*

Αποστολέας Θέμα: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70  (Αναγνώστηκε 417670 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος vivaki

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 775
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2072 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 03:22:42 μμ »
Ο Καψαλάκης μίλησε για 700-800 (νομίζω) δασκάλους και λίγο πιο πάνω από 500 νηπιαγωγούς.

Ωραια μενω εκτος!!

Δεν νομίζω ότι πρέπει σόι και καλά να πιστεύουμε τους αριθμούς. Αλλά και έτσι να είναι ποτέ δεν ξέρεις, γιατί δεν ξέρουμε τι έχουν δηλώσει οι πάνω από σένα. Και εγώ είμαι λίγο λιγότερο από 270 στον πίνακα μηδενικής, αλλά ελπίζω, γιατί ξέρω και άτομα από τον προϋπηρεσίας που έβαλαν μια δυο περιοχές και καθόλου το κουτάκι, που δεν είναι σίγουρο ότι σε αυτή την φάση θα υπάρχουν κενά εκεί.Ενδεχομένως από την άλλη που με τις συνταξιοδοτήσεις τα λειτουργικά κενά θα αυξηθούν.Τι να πω...Άποψή μου προσωπική είναι αυτή.Εγώ, πάντως, ακόμη και αν πάρει 700 κρατώ την ελπίδα μου ζωντανή!Έτσι θέλω τουλάχιστον...

βασω αφαιρεσε απο πανω σου αυτους που πηραν, εγω νεα θεση 215 αρα εσυ πιο πανω ακομα απο μενα, στον προυπηρεσια 689 εμειναν.. ειμαι στους 900 μεσα αρα εσυ καπου 800+
O παράδεισος μου έπεφτε πάντα λιγάκι στενός,θέλω μια κόλαση στα μέτρα μου.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 19:39:42 »

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2073 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 03:22:57 μμ »
μπορει να μου πει καποιος που μπαινει στο φεισ γιατι μια κυρια επιλεγει τα μισα λογια μου κ αναστατωνει το κοσμο?αναφερομαι για αυτα που εγραψα σχετικα με τον αιρετο απο φωκιδα...γιατι δε το πηρε ολο το κομματι???
[/quot
και νομιζα οτι αυτη η κυρια ησουν εσυ αλλα με αλλο ονομα και παραξενευτηκα.. :P
Οποτε βιβακι διαυθετησε το εσυ για να μην πανικοβαλλεται κοσμος...ΜΑρεσε η ακριβεια σου ..713...Κανονισε τωρα να παρουν 713 και μετα να λενε οτι εισαικολληταρι της Διαμαντως

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2074 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 03:24:46 μμ »
χααχχαχ μαλλον θα ειμαι!! ε βαρεθηκα να περιμενω ουτως η αλλως οτι ειναι να γινει θα γινει και θα το μαθουμε ... εγω λεω να πεφτουν τα στοιχηματα για το ποσους θα παρουν γ φαση να δουμε ποιος θα πεσει μεσα... προσωπικη προβλεψη και μονο το τονιζω, 713 (700+)
[/quote]

Το 713 μου άρεσε!!!Δεν το φοβήθηκες το 13 στο τέλος, μπράβο! Εγώ θα πω 721!!!7 μηνών που είναι η μικρή μου και 21 μηνών που είναι ο junior μου!Προσωπική πρόβλεψη για να μην έχουμε παρερμηνείες πάλι...  Επόμενος;;;
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος vivaki

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 775
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2075 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 03:25:03 μμ »
μπορει να μου πει καποιος που μπαινει στο φεισ γιατι μια κυρια επιλεγει τα μισα λογια μου κ αναστατωνει το κοσμο?αναφερομαι για αυτα που εγραψα σχετικα με τον αιρετο απο φωκιδα...γιατι δε το πηρε ολο το κομματι???
[/quot
και νομιζα οτι αυτη η κυρια ησουν εσυ αλλα με αλλο ονομα και παραξενευτηκα.. :P
Οποτε βιβακι διαυθετησε το εσυ για να μην πανικοβαλλεται κοσμος...ΜΑρεσε η ακριβεια σου ..713...Κανονισε τωρα να παρουν 713 και μετα να λενε οτι εισαικολληταρι της Διαμαντως
χαχαχαχαχ ε ειπα να φαινεται πιο φυσικος ο αριθμος για αυτο.. 
O παράδεισος μου έπεφτε πάντα λιγάκι στενός,θέλω μια κόλαση στα μέτρα μου.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 19:39:42 »

