*

Ψηφοφορία

Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε την 2η μέρα?

πάνω απο 90
90-85
85-80
80-75
75-70
70-65
65-60
κάτω από 60

Αποστολέας Θέμα: βαθμός 2ης μέρας ΠΕ60  (Αναγνώστηκε 8040 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος mrsour

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 267
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
βαθμός 2ης μέρας ΠΕ60
« στις: Ιούνιος 08, 2009, 09:30:42 μμ »
επειδή η αγωνία μας έχει φτάσει στο κόκκινο λέω να δούμε πως πιστεύει η καθεμία μας ότι τα έχει πάει

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: βαθμός 2ης μέρας ΠΕ60
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 06:14:04 »

Αποσυνδεδεμένος vasp

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1638
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60, ΠΕ 60.50
    • Προφίλ
Απ: βαθμός 2ης μέρας ΠΕ60
« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 08, 2009, 09:41:37 μμ »
Ωράιο θέμα! Καθόλου αγχωτικό :P ;D Κάνω λοιπόν την αρχή...γύρω στο 70%  :'(

Αποσυνδεδεμένος mrsour

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 267
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: βαθμός 2ης μέρας ΠΕ60
« Απάντηση #2 στις: Ιούνιος 08, 2009, 09:46:22 μμ »
και εγώ κάπου εκεί πιστεύω ότι έγραψα. Το κακό είναι πως έδωσα 1η φορά και δεν έχω καθόλου μόρια από πίσω μου. Καλή σου επιτυχία Βασιλική.

Αποσυνδεδεμένος vasp

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1638
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60, ΠΕ 60.50
    • Προφίλ
Απ: βαθμός 2ης μέρας ΠΕ60
« Απάντηση #3 στις: Ιούνιος 08, 2009, 09:49:43 μμ »
και εγώ κάπου εκεί πιστεύω ότι έγραψα. Το κακό είναι πως έδωσα 1η φορά και δεν έχω καθόλου μόρια από πίσω μου. Καλή σου επιτυχία Βασιλική.
Και εγώ μια απο τα ίδια, δυστυχώς! Καλή επιτυχία και σε σένα ;)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: βαθμός 2ης μέρας ΠΕ60
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 06:14:04 »

Αποσυνδεδεμένος titi6984

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 149
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: βαθμός 2ης μέρας ΠΕ60
« Απάντηση #4 στις: Ιούνιος 09, 2009, 01:15:11 πμ »
κι εγώ πρώτη φορά έδωσα και προτιμώ να κρατώ μικρό καλάθι αφού έτσι κι αλλιώς ξέρω ότι έχω κάποιες παραλείψεις....ψήφισα 60-65 κι ο θεός βοηθός!

Αποσυνδεδεμένος mrsour

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 267
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: βαθμός 2ης μέρας ΠΕ60
« Απάντηση #5 στις: Ιούνιος 09, 2009, 01:31:20 πμ »
κι εγώ πρώτη φορά έδωσα και προτιμώ να κρατώ μικρό καλάθι αφού έτσι κι αλλιώς ξέρω ότι έχω κάποιες παραλείψεις....ψήφισα 60-65 κι ο θεός βοηθός!
όλες έχουμε παραλείψεις οπότε μην αγχώνεσαι. Άλλωστε άνθρωποι είμαστε και όχι ρομπότ.. ;)

Αποσυνδεδεμένος mrsour

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 267
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: βαθμός 2ης μέρας ΠΕ60
« Απάντηση #6 στις: Ιούνιος 09, 2009, 10:07:35 πμ »
Σύμφωνα με την μέχρι στιγμής ψηφοφορία βλέπω ότι οι πολλές κοπέλες τα πήγαν πολύ καλά. Μάλλον η βάση θα ανεβεί κατά πολύ...

Αποσυνδεδεμένος marigian

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 136
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η ζωή είναι μικρή για είναι θλιβερή ;)
    • Προφίλ
Απ: βαθμός 2ης μέρας ΠΕ60
« Απάντηση #7 στις: Ιούνιος 09, 2009, 10:49:35 πμ »
Καλημέρα κορίτσια

