Προφίλ
Απ: Ενιαίο Μισθολόγιο
« Απάντηση #3293 στις: Νοέμβριος 30, 2011, 04:49:59 μμ »
Αναγνωρίστηκε τελικά σε κανέναν προϋπηρεσία στον Ιδιωτικό Τομέα? Εγώ είχα κάνει αίτηση αναγνώρισης στις 31/10 (επισυνάπτοντας και τα αντίστοιχα ένσημα) και δεν μου τα αναγνώρισαν..

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ενιαίο Μισθολόγιο
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 16:45:55 »

Αποσυνδεδεμένος Patreas

  • Συνδρομητής
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2001
    • Προφίλ
Απ: Ενιαίο Μισθολόγιο
« Απάντηση #3294 στις: Νοέμβριος 30, 2011, 04:59:06 μμ »
Αναγνωρίστηκε τελικά σε κανέναν προϋπηρεσία στον Ιδιωτικό Τομέα? Εγώ είχα κάνει αίτηση αναγνώρισης στις 31/10 (επισυνάπτοντας και τα αντίστοιχα ένσημα) και δεν μου τα αναγνώρισαν..

Αν και κάτι υποψιάζομαι, ποιο το σκεπτικό της απόρριψης;

Αποσυνδεδεμένος rublev

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1251
    • Προφίλ
Απ: Ενιαίο Μισθολόγιο
« Απάντηση #3295 στις: Νοέμβριος 30, 2011, 05:26:28 μμ »
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΤΙ ΟΙ ΝΕΟΔΙΟΡΙΣΤΟΙ ΠΕ70 ΤΟΥ 2010 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΧΡΟΝΙΑ ΔΟΚΙΜΟΙ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΒΑΘΜΟ ΣΤ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΣΑΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η 2ΕΤΙΑ ΤΟΤΕ ΠΡΟΣΜΕΤΡΑΤΑΙ Η ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ Κ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΒΑΘΜΟ. ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ?
Ακριβώς το ίδιο μας είπε σήμερα ο αιρετός που ήρθε για ενημέρωση στο σχολείο.Μου φάνηκε περίεργο,γιατί δεν θυμάμαι κάτι σχετικό να γράφεται στο νόμο,αλλά τώρα που το διάβασα κι εδώ,μάλλον έχει κάποια βάση η πληροφορία.

Αποσυνδεδεμένος Eleni_Val

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 28
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ενιαίο Μισθολόγιο
« Απάντηση #3296 στις: Νοέμβριος 30, 2011, 06:30:55 μμ »
Αναγνωρίστηκε τελικά σε κανέναν προϋπηρεσία στον Ιδιωτικό Τομέα? Εγώ είχα κάνει αίτηση αναγνώρισης στις 31/10 (επισυνάπτοντας και τα αντίστοιχα ένσημα) και δεν μου τα αναγνώρισαν..

Για την αναγνώριση στον ιδιωτικό τομέα, αναμένεται έκδοση σχετικού Π.Δ., γιατί ο νόμος απλώς αναφέρει ότι θα προβλέπεται κάτι τέτοιο, χωρίς καμιά άλλη διευκρίνιση. Οπότε προς το παρόν, καμιά τέτοια προϋπηρεσία δεν μπορεί να αναγνωριστεί.

Αποσυνδεδεμένος geok_salonika

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2755
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηδένα προ του τέλους μακάριζε...
    • Προφίλ
    • Θεματα εξετάσεων και online test ΑΣΕΠ εκπαιδευτικών
Απ: Ενιαίο Μισθολόγιο
« Απάντηση #3297 στις: Νοέμβριος 30, 2011, 06:39:14 μμ »
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΤΙ ΟΙ ΝΕΟΔΙΟΡΙΣΤΟΙ ΠΕ70 ΤΟΥ 2010 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΧΡΟΝΙΑ ΔΟΚΙΜΟΙ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΒΑΘΜΟ ΣΤ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΣΑΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η 2ΕΤΙΑ ΤΟΤΕ ΠΡΟΣΜΕΤΡΑΤΑΙ Η ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ Κ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΒΑΘΜΟ. ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ?

