*

Αποστολέας Θέμα: Ωρομίσθιοι Κεντρικής Μακεδονίας 2009-2010  (Αναγνώστηκε 42584 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος SAKIS1971

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 188
    • Προφίλ
Ωρομίσθιοι Κεντρικής Μακεδονίας 2009-2010
« στις: Σεπτέμβριος 02, 2009, 01:23:49 μμ »
ΚΑΘΑΡΟΣ ΩΡΟΜΙΣΘΙΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 02, 2009, 01:33:46 μμ από Lenazagor »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ωρομίσθιοι Κεντρικής Μακεδονίας 2009-2010
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 03:51:13 »

Αποσυνδεδεμένος tonik

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1332
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Κεντρικής Μακεδονίας 2009-2010
« Απάντηση #1 στις: Σεπτέμβριος 02, 2009, 01:56:51 μμ »
Sakis1971, σ' ευχαριστώ πολύ για άλλη μία φορά για την πολύτιμη βοήθεια, καλή τύχη σε ό,τι περιμένετε αναπλήρωση ή ωρομισθία!  ;) :)
Η διαίρεση της αιωνιότητας σε δευτερόλεπτα, ώρες, μέρες και χρόνια, δεν έχει σημασία πλέον,
καθώς πρωταγωνιστικό ρόλο παίζει η τελειότητα της κάθε στιγμής.

Αποσυνδεδεμένος baxev_ch

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 274
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η ζωή έχει περισσότερη φαντασία από μας!
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Κεντρικής Μακεδονίας 2009-2010
« Απάντηση #2 στις: Σεπτέμβριος 02, 2009, 07:36:12 μμ »
ευχαριστούμε πολύ.....ο θεός να μου κόβει ένσημα και να σου δίνει μόρια!!!!
πάλι τα ίδια και τα ίδια θα μου πεις ρε φίλε...
όμως  τη σκέψη του πρόσφυγα, τη σκέψη του αιχμαλώτου, τη σκέψη του ανθρώπου που κατάντησε κι αυτός πραμάτεια...δοκίμασε να την αλλάξεις....ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ....(Γ.Σεφέρης)

Αποσυνδεδεμένος ANKO

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 12
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Κεντρικής Μακεδονίας 2009-2010
« Απάντηση #3 στις: Σεπτέμβριος 03, 2009, 10:19:13 πμ »
Καλημερίζω την κοινότητα.

Μήπως και γνωρίζει κανείς το όνομα του τελευταίου ωρομισθίου πέρσι και πρόπερσι? Η' έστω τι θέση είχε τις δύο τελευταίες χρονιές?

Έχω θέση κοντά στα 270 στον πίνακα ωρομισθίων και θα ήθελα να μάθω εάν έχω σοβαρές πιθανότητες να πάρω ώρες σε αυτήν την περιφέρεια φέτος και ακόμα περισσότερο κοντά στη θεσσαλονίκη.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ωρομίσθιοι Κεντρικής Μακεδονίας 2009-2010
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 03:51:13 »

Αποσυνδεδεμένος katerina24

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 67
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Κεντρικής Μακεδονίας 2009-2010
« Απάντηση #4 στις: Σεπτέμβριος 03, 2009, 03:30:59 μμ »
ΚΑΘΑΡΟΣ ΩΡΟΜΙΣΘΙΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
SAKIS σ'ευχαριστούμε πολύ για τον εκκαθαρισμένο πίνακα!!! Θα ήθελα λίγο να ρωτήσω γιατί μία κοπέλα που έχει ακριβώς τα ίδια μόρια με εμένα σ'όλους τους πίνακες είναι πάνω από εμένα; Με ποιο κριτήριο; Μήπως τη χρονολογία απόκτησης πτυχίου ή κατι άλλο;;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος Amedeus

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 434
  • Φύλο: Άντρας
  • Keep fighting!
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Κεντρικής Μακεδονίας 2009-2010
« Απάντηση #5 στις: Σεπτέμβριος 03, 2009, 09:59:37 μμ »
Καλημερίζω την κοινότητα.

Μήπως και γνωρίζει κανείς το όνομα του τελευταίου ωρομισθίου πέρσι και πρόπερσι? Η' έστω τι θέση είχε τις δύο τελευταίες χρονιές?

Έχω θέση κοντά στα 270 στον πίνακα ωρομισθίων και θα ήθελα να μάθω εάν έχω σοβαρές πιθανότητες να πάρω ώρες σε αυτήν την περιφέρεια φέτος και ακόμα περισσότερο κοντά στη θεσσαλονίκη.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Ξέρω ένα γνωστό μου που τον πήραν πέρσι Απρίλιο με σειρά 250+ στα Διαβατά Θεσσαλονίκης. Δεν ξέρω αν ήταν ο τελευταίος όμως.
Δικαιοσύνη ἐστί τά ἑαυτοῦ πράττειν ἕκαστον καί μή πολυπραγμονεῖν.

