*

Αποστολέας Θέμα: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;  (Αναγνώστηκε 845887 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος englishteacher06

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 202
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1904 στις: Οκτώβριος 30, 2010, 10:37:09 πμ »
Καλημερα...με πηρανε παιδια....πρωτοβαθμια κρητη.....καλη αρχη σε ολους , καλη τοποθετηση και γρηγορα να πανε αναπληρωτες και οι επομενοι στην λιστα συναδελφοι.....εχω πολυ αγωνια και χαρα μαζι ....καλη μας χρονια εστω και τον Νοεμβρη..... :)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 08:30:05 »

Αποσυνδεδεμένος ks10

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Γυναίκα
  • VIVA LA VIDA
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1905 στις: Οκτώβριος 30, 2010, 10:39:01 πμ »
:D είμαι μέσα στους 157.είναι για μόνιμη θέση ? ξέρει κανείς? κι αν αρνηθώ, τι γίνεται?

Καλημέρα και συγχαρητήρια! Είναι μόνο για φέτος αυτή η θέση, δεν είναι μόνιμη. Αν αρνηθείς, δεν θα σε ξανακαλέσουν αυτό το σχολικό έτος αναπληρώτρια.
ΠΕ06

Αποσυνδεδεμένος renaki

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 80
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1906 στις: Οκτώβριος 30, 2010, 01:08:13 μμ »
καλημερα!βρε παιδια λυστε μου μια απορια,οσοι πηγαν ακω ακι οσοι παμε αμω δεν θα εχουμε προυπηρεσια περασμενη στους πινακες μεχρι το 2012.Αρα του χρονου η σειρα καταταξης μας θα ειναι ιδια με την φετινη?προσπαθω να καταλαβω ποιο ειναι το νοημα του να παω αμω εκτος της περιοχης μου.. ???

Αποσυνδεδεμένος stamatina

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 64
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1907 στις: Οκτώβριος 30, 2010, 01:43:51 μμ »
:D είμαι μέσα στους 157.είναι για μόνιμη θέση ? ξέρει κανείς? κι αν αρνηθώ, τι γίνεται?

Καλημέρα και συγχαρητήρια! Είναι μόνο για φέτος αυτή η θέση, δεν είναι μόνιμη. Αν αρνηθείς, δεν θα σε ξανακαλέσουν αυτό το σχολικό έτος αναπληρώτρια.
μου κάνει όμως εντύπωση ότι δεν αναφέρει η ανακοίνωση ότι είναι για αναπληρωτές.τι μπέρδεμα..

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 08:30:05 »

Αποσυνδεδεμένος catwoman

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2600
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1908 στις: Οκτώβριος 30, 2010, 01:47:21 μμ »
μα δεν ειναι για αναπληρωτες? τοτε τι ειναι?

Αποσυνδεδεμένος stamatina

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 64
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1909 στις: Οκτώβριος 30, 2010, 02:03:51 μμ »
στις άλλες προκηρύξεις λένε ότι προσλαμβάνονται ως αναπληρωτές , σε συτήν δεν αναφέρει κάτι. :(

Αποσυνδεδεμένος evi06

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2046
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1910 στις: Οκτώβριος 30, 2010, 02:06:38 μμ »
τοσους ΑΚΩ που καλεσαν φετος, τι θα γινουμε ολοι οι υπολοιποι που μαζευαμε τις προηγουμενες χρονιες σιγα σιγα τα μοριακια μας δουλευοντας ωρομισθιοι? θα μεινουμε ολοι ανεργοι?
Παράθεση
Γιατί αυτο στον κλάδο μας?

γιατι δεν εκανε διορισμους. σκεψου ποσα ατομα απο την πρωτη φαση ή κ αργοτερα με 24+ μορια ή απο τον πινακα του 40% θα ειχανε φυγει με διορισμο.

Αποσυνδεδεμένος stamatina

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 64
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1911 στις: Οκτώβριος 30, 2010, 02:49:15 μμ »
xωρίς να θέλω να φανώ αχάριστη, αξίζει να σηκωθώ να πάω στο ηράκλειο κρήτης ως αναπληρώτρια και να παρατήσω και φροντιστήριο και ιδιαίτερα? ο φόβος μου είναι ότι αν πάω φέτος και δεν με πάρουν του χρόνου θα ψάχνω πάλι για δουλειά από το μηδέν και είναι δύσκολη η εποχή μας για να το ρισκάρω , ειδικά όταν έχεις οικογένεια.αν κάποιος από εσάς ξέρει , παρακαλώ να με διαφωτίσετε.

