*

Αποστολέας Θέμα: αναπληρωτες 2009-2010  (Αναγνώστηκε 26944 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος npanag

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 339
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: αναπληρωτες 2009-2010
« Απάντηση #70 στις: Ιούνιος 30, 2009, 01:57:03 πμ »
Ναι έκανα ακριβώς τον ίδιο υπολογισμό η διαφορά είναι ότι δεν ήξερα πότε έκανε ανάληψη υπηρεσιάς ακριβώς, οπότε το έβαλα στο περίπου. Γι'αυτό σε πολλούς θα έχει μερικά δέκατα διαφορά , δε το θεωρώ όμως σημαντικό αφού νομίζω ότι αυτο που μας ενδιαφέρει όλους στη παρούσα φάση είναι να δούμε αν θα είμαστε ή όχι αναπληρωτές την πρώτη χρονιά και όχι η ακριβης μας θέση στο πινακα η οποία εξάλλου είναι πρακτικά αδύνατο να βρεθεί.

Ναι, σωστά, αυτό πρέπει να είναι, η ελαφρά διαφορετική πρώτη ημερομηνία ανάληψης. ΟΚ.


Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: αναπληρωτες 2009-2010
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 11:11:33 »

Αποσυνδεδεμένος runaway

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 220
    • Προφίλ
Απ: αναπληρωτες 2009-2010
« Απάντηση #71 στις: Ιούνιος 30, 2009, 02:40:54 μμ »
Κάπου εδώ να ευχαριστήσω και τον npanag για τον πίνακα, bravo!
Οι δυο πίνακες δεν έχουν τραγικές διαφορές και πιστεύω οτι αν είχατε τις πληροφορίες ioannaki κ npanag που έχουν στα χέρια τους οι του Υπουργείο, σαφώς και θα είχαμε τους πίνακες στους χρόνους που έπρεπε, πολύ πιο σύντομα δηλαδή 8) 8) 8)!
Και πάλι bravo και στους δυο σας!
Κάθε Δύση μια Ανάμνηση
Κάθε Ανατολή κι Ελπίδα!

Αποσυνδεδεμένος lena!!!

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 467
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60
    • Προφίλ
Απ: αναπληρωτες 2009-2010
« Απάντηση #72 στις: Ιούνιος 30, 2009, 03:08:26 μμ »
Συγχαρητηρια και στους δυο!!!
Ωστοσο εχω την εντυπωση οτι εχουν μεγαλες διαφορες, γιατι στον πινακα του npanag ειμαι περιπου 1700 στην σειρα αναπληρωσης, στον πινακα της ioannaki δεν υπαρχει το ονομα μου.εκτος αν δεν πρεπει να συγκρινω τον αριθμο της σειρα αναπληρωσης αλλα το 2300.
Δεν ειμαι σιγουρη οτι γινομαι κατανοητη βεβαια....

Αποσυνδεδεμένος mentira

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 48
    • Προφίλ
Απ: αναπληρωτες 2009-2010
« Απάντηση #73 στις: Ιούνιος 30, 2009, 03:22:36 μμ »
Κάπου εδώ να ευχαριστήσω και τον npanag για τον πίνακα, bravo!
Οι δυο πίνακες δεν έχουν τραγικές διαφορές και πιστεύω οτι αν είχατε τις πληροφορίες ioannaki κ npanag που έχουν στα χέρια τους οι του Υπουργείο, σαφώς και θα είχαμε τους πίνακες στους χρόνους που έπρεπε, πολύ πιο σύντομα δηλαδή 8) 8) 8)!
Και πάλι bravo και στους δυο σας!

Πρέπει να αρχίσουμε να συνηθίζουμε σιγά σιγά στην ιδέα ότι τους είναι παντελώς αδιάφορο εάν μερικά χιλιάδες άτομα είναι για τόσους μήνες στη μπρίζα...
Γιατί???
Γιατί για τόσους μήνες έχουμε την ελπίδα οτί μπορεί και να δουλέψουμε οπότε κανένας δεν μιλάει. Όταν πια βέβαια τελειώσουν όλα αυτά τα μαρτύρια είμαστε αρκετά εξαντλημένοι για την οποιαδήποτε αντίδραση και τα βάζουμε με τους εαυτούς μας.
Αυτοί κερδίζουν... ΕΜΕΙΣ χάνουμε όπως και να 'χει!!!
Οπότε εάν θέλουμε βοήθεια τελικά δεν αξίζει να ελπίζουμε στη δική τους ειδικά από τη στιγμή που μπορούμε να κάνουμε κάτι μόνοι μας!!!
Ας δουλέψει αυτή η πρώτη προσπάθεια και του χρόνου ελπίζω να γίνει κάτι πιο οργανωμένα και να έχουμε ακόμα και ολοκληρο το πίνακα με όσο το δυνατόν λιγότερα λάθη!!!
Ε μα δε γίνεται κάθε φορά να ασπρίζουν τα μαλλάκια μας περιμένοντας.... ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: αναπληρωτες 2009-2010
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 11:11:33 »