εγώ πάλι ψήφισα κατω απο 60 γτ δν ήξερα παπαγαλία τισ αρχές του δεππς και τα έγραψα με δικά μου λόγια και στην δραστηριότητα δν έκανα φυσικές επιστήμες έκανα γλώσσα...ενώ την ΄πρώτη μέρα τα πήγα κάλα έκανα μόνο 3 λάθη την δεύτερα μέρα πάτωσα.. πιστεύω πως έχω κοπεί και δν έχω πιάσει τιην βάση.μόλις ειδα τα θεματα με έπιασε πανικός...ίδρωσαν τα χέρια μου με έπιασαν τα κλάματα με λίγα λόγια ένα μάτσο χάλια...αυτό όμως που με τρελαίνει πιο πολύ ειναι πως όταν ξεκινησα το διάβασμα μόνη μου ήξερα απο έξω τις αρχές και μετά το φροντιστήριο τις είχα αφήσει τελείως γτ ήταν και σίγουρο πως θα έμπαινε μετάβαση...το τραγικότερο όμως είανι πως με το που βγήκα έξω απο την αίθουσα την 2η μέρα άκουγα κοπέλες να λένε πόσο τέλεια έγραψαν πόσο τυχερές ήταν γτ διάβασαν λιγότερο απο μήνα και διάβασαν μόνο δεππς και οδηγό....και απλά εκείνη την ώρα σκεφτόμουνα τους μήνες που χαράμισα στο να διαβάζω και να διαβάζω μάλλον όμως έχασα την ουσία....γενικώς απογοητεύτηκα πάρα πολύ..βέβαια δν έχει σχέση με το θέμα αλλά έπρεπε να τα πω να ξαλάφρώσω ουφφφφφφφφφφ....αυτο το forum τελικά ειναι το καλύτερο γτ και ενημερωνόμαστε αλλά και βγάζουμε τα εσώψυχα μας....αυτά δν λέω άλλα σας ζάλισα....καλή επιτυχία σε όλους και σε όλες.....φιλίαααααααααααα

Αποσυνδεδεμένος mrsour

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 267
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: βαθμός 2ης μέρας ΠΕ60
« Απάντηση #8 στις: Ιούνιος 09, 2009, 11:27:26 πμ »
Καλημέρα κορίτσια

εγώ πάλι ψήφισα κατω απο 60 γτ δν ήξερα παπαγαλία τισ αρχές του δεππς και τα έγραψα με δικά μου λόγια και στην δραστηριότητα δν έκανα φυσικές επιστήμες έκανα γλώσσα...ενώ την ΄πρώτη μέρα τα πήγα κάλα έκανα μόνο 3 λάθη την δεύτερα μέρα πάτωσα.. πιστεύω πως έχω κοπεί και δν έχω πιάσει τιην βάση.μόλις ειδα τα θεματα με έπιασε πανικός...ίδρωσαν τα χέρια μου με έπιασαν τα κλάματα με λίγα λόγια ένα μάτσο χάλια...αυτό όμως που με τρελαίνει πιο πολύ ειναι πως όταν ξεκινησα το διάβασμα μόνη μου ήξερα απο έξω τις αρχές και μετά το φροντιστήριο τις είχα αφήσει τελείως γτ ήταν και σίγουρο πως θα έμπαινε μετάβαση...το τραγικότερο όμως είανι πως με το που βγήκα έξω απο την αίθουσα την 2η μέρα άκουγα κοπέλες να λένε πόσο τέλεια έγραψαν πόσο τυχερές ήταν γτ διάβασαν λιγότερο απο μήνα και διάβασαν μόνο δεππς και οδηγό....και απλά εκείνη την ώρα σκεφτόμουνα τους μήνες που χαράμισα στο να διαβάζω και να διαβάζω μάλλον όμως έχασα την ουσία....γενικώς απογοητεύτηκα πάρα πολύ..βέβαια δν έχει σχέση με το θέμα αλλά έπρεπε να τα πω να ξαλάφρώσω ουφφφφφφφφφφ....αυτο το forum τελικά ειναι το καλύτερο γτ και ενημερωνόμαστε αλλά και βγάζουμε τα εσώψυχα μας....αυτά δν λέω άλλα σας ζάλισα....καλή επιτυχία σε όλους και σε όλες.....φιλίαααααααααααα
μην στεναχωριέσαι κούκλα μου. Καταρχήν το ΔΕΠΠΣ είναι πολύ δυσνόητο και είναι πολύ δύσκολο να το μάθεις απέξω. Μπορει μάλιστα εσύ που το έγραψες με δικά σου λόγια να τα πήγες πολύ καλύτερα από κάποιον που τα έγραψε όλα παπαγαλία όπως εγώ. Όσο για την δραστηριότητα ότικαι να έκανες σωστό είναι. Έλεγε πουθενά ότι ζητούσε φυσικές επιστήμες?
Επίσης, τα πήγες τέλεια την πρώτη μέρα, αν κατάλαβα καλά είσαι γύρω στο 94, οπότε τα έχεις πάει τέλεια. Δεν νομίζω την πρώτη μέρα να έχουν πάει τόσο καλά πολλά άτομα. Εγώ ας πούμε είμαι πολύ πιο κάτω :'(

