*

Αποστολέας Θέμα: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα  (Αναγνώστηκε 223172 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος anesto

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 202
  • Φύλο: Άντρας
  • Π19
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #896 στις: Νοέμβριος 12, 2009, 01:38:15 μμ »
Ο.Λ.Μ.Ε.
Ερμού & Κορνάρου 2
ΤΗΛ: 210 32 30 073 - 32 21 255
FAX: 210 32 27 382 - 33 11 338
www.olme.gr
e-mail: olme@otenet.gr                                     Αθήνα, 22/6/04

                                                                                    Α.Π.: 960

                                                                                    ΠΡΟΣ:

-                     την Υπουργό Εθν. Παιδείας και Θρησκευμάτων

κ. Μ. Γιαννάκου
-                     τον Υφυπουργό Εθν. Παιδείας
και Θρησκευμάτων
κ. Γ. Καλό
-                    τον Γ. Γραμματέα του ΥΠΕΠΘ
κ. Α. Καραμάνο

                                                                        -           τα κόμματα της Βουλής

8.      Τέλος, επιθυμούμε με ιδιαίτερη έμφαση να επισημάνουμε το γεγονός ότι με το ν.3194/03 (παραγρ. 2  και 7 του άρθρου 8) καταργήθηκε ουσιαστικά η υποχρεωτική παιδαγωγική κατάρτιση, ακόμα και στις περιπτώσεις που αυτή υπήρχε. Γι’ αυτό επαναφέρουμε το αίτημά μας για ουσιαστική παιδαγωγική εκπαίδευση  και κατάρτιση για όλες τις ειδικότητες των εκπαιδευτικών. Απαιτούμε επειδή το θέμα της παιδαγωγικής κατάρτισης των εκπαιδευτικών είναι αρκετά σοβαρό και έχει άμεση σχέση με την ποιότητα της παρεχόμενης εκπαίδευσης, να γίνει ουσιαστικός και σε βάθος διάλογος με την ΟΛΜΕ. Επιπλέον, επειδή, παρά την επιφύλαξή μας, με αυτή τη ρύθμιση του ν.3194/03 χαρακτηρίστηκαν ως καθηγητικές σχολές των οποίων οι πτυχιούχοι διορίζονται στην εκπαίδευση στους κλάδους ΠΕ1-8, ΠΕ11, ΠΕ15-16, ΠΕ17 (ΑΣΠΑΙΤΕ) μέχρι να επιλυθεί με ενιαίο τρόπο το θέμα αυτό ζητάμε, να ενταχθούν στις καθηγητικές σχολές (του ν.3194/03 -παρ. 2 άρθρ.8) και τα Πανεπιστημιακά Τμήματα Πληροφορικής, για το διορισμό καθηγητών στον κλάδο ΠΕ19 Πληροφορικής, εφόσον, με βάση την ύπαρξη παιδαγωγικών μαθημάτων στο πρόγραμμα σπουδών, υπάρχουν και σχετικές δικαστικές αποφάσεις που τους δικαιώνουν. Σε αντίθετη περίπτωση δημιουργούνται σοβαρές στρεβλώσεις στους διορισμούς καθηγητών πληροφορικής.


Αυτά ζητούσε η ολμε από το 2004..Το υπουργείο δεν αναγνώρισε τον κλαδο πληροφορικής ως καθηγητικό για να πληρώνουμε στην ασπαίτε και για να έρχονται και να περνάνε τις ντροπολογίες!!!
Ας πάμε τα κορόιδα να μάθουμε ισπανικά τώρα για να αποδείξουμε ότι δεν είμαστε  ελέφαντες...


Σημείωση:Το τμήμα της ντροπολογίας δεν είχε προλάβει να βγάλει καλά καλά τους πρώτους αποφοίτους του...




είσαι τσακάλι.... που το βρήκες!!!!????

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος apostolis_veria

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 265
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #897 στις: Νοέμβριος 12, 2009, 01:46:24 μμ »
είσαι τσακάλι.... που το βρήκες!!!!????
τσακάλι είμαι, γραφικός είμαι απ΄όλα είμαι !παιδάκι και παραμυθάς δεν είμαι σαν μερικούς εδώ μέσα...Οταν τέλειωνα εγώ αυτοί έμπαιναν και εχουν και το θράσος και λένε την μισή αλήθεια στους νεότερους συναδέλφους που δεν γνωρίζουν για ένα 1000€ στη κάρπαθο...