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2076 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 03:26:05 μμ »
852...Ετσι μου ρθε

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2077 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 03:26:42 μμ »
Ο Καψαλάκης μίλησε για 700-800 (νομίζω) δασκάλους και λίγο πιο πάνω από 500 νηπιαγωγούς.

Ωραια μενω εκτος!!

Δεν νομίζω ότι πρέπει σόι και καλά να πιστεύουμε τους αριθμούς. Αλλά και έτσι να είναι ποτέ δεν ξέρεις, γιατί δεν ξέρουμε τι έχουν δηλώσει οι πάνω από σένα. Και εγώ είμαι λίγο λιγότερο από 270 στον πίνακα μηδενικής, αλλά ελπίζω, γιατί ξέρω και άτομα από τον προϋπηρεσίας που έβαλαν μια δυο περιοχές και καθόλου το κουτάκι, που δεν είναι σίγουρο ότι σε αυτή την φάση θα υπάρχουν κενά εκεί.Ενδεχομένως από την άλλη που με τις συνταξιοδοτήσεις τα λειτουργικά κενά θα αυξηθούν.Τι να πω...Άποψή μου προσωπική είναι αυτή.Εγώ, πάντως, ακόμη και αν πάρει 700 κρατώ την ελπίδα μου ζωντανή!Έτσι θέλω τουλάχιστον...

βασω αφαιρεσε απο πανω σου αυτους που πηραν, εγω νεα θεση 215 αρα εσυ πιο πανω ακομα απο μενα, στον προυπηρεσια 689 εμειναν.. ειμαι στους 900 μεσα αρα εσυ καπου 800+

σε ευχαριστώ που δουλεύεις για μένα και μάλιστα αμισθί!!! Εύχομαι στην δουλειά σαν δασκάλα να πληρώνεσαι και να μην τα κόψουν και τα 800 που μείναν τώρα!!!  :D
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος vabe

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 25
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2078 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 03:26:58 μμ »
επειδη δε μπορω να γραψω στο φεις, ας το κανει το βιβακι γιατι εχω θυμωσει...παντα αυτο να κανουν οι κακοπροεραιτοι..μονο τα ασχημα κρατανε..

Αποσυνδεδεμένος vivaki

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 775
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2079 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 03:28:08 μμ »
παντως πηγαινεται στο εσοσ πρωτοβαθμια, μισθολογικα και εχει απο την δοε πινακα ανα ΜΚ τι λεφτα θα παιρνουμε, εγω το τσεκαρα
O παράδεισος μου έπεφτε πάντα λιγάκι στενός,θέλω μια κόλαση στα μέτρα μου.

Αποσυνδεδεμένος adria

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 859
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2080 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 03:29:52 μμ »
εγω πιστευω 600 +  :( , μη βριζετε καλεεεεεεεεεεεε, αλλα νομιζω οτι αν βγει μεχρι την παρασκευη δεν θα παρει παραπανω, μετα μολις βγουν οι συνταξεις δα παρει μια καλη φαση ???

Αποσυνδεδεμένος vivaki

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 775
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2081 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 03:30:15 μμ »
επειδη δε μπορω να γραψω στο φεις, ας το κανει το βιβακι γιατι εχω θυμωσει...παντα αυτο να κανουν οι κακοπροεραιτοι..μονο τα ασχημα κρατανε..