Αποσυνδεδεμένος marigian

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 136
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η ζωή είναι μικρή για είναι θλιβερή ;)
    • Προφίλ
Απ: βαθμός 2ης μέρας ΠΕ60
« Απάντηση #9 στις: Ιούνιος 09, 2009, 12:06:28 μμ »
το όλο θέμα είναι πως δν είμαι εγώ καθόλου ευχαριστημένη με τον εαυτό μου γτ το γραπτό μου δν αντιστοιχούσε με την προσπάθεια που έκανά εκείνους τους μήνες..τι να κανουμε η ζωη ειναι δυσκολη και επειδη τωρα βγηκα μολις εφαγα το πρωτο χαστουκι...πολυ βαρυ ρε παιδια για πρωτο  :P ενα θαυμα θα με σωσει..αλλα μαλλον δν γινονται θαυματα...

Αποσυνδεδεμένος mrsour

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 267
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: βαθμός 2ης μέρας ΠΕ60
« Απάντηση #10 στις: Ιούνιος 09, 2009, 12:19:13 μμ »
ποιοι είναι αυτοί ρε παιδιά που έγραψαν πάνω από 90? Δεν λέτε και σε μας τι γράψατε? Θα ήθελα να ήξερα πως είναι ένα τέλειο γραπτό ??? ??? ??? ??? ??? ???

Αποσυνδεδεμένος Fringer Pint

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 252
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: βαθμός 2ης μέρας ΠΕ60
« Απάντηση #11 στις: Ιούνιος 09, 2009, 12:50:36 μμ »
κ γω κάτω απο 60 υπολογίζω :(   δεδομένου βέβαια οτι οι βαθμολογητές αναζητάνε παπαγαλάκια (αρχές ΔΕΠΠΣ) ή οτι τους έχουν δώσει μια συγκεκριμένη γραμμη οσον αφορά τη δραστηριότητα στην οποία δεν εχω πέσει μέσα...
 με απλά λόγια : όλα είναι υποθετικά..κανείς δε μπορεί να είναι σίγουρος για τη 2η μερα..είμαι λάθος???αν είμαι διορθώστε με.
Μαρία!! ..κ γω θέλω πολυ όποιος ψήφισε πάνω απο 90 να μας πει πώς είναι ενα τέλειο γραπτο ή τελοσπάντων τι έπρεπε να είχαμε γράψει για να είχαμε ελπίδες για ενα πχ 94
"I find television very educating. Every time somebody turns on the set, I go into the other room and read a book."
Groucho Marx

Αποσυνδεδεμένος mrsour

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 267
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: βαθμός 2ης μέρας ΠΕ60
« Απάντηση #12 στις: Ιούνιος 09, 2009, 01:03:01 μμ »
κ γω κάτω απο 60 υπολογίζω :(   δεδομένου βέβαια οτι οι βαθμολογητές αναζητάνε παπαγαλάκια (αρχές ΔΕΠΠΣ) ή οτι τους έχουν δώσει μια συγκεκριμένη γραμμη οσον αφορά τη δραστηριότητα στην οποία δεν εχω πέσει μέσα...
 με απλά λόγια : όλα είναι υποθετικά..κανείς δε μπορεί να είναι σίγουρος για τη 2η μερα..είμαι λάθος???αν είμαι διορθώστε με.
Μαρία!! ..κ γω θέλω πολυ όποιος ψήφισε πάνω απο 90 να μας πει πώς είναι ενα τέλειο γραπτο ή τελοσπάντων τι έπρεπε να είχαμε γράψει για να είχαμε ελπίδες για ενα πχ 94

δεν είσαι λάθος. Όλα έχουν κριθεί από την υποκειμενική άποψη 2 διορθωτών. Από αυτούς εξαρτιόμαστε όλοι μας και αυτό είναι πολύ λυπηρό >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Αποσυνδεδεμένος sofaki!!!

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 372
    • Προφίλ
Απ: βαθμός 2ης μέρας ΠΕ60
« Απάντηση #13 στις: Ιούνιος 09, 2009, 02:48:26 μμ »
τι να πω κοριτσια;;απογοητευση.....εχω τοσο αγχος.......ειλικρινα δεν ξερω τι θα γινει.....αντε να βγουν να δουμε...να κανω μια αλλη ερωτηση..τα ποτελεσματα βγαινουν ολα μαζι;;δηλαδη θα μπορω να δω και των αλλων;;;η μονο τα δικα μου με τον κωδικο;;στους προηγουμενους πως γινοταν;;;γιατι στο τεστ δεξιοτητων αν και εδωσαν κωδικο μπορουσες να δεισ και των υπολοιπων.........

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162164
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 735
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 3
Επισκέπτες: 724
Σύνολο: 727

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.08 δευτερόλεπτα. 37 ερωτήματα.