Αποσυνδεδεμένος ANKO

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 12
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Κεντρικής Μακεδονίας 2009-2010
« Απάντηση #6 στις: Σεπτέμβριος 04, 2009, 08:53:21 πμ »
Σ' ευχαριστώ για την ενημέρωση Amedeus. Ας ελπίσουμε με βάση το γεγονός ότι φέτος θα πάρουν περισσότερους ωρομίσθιους ότι θα είμαι μέσα.

Βγήκε και η εγκύκλιος για ΠΔΣ. Άντε να δούμε κι εκεί τι θα δούμε!

Αποσυνδεδεμένος tonik

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1332
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Κεντρικής Μακεδονίας 2009-2010
« Απάντηση #7 στις: Σεπτέμβριος 04, 2009, 11:45:27 πμ »
Καλημερίζω την κοινότητα.

Μήπως και γνωρίζει κανείς το όνομα του τελευταίου ωρομισθίου πέρσι και πρόπερσι? Η' έστω τι θέση είχε τις δύο τελευταίες χρονιές?

Έχω θέση κοντά στα 270 στον πίνακα ωρομισθίων και θα ήθελα να μάθω εάν έχω σοβαρές πιθανότητες να πάρω ώρες σε αυτήν την περιφέρεια φέτος και ακόμα περισσότερο κοντά στη θεσσαλονίκη.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Ξέρω ένα γνωστό μου που τον πήραν πέρσι Απρίλιο με σειρά 250+ στα Διαβατά Θεσσαλονίκης. Δεν ξέρω αν ήταν ο τελευταίος όμως.

Καλημέρα!
Πέρσι ήταν κακή χρονιά για την κεντρική Μακεδονία ως προς την ωρομισθία. Με σειρά λίγο μετά το 200 κλήθηκα στις αρχές Νοεμβρίου Έδεσσα, αρνήθηκα και κλήθηκα πάλι 17 Νοεμβρίου Θεσσαλονίκη (μόρια περισσότερα από 17,5). Φίλη με σειρά 220+ κλήθηκε μέσα Ιανουαρίου (ενώ πρόπερσι, που ήταν καλύτερη χρονιά, ίδια εποχή είχε κληθεί το 330+). Ο τελευταίος ωρομίσθιος πέρσι κλήθηκε με σειρά 259 στις Σέρρες προς το τέλος της χρονιάς.
Για την περιοχή που θα κληθείς πρώτα δεν παίζει ρόλο η σειρά ή τα μόρια αλλά είναι εντελώς τυχαίο, όλες οι δευτεροβάθμιες καλούν ταυτόχρονα από τον ίδιο πίνακα μόλις βγαίνουν τα κενά τους. Αν θέλεις οπωσδήποτε Θεσσαλονίκη, μπορείς να αρνηθείς τις κλήσεις από άλλες περιοχές, μόνο όμως αν έχεις καλή σειρά, διαφορετικά ρισκάρεις να χάσεις τη χρονιά, στην περίπτωσή σου δε θα στο συνιστούσα!
Η διαίρεση της αιωνιότητας σε δευτερόλεπτα, ώρες, μέρες και χρόνια, δεν έχει σημασία πλέον,
καθώς πρωταγωνιστικό ρόλο παίζει η τελειότητα της κάθε στιγμής.

Αποσυνδεδεμένος tonik

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1332
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Κεντρικής Μακεδονίας 2009-2010
« Απάντηση #8 στις: Σεπτέμβριος 04, 2009, 11:52:38 πμ »
ΚΑΘΑΡΟΣ ΩΡΟΜΙΣΘΙΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
SAKIS σ'ευχαριστούμε πολύ για τον εκκαθαρισμένο πίνακα!!! Θα ήθελα λίγο να ρωτήσω γιατί μία κοπέλα που έχει ακριβώς τα ίδια μόρια με εμένα σ'όλους τους πίνακες είναι πάνω από εμένα; Με ποιο κριτήριο; Μήπως τη χρονολογία απόκτησης πτυχίου ή κατι άλλο;;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων :) :) :)

katerina24, πράγματι σε περίπτωση που δύο υποψήφιοι έχουν ακριβώς τα ίδια μόρια, προηγείται εκείνος με την προγενέστερη ημεροχρονολογία πτυχίου (αν συμπίπτει και αυτή τότε κριτήριο είναι ο βαθμός πτυχίου). Και σε μένα συμβαίνει αυτό στους πίνακες με τη διαφορά ότι προηγούμαι εγώ λόγω παλαιότητας πτυχίου. Λες να είμαστε "γειτονιά" στους πίνακες; ;) :D ;D
Η διαίρεση της αιωνιότητας σε δευτερόλεπτα, ώρες, μέρες και χρόνια, δεν έχει σημασία πλέον,
καθώς πρωταγωνιστικό ρόλο παίζει η τελειότητα της κάθε στιγμής.

