*

Αποστολέας Θέμα: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;  (Αναγνώστηκε 850253 φορές)

0 μέλη και 27 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος daffodils

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 614
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5194 στις: Οκτώβριος 15, 2011, 10:48:54 πμ »
Οι υπόλοιποι, δεν απογοητευόμαστε, όοοχι, περιμένουμε και μάλιστα ΑΚΩ και μάλιστα στον νομό μας!
Λίγη υπομονή μόνο ακόμα.
Και μένα με πέρασαν κάπου 30 άτομα, γιατί δεν έχω τικάρει το κουτάκι. Αλλά στον αριθμό κατάταξης, μ'έχουν περάσει 47 περίπου.
 Ας ευχηθούμε όοολοι μαζί, να πολλαπλασιαστούν!  Παντού!
Να κατακτήσουν οι Αγγλικούδες τα πάντα!!! ;D ;D ;D

Εγώ πέρσι προσλήφθηκα στην τρίτη φάση (29 Οκτωβρίου, παρουσιάστηκα 1 Νοεμβρίου).
Έτσι όπως σταμάτησαν τα ονόματα στην α'φάση, αυτήν τη στιγμή βρίσκομαι σε ανάλογη θέση μ'αυτήν που βρισκόμουν πέρσι όταν έγινε η β'φάση.
Δηλαδή η β' φάση είχε σταματήσει στον τοπικό πίνακα 3 ονόματα πάνω από την κεφαλή μου, τώρα η α'φάση σταμάτησε ένα όνομα πάνω από μένα, καλό σημάδι θα έλεγα... Για να δούμε!

Μπράβο, χάρηκα και ανακουφίστηκα, επιτέλους πήραν ΠΕ06, μπήκαν όλα σε σειρά...  ;) ;) ;)
Κι εγώ στην ίδια κατάσταση ήμουν και είμαι αρκουδίτσα μου. Και πέρισι και φέτος. Αν και πολλά ήταν έκπληξη φέτος, όπως οι μηδενικής προυπηρεσίας!!!!!!!!
Λέω να ανοίξω άλλο τόπικ να συνεχίσουμε εκεί οι υπόλοιποι για β' φάση. Τί λέτε?
To see the World in a Grain of Sand And Heaven in a Wild Flower,
Hold Infinity in the palm of your hand And Eternity in an hour.
                 WILLIAM BLAKE

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 08:09:48 »

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5195 στις: Οκτώβριος 15, 2011, 10:50:28 πμ »
Οι υπόλοιποι, δεν απογοητευόμαστε, όοοχι, περιμένουμε και μάλιστα ΑΚΩ και μάλιστα στον νομό μας!
Λίγη υπομονή μόνο ακόμα.
Και μένα με πέρασαν κάπου 30 άτομα, γιατί δεν έχω τικάρει το κουτάκι. Αλλά στον αριθμό κατάταξης, μ'έχουν περάσει 47 περίπου.
 Ας ευχηθούμε όοολοι μαζί, να πολλαπλασιαστούν!  Παντού!
Να κατακτήσουν οι Αγγλικούδες τα πάντα!!! ;D ;D ;D

Εγώ πέρσι προσλήφθηκα στην τρίτη φάση (29 Οκτωβρίου, παρουσιάστηκα 1 Νοεμβρίου).
Έτσι όπως σταμάτησαν τα ονόματα στην α'φάση, αυτήν τη στιγμή βρίσκομαι σε ανάλογη θέση μ'αυτήν που βρισκόμουν πέρσι όταν έγινε η β'φάση.
Δηλαδή η β' φάση είχε σταματήσει στον τοπικό πίνακα 3 ονόματα πάνω από την κεφαλή μου, τώρα η α'φάση σταμάτησε ένα όνομα πάνω από μένα, καλό σημάδι θα έλεγα... Για να δούμε!

