*

Αποστολέας Θέμα: Διοριστέοι Β' φουρνιάς II  (Αναγνώστηκε 633075 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος maryvas

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1311
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Διοριστέοι Β' φουρνιάς II
« Απάντηση #42 στις: Φεβρουάριος 12, 2010, 05:38:00 μμ »
μολις ειδα το θεμα. ρωτησα τον πατερα μου που ειναι δικαστικος κ μου ειπε οτι αν τελικα ανασταλλουν οι προσληψεις ειναι νομιμο. θα τεθει στη βουλη, θα βγει νεος νομος που θα λεει οτι λογω των συνθηκων θα ανασταλλουν οι προσληψεις.
κ η μητερα μου οταν διοριστηκε στο δημοσιο με διαγωνσιμο το ιδιο πραγμα επαθε. διοριστηκε επειτα απο αναστολες.  :'(
ας ελπισουμε ομως για το καλυτερο κ ας κραταμε την αισιοδοξια μας παρολο που τα πραγματα δειχνουν το αντιθετο  >:(

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Διοριστέοι Β' φουρνιάς II
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 21:45:57 »

Αποσυνδεδεμένος Ίρμα

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 768
    • Προφίλ
Απ: Διοριστέοι Β' φουρνιάς II
« Απάντηση #43 στις: Φεβρουάριος 12, 2010, 06:55:55 μμ »
μολις ειδα το θεμα. ρωτησα τον πατερα μου που ειναι δικαστικος κ μου ειπε οτι αν τελικα ανασταλλουν οι προσληψεις ειναι νομιμο. θα τεθει στη βουλη, θα βγει νεος νομος που θα λεει οτι λογω των συνθηκων θα ανασταλλουν οι προσληψεις.
κ η μητερα μου οταν διοριστηκε στο δημοσιο με διαγωνσιμο το ιδιο πραγμα επαθε. διοριστηκε επειτα απο αναστολες.  :'(
ας ελπισουμε ομως για το καλυτερο κ ας κραταμε την αισιοδοξια μας παρολο που τα πραγματα δειχνουν το αντιθετο  >:(
Δηλαδή αυτό που λέγαμε για τη νομική ισχύ των φεκ πάει περίπατο;;;; Δεν έχει καμιά σημασία που έχουμε πάρει φεκ, μπορούν έτσι απλά να αναστείλουν τις προσλήψεις και μεις να μην μπορούμε να κάνουμε κάτι;;;;;
Έχω μείνει κάγκελο.

Αποσυνδεδεμένος maryvas

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1311
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Διοριστέοι Β' φουρνιάς II
« Απάντηση #44 στις: Φεβρουάριος 12, 2010, 07:18:18 μμ »
μολις ειδα το θεμα. ρωτησα τον πατερα μου που ειναι δικαστικος κ μου ειπε οτι αν τελικα ανασταλλουν οι προσληψεις ειναι νομιμο. θα τεθει στη βουλη, θα βγει νεος νομος που θα λεει οτι λογω των συνθηκων θα ανασταλλουν οι προσληψεις.
κ η μητερα μου οταν διοριστηκε στο δημοσιο με διαγωνσιμο το ιδιο πραγμα επαθε. διοριστηκε επειτα απο αναστολες.  :'(
ας ελπισουμε ομως για το καλυτερο κ ας κραταμε την αισιοδοξια μας παρολο που τα πραγματα δειχνουν το αντιθετο  >:(
Δηλαδή αυτό που λέγαμε για τη νομική ισχύ των φεκ πάει περίπατο;;;; Δεν έχει καμιά σημασία που έχουμε πάρει φεκ, μπορούν έτσι απλά να αναστείλουν τις προσλήψεις και μεις να μην μπορούμε να κάνουμε κάτι;;;;;
Έχω μείνει κάγκελο.

