*

Αποστολέας Θέμα: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70  (Αναγνώστηκε 201111 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Vivian24

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #896 στις: Νοέμβριος 18, 2011, 04:45:37 μμ »
μακαρι να πανε ολα καλα και να βγει η ε. ευχομαι να βγει εστω και μεσα στο σκ. γιατι ειναι απιθανο να βγει; μεσα στο σκ εννοω;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 18:22:33 »

Αποσυνδεδεμένος MP

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 861
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #897 στις: Νοέμβριος 18, 2011, 04:46:19 μμ »
πριν λίγο μίλησα με τον καψαλάκη κ μ είπε να περιμένω γύρω στα 100 άτομα στην ε φάση
Όχι ρε γαμωτο λίγο παραπάνω δεν μπορεί να πάρει..?!
γιατί βιβάκι τι θέση έχεις;

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #898 στις: Νοέμβριος 18, 2011, 04:46:33 μμ »
στην παράλληλη επίσης ο καψαλακη είπε ότι έστειλαν στο ηράκλειο έναν δασκαλο ενώ είχε βγάλει 20 κενά..

Προσωπικά θεωρώ τον Καψαλάκη πολύ άκυρο για να μην πω τελείως!!!Μόνο Μπράτη σχετικά έχω στα υπόψη, γιατί έχει πέσει μέσα στα περισσότερα.Πολύ σπάνια πέφτει έξω, αλλά και πάλι τελευταία στιγμή ανακοινώνει τα κακώς κείμενα.Πάντως, αφού έχουν εγκριθεί οι ΖΕΠ και έχει γίνει γνωστός και ο ακριβής αριθμός, δεν βρίσκω το κώλυμα να μην βγει σήμερα...
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος michaela

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 209
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #899 στις: Νοέμβριος 18, 2011, 04:47:51 μμ »
η αληθεια ειναι οτι κ εγω περιμενω πως κ πως...μακαρι να πανε ολα καλα να παρει κ ε φαση να δουλεψουν πολλοι δασκαλοι!!!το ειδα κ εγω για τον εβρο!τη θεση εχεις βασουλα;οσο για τον καψαλακη μπορω κ εγω να κανω τις προβλεψεις του...σορυ αλλα μ εχει τσαντισει...

Λίγο κάτω από 270 στον μηδενικής πάντα...Μακάρι να με πάνε εκεί, νομίζω ότι θα κλάψω από την χαρά μου, αν γίνει έτσι!!!!!Αν βγει πρώτα το ΖΕΠ, θεωρώ ότι έχω πολλές ελπίδες για Έβρο, αν βγει η ε φάση, τρέμω μήπως είμαι μέσα και με πάνε αλλού για αλλού!!!!Συγνώμη, αλλά ας όψεται η οικογένεια...
νομιζω οτι αφερειςενα ατομο.η πρωτη που πηρε ειναι απ τον πινακα β.οχι οτι κανει κμ φοβερη διαφορα αλλα λιγο λιγο κτ ειναι κ αυτο!!!¨-) ευχομαι ο,τι καλυτερο πιστεψε το και θα συμβει.. :P

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 18:22:33 »

Αποσυνδεδεμένος MP

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 861
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #900 στις: Νοέμβριος 18, 2011, 04:48:44 μμ »
στην παράλληλη επίσης ο καψαλακη είπε ότι έστειλαν στο ηράκλειο έναν δασκαλο ενώ είχε βγάλει 20 κενά..