Μπράβο, χάρηκα και ανακουφίστηκα, επιτέλους πήραν ΠΕ06, μπήκαν όλα σε σειρά...  ;) ;) ;)
Κι εγώ στην ίδια κατάσταση ήμουν και είμαι αρκουδίτσα μου. Και πέρισι και φέτος. Αν και πολλά ήταν έκπληξη φέτος, όπως οι μηδενικής προυπηρεσίας!!!!!!!!
Λέω να ανοίξω άλλο τόπικ να συνεχίσουμε εκεί οι υπόλοιποι για β' φάση. Τί λέτε?
παιδια ποιος/α ηταν μηδενικης προυπηρεσιας???????

Αποσυνδεδεμένος Χαρά

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 615
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση (ΠΕ 06)
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5196 στις: Οκτώβριος 15, 2011, 11:08:33 πμ »
Οι υπόλοιποι, δεν απογοητευόμαστε, όοοχι, περιμένουμε και μάλιστα ΑΚΩ και μάλιστα στον νομό μας!
Λίγη υπομονή μόνο ακόμα.
Και μένα με πέρασαν κάπου 30 άτομα, γιατί δεν έχω τικάρει το κουτάκι. Αλλά στον αριθμό κατάταξης, μ'έχουν περάσει 47 περίπου.
 Ας ευχηθούμε όοολοι μαζί, να πολλαπλασιαστούν!  Παντού!
Να κατακτήσουν οι Αγγλικούδες τα πάντα!!! ;D ;D ;D

Εγώ πέρσι προσλήφθηκα στην τρίτη φάση (29 Οκτωβρίου, παρουσιάστηκα 1 Νοεμβρίου).
Έτσι όπως σταμάτησαν τα ονόματα στην α'φάση, αυτήν τη στιγμή βρίσκομαι σε ανάλογη θέση μ'αυτήν που βρισκόμουν πέρσι όταν έγινε η β'φάση.
Δηλαδή η β' φάση είχε σταματήσει στον τοπικό πίνακα 3 ονόματα πάνω από την κεφαλή μου, τώρα η α'φάση σταμάτησε ένα όνομα πάνω από μένα, καλό σημάδι θα έλεγα... Για να δούμε!

Μπράβο, χάρηκα και ανακουφίστηκα, επιτέλους πήραν ΠΕ06, μπήκαν όλα σε σειρά...  ;) ;) ;)
Κι εγώ στην ίδια κατάσταση ήμουν και είμαι αρκουδίτσα μου. Και πέρισι και φέτος. Αν και πολλά ήταν έκπληξη φέτος, όπως οι μηδενικής προυπηρεσίας!!!!!!!!
Λέω να ανοίξω άλλο τόπικ να συνεχίσουμε εκεί οι υπόλοιποι για β' φάση. Τί λέτε?

Καλημέρα κι από μένα!Κι εγώ συμπάσχω, αλλά χαρούμενα κ αισιόδοξα!Έφυγε πολύς κόσμος πριν από μένα κ ελπίζω στις επόμενες φάσεις για τις περιοχές που δήλωσα!Η παρηγοριά είναι πως αν ειχα δηώσει το κουτάκι θα έπρεπε να παρουσιαστώ στα 12νησα!!! ;) ;) Ας ανοιξουμε ενα θέμα για τη Β φαση...

Αποσυνδεδεμένος Κλεοπάτρα.Μ

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 660
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5197 στις: Οκτώβριος 15, 2011, 11:13:48 πμ »
Οι υπόλοιποι, δεν απογοητευόμαστε, όοοχι, περιμένουμε και μάλιστα ΑΚΩ και μάλιστα στον νομό μας!
Λίγη υπομονή μόνο ακόμα.
Και μένα με πέρασαν κάπου 30 άτομα, γιατί δεν έχω τικάρει το κουτάκι. Αλλά στον αριθμό κατάταξης, μ'έχουν περάσει 47 περίπου.
 Ας ευχηθούμε όοολοι μαζί, να πολλαπλασιαστούν!  Παντού!
Να κατακτήσουν οι Αγγλικούδες τα πάντα!!! ;D ;D ;D