δυστυχως απ'ο,τι φαινεται ναι. δεν ειναι βεβαια κ ο πατερας μου εξειδικευμενος σε αυτον τον τομεα αλλα οταν τον ρωτησα μου απαντησε με απολυτη φυσικοτητα πως μαλλον το πιθανοτερο δεν ειναι παρανομο. δεν του εκανε δλδ καμια αισθηση. κ μετα συμπληρωσε κ η μανα μου οτι κ αυτη ετσι διοριστηκε κ ηρθε κ εδεσε το γλυκο
κ εκει που ελεγα οτι ειχε φυγει το αγχος ξανα παλι αγχος κ αβεβαιοτητα. βεβαια βλεπω κ τι συμβαινει γυρω μου κ το παιρνω πιο χαλαρα κ λεω οτι κ του χρονου να μη διοριστω θα διοριστω σε 2 χρονια. αλλοι κ αλλοι τι να πουνε...
ας εχουμε λοιπον μια θετικη σταση. πιστευω οτι το προβλημα παντως θα το εχουν αυτοι που βρισκονται απο τη μεση κ κατω στον πινακα δλδ οπως εγω  ;D

Αποσυνδεδεμένος tsounga

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 249
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Διοριστέοι Β' φουρνιάς II
« Απάντηση #45 στις: Φεβρουάριος 12, 2010, 08:19:34 μμ »
αρχικά καλό είναι geolil που βρεθήκατε θεσ/νικείς κι έτσι αρχισε κάτι. από τα πμ βλέπω ότι υπάρχει διάθεση κ υπάρχουν άτομα που είναι πιο κοντά και στην αθηνα.
όπως μου είπαν εμένα, γίνεται να παραταθούν οι πίνακες, αλλά μετά μπορούμε να κινηθούμε εμείς.
αν θέλουμε να κινηθούμε πριν να γίνει αυτό θα πρέπει να επιλέξουμε το δεύτερο σενάριο (που σας είπα)
όπως και να χει πάντως τίποτα δεν είναι χαμένο. μην απογοητεύεστε.
εγώ θα ξεκινήσω με το να προτείνω το άλλο σαββατοκύριακο, 20-21 φλεβάρη, να συναντηθούμε όσοι μπορούμε στην αθήνα με το δικηγόρο.
κάτι αντίστοιχο μπορείτε να κάνετε και για θεσνική. αρχικά με στόχο την πληροφόρηση. να πάρουμε και γνώμες.
όποιος μπορεί για το άλλο σκ, ας το πει εδώ.
και να ενημερώσουμε όποιον μπορούμε και εκτός φόρουμ.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Διοριστέοι Β' φουρνιάς II
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 21:45:57 »

Αποσυνδεδεμένος marianthid

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 287
  • η ρίζα μου είν' ο λόγος...
    • Προφίλ
Απ: Διοριστέοι Β' φουρνιάς II
« Απάντηση #46 στις: Φεβρουάριος 12, 2010, 08:38:07 μμ »
εγώ είμαι μέσα για το άλλο σ/κ στην αθήνα. προέχει το να ενημερωθούμε σωστά και υπεύθυνα..
Όχι,δεν είμαι λυπημένη.
Σε σωστή ώρα νυχτώνει.

Αποσυνδεδεμένος tsounga

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 249
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Διοριστέοι Β' φουρνιάς II
« Απάντηση #47 στις: Φεβρουάριος 12, 2010, 09:09:12 μμ »
http://www.alfavita.gr/anakoinoseis/anak20071010m.php

τυχαία το βρήκα. μας κορόϊδευαν λοιπόν και το προηγούμενο διάστημα!

Αποσυνδεδεμένος billimember

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1098
    • Προφίλ
Απ: Διοριστέοι Β' φουρνιάς II
« Απάντηση #48 στις: Φεβρουάριος 12, 2010, 10:25:17 μμ »
Μη ξυνετε πληγες ρε παιδια.Ημουν μεσα σε αυτην την περιπτωση και το δικαστηριο που καναμε πηρε 4 αναβολες τουλαχιστον , το καλοκαιρι ισως βγει η αποφαση αλλα θα ειναι αρνητικη γιατι αρνητικη ηταν και η εισηγηση.Αυτο ειναι κατι που εχει ταραξει αρκετα τη ζωη μου , οποτε αφηστε τα να πανε.

Eleos!!!

