*

Αποστολέας Θέμα: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ19-20 θα πάρουν φέτος;  (Αναγνώστηκε 1775767 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος JohnyWalker

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 483
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ19-20 θα πάρουν φέτος;
« Απάντηση #616 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 10:25:29 μμ »
Παιδιά ψυχραιμία... Σύντομα θα ξέρουμε σίγουρα πόσους θα πάρουν και που... Τουλάχιστον για την Α' Φάση. Τα τελευταία 20 λεπτά είμαι αισιόδοξος! Δεν έχει κανένα νόημα να πετάμε αριθμούς χωρίς να ξέρουμε ακόμα συνολικά στοιχεία και τις προθέσεις του υπουργείου για νέες φάσεις αποσπάσεων, διαθέσεις κτλ. Όλα είναι ρευστά!

Εμ, δεν τους πετάμε εμείς τους αριθμούς αλλά άλλοι τα γράφουν στο alfavita..Μακάρι να βγουν γρήγορα να τελιώνουμε!!

Ναι δεν αναφερόμουν στο δικό σου ποστ. Γενικά μπορεί οποιοσδήποτε να μπει στα site της πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας της περιοχής που τον ενδιαφέρει. Κάποιοι έχουν αναρτήσει κενά και πλεονάσματα στη δευτεροβάθμια, αριθμό αποσπασμένων από διαφορετικές ΠΥΣΔΕ προς ΠΥΣΠΕ, εσωτερικές διαθέσεις εντός ΠΥΣΠΕ, τοποθετήσεις των αποσπασμένων σε σχολεία, πόσα είναι τα ολοήμερα με αναμορφωμένο πρόγραμμα... Μπορεί όποιος ενδιαφέρεται να βρει τα κενά της κάθε περιοχής. Απλά υπάρχουν πολλοί παράγοντες ακόμα που δεν μπορούν να συνυπολογιστούν από εμάς. Όπως τι γίνεται αν κάποιος αρνηθεί την απόσπαση, αν θα υπάρξει δεύτερη φάση αποσπάσεων, τι θα γίνει με τα κενά και τις υπεραριθμίες στη δευτεροβάθμια κτλ. Οπότε μάλλον δεν έχει νόημα να απογοητευόμαστε ή να ενθουσιαζόμαστε αν ακουστεί ένας αριθμός "Χ" κενών... Υπάρχουν τόσες παράμετροι...

 Tα κενά που δήλωσαν οι δευτεροβάθμιες τελαυταία που είναι λειτουργικά, αν δεν κάνω λάθος τα δήλωσαν για να δηλώσουν υπεράριμοι μόνιμοι για να πάνε, άρα πάλι δεν ξέρουμε τι κενά υπάρχουν. Αν μπορεί κάποιος να μου το τρόπο πως τα βρίσκω από τις δυετεροβάθμιιοες κατά προσέγγιση

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ19-20 θα πάρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 16:37:13 »

Αποσυνδεδεμένος MortalMan

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 219
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ 20
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ19-20 θα πάρουν φέτος;
« Απάντηση #617 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 10:25:54 μμ »
Παιδιά ψυχραιμία... Σύντομα θα ξέρουμε σίγουρα πόσους θα πάρουν και που... Τουλάχιστον για την Α' Φάση. Τα τελευταία 20 λεπτά είμαι αισιόδοξος! Δεν έχει κανένα νόημα να πετάμε αριθμούς χωρίς να ξέρουμε ακόμα συνολικά στοιχεία και τις προθέσεις του υπουργείου για νέες φάσεις αποσπάσεων, διαθέσεις κτλ. Όλα είναι ρευστά!

Εγώ πάντως δεν μπορώ να αισιοδοξήσω πλέον ούτε για 10 λεπτά... έχω φτιάξει και ένα excelάκι με νουμεράκια και συνεχώς πλέον σβήνω θέσεις αναπληρωτών. Οι διαθέσεις πέφτουν βροχή στην Κ. Μακεδονία και αναμένονται και αποσπάσεις!

