*

Αποστολέας Θέμα: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα  (Αναγνώστηκε 221607 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος anesto

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 202
  • Φύλο: Άντρας
  • Π19
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #994 στις: Νοέμβριος 13, 2009, 08:22:46 μμ »
να ρωτήσω τώρα κάτι λίγο ψιλοάσχετο..... τώρα που θα μας καλέσουν στα ολοήμερα ωρομίσθιους .... θα πάμε? αν οι πίνακες σταματήσουν να τροφοδοτούνται με προϋπηρεσία δεν έχουμε κανένα λόγο να πάμε!!!!! εεεε?????????     

Και να χάσεις τα 7 ευρώ την ώρα ??? Τέτοιες ευκαιρίες δε χάνονται !!!
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος pixel

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 150
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #995 στις: Νοέμβριος 13, 2009, 08:56:00 μμ »
 Παράλληλα η κ. Άννα Διαμαντοπούλου λέει ότι δεν θα μπορούν όλοι όσοι τελειώνουν μια σχολή να διαγωνιστούν για μια θέση στη δημόσια εκπαίδευση αλλά μόνο όσοι ακολουθούν το παιδαγωγικό κομμάτι της σχολής: «Ένα από τα θέματα που ανακοίνωσα και χτες είναι ότι οι ίδιες οι Σχολές θα πρέπει να έχουν ένα παιδαγωγικό κομμάτι ώστε όσοι το επιλέγουν μετά να μπορούν να πάνε ως εκπαιδευτικοί».

εδώ και μια 20ετία περίπου υπάρχει η πληροφορική στην εκπαίδευση και τώρα ανακοίνωσαν κάτι τόσο απλό! μακάρι να εφαρμοστεί έστω και καθυστερημένα. πάντως εγώ με την απορία θα μείνω, ήταν τόσο δύσκολο δηλαδή αυτό να εφαρμοστεί μέσα στα είκοσι χρόνια που έχουν περάσει???

Αποσυνδεδεμένος apostolis_veria

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 265
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #996 στις: Νοέμβριος 13, 2009, 10:48:51 μμ »
εδώ και μια 20ετία περίπου υπάρχει η πληροφορική στην εκπαίδευση και τώρα ανακοίνωσαν κάτι τόσο απλό! μακάρι να εφαρμοστεί έστω και καθυστερημένα. πάντως εγώ με την απορία θα μείνω, ήταν τόσο δύσκολο δηλαδή αυτό να εφαρμοστεί μέσα στα είκοσι χρόνια που έχουν περάσει???
ηταν δύσκολο γιατί επρεπε να παιζει μπαλα η ασπαιτε και τα βυσματικα τμηματα....Με αυτό πλεον ουτε το 1/5 των αποφοιτων μιας σχολης δεν θα μπορει να ασχοληθεί με την εκπαίδευση..Ενώ τώρα ασχολούνταν όλοι!Και όπως ξέρεις όταν υπάρχουν για λίγες θέσεις πολλοί αρχίζουν οι κομπίνες...Τα μέτρα είναι παρα πολύ σωστα και ας χαθούν τα μορια μας...Η εκπαίδευση θα ξεκαθαρίσει... Λυθηκε έτσι το κυνήγι πτυχίων και της ωρομισθίας...Αρα δεν θα μπορούμε στο μέλλον να φωνάζουμε γιατί δεν διοριζόμαστε!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 13, 2009, 10:54:07 μμ από apostolis_veria »