  • Επισκέπτης
Απ: Διοριστέοι Β' φουρνιάς II
« Απάντηση #49 στις: Φεβρουάριος 12, 2010, 10:36:56 μμ »
Συγγνώμη αλλά αυτό που ισχυρίζεται το μέλος Maryvas φτάνει στα όρια του ράδιο αρβύλα. Εφόσον δεν είναι εξειδικευμένος ο πατέρας του/της στα θέματα αυτά πώς προδικάζει την εις βάρος μας έκβαση; Ας είμαστε προσεκτικοί, ναι, υπάρχουν παρόμοια προηγούμενα, αλλά δεν μπορούμε να προεξοφλούμε μια ήττα μόνο και μόνο επειδή ο μπαμπάς μας ή η μητέρα μας έπαθαν τα ίδια πριν δεν ξέρω κι εγώ πόσα χρόνια. Και τελοσπάντων πια τι είναι αυτά τα έρημα τα ΦΕΚ, κουρελόχαρτα που άγονται και φέρονται από τις συγκυρίες και τους εκάστοτε κυβερνώντες; Μπορεί να ήταν κατά το παρελθόν αλλά θέλω να πιστευω όχι πια. Λίγη σοβαρότητα δε βλάπτει νομίζω. Πρόκειται για τη γνωστή ελληνική συνήθεια να εκφέρουμε εύκολα γνώμη επί παντός επιστητού χωρίς να γνωρίζουμε τις ειδικές παραμέτρους που διέπουν τέτοια ευαίσθητα ζητήματα. Προσωπικά δε δίνω και πολύ βάση σ'αυτά και συμφωνώ με την τακτική της ανταλλαγής pm μεταξύ μελών του ΠΔΕ και της οργάνωσης συναντήσεων με ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟΥΣ και μόνο στα θέματα αυτά δικηγόρους.Θα ήθελα να τονίσω ότι, καλό θα ήταν προτού ο οπιοσδήποτε από εμάς βγει να κοινοποιήσει οτιδήποτε εδώ μέσα, να το καρατσεκάρει και να το διασταυρώνει, διαφορετικά δημιουργούνται εντάσεις και σύγχυση.Τέλος θέλω να πιστέυω πως όλοι συμμετέχουμε σ'αυτές τις συζητήσεις bona fide και πως κανείς μας δεν προτίθεται σκόπιμα ή άσκοπα να συσκοτίσει την κατάσταση διοχετεύοντας ανακριβείς πληροφορίες στο Forum. Αν παραστεί ανάγκη μπορώ κι εγώ ν' ανέβω Αθήνα για μια κατ'ιδίαν συνάντηση. Μέχρι τότε θα τα λέμε από τούτο δω το βήμα ή και με pm, αν προτιμάτε, κανένα πρόβλημα.       
μολις ειδα το θεμα. ρωτησα τον πατερα μου που ειναι δικαστικος κ μου ειπε οτι αν τελικα ανασταλλουν οι προσληψεις ειναι νομιμο. θα τεθει στη βουλη, θα βγει νεος νομος που θα λεει οτι λογω των συνθηκων θα ανασταλλουν οι προσληψεις.
κ η μητερα μου οταν διοριστηκε στο δημοσιο με διαγωνσιμο το ιδιο πραγμα επαθε. διοριστηκε επειτα απο αναστολες.  :'(
ας ελπισουμε ομως για το καλυτερο κ ας κραταμε την αισιοδοξια μας παρολο που τα πραγματα δειχνουν το αντιθετο  >:(
Δηλαδή αυτό που λέγαμε για τη νομική ισχύ των φεκ πάει περίπατο;;;; Δεν έχει καμιά σημασία που έχουμε πάρει φεκ, μπορούν έτσι απλά να αναστείλουν τις προσλήψεις και μεις να μην μπορούμε να κάνουμε κάτι;;;;;
Έχω μείνει κάγκελο.

