*

Αποστολέας Θέμα: Αιτήσεις Αναπληρωτών Φιλολόγων  (Αναγνώστηκε 86647 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος mimelismoni

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 875
  • "παντ΄ανοιχτα παντ΄αγρυπνα τα ματια της ψυχης μου"
    • Προφίλ
Απ: Αιτήσεις Αναπληρωτών Φιλολόγων
« Απάντηση #322 στις: Ιούλιος 01, 2010, 06:13:15 μμ »
αυτο που συμβαινει ειναι απαραδεκτο.παιζουμε τζοκερ!εγω περιμενω μεχρι τελευταια στιγμη μπας και δοθει παραταση...πιστευετε πως με 26 μορια αξιζει κανεις να βαλει ακω 20 επιλογες? ρισκαρει ετσι να χασει θεση ακω ακομη κι αν εχει βαλει το κουτακι παω παντου ακω (το οποιο ουσιαστικα καταργειται)?δηλαδη αν ανοιξει θεση αμω μακρια ενδεχεται να κληθει κανεις πρωτα εκει και να χασει τη σειρα του ως ακω αφου βγαινει απο το συστημα?σορρυ για το πρηξιμο
http://filologoi02.webnode.gr/ το επισημο site του Πανελληνιου Συλλογου Αναπληρωτων Φιλολογων,παρακαλω οι Φιλολογοι πατηστε στο λινκ,εγγραφειτε στο Συλλογο και παρτε μερος στο Φορουμ.Μας αφορα ολους!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αιτήσεις Αναπληρωτών Φιλολόγων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:12:07 »

Αποσυνδεδεμένος mirto

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 281
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αιτήσεις Αναπληρωτών Φιλολόγων
« Απάντηση #323 στις: Ιούλιος 01, 2010, 06:55:42 μμ »
Eγώ αφού βασανίστηκα μέχρι σήμερα αύριο πρωί πρωί πάω να καταθέσω την αίτηση χωρισ καμία επιλογή αμω.Εξάντηλησα τα περιθώρια....με 40+ μόρια, μεταπτυχιακό, διδακτορικό εν εξελίξει, 2 συνεχόμενες επιτυχίες στον ασεπ δε χαραμίζω ούτε ένα χιλιοστό του κόπου μου συνάδελφοι....αρκετά ο εμπαιγμός....
vir και εγώ με 41 + μόρια κατέθεσα σήμερα την αίτηση μόνο για ακω και ναι σε όλα για ακω. ελπίζω να μα ς πάνε όλα καλά και το ρίσκο να μην είναι τόσο μεγάλο. ωστόσο ήταν συνάδελφοι με περισσότερα μόρια από εμας που δήλωναν τουλάχιστον 10 περιοχές αμω. αυτό μπορεί να είναι και καλό μπορεί και κακό. θα δείξει.

Αποσυνδεδεμένος grooog

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 927
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αιτήσεις Αναπληρωτών Φιλολόγων
« Απάντηση #324 στις: Ιούλιος 01, 2010, 08:44:49 μμ »
μονο η αιτηση τα υπολοιπα ειναι καταχωρημενα απο την παλια  σου αιτηση :) αντε καλο κουραγιο.
εγω σημερα εφαγα ολη μου τη μερα στην ουρα να περιμενω!!!!
Ούτε ταυτότητα?
Την αίτηση μπορώ να την βρω κάπου ηλεκτρονικά για να μην φάω ώρα συμπληρώνοντας την εκεί?

Αποσυνδεδεμένος mariagal

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 173
    • Προφίλ
Απ: Αιτήσεις Αναπληρωτών Φιλολόγων
« Απάντηση #325 στις: Ιούλιος 01, 2010, 09:51:58 μμ »
παιδια σας παρακαλω απαντηστε μου σε κατι, γιατι το ρωτησα και σε αλλο τοπικ αλλα δεν πηρα απαντηση....γραφει η εγκυκλιος οτι οι αμω μπορουν να συμπληρωνουν ωραριο ως ωρομισθιοι στην ιδια περιοχη οπου ηδη εργαζονται ως αμω. Επομενως, λογικο ειναι να δηλωσουμε τις ιδιες περιοχες αμω και ωρομισθιοι για την περιπτωση που χρειαστει να συμπληρωσουμε ωραριο;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αιτήσεις Αναπληρωτών Φιλολόγων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:12:07 »

Αποσυνδεδεμένος mimelismoni

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 875
  • "παντ΄ανοιχτα παντ΄αγρυπνα τα ματια της ψυχης μου"
    • Προφίλ
Απ: Αιτήσεις Αναπληρωτών Φιλολόγων
« Απάντηση #326 στις: Ιούλιος 01, 2010, 09:54:37 μμ »
παιδια σας παρακαλω απαντηστε μου σε κατι, γιατι το ρωτησα και σε αλλο τοπικ αλλα δεν πηρα απαντηση....γραφει η εγκυκλιος οτι οι αμω μπορουν να συμπληρωνουν ωραριο ως ωρομισθιοι στην ιδια περιοχη οπου ηδη εργαζονται ως αμω. Επομενως, λογικο ειναι να δηλωσουμε τις ιδιες περιοχες αμω και ωρομισθιοι για την περιπτωση που χρειαστει να συμπληρωσουμε ωραριο;
απο οσο ξερω για δυο τρεις ωρες πδσ δεν παιζει ρολο.
http://filologoi02.webnode.gr/ το επισημο site του Πανελληνιου Συλλογου Αναπληρωτων Φιλολογων,παρακαλω οι Φιλολογοι πατηστε στο λινκ,εγγραφειτε στο Συλλογο και παρτε μερος στο Φορουμ.Μας αφορα ολους!