Αποσυνδεδεμένος evi06

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2046
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1912 στις: Οκτώβριος 30, 2010, 03:02:07 μμ »
xωρίς να θέλω να φανώ αχάριστη, αξίζει να σηκωθώ να πάω στο ηράκλειο κρήτης ως αναπληρώτρια και να παρατήσω και φροντιστήριο και ιδιαίτερα? ο φόβος μου είναι ότι αν πάω φέτος και δεν με πάρουν του χρόνου θα ψάχνω πάλι για δουλειά από το μηδέν και είναι δύσκολη η εποχή μας για να το ρισκάρω , ειδικά όταν έχεις οικογένεια.αν κάποιος από εσάς ξέρει , παρακαλώ να με διαφωτίσετε.

it's up to you! νομιζω πως κανεις δεν μπορει να σου δωσει σαφη απαντηση, μπορουμε να σε βοηθησουμε  με τα εως τωρα δεδομενα αλλα ειναι δυσκολη αποφαση :-\

το σιγουρο ειναι οτι η φετινη προυπηρεσια δεν θα προσμετρηθει για τους πινακες του χρονου αφου εχουνε κλειδωσει. θα προσμετρηθει στους πινακες που θα δημιουργηθουν μετα τον επομενο ασεπ κ μονο εαν εχεις επιτυχια στους 3 προηγουμενους (2006,2008,2012 - αν γινει) κ παλι θα προσμετρηθει η ολη σου προυπηρεσια με το νεο συστημα μετρησης. οχι οπως παλια 1 μηνα αναπληρωτης = 1 μοριο.

απο την αλλη, πολλοι σκεφτονται οτι στην Ελλαδα ολα αλλαζουν σε ενα βραδυ κ δεν ξερεις αν φυγει η αννουλα ή η κυβερνηση τι μπορει να αλλαξει στους διορισμους παλι.
σκεψου κ οτι κπ θα φυγουν του χρονου με διορισμο, οποτε θα εισαι πιο ψηλα στον πινακα αρα ακομα μεγαλυτερες πιθανοτητες για αναπληρωση ξανα του χρονου.
εισαι σιγουρη οτι δεν θα εχεις δουλεια του χρονου? ειδικα αν εχεις χρονια στην δουλεια κ εχεις φτιαξει ενα ονομα δεν νομιζω οτι φευγοντας τα γκρεμιζεις ολα.
 

η μονιμη κατοικια σου ειναι κρητη ή ηπειρωτικη ελλαδα?

Αποσυνδεδεμένος ks10

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Γυναίκα
  • VIVA LA VIDA
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1913 στις: Οκτώβριος 30, 2010, 03:11:28 μμ »
xωρίς να θέλω να φανώ αχάριστη, αξίζει να σηκωθώ να πάω στο ηράκλειο κρήτης ως αναπληρώτρια και να παρατήσω και φροντιστήριο και ιδιαίτερα? ο φόβος μου είναι ότι αν πάω φέτος και δεν με πάρουν του χρόνου θα ψάχνω πάλι για δουλειά από το μηδέν και είναι δύσκολη η εποχή μας για να το ρισκάρω , ειδικά όταν έχεις οικογένεια.αν κάποιος από εσάς ξέρει , παρακαλώ να με διαφωτίσετε.

Συμφωνώ με την evi06. Παίζει ρόλο και τι στόχους θέτεις. Προσωπικά δήλωσα μόνο το νομό μου έχοντας γνώση ότι δεν με συμφέρει να ξεσπιτωθώ αφήνοντας ιδιαίτερα και οικογένεια και κάνοντας έξοδα στην επαρχία. Αν μετρούσε την επόμενη σχολική χρονιά η προυπηρεσία που θα πάρουμε φέτος και αν το 2012 ίσχυε το παλιό σύστημα μοριοδότησης και όχι αυτό που έχουν σκοπό να εφαρμόσουν, θα την έκανα την θυσία.
ΠΕ06