Αποσυνδεδεμένος geok_salonika

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2755
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηδένα προ του τέλους μακάριζε...
    • Προφίλ
    • Θεματα εξετάσεων και online test ΑΣΕΠ εκπαιδευτικών
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #898 στις: Νοέμβριος 12, 2009, 01:54:02 μμ »

geok salonika τα γνώριζες αυτά αλλα βιαζόσουν να διοριστείς και μπήκες στην ασπαίτε...Δεν σου φταίω εγώ...Μην μας λες παραμυθάκια ότι το σύστημα ήταν έτσι επειδή έτσι σε βολευει....Να λες όλη την αλήθεια στους συναδέλφους...


Αυτό Αποστολάκη ήταν ένα αίτημα της ΟΛΜΕ όπως και πολλά άλλα. Ότι ζητάει η ΟΛΜΕ είναι πάντα και δίκαιο? Δεν σε προβληματίζει που πέρασαν 2 κυβερνήσεις και δεν έκαναν τίποτα σχετικά με αυτό? Αυτό που μπορείτε να κάνετε είναι να ζητήσετε από την ΟΛΜΕ να είναι αρωγός στην προσπάθεια σας και αν αρνηθεί να της το δείξετε...

Έχετε χάσει όμως λίγο τη μπάλα. Με τον δικαστικό αγώνα που κάνετε δεν θα πάρει παιδαγωγική επάρκεια όλος ο κλάδος. Δεν ζητάτε αυτό. Ζητάτε να ακυρωθεί η τροπολογία, που τους ΑΣΠΑΙΤΕ δεν τους αγγίζει αυτό.

Αν θέλετε παιδαγωγική επάρκεια, το κάθε τμήμα θα πρέπει να κινηθεί αυτόνομα και να τη ζητήσει ανεξάρτητα το ένα με το άλλο.
Κάθε εμπόδιο για καλό...
Κάθε μέρα είναι μια καινούρια μέρα!!!

Θέματα και online test προηγούμενων ΑΣΕΠ: www.exetaseis-asep.com

Αποσυνδεδεμένος geok_salonika

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2755
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηδένα προ του τέλους μακάριζε...
    • Προφίλ
    • Θεματα εξετάσεων και online test ΑΣΕΠ εκπαιδευτικών
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #899 στις: Νοέμβριος 12, 2009, 01:59:56 μμ »
είσαι τσακάλι.... που το βρήκες!!!!????
τσακάλι είμαι, γραφικός είμαι απ΄όλα είμαι !παιδάκι και παραμυθάς δεν είμαι σαν μερικούς εδώ μέσα...Οταν τέλειωνα εγώ αυτοί έμπαιναν και εχουν και το θράσος και λένε την μισή αλήθεια στους νεότερους συναδέλφους που δεν γνωρίζουν για ένα 1000€ στη κάρπαθο...


Γεια σου ρε παππού Αποστόλη...  ;D ;D ;D ;D Έλα καμιά μέρα να σου δείξω τα αμπελοχώραφα μου στη Βεροια...  ;D ;D ;D ;D

Σοβαρά τώρα, το μόνο που καταφέρνεις είναι να απομακρύνεις τον κόσμο με τα γραφόμενα σου...
Κάθε εμπόδιο για καλό...
Κάθε μέρα είναι μια καινούρια μέρα!!!

Θέματα και online test προηγούμενων ΑΣΕΠ: www.exetaseis-asep.com

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος apostolis_veria

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 265
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #900 στις: Νοέμβριος 12, 2009, 02:00:33 μμ »
Ότι ζητάει η ΟΛΜΕ είναι πάντα και δίκαιο? Δεν σε προβληματίζει που πέρασαν 2 κυβερνήσεις και δεν έκαναν τίποτα σχετικά με αυτό? Αυτό που μπορείτε να κάνετε είναι να ζητήσετε από την ΟΛΜΕ να είναι αρωγός στην προσπάθεια σας και αν αρνηθεί να της το δείξετε...
όχι ότι ζητάει η ολμε και ότι απόφασεις βγάζει ένα δικαστήριο δεν είναι σωστές!Η ασπαίτε είναι σωστή που τελείωσες εσύ επειδη υπάρχει εμπόριο χρήματος και οτι λέει ο Λυκουρέντζος είναι σωστό...Ας κρίνουν οι υπόλοιποι...
Ο κλάδος της πληροφορικής έπρεπε να ήταν από το 2004 καθηγητικός(αει και τει!!!) τώρα γιατί δεν έγινε σκεφτείτε το...