Για να μη μιλάω αφηρημένα όμως...
ΑΝΑΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗ: ΕΑΕΠ 64 ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ 29 ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ 38 ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ: -3
ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗ: ΕΑΕΠ 58 ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ 18 ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ 30 ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ: 6
ΠΕΛΛΑ: ΕΑΕΠ 7 ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ 0 ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ 3 ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ: 4
ΚΙΛΚΙΣ: ΕΑΕΠ 4 ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ 0 ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ 4 ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ: 0
ΠΙΕΡΙΑ: ΕΑΕΠ 13 ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ 0 ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ 2 ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ: 11
ΗΜΑΘΙΑ: ΕΑΕΠ 10 ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ 1 ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ 14 ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ: -5
Για Σέρρες και Χαλκιδική τα κενά έχουν καλυφθεί όλα μόνο από αποσπάσεις... ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ: 0

Άρα, μιλάμε για 21 κενά σε όλη την Κ. Μακεδονία, τα οποία δεν είναι σίγουρα (αφού η Ημαθία σήμερα διέθεσε 14 ΠΕ19/20) στην α/θμια. Δεν αποκλείεται λοιπόν οι διαθέσεις να συνεχιστούν και μέσα στην εβδομάδα...Να θυμίσω ότι πέρυσι απασχολήθηκαν 98 ΑΚΩ σ' αυτούς τους νομούς...  :'( :'( :'(

Οι αριθμοί αυτοί είναι απολύτως έγκυροι (έχω φάει άπειρες ώρες για να τους βρω) και τα νεύρα μου έχουν τσαταλιάσει... Αναρρωτιέμαι κι εγώ όπως η Χριστίνα: Που δούλευαν ΟΛΟΙ αυτοί οι άνθρωποι μέχρι πέρσι;;;  :'( :'( :'(

Στη δυτική Θεσσαλονίκη δεν έγινε καμία απόσπαση!
Τα Α' Θεσσαλονίκης & Β'Θεσσαλονίκης ανήκουν στην Ανατολική Θεσσαλονίκη!
Στη Δυτική Θεσσαλονίκη ανήκουν τα Γ', Δ' ,Ε' Θεσσαλονίκης!Μην μπερδεύεσαι...

Αποσυνδεδεμένος evasp

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 109
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ19-20 θα πάρουν φέτος;
« Απάντηση #618 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 10:27:01 μμ »
evasp που βρήκες αυτό που λες για την Ημαθία(για τους 14 ΠΕ19/20); Μπήκα στην ιστοσελίδα τους αλλά δεν μπόρεσα να βρω κάτι. Τους πήρες τηλέφωνο ;

Δες τα αποτελέσματα ενστάσεων - τοποθέτηση εκπαιδευτικών στο
http://dide.ima.sch.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=357&Itemid=139
...έχει σημερινή ημερομηνία  :o


@ MortalMan : Β' Θεσσαλονίκης στις αποσπάσεις είναι οι περιοχές Γ, Δ και Ε Θεσσαλονίκης, Α' Θεσσαλονίκης οι περιοχές Α και Β. Οι περιοχές απόσπασης είναι τα ΠΥΣΔΕ/ ΠΥΣΠΕ , όχι οι περιχές τοποθέτησης!!!
Α ΠΥΣΔΕ/ΠΥΣΠΕ = Ανατολική Β ΠΥΣΔΕ/ΠΥΣΠΕ = Δυτική
Δυστυχώς... καρατσεκαρισμένο...
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 13, 2011, 10:35:27 μμ από evasp »

Αποσυνδεδεμένος ekalaitz

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 535
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ86
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ19-20 θα πάρουν φέτος;
« Απάντηση #619 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 10:33:50 μμ »
evasp που βρήκες αυτό που λες για την Ημαθία(για τους 14 ΠΕ19/20); Μπήκα στην ιστοσελίδα τους αλλά δεν μπόρεσα να βρω κάτι. Τους πήρες τηλέφωνο ;

Δες τα αποτελέσματα ενστάσεων - τοποθέτηση εκπαιδευτικών στο
http://dide.ima.sch.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=357&Itemid=139
...έχει σημερινή ημερομηνία  :o

Οκ το βρήκα ευχαριστώ. Πάντως μόνο οι 6 απο τους 14 διατίθενται εξ' ολοκλήρου στην πρωτοβάθμια και κάποιοι άλλοι απλά θα συμπληρώνουν ωράριο.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ19-20 θα πάρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 16:37:13 »

Αποσυνδεδεμένος evasp

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 109
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ19-20 θα πάρουν φέτος;
« Απάντηση #620 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 10:36:48 μμ »
Οκ το βρήκα ευχαριστώ. Πάντως μόνο οι 6 απο τους 14 διατίθενται εξ' ολοκλήρου στην πρωτοβάθμια και κάποιοι άλλοι απλά θα συμπληρώνουν ωράριο.