Αποσυνδεδεμένος stamatina

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 64
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1914 στις: Οκτώβριος 30, 2010, 03:25:24 μμ »
μένω στην αθήνα.πίστεψε με , ειδικά όταν έχεις προϋπηρεσία βρίσκεις πιο δύσκολα δουλειά.όλο το καλοκαίρι έψαχνα για φροντιστήριο με 13 χρόνια στο επάγγελμα.είμαι πολύ προβληματισμένη, αλλά πάντως ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

Αποσυνδεδεμένος linda

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 77
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1915 στις: Οκτώβριος 30, 2010, 03:47:10 μμ »


ΒΔΟΕ: Τα δικαιολογητικά που πρέπει να καταθέσουν οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί Π.Ε



Τα δικαιολογητικά που πρέπει να καταθέσουν οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί Π.Ε.

(35557/Δ2/ (ΦΕΚ 465/2003) Υπουργική Απόφαση)

1.                  Αίτηση – Δήλωση με περιοχές προτίμησης (χορηγείται από την Υπηρεσία ).

2.                  Επικυρωμένο φωτοαντίγραφο τίτλου σπουδών στο οποίο να αναγράφεται η χρονολογία κτήσης και ο βαθμός πτυχίου.

3.                  Υπεύθυνη Δήλωση του Ν. 1599/86 (ότι δεν είναι συνταξιούχοι του δημοσίου ή άλλου ασφαλιστικού φορέα, ότι δεν ασκούν εμπορία κατ’ επάγγελμα και ότι δεν διώκονται ποινικά).

4.                  Φωτοτυπία δελτίου ταυτότητας ή διαβατηρίου.

5.                  Οποιοδήποτε έγγραφο στο οποίο να αναγράφεται ο Α.Φ.Μ.

6.                  Αντίγραφο ποινικού μητρώου

7.                  Πρόσφατο πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης για τους έγγαμους και τους έχοντες τέκνα. Για τους πολύτεκνους απαιτείται σχετική βεβαίωση από την ομοσπονδία πολυτέκνων. Για την καταβολή του σχετικού επιδόματος υποβάλλεται χωριστή αίτηση (στο Γραφείο Εκπ/σης που ανήκει το σχολείο που θα τοποθετηθούν).

8.                  Βεβαίωση εντοπιότητας για τους Δήμους της  Δ/νσης , εφόσον υπάρχει, και στην οποία θα αναγράφεται η ημερομηνία εγγραφής τους στα δημοτολόγιά τους. Ο αναπληρωτής μπορεί να διεκδικήσει τα μόρια της εντοπιότητας μόνο αν έχει ημερομηνία εγγραφής στα δημοτολόγια του Δήμου που επιθυμεί να τοποθετηθεί πέραν της διετίας.

9.                  Βεβαίωση συνυπηρέτησης του/της συζύγου στο Δημόσιο ή Ιδιωτικό τομέα, εφόσον υπάρχει στην περιοχή της Δ/νσης . Για το Δημόσιο απαιτείται σχετική βεβαίωση της δημόσιας υπηρεσίας ενώ για τον ιδιωτικό τομέα βεβαίωση του ασφαλιστικού φορέα ότι ο/η σύζυγος εργάζεται για δύο χρόνια στην επιχείρηση που είναι ασφαλισμένος.

10.              Πιστοποιητικό Στρατολογίας Τύπου Α’ (για τους άνδρες)

11.              Πιστοποιητικό Υγείας από Α/θμια Υγειονομική Επιτροπή.

Προαπαιτούνται:

-Δύο (2) φωτογραφίες

-Ακτινογραφία θώρακα

-Γνωμάτευση από Παθολόγο

-Γνωμάτευση από Ψυχίατρο

12. Όσοι ανήκουν στις ειδικές κατηγορίες (ομόζυγη μεσογειακή αναιμία, σκλήρυνση κατά πλάκας, δρεπανοκυτταρική αναιμία, μικροδρεπανοκυτταρική αναιμία) πρόσφατο Πιστοποιητικό Α/θμιας Υγειονομικής Επιτροπής ή Κρατικού Νοσοκομείου.

Σημειώσεις:

-Εάν δεν υπάρχει το δικαιολογητικό 11, κατατίθεται υπεύθυνη δήλωση του Ν. 1599/86 ότι θα προσκομιστεί εντός ενός μηνός.