Αποσυνδεδεμένος anesto

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 202
  • Φύλο: Άντρας
  • Π19
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #997 στις: Νοέμβριος 13, 2009, 11:13:24 μμ »
εδώ και μια 20ετία περίπου υπάρχει η πληροφορική στην εκπαίδευση και τώρα ανακοίνωσαν κάτι τόσο απλό! μακάρι να εφαρμοστεί έστω και καθυστερημένα. πάντως εγώ με την απορία θα μείνω, ήταν τόσο δύσκολο δηλαδή αυτό να εφαρμοστεί μέσα στα είκοσι χρόνια που έχουν περάσει???
ηταν δύσκολο γιατί επρεπε να παιζει μπαλα η ασπαιτε και τα βυσματικα τμηματα....Με αυτό πλεον ουτε το 1/5 των αποφοιτων μιας σχολης δεν θα μπορει να ασχοληθεί με την εκπαίδευση..Ενώ τώρα ασχολούνταν όλοι!Και όπως ξέρεις όταν υπάρχουν για λίγες θέσεις πολλοί αρχίζουν οι κομπίνες...Τα μέτρα είναι παρα πολύ σωστα και ας χαθούν τα μορια μας...Η εκπαίδευση θα ξεκαθαρίσει... Λυθηκε έτσι το κυνήγι πτυχίων και της ωρομισθίας...Αρα δεν θα μπορούμε στο μέλλον να φωνάζουμε γιατί δεν διοριζόμαστε!

και εγώ συμφωνώ!!!!!!


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
................... από ενημέρωση που είχα από την ομάδα ενημερώνω και εγώ το φόρουμ (όπως εγώ τα έχω καταλάβει... που μπορεί να τα έχω καταλάβει και λάθος γιατί δεν είμαι νομικός)
..............................................αν γίνει δεκτή η αίτηση αναστολής τη δευτέρα το υπουργείο θα πρέπει να βγάλει καινούργιους πίνακες και μετά από μερικούς μήνες να βγει και η ακύρωση του νόμου...... αν η αίτηση αναστολής την δευτέρα δε γίνει δεκτή  οι πίνακες που έχουν βγει θα συνεχίσουν να ισχύουν και θα πρέπει να προχωρίσουμε σε έφεση!!!!!  
Καλή μας επιτυχία!!!!!!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 13, 2009, 11:21:21 μμ από anesto »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Don Quixote

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 339
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #998 στις: Νοέμβριος 14, 2009, 10:20:27 πμ »
Συνάδελφοι είναι τελικά αλήθεια ότι από το "τμήμα του Λυκουρεντζου" μαζεύουν χρήματα για να στραφούν εναντίων μας. Εναντίων των συναδέλφων τους. Εναντίων της ενότητας του κλάδου. Ακούστε τι έγινε το πρωί...  ;D

Ήρθαν δυο ψιλόλιγνα αγόρια στην πολυκατοικία με κουστουμάκια, χωρίστρα στο μαλλί, γυαλισμένο παπουτσάκι, και έκαναν "έρανο" για κάποιο δικαστήριο. Τους άνοιξε στον πρώτο μια γιαγιά. Και όταν κατάλαβε ποιοι ήταν (πλέον αυτό το τμήμα είναι γνωστό στο πανελλήνιο) πήρε σκουπόξυλο και τους κυνήγησε 4 τετράγωνα.

Πέρα από την πλάκα, χθες μιλούσα με κάτι συναδέλφους γυμναστές. Τους έλεγα τι μας βρήκε καλοκαιριάτικα. Και είχαν μείνει άφωνοι. Μου έλεγαν ότι αυτό είναι η μεγαλύτερη "κομπίνα" στην νεότερη ελληνική ιστορία. Μάλιστα ο ένας μου είπε ότι αν δεν δικαιωθούμε, και έρθει στο σχολείο του συνάδελφος της "σχολής Λυκουρεντζου", θα τον "αλείψει" με "πίσσα και πούπουλα", όπως έκαναν στους "χαρτοκλέφτες".
ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΩ κάθε τέτοια ενέργεια. Σε καμιά περίπτωση δεν πρέπει να ασκηθεί σωματική και λεκτική βία εναντίων τους.