δυστυχως απ'ο,τι φαινεται ναι. δεν ειναι βεβαια κ ο πατερας μου εξειδικευμενος σε αυτον τον τομεα αλλα οταν τον ρωτησα μου απαντησε με απολυτη φυσικοτητα πως μαλλον το πιθανοτερο δεν ειναι παρανομο. δεν του εκανε δλδ καμια αισθηση. κ μετα συμπληρωσε κ η μανα μου οτι κ αυτη ετσι διοριστηκε κ ηρθε κ εδεσε το γλυκο
κ εκει που ελεγα οτι ειχε φυγει το αγχος ξανα παλι αγχος κ αβεβαιοτητα. βεβαια βλεπω κ τι συμβαινει γυρω μου κ το παιρνω πιο χαλαρα κ λεω οτι κ του χρονου να μη διοριστω θα διοριστω σε 2 χρονια. αλλοι κ αλλοι τι να πουνε...
ας εχουμε λοιπον μια θετικη σταση. πιστευω οτι το προβλημα παντως θα το εχουν αυτοι που βρισκονται απο τη μεση κ κατω στον πινακα δλδ οπως εγω  ;D

Αποσυνδεδεμένος tsounga

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 249
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Διοριστέοι Β' φουρνιάς II
« Απάντηση #50 στις: Φεβρουάριος 12, 2010, 10:53:06 μμ »
είπαμε για το άλλο σάββατο, για αθήνα τουλάχιστον. όσοι συμφωνείτε, πείτε το, να μαζευόμαστε σιγά σιγά. μάλιστα κάποιοι προτιμούν απόγευμα.

Αποσυνδεδεμένος maryvas

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1311
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Διοριστέοι Β' φουρνιάς II
« Απάντηση #51 στις: Φεβρουάριος 12, 2010, 11:06:20 μμ »
Συγγνώμη αλλά αυτό που ισχυρίζεται το μέλος Maryvas φτάνει στα όρια του ράδιο αρβύλα. Εφόσον δεν είναι εξειδικευμένος ο πατέρας του/της στα θέματα αυτά πώς προδικάζει την εις βάρος μας έκβαση; Ας είμαστε προσεκτικοί, ναι, υπάρχουν παρόμοια προηγούμενα, αλλά δεν μπορούμε να προεξοφλούμε μια ήττα μόνο και μόνο επειδή ο μπαμπάς μας ή η μητέρα μας έπαθαν τα ίδια πριν δεν ξέρω κι εγώ πόσα χρόνια. Και τελοσπάντων πια τι είναι αυτά τα έρημα τα ΦΕΚ, κουρελόχαρτα που άγονται και φέρονται από τις συγκυρίες και τους εκάστοτε κυβερνώντες; Μπορεί να ήταν κατά το παρελθόν αλλά θέλω να πιστευω όχι πια. Λίγη σοβαρότητα δε βλάπτει νομίζω. Πρόκειται για τη γνωστή ελληνική συνήθεια να εκφέρουμε εύκολα γνώμη επί παντός επιστητού χωρίς να γνωρίζουμε τις ειδικές παραμέτρους που διέπουν τέτοια ευαίσθητα ζητήματα. Προσωπικά δε δίνω και πολύ βάση σ'αυτά και συμφωνώ με την τακτική της ανταλλαγής pm μεταξύ μελών του ΠΔΕ και της οργάνωσης συναντήσεων με ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟΥΣ και μόνο στα θέματα αυτά δικηγόρους.Θα ήθελα να τονίσω ότι, καλό θα ήταν προτού ο οπιοσδήποτε από εμάς βγει να κοινοποιήσει οτιδήποτε εδώ μέσα, να το καρατσεκάρει και να το διασταυρώνει, διαφορετικά δημιουργούνται εντάσεις και σύγχυση.Τέλος θέλω να πιστέυω πως όλοι συμμετέχουμε σ'αυτές τις συζητήσεις bona fide και πως κανείς μας δεν προτίθεται σκόπιμα ή άσκοπα να συσκοτίσει την κατάσταση διοχετεύοντας ανακριβείς πληροφορίες στο Forum. Αν παραστεί ανάγκη μπορώ κι εγώ ν' ανέβω Αθήνα για μια κατ'ιδίαν συνάντηση. Μέχρι τότε θα τα λέμε από τούτο δω το βήμα ή και με pm, αν προτιμάτε, κανένα πρόβλημα.       
μολις ειδα το θεμα. ρωτησα τον πατερα μου που ειναι δικαστικος κ μου ειπε οτι αν τελικα ανασταλλουν οι προσληψεις ειναι νομιμο. θα τεθει στη βουλη, θα βγει νεος νομος που θα λεει οτι λογω των συνθηκων θα ανασταλλουν οι προσληψεις.
κ η μητερα μου οταν διοριστηκε στο δημοσιο με διαγωνσιμο το ιδιο πραγμα επαθε. διοριστηκε επειτα απο αναστολες.  :'(
ας ελπισουμε ομως για το καλυτερο κ ας κραταμε την αισιοδοξια μας παρολο που τα πραγματα δειχνουν το αντιθετο  >:(
Δηλαδή αυτό που λέγαμε για τη νομική ισχύ των φεκ πάει περίπατο;;;; Δεν έχει καμιά σημασία που έχουμε πάρει φεκ, μπορούν έτσι απλά να αναστείλουν τις προσλήψεις και μεις να μην μπορούμε να κάνουμε κάτι;;;;;
Έχω μείνει κάγκελο.