Αποσυνδεδεμένος anoteri

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 50
    • Προφίλ
Απ: αναπληρωτες 2009-2010
« Απάντηση #74 στις: Ιούνιος 30, 2009, 03:28:06 μμ »
Δηλαδή εμείς που είμαστε κάτω από το 200 στον πρόχειρο πίνακα να ελπίζουμε για διορισμό είτε φέτος είτε του χρόνου;
Όταν βγουν τα ονόματα για το 40% θα υπάρχουν οι διοριστέοι και των δύο σχολικών ετών που θα έρθουν;

Αποσυνδεδεμένος mentira

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 48
    • Προφίλ
Απ: αναπληρωτες 2009-2010
« Απάντηση #75 στις: Ιούνιος 30, 2009, 03:36:19 μμ »
Δηλαδή εμείς που είμαστε κάτω από το 200 στον πρόχειρο πίνακα να ελπίζουμε για διορισμό είτε φέτος είτε του χρόνου;
Όταν βγουν τα ονόματα για το 40% θα υπάρχουν οι διοριστέοι και των δύο σχολικών ετών που θα έρθουν;

Όχι οι διοριστέοι με το 40% βγαίνουν από τα μόρια που έχεις από πραγματική προυπηρεσια....άλλος πίνακας αυτός!!!

Αποσυνδεδεμένος mentira

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 48
    • Προφίλ
Απ: αναπληρωτες 2009-2010
« Απάντηση #76 στις: Ιούνιος 30, 2009, 03:46:08 μμ »
Συγχαρητηρια και στους δυο!!!
Ωστοσο εχω την εντυπωση οτι εχουν μεγαλες διαφορες, γιατι στον πινακα του npanag ειμαι περιπου 1700 στην σειρα αναπληρωσης, στον πινακα της ioannaki δεν υπαρχει το ονομα μου.εκτος αν δεν πρεπει να συγκρινω τον αριθμο της σειρα αναπληρωσης αλλα το 2300.
Δεν ειμαι σιγουρη οτι γινομαι κατανοητη βεβαια....
Δε νομίζω ότι κατάλαβα ακρίβώς τι εννοείς αλλά ο πίνακας που έχω ανεβάσει είναι πέρίπου μέχρι το 1700 οπότε εάν είσαι στο 1730 για παράδειγμα μάλλον δεν θα είσαι μέσα.
Πρόσεξε 1700 με τους διοριστέους.
Εκτός και εάν για κάποιο λόγο έχω παραλείψει το ονομά σου. Πριν ξανακοιτάξω όμως όλο το πίνακα για τυχόν λάθη τσεκαρε μήπως στον άλλο πίνακα έχουν αφαιρεθεί οι διοριστέοι ή μήπως είσαι κάτω από το τελευταίο που έχω ανεβάσει
Τον άλλο πίνακα δε τον βρίσκω οπότε αν μπορείται βοήθηστε με βάζοντας το link!


 (((Με σειρά 708 που μόλις τώρα είδα ότι έχεις είναι πολυ πιθανό να είσαι στους επιλαχόντες του χρόνου!!!)))
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 30, 2009, 03:49:44 μμ από ioannaki »

Αποσυνδεδεμένος anoteri

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 50
    • Προφίλ
Απ: αναπληρωτες 2009-2010
« Απάντηση #77 στις: Ιούνιος 30, 2009, 04:13:20 μμ »
Δηλαδή εμείς που είμαστε κάτω από το 200 στον πρόχειρο πίνακα να ελπίζουμε για διορισμό είτε φέτος είτε του χρόνου;
Όταν βγουν τα ονόματα για το 40% θα υπάρχουν οι διοριστέοι και των δύο σχολικών ετών που θα έρθουν;

Όχι οι διοριστέοι με το 40% βγαίνουν από τα μόρια που έχεις από πραγματική προυπηρεσια....άλλος πίνακας αυτός!!!
Boήθησε με λίγο. Ποιος είναι ο πίνακας που θα πάρουν το 40%; Δεν είναι ο ενιαίος πίνακας; Αυτή η πρόβλεψη που έγινε για τον ενιαίο πίνακα τι αφορά;