Εγώ πέρσι προσλήφθηκα στην τρίτη φάση (29 Οκτωβρίου, παρουσιάστηκα 1 Νοεμβρίου).
Έτσι όπως σταμάτησαν τα ονόματα στην α'φάση, αυτήν τη στιγμή βρίσκομαι σε ανάλογη θέση μ'αυτήν που βρισκόμουν πέρσι όταν έγινε η β'φάση.
Δηλαδή η β' φάση είχε σταματήσει στον τοπικό πίνακα 3 ονόματα πάνω από την κεφαλή μου, τώρα η α'φάση σταμάτησε ένα όνομα πάνω από μένα, καλό σημάδι θα έλεγα... Για να δούμε!

Μπράβο, χάρηκα και ανακουφίστηκα, επιτέλους πήραν ΠΕ06, μπήκαν όλα σε σειρά...  ;) ;) ;)
Κι εγώ στην ίδια κατάσταση ήμουν και είμαι αρκουδίτσα μου. Και πέρισι και φέτος. Αν και πολλά ήταν έκπληξη φέτος, όπως οι μηδενικής προυπηρεσίας!!!!!!!!
Λέω να ανοίξω άλλο τόπικ να συνεχίσουμε εκεί οι υπόλοιποι για β' φάση. Τί λέτε?
παιδια ποιος/α ηταν μηδενικης προυπηρεσιας???????

Καλημέρα και από μένα παιδιά!Ούτε κι'εγώ το κατάλαβα αυτό με τη μηδενική προυπηρεσία!Τι εννοείς?
Ποτέ μην αναγνωρίσεις τα σύνορα του ανθρώπου!Να σπας τα σύνορα!
Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου.
Να πεθαίνεις και να λες: θάνατος δεν υπάρχει!
                      ΝΙΚΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 08:09:48 »

Αποσυνδεδεμένος vaggis

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1138
  • Φύλο: Άντρας
  • i love education
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5198 στις: Οκτώβριος 15, 2011, 11:37:17 πμ »
Βρε παιδια με την μηδενικη προυπηρεσια ειναι τριτεκνοι!!!!!!!συγχαρητηρια σε ολους μας!!!θα τα πουμε στην Α/μια Ευβοιας.....υπομονη στους επομενους!!
ΠΕ06

Αποσυνδεδεμένος zamanfou78

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 326
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5199 στις: Οκτώβριος 15, 2011, 01:02:38 μμ »
Με πήραν στη Β-Δ Κυκλάδων....Να το τολμήσω να πάω;;;;;...Έχει κανείς εμπειρία;;;;

Αποσυνδεδεμένος catwoman

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2600
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5200 στις: Οκτώβριος 15, 2011, 01:21:24 μμ »
δεν θα χασεις την σειρα σου αν δεν πας? τελοςπαντων δεν θα εχει καποιες συνεπειες,,,δεν ξερω τι ακριβως?

Αποσυνδεδεμένος MissPE06

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 553
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5201 στις: Οκτώβριος 15, 2011, 01:28:34 μμ »
Όπως πολύ σωστά επισημαίνει η catwoman, θα χεις κάποιες συνέπειες. Ξέρω ότι σίγουρα αποκλείεσαι για τον επόμενο χρόνο (ή μήπως για 2 χρόνια; δε θυμάμαι ακριβώς). Θα πρέπει να ανατρέξεις στην εγκύκλιο που είχε βγει για τις αιτήσεις για να δεις τι ακριβώς ισχύει και να το λάβεις υπόψιν σου πριν αποφασίσεις. Ευτυχώς για σένα μεσολαβεί Σαββατοκύριακο κι έχεις λίγο χρόνο να σκεφτείς.