Δες και το excel με τους νεοδιόριστους!!! Είπαμε υπολογίζουμε...δεν παίζουμε! Έχω κάνει διατριβή λέμε... 8)

Αποσυνδεδεμένος ekalaitz

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 535
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ86
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ19-20 θα πάρουν φέτος;
« Απάντηση #621 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 10:46:50 μμ »
Οκ το βρήκα ευχαριστώ. Πάντως μόνο οι 6 απο τους 14 διατίθενται εξ' ολοκλήρου στην πρωτοβάθμια και κάποιοι άλλοι απλά θα συμπληρώνουν ωράριο.

Δες και το excel με τους νεοδιόριστους!!! Είπαμε υπολογίζουμε...δεν παίζουμε! Έχω κάνει διατριβή λέμε... 8)

Confirmed !

Ε ρε εργασιακή εφεδρία που μας χρειάζεται.... Πως τα κατάφεραν έτσι τα αστροπελέκια των υπουργείων όταν διόριζαν ΠΕ19/20 είναι απορίας άξιο.

Αποσυνδεδεμένος JohnyWalker

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 483
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ19-20 θα πάρουν φέτος;
« Απάντηση #622 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 10:48:06 μμ »
Οκ το βρήκα ευχαριστώ. Πάντως μόνο οι 6 απο τους 14 διατίθενται εξ' ολοκλήρου στην πρωτοβάθμια και κάποιοι άλλοι απλά θα συμπληρώνουν ωράριο.

Δες και το excel με τους νεοδιόριστους!!! Είπαμε υπολογίζουμε...δεν παίζουμε! Έχω κάνει διατριβή λέμε... 8)

Να ρωτήσω αν υπάρχει σε ένα αρχείο excel μιας δευτεροβάθμιας, με τα κενά και πλεονάσματα κάποιοι που πλεονάζουν ακόμα και μετά τις τοποθετήσεις των υπεράριθμων τα πραγματικά κενά για να έχει κάποιος πιθανότητες να κληθεί αναληρωτής πόσα πρέπει να είναι; Δηλαδή π.χ. σε ένα κλάδο υπάρχουν +3 υπεράριθμοι και -4 κενά ακόαμ και μετά τις αποσπάσεις κ.τ.λ., τότε να υπολογίζω ότι πιο πιθανό είναι να καλέσουν 1 αναπληρωτή για ένα κενό (δεδομένου ότι 4-3=1) ή 3 ;; Δηλαδή τους υπεραριθμους μπορούν να τους ανακατανείμουν ακόμα και μετά την έκδοση των τελευταίων κενών-υπεραριθμιών;
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 13, 2011, 10:50:18 μμ από JohnyWalker »

Αποσυνδεδεμένος solero

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 816
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ19-20 θα πάρουν φέτος;
« Απάντηση #623 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 10:48:25 μμ »
Οκ το βρήκα ευχαριστώ. Πάντως μόνο οι 6 απο τους 14 διατίθενται εξ' ολοκλήρου στην πρωτοβάθμια και κάποιοι άλλοι απλά θα συμπληρώνουν ωράριο.

Δες και το excel με τους νεοδιόριστους!!! Είπαμε υπολογίζουμε...δεν παίζουμε! Έχω κάνει διατριβή λέμε... 8)

eva στην πιερία είναι νομίζω άλλα 8 άτομα με απόσπαση. Δες λίγο αυτά και πες μου αν κάνω λάθος

http://www.esos.gr/index.php?option=com_k2&view=itemlist&layout=category&task=category&id=208&Itemid=1071&limitstart=36

Αποσυνδεδεμένος peteruoi

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 185
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ19-20 θα πάρουν φέτος;
« Απάντηση #624 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 10:58:08 μμ »
Οκ το βρήκα ευχαριστώ. Πάντως μόνο οι 6 απο τους 14 διατίθενται εξ' ολοκλήρου στην πρωτοβάθμια και κάποιοι άλλοι απλά θα συμπληρώνουν ωράριο.