Αποσυνδεδεμένος mariagal

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 173
    • Προφίλ
Απ: Αιτήσεις Αναπληρωτών Φιλολόγων
« Απάντηση #327 στις: Ιούλιος 01, 2010, 10:00:53 μμ »
Σ' ευχαριστω πολυ μημελησμονει! Ειναι ενα σημειο νομιζω που δεν εχουμε καλοπαρατηρησει, αλλα ισως κρυβει παγιδα...κι εγω σημερα το συνειδητοποιησα οτι μπορει να πουν οτι δεν μπορουμε να συμπληρωσουμε ωραριο αν δεν εχουμε δηλωσει την ταδε περιοχη και ως ωρομισθιοι.....

Αποσυνδεδεμένος mimelismoni

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 875
  • "παντ΄ανοιχτα παντ΄αγρυπνα τα ματια της ψυχης μου"
    • Προφίλ
Απ: Αιτήσεις Αναπληρωτών Φιλολόγων
« Απάντηση #328 στις: Ιούλιος 01, 2010, 10:11:04 μμ »
Σ' ευχαριστω πολυ μημελησμονει! Ειναι ενα σημειο νομιζω που δεν εχουμε καλοπαρατηρησει, αλλα ισως κρυβει παγιδα...κι εγω σημερα το συνειδητοποιησα οτι μπορει να πουν οτι δεν μπορουμε να συμπληρωσουμε ωραριο αν δεν εχουμε δηλωσει την ταδε περιοχη και ως ωρομισθιοι.....
τιποτε.να ηταν μονο αυτη η παγιδα καλα θα ηταν .εκτιμω οτι προκειται περι επιεικως μπαμπεσικου τροπου καταρτισης πινακων αναπληρωτων.παιζουμε τζοκερ.συγχαρητηρια στην ΠΕΑΕ η οποια συνασντηθηκε με τον παναρετο κι εθεσε θεμα αντισυνταγματικοτητας των ορων προσληψης αμω...
http://filologoi02.webnode.gr/ το επισημο site του Πανελληνιου Συλλογου Αναπληρωτων Φιλολογων,παρακαλω οι Φιλολογοι πατηστε στο λινκ,εγγραφειτε στο Συλλογο και παρτε μερος στο Φορουμ.Μας αφορα ολους!

Αποσυνδεδεμένος mimelismoni

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 875
  • "παντ΄ανοιχτα παντ΄αγρυπνα τα ματια της ψυχης μου"
    • Προφίλ
Απ: Αιτήσεις Αναπληρωτών Φιλολόγων
« Απάντηση #329 στις: Ιούλιος 01, 2010, 10:15:20 μμ »
συναδελφοι δειτε την επρωτηση του ΚΚΕ στη βουλη για την εγκυκλιο.εμενα με εκφραζει απολυτα:http://bit.ly/9zDayi
http://filologoi02.webnode.gr/ το επισημο site του Πανελληνιου Συλλογου Αναπληρωτων Φιλολογων,παρακαλω οι Φιλολογοι πατηστε στο λινκ,εγγραφειτε στο Συλλογο και παρτε μερος στο Φορουμ.Μας αφορα ολους!

Αποσυνδεδεμένος domenica

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1170
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 03
    • Προφίλ
Απ: Αιτήσεις Αναπληρωτών Φιλολόγων
« Απάντηση #330 στις: Ιούλιος 01, 2010, 10:18:39 μμ »
μονο η αιτηση τα υπολοιπα ειναι καταχωρημενα απο την παλια  σου αιτηση :) αντε καλο κουραγιο.
εγω σημερα εφαγα ολη μου τη μερα στην ουρα να περιμενω!!!!
Ούτε ταυτότητα?
Την αίτηση μπορώ να την βρω κάπου ηλεκτρονικά για να μην φάω ώρα συμπληρώνοντας την εκεί?

Να έχεις την ταυτότητα σου μαζί..
Ορίστε και η αίτηση ..
" ο κόσμος μόνο όταν τον μοιράζεσαι υπάρχει "
   Τάσος Λειβαδίτης

Αποσυνδεδεμένος mariagal

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 173
    • Προφίλ
Απ: Αιτήσεις Αναπληρωτών Φιλολόγων
« Απάντηση #331 στις: Ιούλιος 02, 2010, 01:34:24 μμ »
καλα, δεν παιζεσαι domenica...σε παρακολουθω που βοηθας τους παντες σε ολα τα τοπικς!! να εισαι καλα!!!

