*

Αποστολέας Θέμα: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05  (Αναγνώστηκε 14825 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος AmaliaS

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Απάντηση #42 στις: Ιούλιος 02, 2009, 01:35:23 μμ »
Θελω τι βοηθεια των πιο παλιων του ΑΣΕΠ. Οταν τελειωσε η εξεταση σημειωσα ολες τις απαντησεις μου στα πολλαπλης επιλογης. Ειχα 6 λαθη στο γνωστικο και 7 στα παιδαγωγικα.
Οι βαθμοι που πηρα τελικα στα δυο αυτα μαθηματα ειανι σχεδον 10 μοναδες λιγοτερο απο αυτο που ειχα υπολογισει.
Πως γινεται αυτο?
Μπορω να κανω ενσταση για αυτο?
Εχετε να μου προτεινετε κατι?
Να σημειωσω οτι ειμαι ΠΕ 05 για τριτη φορα επιτυχουσα, αλλα οχι διοριστεα!
Η αληθεια ειναι οτι διατηρουσα καποιες ελπιδες, αλλα πρωτον δεν πηρα ουτε στα σιγουρα τους βαθμους που περιμενα και δευτερον ανεβηκαν πολυ οι βασεις.

Θελω ωστοσο να πω ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε οσους τα καταφεραν!
Οσο για ενας τους υπολοιπους, περαστικα!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 06:58:28 »

Αποσυνδεδεμένος alceste

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1027
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Απάντηση #43 στις: Ιούλιος 02, 2009, 01:59:19 μμ »
σ ευχαριστω πολυ!με 248 εχεις πολλες πιθανοτητες για αναπληρωτρια ενοψει οργανικων.για ενσταση ενα παραβολο των 40 ευρω και μια επιστολη οπου θα γραφεις γιατι ενιστασαι.αιτηση θα κανεις για να δεις το γραπτο σου.ενσταση αν θυμαμαι καλα κανεις και για να δεις αν περαστηκε σωστα ο βαθμος σου.το 248 με τις οργανικες θεωρω η αναπληρωση ειναι πολυ κοντα αν ειχες και την προηγουμενη φορα σειρα 300,400 εστω και 500,600

Αποσυνδεδεμένος Elpida82

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 94
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Απάντηση #44 στις: Ιούλιος 02, 2009, 02:08:05 μμ »
Γεια σας, Ειμαι Πε 07 αλλά ηθελα τη βοήθειά σας..

1. γιατί σε΄αλλους φαίνεται η ημερομηνία γέννησης κ σε άλλους όχι?
2. Σε ποιες ενότητες αντιστοιχουν οι πινακες...Μαθ1, Μαθ2, Θεμ 1, Μαθ1, Μαθ2, Θεμ2..ειμαι ζαλισμένη απο τη χαρά και δε μπορώ να σκεφτώ, μάλλον αναπληρώτρια..θα δείξει..
3. Με σειρά 180..ενω παίρνουν 144 έχω πιθανότητες για αναπληρώτρια?

ευχαριστώ
ΠΕ 07

Αποσυνδεδεμένος alceste

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1027
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Απάντηση #45 στις: Ιούλιος 02, 2009, 02:11:45 μμ »
εσυ Π07 φουλ πιθανοτητες

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 06:58:28 »

Αποσυνδεδεμένος gefyros

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 50
  • Φύλο: Γυναίκα
  • DIVE or die
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Απάντηση #46 στις: Ιούλιος 02, 2009, 02:22:55 μμ »
σ ευχαριστω πολυ!με 248 εχεις πολλες πιθανοτητες για αναπληρωτρια ενοψει οργανικων.για ενσταση ενα παραβολο των 40 ευρω και μια επιστολη οπου θα γραφεις γιατι ενιστασαι.αιτηση θα κανεις για να δεις το γραπτο σου.ενσταση αν θυμαμαι καλα κανεις και για να δεις αν περαστηκε σωστα ο βαθμος σου.το 248 με τις οργανικες θεωρω η αναπληρωση ειναι πολυ κοντα αν ειχες και την προηγουμενη φορα σειρα 300,400 εστω και 500,600
;DΑν θυμάσαι την πικραμένη μου ιστορία, τις 2 προηγούμενες φορές ήμουν στους αποτυχόντες με πολύ πάνω από τη βάση, λόγω του επαναλαμβανόμενου 27 >:( στην ειδική.
Αυτό με καθιστά παρθενούλα  :-[  ;Dστον πίνακα επιτυχόντων.
Λες αυτό να απομακρύνει το όνειρο της αναπλήρωσης;
Η ένστασή μου θα έχει κανένα ουσιαστικό αποτέλεσμα; Δηλαδή μπορεί να ανέβει ο βαθμός της ειδικής;
Ή απλώς θα βρεθώ μπροστά σ'αυτό που αντίκρυσες εσύ την προηγούμενη φορά: μεγάλη απόκλιση στους 2 πρώτους βαθμολογητές και ο αναβαθμολογητής το μέσο όρο;
Μπορώ να ζητήσω αναβαθμολόγηση;
Κι όσο σκέφτομαι όταν αν είχα στρωθεί να παραδώσω τη διπλωματική μου στο μεταπτυχιακό θα είχα ένα πολύτιμο μόριο παραπάνω και σειρά 199 :(!
ΠΕ05 - Η ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΣΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ
DUM SPIRO SPERO