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5202 στις: Οκτώβριος 15, 2011, 01:44:08 μμ »
Με πήραν στη Β-Δ Κυκλάδων....Να το τολμήσω να πάω;;;;;...Έχει κανείς εμπειρία;;;;
εαν δεν εισαι παντρεμενη και δεν εχεις παιδια .................να πας, εαν δεν πας αποκλειεσαι για 2 χρονια........................και δεν ειμαστε για τετιοια με την κριση

Αποσυνδεδεμένος aphrodite

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 473
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση! ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5203 στις: Οκτώβριος 15, 2011, 01:49:25 μμ »
Με πήραν στη Β-Δ Κυκλάδων....Να το τολμήσω να πάω;;;;;...Έχει κανείς εμπειρία;;;;
εαν δεν εισαι παντρεμενη και δεν εχεις παιδια .................να πας, εαν δεν πας αποκλειεσαι για 2 χρονια........................και δεν ειμαστε για τετοια με την κριση
Συμφωνώ. Αν και, αν υπάρχουν εναλλακτικές για δουλειά, μπορείς κάλλιστα να μείνεις και σπίτι σου. Δεν έχω εμπειρία για Δ Κυκλάδων αλλά λογικά δεν θα είναι πολύ ακριβά. Επίσης, τα πρόσωπα σε τέτοια μέρη αλλάζουν κάθε χρονιά οπότε αυτό ουδείς το γνωρίζει. Καλή τύχη σε ό,τι κι αν αποφασίσεις.
ΥΓ. Κάπου στους δασκάλους διάβασα ότι η Διεύθυνση Κυκλάδων δέχεται χαρτιά για ανάληψη και με fax. Δες αν ισχύει για να μην ταξιδεύεις άσκοπα Σύρο και μετά όπου σε στείλουν.

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5204 στις: Οκτώβριος 15, 2011, 01:53:47 μμ »
παιδια οποιος με το καλο παει, ας μας ενημερωσει για το ποσο της πληρωμης.................να δουμε τι βγαινει, δηλαδη εαν αξιζει τον κοπο γιατι με τον βομβαρδισμο των μειωσεων που ακουμε καθημερινα στα μεσα, μηπως οντως τα πραγματα στην πληρωμη ειναι τοσο τραγικα με μισθους καθαρους στο χερι 800 ερω????????????????

Αποσυνδεδεμένος aphrodite

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 473
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση! ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5205 στις: Οκτώβριος 15, 2011, 01:55:06 μμ »
Μόνιμη αγγλικού με 5 χρόνια προϋπηρεσία πήρε ήδη 870!!! Τι να πω... Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα...

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5206 στις: Οκτώβριος 15, 2011, 01:55:59 μμ »
Βρε παιδια με την μηδενικη προυπηρεσια ειναι τριτεκνοι!!!!!!!συγχαρητηρια σε ολους μας!!!θα τα πουμε στην Α/μια Ευβοιας.....υπομονη στους επομενους!!
ωραια οι πινακες αλλαζουν καθε φορα αναλογα με την τριτεκνια........................εχω δυο και τα βγαζω περα με το ζορι.............πως αποφασιζουν για τρια παιδια δεν το καταλαβαινω...................πως τα βγαζουν οικονομικα περα...........ακομα υπαρχουν γονεις που πληρωνουν και για τα εγγονια τους?????????????

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5207 στις: Οκτώβριος 15, 2011, 01:58:05 μμ »
Μόνιμη αγγλικού με 5 χρόνια προϋπηρεσία πήρε ήδη 870!!! Τι να πω... Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα...
ειναι δυνατον >:( >:( >:( >:( >:( >:(ν , το ειδες στο χαρτι μισθοδοσιας η απλα κλαίγεται..............κατι που το συνηθιζουμε σαν λαος................... ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162165
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 735
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 6
Επισκέπτες: 754
Σύνολο: 760

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.067 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.