*

Αποστολέας Θέμα: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12  (Αναγνώστηκε 772875 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

adigoni

  • Επισκέπτης
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #1134 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 11:50:36 πμ »
Να την περιμένετε τη Β Φάση Αναπληρωτών, απλά θα αργήσει....Πιστεύω ότι καθυστερούν γιατί πιέζουν οι μόνιμοι που περιμένουν το Β Γύρο αποσπάσεων και περιμένουν να τοποθετηθούν σε συγκεκριμένα σχολεία ;) ;) ;) ;) ;)Κι αν γίνει αυτός την ερχόμενη βδομάδα, εμείς ακόμα θα περιμένουμε τοποθέτηση μετά από αυτούς...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:32:35 »

Αποσυνδεδεμένος GERMANOS

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1706
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #1135 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 11:53:59 πμ »
 Καταλάβατε συνάδελφοι? Πώς να βρουν τα κενά για τους αναπληρωτές όταν μαλλιοτραβιώνται οι μόνιμοι σε ποιο σχολείο θα πάνε... Αυτός που μένει Σαλαμίνα θέλει να εργαστεί Σαλαμίνα.. όμως όταν ο Σαλαμινιώτης πάει στην Αίγινα και ο Αιγινιώτης στη Σαλαμίνα... ω .. ρε μπάχαλο... για να καταλάβεις τι γίνεται πρέπει να αποκρυπτογραφείς πρόταση πρόταση.... Εδώ συνάδελφοι παίζονται συμφέροντα... και εμείς περιμενουμε την αναπλήρωσή μας και σχεδιάζουμε ποια τρύπα θα κλείσουμε με το μισθό μας ... και μετράμε τα μοριάκια που θα μαζέψουμε φέτος... και αν θα έχουμε δουλειά φέτος... του χρόνου... Οιμέ... το παιχνίδι έχει μεγαλώσει... Καλά κρασιά!!!

Αποσυνδεδεμένος Ελένη Ο2

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 301
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02..........
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #1136 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 12:11:56 μμ »
Γνωρίζει κάποιος από σας πότε προσέλαβαν πέρυσι φιλολόγους στην παράλληλη στήριξη;Εγώ δε θυμάμαι καθόλου.. :-[Μήπως μετά την Β φάση της γενικής;Ευχαριστώ!!!

Αποσυνδεδεμένος sharon

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 316
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #1137 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 12:23:49 μμ »
Γνωρίζει κάποιος από σας πότε προσέλαβαν πέρυσι φιλολόγους στην παράλληλη στήριξη;Εγώ δε θυμάμαι καθόλου.. :-[Μήπως μετά την Β φάση της γενικής;Ευχαριστώ!!!


καλημέρα.......τι είναι η παράλληλη στήριξη?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:32:35 »

Αποσυνδεδεμένος moustard

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 991
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #1138 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 12:46:29 μμ »
Να την περιμένετε τη Β Φάση Αναπληρωτών, απλά θα αργήσει....Πιστεύω ότι καθυστερούν γιατί πιέζουν οι μόνιμοι που περιμένουν το Β Γύρο αποσπάσεων και περιμένουν να τοποθετηθούν σε συγκεκριμένα σχολεία ;) ;) ;) ;) ;)Κι αν γίνει αυτός την ερχόμενη βδομάδα, εμείς ακόμα θα περιμένουμε τοποθέτηση μετά από αυτούς...

αφου δεν εχουν τι να κανουν εμας  :-[ Θα παρουν και β φαση; Εννοειται μακαρι να παρει αλλα πως θα γινει;  :-\

adigoni

  • Επισκέπτης
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #1139 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 12:49:09 μμ »
Σε άλλες περιοχές, όχι στην Αττική :)

Αποσυνδεδεμένος GERMANOS

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1706
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #1140 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 12:54:46 μμ »
 Συνάδελφος που είναι μόνιμη αλλά υπεράριθμη στη Δευτεροβάθμια Πειραιά...με τελευταία σειρά στον πίνακα.. περιμένει σπίτι της .... τη νέα της τοποθέτηση... έχουν μείνει μόνο κάποια επαλ..... είναι απογοητευμένη.... Κενά μετά τις 10 Οκτώβρη... Καλή υπομονή συνάδελφοι... όλα θα πάνε καλά...