Επαναλαμβάνω τις ερωτήσεις στον Dimpas, στον πρόεδρο τους αλλά και σε όποιον θέλει από το τμήμα αυτό να απαντήσει:
Dimpas, είπες ότι μαζεύετε χρήματα για δικηγόρο για να προασπίσετε τα κεκτημένα σας. Ποια κεκτημένα; Τα κεκτημένα των παλιών φοιτητών; Τα κεκτημένα και των νέων; Ας απαντήσει κάποιος από τμήμα σας. Δεν το βλέπετε ότι η κατάσταση πάει να ξεφύγει από κάθε έλεγχο;

Ντρέπεστε πλέον να ποστάρετε σε όλο το pde. Ενώ τον Αύγουστο λέγατε παλέψτε και εσείς, τώρα στρέφεστε εναντίων μας; Που είστε όλοι εσείς που βγαίνατε τότε; Που εξαφανιστήκατε τώρα; Ούτε εντολή από το σύλλογο να είχατε πάρει τότε, να τα γράφετε αυτά που γράφετε; Και τώρα κρυφτήκατε στα "λαγούμια" σας;   

Ας απαντήσει κάποιος. Πρόεδρε εσύ αν λείπεις για ΣΚ, σου εύχομαι να περάσεις όμορφα. Και αν έχεις χρόνο από Δευτέρα απαντάς.

Αποσυνδεδεμένος giak

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 506
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #999 στις: Νοέμβριος 14, 2009, 10:37:43 πμ »
Εάν στραφούν εναντίων του κλάδου της Πληροφορικής, νομίζω θα πρέπει να κάνουμε κινήσεις να τους διώξοουμε από τον ΠΕ19-20. Ας πάνε στους ηλεκτρονικούς να τα κάνουν αυτά.

Αποσυνδεδεμένος fortran

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 100
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #1000 στις: Νοέμβριος 14, 2009, 10:48:40 πμ »
ρε σεις κανα νεο με την δικη ?

Αποσυνδεδεμένος Don Quixote

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 339
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #1001 στις: Νοέμβριος 14, 2009, 10:48:52 πμ »
Εάν στραφούν εναντίων του κλάδου της Πληροφορικής, νομίζω θα πρέπει να κάνουμε κινήσεις να τους διώξοουμε από τον ΠΕ19-20. Ας πάνε στους ηλεκτρονικούς να τα κάνουν αυτά.



http://dtps.unipi.gr/

Μα δηλώνουν διαφοροποίηση σε σχέση με τα άλλα τμήματα πληροφορικής. Νομίζω οι ίδιοι πρέπει να το ζητήσουν να βγουν από τον κλάδο μας.

Δεν θα περά.. Δεν θα περάσει ο ΦΑΣΙΣΜΟΣ..

nikit

  • Επισκέπτης
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #1002 στις: Νοέμβριος 14, 2009, 12:41:57 μμ »
Μα είναι σοβαρά αυτά που λέτε??Ποιος μαζεύει χρήματα ρε παιδιά??Δεν ντρέπεστε λίγο να λέτε ότι μαζεύουμε χρήματα για να στραφούμε εναντίον του κλάδου??Ποιος τα έβγαλε αυτά??Που τα είδατε??Σταματήστε να λέτε τέτοια πράγματα και να κοροιδεύετε μ αυτο τον τρόπο!!!Δεν μαζεύει κανένας χρήματα για να στραφεί εναντίον του κλαδου!!!Τώρα Don Quixote δεν σε βλέπω να σχολιάζεις τα ΕΜΕΤΙΚΑ ΨΕΜΑΤΑ που λέγονται για μάζεμα χρημάτων απο αποφοίτους για να μην παρουν άλλοι παιδαγωγική επάρκεια ή να στραφούμε εναντίον του κλάδου!!!Δεν έχουμε κάτι εναντίον του κλάδου,ούτε κάνει κανένας έρανο  αλλα απ ότι βλέπω ορισμένοι αρέσκονται στο φτηνό κουτσομπολιό και την παραπληροφόρηση...γιατί άραγε???Προφανώς άλλοι "ενημερώνουν" για να δημιουργήσουν το κλίμα που τους συμφέρει...