-Τα ανωτέρω αριθμ. 6,10 ζητούνται αυτεπάγγελτα από την Υπηρεσία.

 

Στο Γραφείο που θα τοποθετηθούν οι αναπληρωτές θα προσκομίσουν:

1.                  Επικυρωμένο αντίγραφο μεταπτυχιακού-διδακτορικού, εφόσον υπάρχει. Για την καταβολή του σχετικού επιδόματος υποβάλλεται χωριστή αίτηση.

2.                  Όσοι έχουν ασφάλιση πριν τις 31-12-1992 σε οποιοδήποτε φορέα ασφάλισης μία φωτοτυπία της καρτέλας των ενσήμων τους.

3.                  Βεβαίωση προϋπηρεσίας, εφόσον υπάρχει. Για την αναγνώριση προϋπηρεσίας υποβάλλεται χωριστή αίτηση.

 

Οι αναπληρωτές που έχουν ολοκληρώσει παιδαγωγική κατάρτιση 30 ωρών στο ΠΕΚ να το δηλώσουν κατά την ώρα υποβολής των δικαιολογητικών τους και να προσκομίσουν τη βεβαίωση παρακολούθησης στο ΠΕΚ

www.doe.gr

Πηγή : Δ/νση Π.Ε. Ανατολικής Αττικής

 Χρειάζεται και η προυπηρεσία αν έχεις. Τα πιστοποιητικά από γιατρούς αλλάζουν από διεύθυνση σε διεύθυνση, θα σας τα πουν οι ίδιοι τι  γιατρούς θέλουν, το αμκα δεν χρειάζεται νομίζω, λογαριασμό στην αγροτική θα σου πουν από το γραφείο τι χρειάζεται για να ανοίξεις, (εγώ είχα δώσει το εκκαθαριστικό της εφορίας στην τράπεζα για να μου ανοίξουν λογαριασμό)

Αποσυνδεδεμένος linda

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 77
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1916 στις: Οκτώβριος 30, 2010, 03:48:59 μμ »
Βρήκα αυτά τα δικαιολογητικά από το τόπικ των νηπιαγωγών οτι χρειάζονται για την πρόσληψη
ΔΟΕ: Τα δικαιολογητικά που πρέπει να καταθέσουν οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί Π.Ε.

09/09/2010 - 07:37




Τα δικαιολογητικά που πρέπει να καταθέσουν οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί Π.Ε.

(35557/Δ2/ (ΦΕΚ 465/2003) Υπουργική Απόφαση)

1.                  Αίτηση – Δήλωση με περιοχές προτίμησης (χορηγείται από την Υπηρεσία ).

2.                  Επικυρωμένο φωτοαντίγραφο τίτλου σπουδών στο οποίο να αναγράφεται η χρονολογία κτήσης και ο βαθμός πτυχίου.

3.                  Υπεύθυνη Δήλωση του Ν. 1599/86 (ότι δεν είναι συνταξιούχοι του δημοσίου ή άλλου ασφαλιστικού φορέα, ότι δεν ασκούν εμπορία κατ’ επάγγελμα και ότι δεν διώκονται ποινικά).

4.                  Φωτοτυπία δελτίου ταυτότητας ή διαβατηρίου.

5.                  Οποιοδήποτε έγγραφο στο οποίο να αναγράφεται ο Α.Φ.Μ.

6.                  Αντίγραφο ποινικού μητρώου

7.                  Πρόσφατο πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης για τους έγγαμους και τους έχοντες τέκνα. Για τους πολύτεκνους απαιτείται σχετική βεβαίωση από την ομοσπονδία πολυτέκνων. Για την καταβολή του σχετικού επιδόματος υποβάλλεται χωριστή αίτηση (στο Γραφείο Εκπ/σης που ανήκει το σχολείο που θα τοποθετηθούν).

8.                  Βεβαίωση εντοπιότητας για τους Δήμους της  Δ/νσης , εφόσον υπάρχει, και στην οποία θα αναγράφεται η ημερομηνία εγγραφής τους στα δημοτολόγιά τους. Ο αναπληρωτής μπορεί να διεκδικήσει τα μόρια της εντοπιότητας μόνο αν έχει ημερομηνία εγγραφής στα δημοτολόγια του Δήμου που επιθυμεί να τοποθετηθεί πέραν της διετίας.