Αποσυνδεδεμένος anesto

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 202
  • Φύλο: Άντρας
  • Π19
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #901 στις: Νοέμβριος 12, 2009, 02:01:40 μμ »
είσαι τσακάλι.... που το βρήκες!!!!????
τσακάλι είμαι, γραφικός είμαι απ΄όλα είμαι !παιδάκι και παραμυθάς δεν είμαι σαν μερικούς εδώ μέσα...Οταν τέλειωνα εγώ αυτοί έμπαιναν και εχουν και το θράσος και λένε την μισή αλήθεια στους νεότερους συναδέλφους που δεν γνωρίζουν για ένα 1000€ στη κάρπαθο...


Γεια σου ρε παππού Αποστόλη...  ;D ;D ;D ;D Έλα καμιά μέρα να σου δείξω τα αμπελοχώραφα μου στη Βεροια...  ;D ;D ;D ;D

Σοβαρά τώρα, το μόνο που καταφέρνεις είναι να απομακρύνεις τον κόσμο με τα γραφόμενα σου...

geo_salonika άρχισες πάλι!!!!!!!!! αυτό το salonika δε το βγάζεις καλύτερα από το nick σου!!! καλύτερα χωρίς!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος geok_salonika

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2755
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηδένα προ του τέλους μακάριζε...
    • Προφίλ
    • Θεματα εξετάσεων και online test ΑΣΕΠ εκπαιδευτικών
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #902 στις: Νοέμβριος 12, 2009, 02:02:16 μμ »
... και γιατί δεν έκανες κάτι από το 2004 και ξύπνησες τώρα που πήρε το ΔΨΤΣ?
Κάθε εμπόδιο για καλό...
Κάθε μέρα είναι μια καινούρια μέρα!!!

Θέματα και online test προηγούμενων ΑΣΕΠ: www.exetaseis-asep.com

Αποσυνδεδεμένος geok_salonika

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2755
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηδένα προ του τέλους μακάριζε...
    • Προφίλ
    • Θεματα εξετάσεων και online test ΑΣΕΠ εκπαιδευτικών
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #903 στις: Νοέμβριος 12, 2009, 02:03:07 μμ »
Τασούλη, προσπαθώ να κρατηθώ αλλά δεν με αφήνετε...  ;D ;D ;D ;D ;D ;D Όσο για το 'salonika' άσε να το κρίνουν άλλοι αν μπορώ να το βάζω ή όχι...
Κάθε εμπόδιο για καλό...
Κάθε μέρα είναι μια καινούρια μέρα!!!

Θέματα και online test προηγούμενων ΑΣΕΠ: www.exetaseis-asep.com

Αποσυνδεδεμένος apostolis_veria

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 265
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #904 στις: Νοέμβριος 12, 2009, 02:04:40 μμ »
Σοβαρά τώρα, το μόνο που καταφέρνεις είναι να απομακρύνεις τον κόσμο με τα γραφόμενα σου...
Ενημέρωσε την ασπαίτε για την ντροπολογία  και βρες καμμια καλή  πόλη στον χάρτη για να διοριστείς και άσε τον κόσμο...Ο κόσμος καταλαβαίνει πολύ καλα...Εχεις το θράσος να κοροιδευεις...Φίλε εσένα περίμενα στον αγώνα τι να σου πω...Εσυ είχες δικαστικές αποφάσεις υπέρ σου και πηγες και χόρεψες τα βήματα της ασπαίτε και του συστήματος και μας το παίζεις και παιδαγωγός...Ευγε!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 12, 2009, 02:07:42 μμ από apostolis_veria »

Αποσυνδεδεμένος geok_salonika

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2755
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηδένα προ του τέλους μακάριζε...
    • Προφίλ
    • Θεματα εξετάσεων και online test ΑΣΕΠ εκπαιδευτικών
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #905 στις: Νοέμβριος 12, 2009, 02:08:38 μμ »
Καλά κρασιά.... Εγώ σας έγραψα κάποια πράγματα. Αν τα δείτε ψύχραιμα θα δείτε ότι μάλλον έχω δίκιο...

Ευχαριστώ Τασούλη για τις ευχές σου αλλά και να διοριστώ θα ασχολούμαι πάλι με το φόρουμ. Εσύ ξέρεις πότε θα ξαναμπείς: Τον Ιούνιο, όταν θα γίνονται οι αιτήσεις για την ΑΣΠΑΙΤΕ  ;)

Σας αφήνω όμως να γράψετε και να βγάλετε την εμπάθεια σας, γιατί σε λίγο θα με πάρει και μένα η μπάλα της γραφικότητας σας...  :P :P :P :P :P :P :P
Κάθε εμπόδιο για καλό...
Κάθε μέρα είναι μια καινούρια μέρα!!!

