*

Αποστολέας Θέμα: Προκήρυξη Πρόσληψης Ωρομισθίου Εκπαιδευτικού Προσωπικού ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ 2011-2012  (Αναγνώστηκε 184998 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος vladi307

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 18
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Ναι, από το διευθυντή της ΕΠΑΣ. Μου ειπε οτι δε θα παρουμε χημικο αλλα οτι πηρε εντολη απο τα κεντρικα να δωσει τη θεση σε γεωπονο με κατευθυνση στα τροφιμα. Παιρνω και τηλ. στην Αθηνα αλλα δεν το σηκωνουν.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος vit

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 25
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Λογικά αύριο θα τους πετύχεις στο τηλ...ρώτα τους που βασίζεται η απόφαση, πολύ περίεργο, δεν το έχω ξανακούσει.
Λογικά και το διευθυντή σήμερα θα τον ενημέρωσαν.

Αποσυνδεδεμένος stella19

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 186
    • Προφίλ
Πολύ περίεργο μου φαίνεται και εμένα. Ψάξ'το γιατί και εμένα δεν μου αρέσει καθόλου αυτό που έγινε...

Αποσυνδεδεμένος θάvος

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 390
    • Προφίλ
Ναι, από το διευθυντή της ΕΠΑΣ. Μου ειπε οτι δε θα παρουμε χημικο αλλα οτι πηρε εντολη απο τα κεντρικα να δωσει τη θεση σε γεωπονο με κατευθυνση στα τροφιμα. Παιρνω και τηλ. στην Αθηνα αλλα δεν το σηκωνουν.

αφού απαιτείται κατεύθυνση στα τρόφιμα, γιατί δεν παίρνουν έναν τεχνολόγο τροφίμων που είναι ο πλέον σχετικός;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος vladi307

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 18
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Υπήρχε στην προκήρυξη ειδικοτητα τεχνολογου τροφιμων αλλα δεν εστειλε καποιος φαινεται, γιατι δεν ειχε βγει πινακας στην ΕΠΑΣ Λαμιας. Δεν καταλαβαινω τι γινεται...Θα παρω στα κεντρικα μπας και με φωτισουν

Αποσυνδεδεμένος vit

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 25
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Ψάξε να δεις από το πρόγραμμα σπουδών ποιος κάνει το μάθημα, ή μάθε ποιος το έκανε πέρυσι (από ποια ειδικότητα)

Αποσυνδεδεμένος vladi307

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 18
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Η συγκεκριμενη ειδικοτητα δεν υπηρχε περυσι στη λαμια. Σκεφτομαι να παρω τηλ. σε καποια αλλη ΕΠΑΣ με την ιδια ειδικοτητα που να εχουν παρει χημικο για να καταλαβω τι παιζει...Ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον

Συνδεδεμένος Lasid

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10880
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
Γεια σας,

Ενω ημουν πρωτος στους χημικους για την ΕΠΑΣ Λαμιας και εγινε τμημα αρτοποιιας-ζαχαροπλαστικης, στις 29/9 αλλαξαν την ειδικοτητα με συμπληρωματικη προκηρυξη (μονο στη Λαμια) και ζητησαν γεωπονο με κατευθυνση στα τροφιμα. Βρωμα η δουλεια μου φαινεται. Παρακαλω πειτε μου τις αποψεις σας και τι θα μπορουσα να κανω. Περιμένω με αγωνία καποιο νεο.
Το μόνο που θα μπορούσες να κάνεις είναι να πάρεις τηλέφωνο στη διοίκηση 2109989704 και 2109989707.
Πες τους ότι ανέμενες να προσληφθείς και τελευταία στιγμή άλλαξε η προκήρυξη. Να σου εξηγήσουν τι συμβαίνει και τους λόγους για τους οποίους δεν τους κάνει πια ένας χημικός ενώ αυτό ζητούσαν αρχικά!
Περισσότερα δεν ξέρω αν μπορείς να κάνεις... Δική τους είναι η προκήρυξη και τα κριτήρια πρόσληψης...
Εκείνοι βάζουν τους όρους του "παιχνιδιού" κι εμείς κάνουμε αίτηση και περιμένουμε να μας καλέσουν!

Αποσυνδεδεμένος konstruktivist

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 10
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Παιδιά καλημέρα, να κάνω μια ερώτηση; Με πήραν ωρομίσθιο στα ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ. Μπορώ να δουλέψω συγχρόνως σαν Αναπληρωτής Μειωμένου Ωραρίου; Αν όχι πρέπει συντομα να κάνω ανάκληση της αίτησης στο υπουργείο παιδείας ωστε να μην έχω κυρώσεις (2 χρόνια).

Αποσυνδεδεμένος vladi307

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 18
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Βρε παιδιά γνωρίζει κανείς γιατί δεν σηκώνουν τα τηλέφωνα στη διοίκηση των ΕΠΑΣ στον Αλιμο. Εχω παρει 20 φορές, τις μισες μιλαει και τις αλλες δεν το σηκωνει κανεις.

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Βρε παιδιά γνωρίζει κανείς γιατί δεν σηκώνουν τα τηλέφωνα στη διοίκηση των ΕΠΑΣ στον Αλιμο. Εχω παρει 20 φορές, τις μισες μιλαει και τις αλλες δεν το σηκωνει κανεις.
υπομονη.....εστι κανουμε ολοι.....εκτος εαν εχουν καταληψη η εχουν απολυθει η εχουν τεθει σε εφεδρια η εχουμε πτωχευσει και τρεχουν στην τραπεζα να παρουν τα τελευταια χρηματα :'( :'( :'( :'(

Αποσυνδεδεμένος vladi307

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 18
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Περιμέναμε κάποια σταθερά λεφτά να βγει ο χειμώνας και πάνε κι αυτά. Είχα ακούσει πολλά για τις ΕΠΑΣ και πρώτη φορά βλέπω ότι πραγματικά κάνουν ό,τι γουσταρουν εκει μεσα.

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Περιμέναμε κάποια σταθερά λεφτά να βγει ο χειμώνας και πάνε κι αυτά. Είχα ακούσει πολλά για τις ΕΠΑΣ και πρώτη φορά βλέπω ότι πραγματικά κάνουν ό,τι γουσταρουν εκει μεσα.
πραγματικά κάνουν ό,τι γουσταρουν εκει μεσα........... ετσι ακριβως ;) ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος konstruktivist

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 10
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
ΠΑΙΔΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΞΑΝΑΡΩΤΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΤΑΚΤΙΚΗ ΑΝΑΓΚΗ....ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ:

Με πήραν ωρομίσθιο στα ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ (ΠΕ19). Μπορώ να δουλέψω συγχρόνως σαν Αναπληρωτής Μειωμένου Ωραρίου; Αν όχι πρέπει συντομα να κάνω ανάκληση της αίτησης στο υπουργείο παιδείας ωστε να μην έχω κυρώσεις (2 χρόνια).

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162171
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 810
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 14
Επισκέπτες: 796
Σύνολο: 810

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.086 δευτερόλεπτα. 36 ερωτήματα.