9.                  Βεβαίωση συνυπηρέτησης του/της συζύγου στο Δημόσιο ή Ιδιωτικό τομέα, εφόσον υπάρχει στην περιοχή της Δ/νσης . Για το Δημόσιο απαιτείται σχετική βεβαίωση της δημόσιας υπηρεσίας ενώ για τον ιδιωτικό τομέα βεβαίωση του ασφαλιστικού φορέα ότι ο/η σύζυγος εργάζεται για δύο χρόνια στην επιχείρηση που είναι ασφαλισμένος.

10.              Πιστοποιητικό Στρατολογίας Τύπου Α’ (για τους άνδρες)

11.              Πιστοποιητικό Υγείας από Α/θμια Υγειονομική Επιτροπή.

Προαπαιτούνται:

-Δύο (2) φωτογραφίες

-Ακτινογραφία θώρακα

-Γνωμάτευση από Παθολόγο

-Γνωμάτευση από Ψυχίατρο

12. Όσοι ανήκουν στις ειδικές κατηγορίες (ομόζυγη μεσογειακή αναιμία, σκλήρυνση κατά πλάκας, δρεπανοκυτταρική αναιμία, μικροδρεπανοκυτταρική αναιμία) πρόσφατο Πιστοποιητικό Α/θμιας Υγειονομικής Επιτροπής ή Κρατικού Νοσοκομείου.

Σημειώσεις:

-Εάν δεν υπάρχει το δικαιολογητικό 11, κατατίθεται υπεύθυνη δήλωση του Ν. 1599/86 ότι θα προσκομιστεί εντός ενός μηνός.

-Τα ανωτέρω αριθμ. 6,10 ζητούνται αυτεπάγγελτα από την Υπηρεσία.

 

Στο Γραφείο που θα τοποθετηθούν οι αναπληρωτές θα προσκομίσουν:

1.                  Επικυρωμένο αντίγραφο μεταπτυχιακού-διδακτορικού, εφόσον υπάρχει. Για την καταβολή του σχετικού επιδόματος υποβάλλεται χωριστή αίτηση.

2.                  Όσοι έχουν ασφάλιση πριν τις 31-12-1992 σε οποιοδήποτε φορέα ασφάλισης μία φωτοτυπία της καρτέλας των ενσήμων τους.

3.                  Βεβαίωση προϋπηρεσίας, εφόσον υπάρχει. Για την αναγνώριση προϋπηρεσίας υποβάλλεται χωριστή αίτηση.

 

Οι αναπληρωτές που έχουν ολοκληρώσει παιδαγωγική κατάρτιση 30 ωρών στο ΠΕΚ να το δηλώσουν κατά την ώρα υποβολής των δικαιολογητικών τους και να προσκομίσουν τη βεβαίωση παρακολούθησης στο ΠΕΚ

www.doe.gr

Πηγή : Δ/νση Π.Ε. Ανατολικής Αττικής

 Χρειάζεται και η προυπηρεσία αν έχεις. Τα πιστοποιητικά από γιατρούς αλλάζουν από διεύθυνση σε διεύθυνση, θα σας τα πουν οι ίδιοι τι  γιατρούς θέλουν, το αμκα δεν χρειάζεται νομίζω, λογαριασμό στην αγροτική θα σου πουν από το γραφείο τι χρειάζεται για να ανοίξεις, (εγώ είχα δώσει το εκκαθαριστικό της εφορίας στην τράπεζα για να μου ανοίξουν λογαριασμό)



Αποσυνδεδεμένος linda

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 77
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1917 στις: Οκτώβριος 30, 2010, 03:52:23 μμ »
Έχω τις εξής ερωτήσεις:
Θυμίστε μου από που θα πάρω το αντίγραφο ποινικού μητρώου γιατί δε θυμάμαι από πέρσι και το πιστοποιητικό της υγειονομικής επιτροπής μπορούν να το στείλουν από τη διεύθυνση που ήμουν πέρσι υπηρεσιακά; Μη δέχομαι κι άλλη ακτινοβολία φέτος άδικα με την ακτινογραφία του θώρακα...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32315
  • Τελευταία: mixalios11
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161201
  • Σύνολο θεμάτων: 19229
  • Σε σύνδεση σήμερα: 747
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 3
Επισκέπτες: 550
Σύνολο: 553

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.205 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.