Θέματα και online test προηγούμενων ΑΣΕΠ: www.exetaseis-asep.com

Αποσυνδεδεμένος anesto

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 202
  • Φύλο: Άντρας
  • Π19
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #906 στις: Νοέμβριος 12, 2009, 02:09:34 μμ »
Καλά κρασιά.... Εγώ σας έγραψα κάποια πράγματα. Αν τα δείτε ψύχραιμα θα δείτε ότι μάλλον έχω δίκιο...

Ευχαριστώ Τασούλη για τις ευχές σου αλλά και να διοριστώ θα ασχολούμαι πάλι με το φόρουμ.

Σας αφήνω όμως να γράψετε και να βγάλετε την εμπάθεια σας, γιατί σε λίγο θα με πάρει και μένα η μπάλα της γραφικότητας σας...  :P :P :P :P :P :P :P

δε προσπαθείς αρκετά!!!! μπορείς και άλλο!!! άντε να διορισθείς με το καλό για να ησυχάσουμε από εσένα!!!!!
τώρα για το salonika... απλά το λέω για να μη φαίνεται ότι είσαι από salonika..... διότι εσύ δεν απαντάς στο topic .... ούτε λες άποψη.... απλά βρίζες και προσβάλλεις!!!!

και απορώ πως δε σε πέταξαν έξω από τα fora!!!!????

Αποσυνδεδεμένος anesto

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 202
  • Φύλο: Άντρας
  • Π19
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #907 στις: Νοέμβριος 12, 2009, 02:12:33 μμ »

Αν θέλετε παιδαγωγική επάρκεια, το κάθε τμήμα θα πρέπει να κινηθεί αυτόνομα και να τη ζητήσει ανεξάρτητα το ένα με το άλλο.

σε αυτό συμφωνώ.... και εγώ δε βλέπω άλλο τρόπο που θα μπορούσε να γίνει αυτό!!!!!!!!!

Για αυτό παράλληλα με το δικαστικό αγώνα θα πρέπει να πιέσουμε και τις σχολές μας να ξυπνήσουν και να αρχίσουν να διεκδικούν....................
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 12, 2009, 02:40:14 μμ από anesto »

Αποσυνδεδεμένος Dimpas

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 100
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ 19 Δ.Τ.Ψ.Σ Ετος εισόδου 1999
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #908 στις: Νοέμβριος 12, 2009, 02:18:32 μμ »
Καλημέρα !

Ο σύλλογος όπως γνωρίζεις είναι ΝΟΜΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ έχει μία ΥΠΟΣΤΑΣΗ ! 

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να απαντά σε εσένα προσωπικά και σε κάθε ανώνυμο που μιλάει πίσω απο ένα ψευδώνυμο σε ένα  forum !

Αν έχετε κάποιο σύλλογο , ή κάποιο νόμιμο πρόσωπο εκπροσώπησης μπορείς να στείλεις μια επώνυμη ερώτηση και να πάρεις μια επώνυμη απάντηση !

Καλώς η κακώς έτσι λειτουργεί το σύστημα , ΕΠΩΝΥΜΑ ΚΑΙ ΓΡΑΠΤΩΣ . . .

Το site το γνωρίζεις δεν έχει παρά να απευθύνεις 

Απο το site Και πίσω απο Ψευδώνυμο ΔΕΝ ΘΑ καταφέρεις τίποτα !

Ελπίσω να σε κάλυψα

Δηλαδή ο σύλλογος σας απαξιεί να μιλήσει με απλούς απόφοιτους πληροφορικής;;; Με αυτούς που δεν έχουν "μπαμπά" τον Λυκουρεντζο;;; Ας μιλήσει με αυτούς που συντονίζουν. Αυτοί που συντονίζουν έχουν βγει επώνυμα. Γιατί δεν μιλάτε με αυτούς; Βέβαια και αυτοί δεν έχουν μπαμπά τον Λυκουρεντζο. Οπότε μάλλον και αυτοί δεν έχουν "υπόσταση".   

Συνάδελφοι κοιτάξτε απάντηση. Ο σύλλογος έχει μια υπόσταση!!! Δεν μας απαντά!!! Εμείς δεν έχουμε υπόσταση. Είμαστε υποκείμενα. Είμαστε ζώα. Μας πετάνε έξω από την εκπαίδευση και μας λένε ότι δεν μιλάνε μαζί μας γιατί δεν έχουμε υπόσταση...