Αποσυνδεδεμένος kat91

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 416
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Απάντηση #47 στις: Ιούλιος 02, 2009, 02:24:08 μμ »
Συγχαρητήρια σε όλους σας ! Επιτέλους διορίστηκα κι εγώ !  112 ! Μετά από τόσους κόπους και με
τρία παιδιά ήρθε η δικαίωση! Το γούρι το άλλαξε η μεγάλη μου κόρη που πέρασε κι αυτή στο
πανεπιστήμιο.

Αποσυνδεδεμένος alceste

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1027
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Απάντηση #48 στις: Ιούλιος 02, 2009, 02:26:20 μμ »
δεν νομιζω οτι μπορεις να ζητησεις αναβαθμολογηση.εγω την προηγουμενη φορα σκεφτομουν να βαλω καποιον εμπειρογνωμονα και δικηγορο.δεν θα εβγαζα ακρη ομως.ψυχοφθορο και χρονοβορο με αμφιβολα αποτελεσματα.με συγχωρεις δεν θυμομουν ,ειμαι ζαλισμενη

Αποσυνδεδεμένος alceste

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1027
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Απάντηση #49 στις: Ιούλιος 02, 2009, 02:30:02 μμ »
μπραβο kat91!μετα απο την απογοητευση περσι λογω γνωστικου και αναβαθμολογηση και χαζομαρων που ειχα κανει στην ειδικη,ειπα δεν ξαναδινω 6η φορα.ευτυχως το προσωπικο μου Μπεν Χουρ,η υπερπαραγωγη σε συμμετοχες στον ασεπ,ελαβε τελος.μπραβο και για την κορη σου!

Αποσυνδεδεμένος agatha14

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 342
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ19
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Απάντηση #50 στις: Ιούλιος 02, 2009, 02:39:40 μμ »
Γεια σας, Ειμαι Πε 07 αλλά ηθελα τη βοήθειά σας..

1. γιατί σε΄αλλους φαίνεται η ημερομηνία γέννησης κ σε άλλους όχι?
2. Σε ποιες ενότητες αντιστοιχουν οι πινακες...Μαθ1, Μαθ2, Θεμ 1, Μαθ1, Μαθ2, Θεμ2..ειμαι ζαλισμένη απο τη χαρά και δε μπορώ να σκεφτώ, μάλλον αναπληρώτρια..θα δείξει..
3. Με σειρά 180..ενω παίρνουν 144 έχω πιθανότητες για αναπληρώτρια?

ευχαριστώ

1. Σε μερικά ονόματα δε φαίνεται ολόκληρη η ημερομηνία γιατί δε χωράει. Τράβηξε λίγο τη στήλη ώστε να μεγαλώσει το πλάτος της και θα φανούν και οι υπόλοιπες.
2. Στο τέλος του αρχείου, μετά και τον τελευταίο επιτυχόντα, υπάρχει λίστα που εξηγεί τι αντιστοιχεί σε τι.

(Δυστυχώς για το 3ο δεν μπορώ να απαντήσω μιας και προέρχομαι από άλλον κλάδο αλλά σου εύχομαι καλά αποτελέσματα!)