Αποσυνδεδεμένος k.d.pe03

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 660
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Κεντρικής Μακεδονίας 2009-2010
« Απάντηση #9 στις: Σεπτέμβριος 04, 2009, 02:58:24 μμ »
ΚΑΘΑΡΟΣ ΩΡΟΜΙΣΘΙΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ευχαριστώ εκ μέρους μιας φίλης !
ελπίζω να κάνεις την ίδια καλή δουλειά και μετά την β΄φάση αναπληρωτών! :)

Αποσυνδεδεμένος SAKIS1971

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 188
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Κεντρικής Μακεδονίας 2009-2010
« Απάντηση #10 στις: Σεπτέμβριος 04, 2009, 06:01:36 μμ »
Ο συγκεκριμενος πινακασ θα ενημερωνεται καθε φορα που υπαρχει μια καινουρια φαση αναπληρωτων η ειδικησ αγωγης..........

Αποσυνδεδεμένος baxev_ch

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 274
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η ζωή έχει περισσότερη φαντασία από μας!
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Κεντρικής Μακεδονίας 2009-2010
« Απάντηση #11 στις: Σεπτέμβριος 04, 2009, 07:55:42 μμ »
 συνάδελφοι βοήθεια παρακαλώ!!!! με σειρά 160 περίπου στον καθαρό και 18 μόρια να περιμένω ωρομισθία στην περιφέρειά μας ; κι αν ναι πότε περίπου;θα ήταν ευπρόσδεκτη κάθε άποψη...
πάλι τα ίδια και τα ίδια θα μου πεις ρε φίλε...
όμως  τη σκέψη του πρόσφυγα, τη σκέψη του αιχμαλώτου, τη σκέψη του ανθρώπου που κατάντησε κι αυτός πραμάτεια...δοκίμασε να την αλλάξεις....ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ....(Γ.Σεφέρης)

Αποσυνδεδεμένος katerina24

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 67
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Κεντρικής Μακεδονίας 2009-2010
« Απάντηση #12 στις: Σεπτέμβριος 04, 2009, 09:37:25 μμ »
ΚΑΘΑΡΟΣ ΩΡΟΜΙΣΘΙΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
SAKIS σ'ευχαριστούμε πολύ για τον εκκαθαρισμένο πίνακα!!! Θα ήθελα λίγο να ρωτήσω γιατί μία κοπέλα που έχει ακριβώς τα ίδια μόρια με εμένα σ'όλους τους πίνακες είναι πάνω από εμένα; Με ποιο κριτήριο; Μήπως τη χρονολογία απόκτησης πτυχίου ή κατι άλλο;;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων :) :) :)

katerina24, πράγματι σε περίπτωση που δύο υποψήφιοι έχουν ακριβώς τα ίδια μόρια, προηγείται εκείνος με την προγενέστερη ημεροχρονολογία πτυχίου (αν συμπίπτει και αυτή τότε κριτήριο είναι ο βαθμός πτυχίου). Και σε μένα συμβαίνει αυτό στους πίνακες με τη διαφορά ότι προηγούμαι εγώ λόγω παλαιότητας πτυχίου. Λες να είμαστε "γειτονιά" στους πίνακες; ;) :D ;D
Λες εσύ να είσαι εσύ πάνω από εμένα ??? ??? ??? Είμαι γύρω στα 22,5 μόρια ;) Και η κυρία που έίναι από πάνω μου έχει και πιο νωρίς από μένα το πτυχίο και λίιιιιιιιιιγο μεγαλύτερο βαθμό πτυχίου  :( :( :( , οπότε οκ!
Καλό μας κουράγιο ;)

Αποσυνδεδεμένος max

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 463
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Κεντρικής Μακεδονίας 2009-2010
« Απάντηση #13 στις: Σεπτέμβριος 04, 2009, 09:58:17 μμ »
συνάδελφοι βοήθεια παρακαλώ!!!! με σειρά 160 περίπου στον καθαρό και 18 μόρια να περιμένω ωρομισθία στην περιφέρειά μας ; κι αν ναι πότε περίπου;θα ήταν ευπρόσδεκτη κάθε άποψη...
Πριν δύο χρόνια(μετά από ασεπ όπως τώρα δηλαδή)με κάλεσαν 22 Νοέμβρη με 18,3...μόρια. Έχεις πολλές ελπίδες.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159859
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 533
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 480
Σύνολο: 480

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.07 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.