δυστυχως απ'ο,τι φαινεται ναι. δεν ειναι βεβαια κ ο πατερας μου εξειδικευμενος σε αυτον τον τομεα αλλα οταν τον ρωτησα μου απαντησε με απολυτη φυσικοτητα πως μαλλον το πιθανοτερο δεν ειναι παρανομο. δεν του εκανε δλδ καμια αισθηση. κ μετα συμπληρωσε κ η μανα μου οτι κ αυτη ετσι διοριστηκε κ ηρθε κ εδεσε το γλυκο
κ εκει που ελεγα οτι ειχε φυγει το αγχος ξανα παλι αγχος κ αβεβαιοτητα. βεβαια βλεπω κ τι συμβαινει γυρω μου κ το παιρνω πιο χαλαρα κ λεω οτι κ του χρονου να μη διοριστω θα διοριστω σε 2 χρονια. αλλοι κ αλλοι τι να πουνε...
ας εχουμε λοιπον μια θετικη σταση. πιστευω οτι το προβλημα παντως θα το εχουν αυτοι που βρισκονται απο τη μεση κ κατω στον πινακα δλδ οπως εγω  ;D

νομιζω οτι ειπα ξεκαθαρα οτι ο πατερας μου δεν ειναι ειδικευμενος στο συγκεκριμενο τομεα. καποιος στο φορουμ ανεφερε "καλα δεν εχει καποιος απο εδω κανενα δικηγορο στην οικογενεια του να τον ρωτησει?" για αυτο κ το παρεθεσα.τοσο καιρο που ειμαι στο φορουμ λεω ο,τι γνωριζω. ο,τι ειπα δεν το ειπα γιατι η μαμα μου διοριστηκε πριν απο χρονια με τον ιδιο τροπο. αυτο το ειπα πιο πολυ σε χιουμοριστικο τονο. απο κει κ περα μπορει να μην ειναι εξειδικευμενος αλλα μια α' γνωση την εχει. δε ρωτησα τη θεια μου που δεν ξερει τιποτα. το αν θα δεχθεις ή οχι την αποψη αυτη ειναι καθαρα δικαιωμα σου. αλλα δε μπορεις να μου τη λες γιατι απλα εξεφρασα μια αποψη (την οποια δεν την ακουσα απο εναν ασχετο) επειδη απλα δε συμφωνει με αυτα που θελεις.
κ δεν προδικασα καμια αποφαση. ειπα το πιθανοτερο

Αποσυνδεδεμένος Rwxanh

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1501
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση -ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Διοριστέοι Β' φουρνιάς II
« Απάντηση #52 στις: Φεβρουάριος 12, 2010, 11:10:40 μμ »
Για μια στιγμή! Αυτό που λέτε εδώ πέρα είναι ότι τα φεκ του διορισμού μας δεν έχουν καμιά αξία και το πιθανότερο είναι να μη διοριστούμε? Καλά κατάλαβα? Ή εννοείτε ότι τοππ π[ιοθανότερο είναι να μη διοριστούμε φέτος αλλά μέσα στα επόμενα έτη?
Μονάχη έγνοια η γλώσσα μου στις αμμουδιές του Ομήρου...