Αν έχεις 3 χρόνια και 1 ημέρα αναγνωρισμένη προϋπηρεσία μέχρι τις 31/10/2011 τότε θα πρέπει να καταταχθείς στον Ε βαθμό άσχετα αν είσαι δόκιμος ή όχι. Αυτή την ενημέρωση έχω μετά από προσωπική τηλεφωνική επικοινωνία με το Υπουργείο Διακυβέρνησης
Κάθε εμπόδιο για καλό...
Κάθε μέρα είναι μια καινούρια μέρα!!!

Θέματα και online test προηγούμενων ΑΣΕΠ: www.exetaseis-asep.com

Αποσυνδεδεμένος teogan

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 130
    • Προφίλ
Απ: Ενιαίο Μισθολόγιο
« Απάντηση #3298 στις: Νοέμβριος 30, 2011, 06:51:33 μμ »
Το άρθρο 6 (παρ. 4) του Ν.4024/27-10-2011 λέει ότι: "Οι κάτοχοι διδακτορικού διπλώματος ... κατατάσσονται, ως δόκιμοι στο Βαθμό Δ."
Το άρθρο 28 (παρ. 1) του ίδιου Νόμου αναφέρει ότι: "Για την κατάταξη των υπαλλήλων που κατέχουν διδακτορικό δίπλωμα ... αφαιρούνται από τον απαιτούμενο χρόνο για την τελική κατάταξη έξι (6) έτη."
Άρα κάποιος διδάκτορας χωρίς προϋπηρεσία που διορίζεται από 27-10-2011 και μετά κατατάσσεται στο βαθμό Δ.
Ενώ κάποιος διδάκτορας που υπηρετεί ήδη ως δημόσιος υπάλληλος και έχει, π.χ. 1 έτος προϋπηρεσία, θα του αναγνωριστούν άλλα 6 και με 1+6=7 έτη θα καταταγεί στο βαθμό Ε.
Αυτά καταλαβαίνω από την ερμηνεία του Νόμου. Κάποιες διευθύνσεις έχουν ανακοινώσει την κατάταξη, στην οποία, πράγματι, υπάρχουν διδάκτορες στο βαθμό Ε. Δεν είναι παράλογο όμως ένας ήδη διορισμένος διδάκτορας να κατατάσσεται σε χαμηλότερο βαθμό από τον νεοδιόριστο;;;

Αποσυνδεδεμένος spyvou

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 47
    • Προφίλ
Απ: Ενιαίο Μισθολόγιο
« Απάντηση #3299 στις: Νοέμβριος 30, 2011, 07:47:19 μμ »
Αναγνωρίστηκε τελικά σε κανέναν προϋπηρεσία στον Ιδιωτικό Τομέα? Εγώ είχα κάνει αίτηση αναγνώρισης στις 31/10 (επισυνάπτοντας και τα αντίστοιχα ένσημα) και δεν μου τα αναγνώρισαν..

Για την αναγνώριση στον ιδιωτικό τομέα, αναμένεται έκδοση σχετικού Π.Δ., γιατί ο νόμος απλώς αναφέρει ότι θα προβλέπεται κάτι τέτοιο, χωρίς καμιά άλλη διευκρίνιση. Οπότε προς το παρόν, καμιά τέτοια προϋπηρεσία δεν μπορεί να αναγνωριστεί.

Αύτο ήταν και το σκεφτικό της απόρριψης.... ότι αναμένουν το Π.Δ. Αυτό που δεν ξέρουν (και πως να το ξέρουν άλλωστε) είναι ότι αν με το ΠΔ η προϋπηρεσία αναγνωριστεί αυτό θα σημαίνει ότι θα αλλάξεις βαθμό (θα σε επανακατατάξουν δηλαδή) ή απλά θα σου προσθέσουν πλεονάζοντα χρόνια στον βαθμό που ΗΔΗ σε κατέταξαν?
Εγώ πάντως καλού κακού θα κάνω και μία τυπική γραπτή ένσταση...