Δες και το excel με τους νεοδιόριστους!!! Είπαμε υπολογίζουμε...δεν παίζουμε! Έχω κάνει διατριβή λέμε... 8)

Confirmed !

Ε ρε εργασιακή εφεδρία που μας χρειάζεται.... Πως τα κατάφεραν έτσι τα αστροπελέκια των υπουργείων όταν διόριζαν ΠΕ19/20 είναι απορίας άξιο.


Κοίτα ότι ήμασταν υπεράριθμοι ήταν γνωστό. Το απόλυτο της καταστροφής όμως για φέτος είναι που το νέο λύκειο είναι στη μεταβατική του. Πόσοι πληροφορικοί μπορούν να καθίσουν στο λύκειο με ένα τμήμα της τεχνολογικής μόνο; Για αυτό και φέτος αυτό το τεράστιο πλεόνασμα...
Ας ελπίσουμε για του χρόνου...

Αποσυνδεδεμένος solero

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 816
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ19-20 θα πάρουν φέτος;
« Απάντηση #625 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 11:02:59 μμ »
Οκ το βρήκα ευχαριστώ. Πάντως μόνο οι 6 απο τους 14 διατίθενται εξ' ολοκλήρου στην πρωτοβάθμια και κάποιοι άλλοι απλά θα συμπληρώνουν ωράριο.

Δες και το excel με τους νεοδιόριστους!!! Είπαμε υπολογίζουμε...δεν παίζουμε! Έχω κάνει διατριβή λέμε... 8)

Confirmed !

Ε ρε εργασιακή εφεδρία που μας χρειάζεται.... Πως τα κατάφεραν έτσι τα αστροπελέκια των υπουργείων όταν διόριζαν ΠΕ19/20 είναι απορίας άξιο.


Κοίτα ότι ήμασταν υπεράριθμοι ήταν γνωστό. Το απόλυτο της καταστροφής όμως για φέτος είναι που το νέο λύκειο είναι στη μεταβατική του. Πόσοι πληροφορικοί μπορούν να καθίσουν στο λύκειο με ένα τμήμα της τεχνολογικής μόνο; Για αυτό και φέτος αυτό το τεράστιο πλεόνασμα...
Ας ελπίσουμε για του χρόνου...

Περυσινά μεγαλεία.......Το θέμα είναι ότι φέτος πολλοί θα την "πατήσουν" γιατί πέρυσι δημιουργήθηκε ένα κλίμα σιγουριάς με τα 1400 άτομα που πήρε και έτσι δεν τσέκαραν το κουτάκι... :(

Αποσυνδεδεμένος evasp

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 109
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ19-20 θα πάρουν φέτος;
« Απάντηση #626 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 11:04:33 μμ »

eva στην πιερία είναι νομίζω άλλα 8 άτομα με απόσπαση. Δες λίγο αυτά και πες μου αν κάνω λάθος

http://www.esos.gr/index.php?option=com_k2&view=itemlist&layout=category&task=category&id=208&Itemid=1071&limitstart=36

ποιο άρθρο να διαβάσω απ' αυτά; βρίσκω μόνο αποσπάσεις από ΠΥΣΠΕ σε ΠΥΣΠΕ;

Αποσυνδεδεμένος solero

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 816
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ19-20 θα πάρουν φέτος;
« Απάντηση #627 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 11:20:21 μμ »

eva στην πιερία είναι νομίζω άλλα 8 άτομα με απόσπαση. Δες λίγο αυτά και πες μου αν κάνω λάθος

http://www.esos.gr/index.php?option=com_k2&view=itemlist&layout=category&task=category&id=208&Itemid=1071&limitstart=36

ποιο άρθρο να διαβάσω απ' αυτά; βρίσκω μόνο αποσπάσεις από ΠΥΣΠΕ σε ΠΥΣΠΕ;

Σόρυ λάθος!!Το σωστό λινκ:
http://esos.gr/index.php?option=com_k2&view=item&id=14046:apospaseis-ekpaideitikon-deiterobathmias-ekpaideisis-apo-pisde-se-pisde-i-pispe-ola-ta-onomata