Αποσυνδεδεμένος maryvas

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1311
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Διοριστέοι Β' φουρνιάς II
« Απάντηση #53 στις: Φεβρουάριος 12, 2010, 11:35:43 μμ »
Για μια στιγμή! Αυτό που λέτε εδώ πέρα είναι ότι τα φεκ του διορισμού μας δεν έχουν καμιά αξία και το πιθανότερο είναι να μη διοριστούμε? Καλά κατάλαβα? Ή εννοείτε ότι τοππ π[ιοθανότερο είναι να μη διοριστούμε φέτος αλλά μέσα στα επόμενα έτη?

το διορισμο μας δεν το χανουμε. απλα αυτο που ειπα οτι μπορει να γινει ειναι να μη διοριστουμε του χρονου λογω συνθηκων δλδ να ανασταλλουν οι προσληψεις μας

Αποσυνδεδεμένος Rwxanh

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1501
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση -ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Διοριστέοι Β' φουρνιάς II
« Απάντηση #54 στις: Φεβρουάριος 12, 2010, 11:40:06 μμ »
Α καλά αυτό με την κατάσταση που επικρατεί νομίζω ότι είναι σχεδόν δεδομένο. Προσωπικά έχω αρχλισει να προετοιμάζομαι ψυχολογικά.
Μονάχη έγνοια η γλώσσα μου στις αμμουδιές του Ομήρου...

Αποσυνδεδεμένος Ίρμα

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 768
    • Προφίλ
Απ: Διοριστέοι Β' φουρνιάς II
« Απάντηση #55 στις: Φεβρουάριος 12, 2010, 11:41:12 μμ »
Για μια στιγμή! Αυτό που λέτε εδώ πέρα είναι ότι τα φεκ του διορισμού μας δεν έχουν καμιά αξία και το πιθανότερο είναι να μη διοριστούμε? Καλά κατάλαβα? Ή εννοείτε ότι τοππ π[ιοθανότερο είναι να μη διοριστούμε φέτος αλλά μέσα στα επόμενα έτη?
Όλα αυτά που λέμε είναι περισσότερο εκτιμήσεις και τίποτα παραπάνω. Δεν έχουμε καμιά επίσημη αναφορά στο θέμα μας και ωσ εκ τούτου δε γνωρίζουμε τίποτα. Όμως είπαμε να ενημερωθούμε, για να μη βρεθούμε προ εκπλήξεως. Αυτό μόνο και τίποτα άλλο. Καλό είναι να μη σπέρνουμε τον πανικό, χωρίς ουσιαστικό λόγο. Αυτό που λέγεται είνια ότι σε περίπτωση αναστολής των προσλήψεων ο διορισμός σαφώς δε χάνεται αλλά μπορεί να πάρουν μισούς φέτους και μισούς του χρόνου ή και όλους του χρόνου ή δεν ξέρω και γω τι άλλο σενάριο μπορούμε να βγάλουμε...
eleos, η maryvas δεν είναι όπως την παρουσιάζεις στο μήνυμα σου ή όπως άφησε ίσωσ να εννοηθεί το μήνυμα που έστειλε. Απλά ρώτησε τον μπαμπά της που είναι νομικός και άκουσε μια άποψη, που σαφέστατα είναι πιο σχετική από τη δίκη μας. Αλλά εδώ που τα λέμε δεν άκουσα και κανέναν άλλον εκτός από εμάς να λέει ότι το φεκ έχει ισχύ διορισμού και όλα τα υπόλοιπα που υποστηρίζουμε εμείς. Ας είμαστε πιο προσεκτικοί στους χαρακτηρισμούς μας, εξάλλου και η maryvas είναι μέσα στους διοριστέους, τι λόγο θα είχε να μη θέλει να πάνε καλά τα πράγματα.
υγ. maryvas, εγώ ήμουν αυτή που ρωτούσε αν έχουμε ένα δικηγόρο να ρωτήσουμε, έστω και στο οικογενειακό περιβάλλον ;D

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162199
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 810
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 13
Επισκέπτες: 406
Σύνολο: 419

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.077 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.