Αποσυνδεδεμένος lev_el

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
Απ: Ενιαίο Μισθολόγιο
« Απάντηση #3300 στις: Νοέμβριος 30, 2011, 07:49:14 μμ »
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΤΙ ΟΙ ΝΕΟΔΙΟΡΙΣΤΟΙ ΠΕ70 ΤΟΥ 2010 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΧΡΟΝΙΑ ΔΟΚΙΜΟΙ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΒΑΘΜΟ ΣΤ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΣΑΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η 2ΕΤΙΑ ΤΟΤΕ ΠΡΟΣΜΕΤΡΑΤΑΙ Η ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ Κ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΒΑΘΜΟ. ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ?

Αν έχεις 3 χρόνια και 1 ημέρα αναγνωρισμένη προϋπηρεσία μέχρι τις 31/10/2011 τότε θα πρέπει να καταταχθείς στον Ε βαθμό άσχετα αν είσαι δόκιμος ή όχι. Αυτή την ενημέρωση έχω μετά από προσωπική τηλεφωνική επικοινωνία με το Υπουργείο Διακυβέρνησης

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΧΩ 3 ΧΡΟΝΙΑ Κ 6 ΜΗΝΕΣ Κ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟ.. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ!!!!  :P ΣΕ ΠΟΙΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΠΗΡΕΣ Κ ΡΩΤΗΣΕΣ?
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 30, 2011, 08:05:13 μμ από lev_el »

Αποσυνδεδεμένος Sun

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1433
  • Φύλο: Άντρας
  • αιτία ελομένου ' θεός αναίτιος
    • Προφίλ
Απ: Ενιαίο Μισθολόγιο
« Απάντηση #3301 στις: Νοέμβριος 30, 2011, 07:58:04 μμ »
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΤΙ ΟΙ ΝΕΟΔΙΟΡΙΣΤΟΙ ΠΕ70 ΤΟΥ 2010 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΧΡΟΝΙΑ ΔΟΚΙΜΟΙ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΒΑΘΜΟ ΣΤ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΣΑΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η 2ΕΤΙΑ ΤΟΤΕ ΠΡΟΣΜΕΤΡΑΤΑΙ Η ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ Κ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΒΑΘΜΟ. ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ?

Αν έχεις 3 χρόνια και 1 ημέρα αναγνωρισμένη προϋπηρεσία μέχρι τις 31/10/2011 τότε θα πρέπει να καταταχθείς στον Ε βαθμό άσχετα αν είσαι δόκιμος ή όχι. Αυτή την ενημέρωση έχω μετά από προσωπική τηλεφωνική επικοινωνία με το Υπουργείο Διακυβέρνησης

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΧΩ 3 ΧΡΟΝΙΑ Κ 6 ΜΗΝΕΣ Κ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟ.. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ!!!!  :P
Πολύ κακώς τοποθετήθηκες στο βαθμό ΣΤ. Διορίστηκα κι εγώ (ΠΕ02) το 2010 και έχω τοποθετηθεί στο βαθμό Ε με 3 χρόνια και 1 μήνα προϋπηρεσία . Μάλιστα η δευτεροβάθμια της Δωδεκανήσου έχει ενημερώσει όλους τους καθηγητές της περιφέρειες για το βαθμό που τοποθετούνται με επίσημο έγγραφο.

Αποσυνδεδεμένος xristis23

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 553
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ενιαίο Μισθολόγιο
« Απάντηση #3302 στις: Νοέμβριος 30, 2011, 08:15:09 μμ »
μήπως είναι κάτι αντίστοιχο και με τους παλιούς βαθμούς;
αν θυμάμαι καλά, ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος, όταν διοριζόσουν πήγαινες στον βαθμό Γ, ασχέτως πόση προυπηρεσία είχες και μετά, όταν συμπλήρωνες την δοκιμαστική διετία, πήγαινες στο βαθμό που ανήκες πραγματικά.
λέω, μήπως;

Αποσυνδεδεμένος lev_el

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
Απ: Ενιαίο Μισθολόγιο
« Απάντηση #3303 στις: Νοέμβριος 30, 2011, 08:29:36 μμ »
ΤΟ ΠΙΟ ΤΡΕΛΟ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ?ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΒΑΘΜΟ Ε Κ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ ΟΤΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΤ Κ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΣΤΑΣΗ!!!! ΕΝΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΘΕΣΗ!!! :o

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159801
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 554
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 10
Επισκέπτες: 458
Σύνολο: 468

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.112 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.