Αποσυνδεδεμένος alceste

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1027
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Απάντηση #51 στις: Ιούλιος 02, 2009, 02:41:29 μμ »
στα γερμανικα ηδη εχουν αρκετους αναπληρωτες στην δευτεροβαθμια και με την πρωτοβαθμια θα γινει χαμος

Αποσυνδεδεμένος gefyros

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 50
  • Φύλο: Γυναίκα
  • DIVE or die
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Απάντηση #52 στις: Ιούλιος 02, 2009, 02:42:57 μμ »
μπραβο kat91!μετα απο την απογοητευση περσι λογω γνωστικου και αναβαθμολογηση και χαζομαρων που ειχα κανει στην ειδικη,ειπα δεν ξαναδινω 6η φορα.ευτυχως το προσωπικο μου Μπεν Χουρ,η υπερπαραγωγη σε συμμετοχες στον ασεπ,ελαβε τελος.μπραβο και για την κορη σου!
Κι από μένα μπράβο kat91!!!!  ;D ;D ;D
Αν σκεφτείς ότι είμαι για 1η φορά στους επιτυχόντες, μάλλον κι εγώ πρέπει να αποδώσω τα εύσημα στην  :-*8μηνών κόρη μου :-* που μου άλλαξε τη ζωή και το γούρι :D!
Alceste δεν το πιστεύω ότι υπάρχει άνθρωπος με την υπομονή σου! 6 φορές :o :o :o :o :o :o!!!!
Εγώ έδωσα 4η φορά και έλεγα πως δεν το βάζω κάτω, αλλά μπροστά σε σένα 8) υποκλίνομαι!!!!!
Άρα να συνεχίσω ακάθεκτη και την 5η φορά;
Την αναπλήρωση εντός Αττικής, τη βλέπεις πιθανή για μένα;
Διορισμός μέσω αναπλήρωσης θέλει 24 ή 18 μήνες προϋπηρεσίας;
Και οι αναπληρωτές απολύονται κάθε τέλος σχολικής χρονιάς και προσλαμβάνονται Σεπτέμβρη μένοντας απλήρωτοι στο μεσοδιάστημα;
Συγγνώμη που ρωτάω κάτι ίσως ήδη γνωστό, αλλά δεν είχε ξαναχρειαστεί να με απασχολήσει κάτι τέτοιο στο παρελθόν και ειλικρινά δεν ξέρω τι μου γίνεται!
Αν δεν αλλάξει ο βαθμός μου στην ειδική, τι νόημα έχει να κάνω ένσταση;
ΠΕ05 - Η ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΣΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ
DUM SPIRO SPERO

Αποσυνδεδεμένος alceste

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1027
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Απάντηση #53 στις: Ιούλιος 02, 2009, 02:52:32 μμ »
να συνεχισεις και για 5η.εδω σκεφτομουν να δωσω για 7η φορα και ελεγα" παλης ξεκινημα,νεοι αγωνες".αυτο ελεγα στις φιλες μου,στους δικους μου.σου ορκιζομαι,δεν το περιμενα με τιποτα να διοριστω.ειδα το 655 νομιζω ,τον αυξοντα αριθμο μπροστα απο το ονομα μου και νομισα οτι αυτη ειναι η σειρα μου.α,ειπα,πιο σκατα τα πηγα ειδικη.η μαμα μου μου ειπε δεν ειναι η σειρα αυτη και οταν ειδα το 107 λιποθυμησα.αναπληρωση εντος αττικης δεν γνωριζω να σου πω ,θα ειναι παρακινδυνευμενο και ανευθυνο απο μερους μου.οι αναπληρωτες παιρνουν επιδομα ανεργιας.εγω,στη θεση σου θα εκανα ενσταση.τουλαχιστον να δεις τον βαθμο σου,το γραπτο σου

Αποσυνδεδεμένος posoakoma

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 89
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Απάντηση #54 στις: Ιούλιος 02, 2009, 02:57:23 μμ »
Παιδία, για να δεις το γραπτό σου, δεν χρειάζεται ένσταση, ούτε παράβολο. Μόνο μια απλή αίτηση. Το έκανα εγώ προσωπικά στον προηγούμενο ασεπ. Πάρε τηλέφωνο να ενημερωθείς.
Alceste, μπράβο σου! Και για το διορισμό και για το κουράγιο σου! Έτσι,έτσι να παίρνουν παράδειγμα οι υπόλοιποι.
...παρόλα αυτά του ωκεανού ξέρω το μαύρο κύμα...

Αποσυνδεδεμένος posoakoma

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 89
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Απάντηση #55 στις: Ιούλιος 02, 2009, 02:58:29 μμ »
Σόρι, μάλλον μπ΄'ερδεψα τα ψευδώνυμα :-\
...παρόλα αυτά του ωκεανού ξέρω το μαύρο κύμα...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32309
  • Τελευταία: emnik
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160911
  • Σύνολο θεμάτων: 19225
  • Σε σύνδεση σήμερα: 742
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 6
Επισκέπτες: 747
Σύνολο: 753

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.058 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.