nikit

  • Επισκέπτης
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #1003 στις: Νοέμβριος 14, 2009, 12:58:30 μμ »
Don Quixote δεν έχω να ντρέπομαι για κάτι!!!Εσύ να ντρέπεσαι που επίτηδες παραποιείς τα λεγόμενα του καθένα για να δημιουργήσεις κλίμα αντιπαράθεσης!!!
Δεν θέλω να γράφω πλέον γιατί έχετε καταντήσει το forum αρένα και βγάζετε τα απωθημένα σας!!Βρίζετε,κατηγορείτε απόφοιτους που τους λέτε συναδέλφους,μόνο ανταλλαγή απόψεων δεν γίνεται εδω μέσα!!
Ακούς εκεί μαζεύουμε χρήματα!!!Don Quixote μου φαίνεται οτι βρίζεις και κατηγορείς αλλά τελικά εσύ είσαι χειρότερος απο αυτούς που βρίζεις,δέχεσαι το κουτσομπολιό για το μάζεμα χρημάτων αλλά όταν σου είπα ότι μετά απο τηλ που πήρα στο ΥΠΕΠΘ και στην Πρωτοβάθμια μου είπαν ότι οι διορισμοί σε Πρωτοβάθμια όπως και στην Δευτεροβάθμια γίνονται απ ΌΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟΝ ΚΛΑΔΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΝΑ ΤΜΗΜΑ δεν το δέχτηκες!!Ήθελες να μιλήσουμε επώνυμα!!
ΑΣ ΒΓΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΜΑΖΕΥΟΥΜΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΡΑΦΟΥΜΕ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΕΠΩΝΥΜΑ!!
Οχι να δεχεστε και να υιοθετειτε οτι σας βολεύει για να δημιουργείτε φασαρίες και να ρίχνετε λάσπη!!!!!
Σας ευχαριστώ.

Αποσυνδεδεμένος Don Quixote

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 339
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #1004 στις: Νοέμβριος 14, 2009, 01:03:30 μμ »
...
Οσο για τις κινήσεις μας , Αυτός που είπε ότι "μαζέυουμε λεφτά για να μην πάρουν οι άλλοι επάρκεια" Μάλλον δεν ξέρει να ακούει , να διαβάζει και ίσως να μήν έχει τελειώσει το σχολείο κάν

Δεν εξηγείτε αλλιως να διαδίδει απόψεις που έχει βγάλει απο το κεφάλι του !

Εμείς θα υπερασπιστούμε ΜΟΝΟ το δικό μας κεκτημένο , το τι θα κάνουν οι άλλοι ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΟΡΑ !
...

Μα είναι σοβαρά αυτά που λέτε??Ποιος μαζεύει χρήματα ρε παιδιά??Δεν ντρέπεστε λίγο να λέτε ότι μαζεύουμε χρήματα για να στραφούμε εναντίον του κλάδου??Ποιος τα έβγαλε αυτά??Που τα είδατε??Σταματήστε να λέτε τέτοια πράγματα και να κοροιδεύετε μ αυτο τον τρόπο!!!Δεν μαζεύει κανένας χρήματα για να στραφεί εναντίον του κλαδου!!!Τώρα Don Quixote δεν σε βλέπω να σχολιάζεις τα ΕΜΕΤΙΚΑ ΨΕΜΑΤΑ που λέγονται για μάζεμα χρημάτων απο αποφοίτους για να μην παρουν άλλοι παιδαγωγική επάρκεια ή να στραφούμε εναντίον του κλάδου!!!Δεν έχουμε κάτι εναντίον του κλάδου,ούτε κάνει κανένας έρανο  αλλα απ ότι βλέπω ορισμένοι αρέσκονται στο φτηνό κουτσομπολιό και την παραπληροφόρηση...γιατί άραγε???Προφανώς άλλοι "ενημερώνουν" για να δημιουργήσουν το κλίμα που τους συμφέρει...