μιλας κ εσυ για αυτο:
 Gwgoula Adamopoulou
‎. αιρετος φωκιδας μου ειπε πωσ ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα γενικοτερα στην ελλαδα κ οχι απλα δε θα δουλεψω αλλα θα διωξουν κ τους αναπληρωτες της α φασης. ......ωραιοοοοοοοοοοοοοοο????????????????????????????????????????????
O παράδεισος μου έπεφτε πάντα λιγάκι στενός,θέλω μια κόλαση στα μέτρα μου.

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2082 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 03:31:46 μμ »
επειδη δε μπορω να γραψω στο φεις, ας το κανει το βιβακι γιατι εχω θυμωσει...παντα αυτο να κανουν οι κακοπροεραιτοι..μονο τα ασχημα κρατανε..

μιλας κ εσυ για αυτο:
 Gwgoula Adamopoulou
‎. αιρετος φωκιδας μου ειπε πωσ ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα γενικοτερα στην ελλαδα κ οχι απλα δε θα δουλεψω αλλα θα διωξουν κ τους αναπληρωτες της α φασης. ......ωραιοοοοοοοοοοοοοοο????????????????????????????????????????????
Το πασαρε για δικο της??

Αποσυνδεδεμένος vivaki

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 775
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2083 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 03:32:02 μμ »
εγω πιστευω 600 +  :( , μη βριζετε καλεεεεεεεεεεεε, αλλα νομιζω οτι αν βγει μεχρι την παρασκευη δεν θα παρει παραπανω, μετα μολις βγουν οι συνταξεις δα παρει μια καλη φαση ???

απο οτι ειπωθηκε οι επομενες θα ειναι πολυ μικροτερες αλλοστε ετσι γινοταν και περσι, οποτε συμφωνα με τα φετινα ...
O παράδεισος μου έπεφτε πάντα λιγάκι στενός,θέλω μια κόλαση στα μέτρα μου.

Αποσυνδεδεμένος niki 26

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 259
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Οτι αξίζει πρέπει να το κυνηγάς!!
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2084 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 03:32:15 μμ »
εγω πιστευω 600 +  :( , μη βριζετε καλεεεεεεεεεεεε, αλλα νομιζω οτι αν βγει μεχρι την παρασκευη δεν θα παρει παραπανω, μετα μολις βγουν οι συνταξεις δα παρει μια καλη φαση ???


μπα...ο καψαλακης ειπε οτι αυτη θα ειναι η δευτερη μεγαλυτερη φαση μετα θα ακολουθησουν μικροτερες....βεβαια και αλλα που ανακοινωουν δεν βγαινουν αληθινα οποτε ας περιμενουμε καλυτερα!

Αποσυνδεδεμένος vivaki

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 775
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2085 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 03:33:44 μμ »
επειδη δε μπορω να γραψω στο φεις, ας το κανει το βιβακι γιατι εχω θυμωσει...παντα αυτο να κανουν οι κακοπροεραιτοι..μονο τα ασχημα κρατανε..

μιλας κ εσυ για αυτο:
 Gwgoula Adamopoulou
‎. αιρετος φωκιδας μου ειπε πωσ ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα γενικοτερα στην ελλαδα κ οχι απλα δε θα δουλεψω αλλα θα διωξουν κ τους αναπληρωτες της α φασης. ......ωραιοοοοοοοοοοοοοοο????????????????????????????????????????????
Το πασαρε για δικο της??

εγω αυτο ειδα στην σελιδα τ μπρατη για αυτο νομιζα οτι η συναδελφος που το εγραψε αυτο ηταν η κοπελα εδω αλλα με αλλο ονομα, μηπως εχει ομως κ αυτη καμια πληροφορια και γνωριζει και ετυχε? δεν ξερω...
O παράδεισος μου έπεφτε πάντα λιγάκι στενός,θέλω μια κόλαση στα μέτρα μου.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32309
  • Τελευταία: emnik
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160971
  • Σύνολο θεμάτων: 19226
  • Σε σύνδεση σήμερα: 872
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 28
Επισκέπτες: 544
Σύνολο: 572

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.059 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.