Προσωπικά θεωρώ τον Καψαλάκη πολύ άκυρο για να μην πω τελείως!!!Μόνο Μπράτη σχετικά έχω στα υπόψη, γιατί έχει πέσει μέσα στα περισσότερα.Πολύ σπάνια πέφτει έξω, αλλά και πάλι τελευταία στιγμή ανακοινώνει τα κακώς κείμενα.Πάντως, αφού έχουν εγκριθεί οι ΖΕΠ και έχει γίνει γνωστός και ο ακριβής αριθμός, δεν βρίσκω το κώλυμα να μην βγει σήμερα...
και ε΄γω αυτό πιστεύω Βασούλα, αφού έχουν μπει οι υπογραφές δεν υπάρχει θέμα, ζεπ , ε φάση δεν με νοιάζει που θα με στείλουν θέλω να δουλέψω

Αποσυνδεδεμένος Lenaki88

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1004
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #901 στις: Νοέμβριος 18, 2011, 04:49:30 μμ »
στην παράλληλη επίσης ο καψαλακη είπε ότι έστειλαν στο ηράκλειο έναν δασκαλο ενώ είχε βγάλει 20 κενά..

Προσωπικά θεωρώ τον Καψαλάκη πολύ άκυρο για να μην πω τελείως!!!Μόνο Μπράτη σχετικά έχω στα υπόψη, γιατί έχει πέσει μέσα στα περισσότερα.Πολύ σπάνια πέφτει έξω, αλλά και πάλι τελευταία στιγμή ανακοινώνει τα κακώς κείμενα.Πάντως, αφού έχουν εγκριθεί οι ΖΕΠ και έχει γίνει γνωστός και ο ακριβής αριθμός, δεν βρίσκω το κώλυμα να μην βγει σήμερα...

Μπράβο!Μες στο μυαλό μου είσαι...και εγώ αυτά σκέφτομαι...
Always look on the bright side of life...

Αποσυνδεδεμένος michaela

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 209
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #902 στις: Νοέμβριος 18, 2011, 04:50:31 μμ »
πραγματικα ουτε εγω το καταλαβαινω γτ δεν βγαινουν απ τη στιγμη που υπαρχουν τα κενα και τα εχουν υπογραψει κιολας...σορυ για το ορθογραφικο λαθος πιο πανω...

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #903 στις: Νοέμβριος 18, 2011, 04:50:39 μμ »
η αληθεια ειναι οτι κ εγω περιμενω πως κ πως...μακαρι να πανε ολα καλα να παρει κ ε φαση να δουλεψουν πολλοι δασκαλοι!!!το ειδα κ εγω για τον εβρο!τη θεση εχεις βασουλα;οσο για τον καψαλακη μπορω κ εγω να κανω τις προβλεψεις του...σορυ αλλα μ εχει τσαντισει...

Λίγο κάτω από 270 στον μηδενικής πάντα...Μακάρι να με πάνε εκεί, νομίζω ότι θα κλάψω από την χαρά μου, αν γίνει έτσι!!!!!Αν βγει πρώτα το ΖΕΠ, θεωρώ ότι έχω πολλές ελπίδες για Έβρο, αν βγει η ε φάση, τρέμω μήπως είμαι μέσα και με πάνε αλλού για αλλού!!!!Συγνώμη, αλλά ας όψεται η οικογένεια...
νομιζω οτι αφερειςενα ατομο.η πρωτη που πηρε ειναι απ τον πινακα β.οχι οτι κανει κμ φοβερη διαφορα αλλα λιγο λιγο κτ ειναι κ αυτο!!!¨-) ευχομαι ο,τι καλυτερο πιστεψε το και θα συμβει.. :P

Η πρώτη πήγε Σέρρες από β πίνακα.Η πρώτη από γ είχε σειρά πάνω από 300 και πήγε Έβρο, αν θυμάμαι καλά.Μακάρι να ήμουν στην θέση της...Τέλος πάντων, άντε να βγει τίποτα να δούμε και για μας τι θα βρέξει και κυρίως τι θα κατεβάσει... ;)
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος vivaki

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 775
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #904 στις: Νοέμβριος 18, 2011, 04:51:19 μμ »
πριν λίγο μίλησα με τον καψαλάκη κ μ είπε να περιμένω γύρω στα 100 άτομα στην ε φάση
Όχι ρε γαμωτο λίγο παραπάνω δεν μπορεί να πάρει..?!
γιατί βιβάκι τι θέση έχεις;
   κοίτα πλέον έχω χάσει τα αυγά κ τα πασχαλια αλλά γυρω στο 170 κ κάτι ψιλά  θέλω..
O παράδεισος μου έπεφτε πάντα λιγάκι στενός,θέλω μια κόλαση στα μέτρα μου.