Αποσυνδεδεμένος evasp

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 109
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ19-20 θα πάρουν φέτος;
« Απάντηση #628 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 11:27:12 μμ »

eva στην πιερία είναι νομίζω άλλα 8 άτομα με απόσπαση. Δες λίγο αυτά και πες μου αν κάνω λάθος

http://www.esos.gr/index.php?option=com_k2&view=itemlist&layout=category&task=category&id=208&Itemid=1071&limitstart=36

ποιο άρθρο να διαβάσω απ' αυτά; βρίσκω μόνο αποσπάσεις από ΠΥΣΠΕ σε ΠΥΣΠΕ;

Σόρυ λάθος!!Το σωστό λινκ:
http://esos.gr/index.php?option=com_k2&view=item&id=14046:apospaseis-ekpaideitikon-deiterobathmias-ekpaideisis-apo-pisde-se-pisde-i-pispe-ola-ta-onomata

Δυστυχώς, έχεις απόλυτο δίκιο! Μου ξέφυγε... άρα...

ΑΝΑΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗ: ΕΑΕΠ 64 ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ 29 ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ 38 ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ: -3
ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗ: ΕΑΕΠ 58 ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ 18 ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ 30 ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ: 6
ΠΕΛΛΑ: ΕΑΕΠ 7 ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ 0 ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ 3 ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ: 4
ΚΙΛΚΙΣ: ΕΑΕΠ 4 ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ 0 ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ 4 ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ: 0
ΠΙΕΡΙΑ: ΕΑΕΠ 13 ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ 8 ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ 2 ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ: 3
ΗΜΑΘΙΑ: ΕΑΕΠ 10 ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ 1 ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ 14 ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ: -5
Για Σέρρες και Χαλκιδική τα κενά έχουν καλυφθεί όλα μόνο από αποσπάσεις... ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ: 0

ΤΕΛΕΙΑ!

Αποσυνδεδεμένος solero

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 816
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ19-20 θα πάρουν φέτος;
« Απάντηση #629 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 11:32:29 μμ »

eva στην πιερία είναι νομίζω άλλα 8 άτομα με απόσπαση. Δες λίγο αυτά και πες μου αν κάνω λάθος

http://www.esos.gr/index.php?option=com_k2&view=itemlist&layout=category&task=category&id=208&Itemid=1071&limitstart=36

ποιο άρθρο να διαβάσω απ' αυτά; βρίσκω μόνο αποσπάσεις από ΠΥΣΠΕ σε ΠΥΣΠΕ;

Σόρυ λάθος!!Το σωστό λινκ:
http://esos.gr/index.php?option=com_k2&view=item&id=14046:apospaseis-ekpaideitikon-deiterobathmias-ekpaideisis-apo-pisde-se-pisde-i-pispe-ola-ta-onomata

Δυστυχώς, έχεις απόλυτο δίκιο! Μου ξέφυγε... άρα...

ΑΝΑΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗ: ΕΑΕΠ 64 ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ 29 ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ 38 ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ: -3
ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗ: ΕΑΕΠ 58 ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ 18 ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ 30 ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ: 6
ΠΕΛΛΑ: ΕΑΕΠ 7 ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ 0 ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ 3 ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ: 4
ΚΙΛΚΙΣ: ΕΑΕΠ 4 ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ 0 ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ 4 ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ: 0
ΠΙΕΡΙΑ: ΕΑΕΠ 13 ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ 8 ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ 2 ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ: 3
ΗΜΑΘΙΑ: ΕΑΕΠ 10 ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ 1 ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ 14 ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ: -5
Για Σέρρες και Χαλκιδική τα κενά έχουν καλυφθεί όλα μόνο από αποσπάσεις... ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ: 0

ΤΕΛΕΙΑ!

Πολύ λυπάμαι που είχα δίκιο......... :(
Ας μην απογοητευόμαστε όμως..Μπορεί να υπάρχουν σχολεία που χρειάζονται και 2ο Πληροφορικό..Έπειτα έχουμε και τα Ολοήμερα..Πέρυσι εδώ που είμαι από την 1η φάση δίνανε ολοήμερα για να καλυφθεί το ωράριο..

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32273
  • Τελευταία: Dimi!!!
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1158569
  • Σύνολο θεμάτων: 19200
  • Σε σύνδεση σήμερα: 626
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 19
Επισκέπτες: 581
Σύνολο: 600

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.075 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.