Αποσυνδεδεμένος margaritaroni

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 40
    • Προφίλ
Απ: αναπληρωτες 2009-2010
« Απάντηση #78 στις: Ιούνιος 30, 2009, 04:13:37 μμ »
ΙΟΑΝΝΑΚΙ ευχαριστούμε πάρα πολύ!! ευχομαι και η δική σου σειρα νε είναι πού καλή!! τοσος κόποςςς!!!
ΚΟΡΊΤΣΙΑ εσεις οι παλαιότερες τωρα που ειδαμε τον πίνακα με τις θεσεις μπορειτε να κάνετε κανέναν πρόχειρο υπολογισμο και να πείτε στο περίπου μεχρι ποιόν αριθμό θα πάρουν φέτος και μέχρι ποιόν αριθμό του χρόνου?????? ??? ???

Αποσυνδεδεμένος eirini007

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 28
    • Προφίλ
Απ: αναπληρωτες 2009-2010
« Απάντηση #79 στις: Ιούνιος 30, 2009, 05:03:52 μμ »
Ευχαριστούμε πάρα πολυ για τους πίνακες! Είναι δίσκολο να συνυπολογίσεις τόσες μεταβλητές... ::) Από ό,τι κατάλαβα ο npanag στον πίνακά του έχει και τους διοριστέους οπότε με 22,5 μόρια βρίσκομαι σε θέση 1902 και στον πίνακα του Ioannaki δεν υπάρχω. Για να βρωτην τελική μου θέση πρέπει να αφαιρέσω τα περίπου 500 άτομα των διοριστέων που θα πάρουν? Υπολογίζω οτι θα είμαι αναπληρώτρια στις τελευταίεςφάσεις της πρώτης χρονιάς..τι λέτε?

Αποσυνδεδεμένος lastmoican

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 164
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: αναπληρωτες 2009-2010
« Απάντηση #80 στις: Ιούνιος 30, 2009, 05:07:43 μμ »
Ioannaki ευχαριστούμε πολύ για τους πίνακες !!!!!!!!!Καταπληκτική δουλειά !!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Μαρία_25

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 89
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: αναπληρωτες 2009-2010
« Απάντηση #81 στις: Ιούνιος 30, 2009, 05:17:39 μμ »
ionnaki και npanaq κάνατε εξαιρετική δουλειά!χίλια μπράβο και ευχαριστούμε!!!!!!!  ;)
Αν και έπεσα αρκετά και εμφανίζομαι στον πίνακα αναπληρωτών που κάνατε σε θέση 2822,υπάρχει περίπτωση να με πάρουν του χρόνου αναπληρώτρια;έχω 18,67 μόρια χωρίς πτυχίο.
Μην στεναχωριέσαι για πράγματα που δεν μπορείς να αλλάξεις και για πράγματα που μπορείς να αλλάξεις!

Αποσυνδεδεμένος vasouli

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 207
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Life is wooondeeerfuuul..
    • Προφίλ
Απ: αναπληρωτες 2009-2010
« Απάντηση #82 στις: Ιούνιος 30, 2009, 05:19:38 μμ »
Καλησπέρα!Μόλις έριξα μια ματιά στο πίνακα του npanag και οντας επιτυχούσα με σύνολο σχεδόν 22 μόρια δε βρίσκω πουθενα το όνομά μου...δε θα πρεπε να υπάρχει? ???
ΠΕ60

Αποσυνδεδεμένος eirini007

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 28
    • Προφίλ
Απ: αναπληρωτες 2009-2010
« Απάντηση #83 στις: Ιούνιος 30, 2009, 05:21:52 μμ »
ionnaki και npanaq κάνατε εξαιρετική δουλειά!χίλια μπράβο και ευχαριστούμε!!!!!!!  ;)
Αν και έπεσα αρκετά και εμφανίζομαι στον πίνακα αναπληρωτών που κάνατε σε θέση 2822,υπάρχει περίπτωση να με πάρουν του χρόνου αναπληρώτρια;έχω 18,67 μόρια χωρίς πτυχίο.

Σύμφωνα με τις προηγούμενες χρονιές έχεις ελπίδες για τη δεύτερη χρονιά. Ο τελευταίος αναπληρωτής είχε 17,5 μόρια

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162171
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 810
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 11
Επισκέπτες: 794
Σύνολο: 805

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.089 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.