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #905 στις: Νοέμβριος 18, 2011, 04:52:14 μμ »
πραγματικα ουτε εγω το καταλαβαινω γτ δεν βγαινουν απ τη στιγμη που υπαρχουν τα κενα και τα εχουν υπογραψει κιολας...σορυ για το ορθογραφικο λαθος πιο πανω...

Ποιος κοιτάει τα ορθογραφικά τέτοιες ώρες;;;;!!!!Οι περισσότεροι δεν έχουμε νύχια αυτή την στιγμή!!!! ;D ;D ;D
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος MP

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 861
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #906 στις: Νοέμβριος 18, 2011, 04:53:11 μμ »
πριν λίγο μίλησα με τον καψαλάκη κ μ είπε να περιμένω γύρω στα 100 άτομα στην ε φάση
Όχι ρε γαμωτο λίγο παραπάνω δεν μπορεί να πάρει..?!
γιατί βιβάκι τι θέση έχεις;
   κοίτα πλέον έχω χάσει τα αυγά κ τα πασχαλια αλλά γυρω στο 170 κ κάτι ψιλά  θέλω..
θέλω να πιστεύω ότι θα προσπεράσει κάποια άτομα

Αποσυνδεδεμένος michaela

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 209
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #907 στις: Νοέμβριος 18, 2011, 04:54:14 μμ »
πραγματικα ουτε εγω το καταλαβαινω γτ δεν βγαινουν απ τη στιγμη που υπαρχουν τα κενα και τα εχουν υπογραψει κιολας...σορυ για το ορθογραφικο λαθος πιο πανω...

Ποιος κοιτάει τα ορθογραφικά τέτοιες ώρες;;;;!!!!Οι περισσότεροι δεν έχουμε νύχια αυτή την στιγμή!!!! ;D ;D ;D
χαχα!!!απλα λεω δασκαλες ειμαστε μη δινουμε λαθος εντυπωση.

Αποσυνδεδεμένος Lenaki88

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1004
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #908 στις: Νοέμβριος 18, 2011, 04:55:13 μμ »
πραγματικα ουτε εγω το καταλαβαινω γτ δεν βγαινουν απ τη στιγμη που υπαρχουν τα κενα και τα εχουν υπογραψει κιολας...σορυ για το ορθογραφικο λαθος πιο πανω...

Ποιος κοιτάει τα ορθογραφικά τέτοιες ώρες;;;;!!!!Οι περισσότεροι δεν έχουμε νύχια αυτή την στιγμή!!!! ;D ;D ;D

χαχαχα...δεν έχεις κι άδικο...εγώ δεν μπορώ να σηκωθώ απο το λαπτοπ...
Always look on the bright side of life...

Αποσυνδεδεμένος i.k.

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 34
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #909 στις: Νοέμβριος 18, 2011, 04:55:55 μμ »
στην παράλληλη επίσης ο καψαλακη είπε ότι έστειλαν στο ηράκλειο έναν δασκαλο ενώ είχε βγάλει 20 κενά..
στην παράλληλη μέχρι τώρα πήρε 700 άτομα...πόσα να πάρει πια!!

Παιδιά, από που έχει προκύψει το 700? Στην Α' φαση παράλληλης πήρε 136, στη Β' 234 και τώρα στη Γ' 63. Σύνολο 433! Δεν αποκλύεται να κάνει και Δ' φαση με τη νέα χρονια.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32324
  • Τελευταία: Meliki
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161494
  • Σύνολο θεμάτων: 19232
  • Σε σύνδεση σήμερα: 524
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 27
Επισκέπτες: 475
Σύνολο: 502

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.089 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.