Αποσυνδεδεμένος moustard

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 991
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #1141 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 01:00:29 μμ »
Τι απιστευτο μπαχαλο.. Τη βαρεθηκα αυτη τη χωρα

Αποσυνδεδεμένος alna

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 79
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #1142 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 01:11:15 μμ »
Ούτε οι αιρετοί ξέρουν τι τους γίνεται, εκτός κι αν είναι της κυβερνητικής παράταξης ίσως. Εχθές αιρετός από τη Γ΄Αθήνας μου έλεγε ότι δεν υπάρχει κενό ούτε για δείγμα, και αιρετός από τον Πειραιά ότι περιμενουν να ανοίξουν πολλά κενά. Κανείς από τους δύο δεν ανήκει στην κυβερνητική παράταξη. Κοινώς.. Παρ' το αυγό και κούρευτο. έχρι να γίνουν τα μεγειρέματα και να βουλώσουν όσο το δυνατό περισσότερες τρύπες με όποιο τρόπο μπορούν, δεν πρόκειται να έχομε καμία έγκυρη πληροφορία!

Πάντως και στη Γ Αθήνας οι αναπληρωτές Α φασης κληθήκαμε σήμερα να δηλώσουμε σχολεία. Εν τω μεταξύ δεν έχουν τοποθετηθεί ακόμη όλοι οι αποσπασμένοι, ούτε έχουν εξεταστεί οι ενστάσεις τους.

Αποσυνδεδεμένος eri02

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1085
  • χαμογελά η ζωή σε όποιον έχει πίστη και αντοχή....
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #1143 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 01:23:55 μμ »
Μαλλον το εργο θα το δουμε Οκτ.οπως περσυ....Μονο να μην εχει φθινουσα πορεια η φαση οπως περσυ...

Αποσυνδεδεμένος dina 94

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1403
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #1144 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 01:35:59 μμ »
Πριν από λίγο πήρα στο υπουργείο τηλ. και μου είπαν ότι προς το παρόν ΔΕΝ θα υπάρξει β φάση και ότι ήταν προγραμματισμένο να μην υπάρξει !!!!και ότι τα κενά θα καλυφθούν με σωστή διαχείρηση προσωπικού .Αυτά μου είπαν πριν από λίγο .Μου έπεσε το ακουστικό από το χέρι και δε ρώτησα αν πάρουμε την 6η δόση μπορεί να γίνει κάποια φάση ...Και να γίνει συνάδελφοι θα πάρει λίγους .Αυτή τη συναίσθηση έχω ...Προσοχή του χρόνου το ίδιο παραμύθι θα δούμε πάλι μέχρι να γίνει νέος ΑΣΕΠ .Δηλαδή άσχημα την έχουμε ..Ούτε αναπληρωτές .. :'( :'(

Αποσυνδεδεμένος alice cooper

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 283
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ωραία που ναι η ζωή!!!!
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #1145 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 01:47:02 μμ »
Άρα τόσο καιρό μας δουλεύανε κανονικότατα!!!!!!!!!!!!!!!!! >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Αποσυνδεδεμένος alek81

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 317
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #1146 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 01:49:13 μμ »
Πριν από λίγο πήρα στο υπουργείο τηλ. και μου είπαν ότι προς το παρόν ΔΕΝ θα υπάρξει β φάση και ότι ήταν προγραμματισμένο να μην υπάρξει !!!!και ότι τα κενά θα καλυφθούν με σωστή διαχείρηση προσωπικού .Αυτά μου είπαν πριν από λίγο .Μου έπεσε το ακουστικό από το χέρι και δε ρώτησα αν πάρουμε την 6η δόση μπορεί να γίνει κάποια φάση ...Και να γίνει συνάδελφοι θα πάρει λίγους .Αυτή τη συναίσθηση έχω ...Προσοχή του χρόνου το ίδιο παραμύθι θα δούμε πάλι μέχρι να γίνει νέος ΑΣΕΠ .Δηλαδή άσχημα την έχουμε ..Ούτε αναπληρωτές .. :'( :'(
Αυτά είναι ηλιθιότητες μιας άσχετης, ανίδεης που έχει μάθει μόνο να λέει το ποιηματάκι "σωστή διαχείριση προσωπικού". Όσο σωστή κι αν γίνει αυτή η Δ.Π. δεύτερη φάση θα υπάρξει και τρίτη και τέταρτη...

Αποσυνδεδεμένος jak_13

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 6831
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάντα με χαμόγελο!!!
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #1147 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 01:50:56 μμ »
Άρα τόσο καιρό μας δουλεύανε κανονικότατα!!!!!!!!!!!!!!!!! >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο!  >:(
Έμαθα πως ο άνθρωπος δικαιούται να κοιτά τον άλλον από ψηλά
μόνο όταν πρέπει να τον βοηθήσει να σηκωθεί!

Gabriel Garcia Marquez

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1158556
  • Σύνολο θεμάτων: 19199
  • Σε σύνδεση σήμερα: 441
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 1
Επισκέπτες: 392
Σύνολο: 393

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.081 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.