Συνάδελφοι πρέπει να ανεβάσουμε σφυγμούς. Μας κάνουν πλάκα οι των Ψηφιακών Συστημάτων.
Όχι δεν με κάλυψες Dimpas. Ή μάλλον με κάλυψε η αλαζονεία σας. Κρίμα που διαλέγετε την απομόνωση.

Πάμε πάλι !

Εγώ σου απαντάω προσωπικά , σαν άτομο !

Θέλεις απάντηση απο το σύλλογο , ωραία αυτό θα γίνει αλλιώς !

Στέλνεις ΕΠΩΝΥΜΑ και με υπογραφή , αριθμό πρωτοκόλου κτλ το αίτημα-ερώτησή σου στο σύλλογο

Και αυτός σου απαντάει  ΕΠΩΝΥΜΑ - ΕΠΙΣΗΜΑ !


ΠΟΣΟ ΠΙΟ ΑΠΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ????

Γιατί τα κάνεις δύσκολα ??? ΜΑ ια να πέις ΞΑΝΑ και ΞΑΝΑ τα δικά σου !

ΝΑ ΤΑ  :

"Συνάδελφοι κοιτάξτε απάντηση. Ο σύλλογος έχει μια υπόσταση!!! Δεν μας απαντά!!! Εμείς δεν έχουμε υπόσταση. Είμαστε υποκείμενα. Είμαστε ζώα. Μας πετάνε έξω από την εκπαίδευση και μας λένε ότι δεν μιλάνε μαζί μας γιατί δεν έχουμε υπόσταση..."

και όταν
κάποιος πήγε να πεί κάτι , το αποτέλεσμα ..... Μπαινάκης-Βγαινάκης ! ! !

Ξαναδιαβάσε λοιπόν :

ειλικρινά εγώ δε καταλαβαίνω γιατί έχουμε ανοίξει διάλογο με τους αποφοίτους ψηφιακών συστημάτων του Πειραιά???
είναι απόλυτα ξεκάθαρο ότι έχουμε αντικρουόμενα συμφέροντα??? τι περιμένουμε να συμφωνήσουν μαζί μας???
ο διάλογος μαζί τους είναι προσχηματικός... απλά για να μας ειρωνεύονται με υπεροψία και φυσικά  για να βολιδοσκοπούν τις προθέσεις μας σχετικά με το δικαστικό αγώνα, σπέρνοντας τη διχόνοια!!!! δεν υπάρχει λόγος να μιλήσουμε μαζί τους!!!! να μιλήσουμε με το υπουργείο ναι το καταλαβαίνω!!! αλλά με αυτούς γιατί???? απλά τα πράγματα!!!



Αποσυνδεδεμένος Don Quixote

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 339
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #909 στις: Νοέμβριος 12, 2009, 02:59:05 μμ »
Πάμε πάλι !

Εγώ σου απαντάω προσωπικά , σαν άτομο !

Θέλεις απάντηση απο το σύλλογο , ωραία αυτό θα γίνει αλλιώς !

Στέλνεις ΕΠΩΝΥΜΑ και με υπογραφή , αριθμό πρωτοκόλου κτλ το αίτημα-ερώτησή σου στο σύλλογο

Και αυτός σου απαντάει  ΕΠΩΝΥΜΑ - ΕΠΙΣΗΜΑ !


ΠΟΣΟ ΠΙΟ ΑΠΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ????

Γιατί τα κάνεις δύσκολα ???

Επώνυμα να βγω. Να υπογράψω κι’ολας. Και αίτηση να στείλω. Στον αριθμό πρωτοκόλλου θα δυσκολευτώ όμως...

Dimpas να σας προστατεύσω ήθελα. Εσύ ο ίδιος είπες ότι άλλο ζητήσατε και άλλο έγινε. Ελάτε μαζί μας, να διορθώσουμε το λάθος. Γιατί αν ξεφύγει η ιστορία, θα είστε δακτυλοδεικτούμενοι.

Αλλά δεν το καταλαβαίνεις. Δεν πειράζει. Τουλάχιστον θα έχω προσπαθήσει. Πίστευα ότι αυτό που έγινε ήταν μια "παρεξήγηση". Πίστευα ότι είμαστε όλοι συνάδελφοι. Με αυτά που λες, μου δείχνεις ότι έκανα λάθος.

Πρόεδρε των αποφοίτων του ΔΤΨΣ. Ότι και να γίνει, η αποκλειστική ευθύνη ανήκει σε σένα.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32315
  • Τελευταία: mixalios11
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161201
  • Σύνολο θεμάτων: 19229
  • Σε σύνδεση σήμερα: 747
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 6
Επισκέπτες: 545
Σύνολο: 551

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.086 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.