Αποσυνδεδεμένος VIR

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 370
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αιτήσεις Αναπληρωτών Φιλολόγων
« Απάντηση #332 στις: Ιούλιος 02, 2010, 01:50:12 μμ »
παιδιά εγώ με 41 μόρια έβαλα τις 20 περιοχές άκω και το κουτάκι ναι σε όλα για ακω.Δεν τους χαρίζω ούτε ένα μόριο...

Αποσυνδεδεμένος domenica

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1170
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 03
    • Προφίλ
Απ: Αιτήσεις Αναπληρωτών Φιλολόγων
« Απάντηση #333 στις: Ιούλιος 02, 2010, 01:57:16 μμ »
καλα, δεν παιζεσαι domenica...σε παρακολουθω που βοηθας τους παντες σε ολα τα τοπικς!! να εισαι καλα!!!

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια...δεν είμαι η μόνη ευτυχώς..
Μαθαίνουμε πολλά και χρήσιμα στο φόρουμ ,ανταλασσοντας πληροφορίες και μάλιστα όταν πηγαίνουμε στις αντιστοιχες υπηρεσίες συχνά γνωρίζουμε περισσότερα απο τους υπαλλήλους..

 :D
" ο κόσμος μόνο όταν τον μοιράζεσαι υπάρχει "
   Τάσος Λειβαδίτης

Αποσυνδεδεμένος grooog

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 927
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αιτήσεις Αναπληρωτών Φιλολόγων
« Απάντηση #334 στις: Ιούλιος 02, 2010, 03:26:26 μμ »
Παώ και γω στη δευτεροβάθμια Θεσσαλονίκης να καταθέσω την αίτηση, περιμένω πόση ώρα στην ουρά και κάποια στιγμή ακούω κάποιν να λέει "Α φιλόλογος?μα οι φιλόλογοι δεν είναι εδώ είναι σ'ένα λύκειο στην Καλαμαριά".Η ώρα ήταν ήδη μια και!!τρέχω άρων άρων στην Καλαμαριά και με το που φτάνω μου λένε "Ελάτε καλύτερα από βδομάδα μόλις πήρε παράταση, σήμερα δεν προλαβένετε ".
Δε λέω φταίω και γω που το άφησα τελευταία στιγμή αλλά που ανέφερόταν πως κάθε κλάδος πάει σε συγκεκριμένα σχολεία και συγκεκριμένες δευτεροβάθμιες να το ξέρουμε εξαρχής να μη ταλαιπωρούμαστε!!!??

Αποσυνδεδεμένος anastasia86

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 418
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Αιτήσεις Αναπληρωτών Φιλολόγων
« Απάντηση #335 στις: Ιούλιος 02, 2010, 03:50:50 μμ »
Παώ και γω στη δευτεροβάθμια Θεσσαλονίκης να καταθέσω την αίτηση, περιμένω πόση ώρα στην ουρά και κάποια στιγμή ακούω κάποιν να λέει "Α φιλόλογος?μα οι φιλόλογοι δεν είναι εδώ είναι σ'ένα λύκειο στην Καλαμαριά".Η ώρα ήταν ήδη μια και!!τρέχω άρων άρων στην Καλαμαριά και με το που φτάνω μου λένε "Ελάτε καλύτερα από βδομάδα μόλις πήρε παράταση, σήμερα δεν προλαβένετε ".
Δε λέω φταίω και γω που το άφησα τελευταία στιγμή αλλά που ανέφερόταν πως κάθε κλάδος πάει σε συγκεκριμένα σχολεία και συγκεκριμένες δευτεροβάθμιες να το ξέρουμε εξαρχής να μη ταλαιπωρούμαστε!!!??

Ε κι εσύ, δεν ήξερες, δε ρώταγες; Στο 4ο ΓΕΛ Καλαμαριάς είμαστε οι φιλόλογοι. Καταθέτουμε εκεί τις χειρόγραφες αιτήσεις και πηγαίνουμε μετά από 1-2 μέρες στην Εθν.Αντιστάσεως 45 στον 3ο για να πάρουμε τη μηχανογραφημένη. Είναι το ελληνικό μεγαλείο αυτό, να τρέχεις από δική τους ανευθυνότητα. Κι εγώ πέρσι τυχαία έμαθα ότι τα καταθέτουμε πρωτα σε σχολείο και τα παίρνουμε άλλη μέρα από τις δευτεροβάθμιες γιατί είχα πάρει τηλέφωνο να ρωτήσω τις ώρες είναι ανοιχτά. :) Για ό,τι θελήσεις στείλε μου πμ να σου πω διευθύνσεις και τηλ αν χρειάζεσαι. :)
Πες αυτό που θες, όπως θα ήθελες να το ακούσεις...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162164
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 735
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 11
Επισκέπτες: 589
Σύνολο: 600

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.069 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.