Ο Dimpas το είπε. Σε παρακαλώ απάντα στις παρακάτω ερωτήσεις.

Γιατί άλλο ζητήσατε και άλλο σας δόθηκε; Και αφού άλλο σας δόθηκε, γιατί δεν κάνετε κάτι γι’αυτό; Γιατί πατάτε επί "πτωμάτων"; Των δικών μας "πτωμάτων";

Ποια κεκτημένα θα υπερασπιστείτε; Των παλιών φοιτητών ή και των νέων (με το καινούργιο πρόγραμμα σπουδών);

Ποιοι είναι αυτοί οι "άλλοι" που δεν σας αφορούν; Μήπως ο υπόλοιπος κλάδος ΠΕ19-ΠΕ20; Αλήθεια σε πιο κλάδο ανήκεις nikit και δεν σας αφορούν οι "άλλοι";

Εγώ είμαι κουτσομπόλης και ψεύτης. Εσύ λοιπόν, για να μην σε χαρακτηρίσουν όπως χαρακτηρίζουν εμένα, βγες και απάντα σε αυτά που σε ρωτώ. Μην δηλώσεις πάλι αναρμόδια. Μην κρυφτείς πίσω από φθηνές δικαιολογίες ότι όλοι σας "βρίζουν" και ότι το κλίμα είναι εχθρικό. Βγες και απάντα.

Υ.Γ. Αλήθεια από πόσους συναδέλφους σου "έκλεψες" τις θέσεις τους από τον πίνακα; Βγες να απαντήσεις μην ντρέπεσαι. Με "νόμιμο" τρόπο έγινε.

nikit

  • Επισκέπτης
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #1005 στις: Νοέμβριος 14, 2009, 01:10:29 μμ »
O Dimpas δεν είπε κάτι τέτοιο...ούτε οτι μαζευούμε λεφτά ούτε ότι στρεφόμαστε εναντίον καποιου..
ΕΠειδη σου έχω απαντησει πολλές φορές σε ότι με αφορά και έχω πει,για τα λεγόμενα συναδέλφων ρώτησε τους ίδιους,ανήκω στον κλάδο ΠΕ19 και δεν έκλεψα τη θέση κανενός...
Εγώ σε χαρακτήρισα κουτσομπόλη και ψεύτη όχι οι άλλοι και δεν έχω να ντρέπομαι για κάτι,όπως εσύ δεν ντρέπεσαι που διαδίδεις ψέματα γιατί σε συμφέρουν έτσι κι εγώ έχω δικαίωμα να μείνω στις απαντήσεις που ήδη σου έχω δώσει.
Απο δω και πέρα μίλα και βρίζε μόνος σου!!Δεν απαντώ στα ψέματα σου και στην διαστραβλωμένη αλήθεια...
Σε χαιρετώ και κάτσε βρίζε μαζί με το παρεακι σου...Ξεφτιλίζεις ετσι τον αγώνα που λες οτι κάνεις...
Να σαι καλά.

Αποσυνδεδεμένος Giannakas

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 39
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #1006 στις: Νοέμβριος 14, 2009, 01:11:22 μμ »
Don Quixote δεν έχω να ντρέπομαι για κάτι!!!Εσύ να ντρέπεσαι που επίτηδες παραποιείς τα λεγόμενα του καθένα για να δημιουργήσεις κλίμα αντιπαράθεσης!!!
Δεν θέλω να γράφω πλέον γιατί έχετε καταντήσει το forum αρένα και βγάζετε τα απωθημένα σας!!Βρίζετε,κατηγορείτε απόφοιτους που τους λέτε συναδέλφους,μόνο ανταλλαγή απόψεων δεν γίνεται εδω μέσα!!
Ακούς εκεί μαζεύουμε χρήματα!!!Don Quixote μου φαίνεται οτι βρίζεις και κατηγορείς αλλά τελικά εσύ είσαι χειρότερος απο αυτούς που βρίζεις,δέχεσαι το κουτσομπολιό για το μάζεμα χρημάτων αλλά όταν σου είπα ότι μετά απο τηλ που πήρα στο ΥΠΕΠΘ και στην Πρωτοβάθμια μου είπαν ότι οι διορισμοί σε Πρωτοβάθμια όπως και στην Δευτεροβάθμια γίνονται απ ΌΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟΝ ΚΛΑΔΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΝΑ ΤΜΗΜΑ δεν το δέχτηκες!!Ήθελες να μιλήσουμε επώνυμα!!
ΑΣ ΒΓΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΜΑΖΕΥΟΥΜΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΡΑΦΟΥΜΕ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΕΠΩΝΥΜΑ!!
Οχι να δεχεστε και να υιοθετειτε οτι σας βολεύει για να δημιουργείτε φασαρίες και να ρίχνετε λάσπη!!!!!
Σας ευχαριστώ.

Να πας να ευχαριστήσεις τον Πολιτικάντη που σου χάρησε μια θέση και την έκλεψε από κάποιο Άξιο Συνάδελφο!
Τώρα που βολεύτηκες ώρα να την κάνεις ε?
ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΜΑΣ(ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΑΜΕ ΕΣΕΙΣ
ΕΙΣΤΕ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.....) ΠΟΥ ΤΟΥ ΠΗΡΕΣ ΤΗ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΡΟΦΗ??

Σα δε ντρέπεστε λίγο, θέλετε να σας πούμε και μπράβο?

Αποσυνδεδεμένος Don Quixote

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 339
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #1007 στις: Νοέμβριος 14, 2009, 01:23:13 μμ »
O Dimpas δεν είπε κάτι τέτοιο...ούτε οτι μαζευούμε λεφτά ούτε ότι στρεφόμαστε εναντίον καποιου..
ΕΠειδη σου έχω απαντησει πολλές φορές σε ότι με αφορά και έχω πει,για τα λεγόμενα συναδέλφων ρώτησε τους ίδιους,ανήκω στον κλάδο ΠΕ19 και δεν έκλεψα τη θέση κανενός...
Εγώ σε χαρακτήρισα κουτσομπόλη και ψεύτη όχι οι άλλοι και δεν έχω να ντρέπομαι για κάτι,όπως εσύ δεν ντρέπεσαι που διαδίδεις ψέματα γιατί σε συμφέρουν έτσι κι εγώ έχω δικαίωμα να μείνω στις απαντήσεις που ήδη σου έχω δώσει.
Απο δω και πέρα μίλα και βρίζε μόνος σου!!Δεν απαντώ στα ψέματα σου και στην διαστραβλωμένη αλήθεια...
Σε χαιρετώ και κάτσε βρίζε μαζί με το παρεακι σου...Ξεφτιλίζεις ετσι τον αγώνα που λες οτι κάνεις...
Να σαι καλά.

Δεν απάντησε σε τίποτα!!! Δεν απάντησε σε τίποτα!!! Δεν απάντησε σε τίποτα!!!

Και πως δεν έκλεψες θέσεις; Φέτος δεν απέκτησες "παιδαγωγικό" τίτλο; "Νόμιμα" πάντα...

ΝΤΡΟΠΗ σου nikit

Συνάδελφοι, μια χούφτα "μασόνων" μας δουλεύουν. Τους βλέπετε. Βγαίνουν και δεν απαντούν σε τίποτα. Μόνο βρίζουν. Και δηλώνουν αναρμόδιοι. Είναι αυτοί απόφοιτοι τριτοβάθμιας εκπαίδευσης;;;

Θαυμάστε την nikit. Δεν απάντησε σε τίποτα. Με είπε κουτσομπόλη και ψεύτη. Αλλά δεν απάντησε σε τίποτα...
Είσαι "λεβέντισσα" nikit. Καλό διορισμό σου εύχομαι.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159837
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 583
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 8
Επισκέπτες: 572
Σύνολο: 580

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.081 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.