*

Αποστολέας Θέμα: Κατατακτήριες στη Λογοθεραπεία (varia)  (Αναγνώστηκε 38966 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος tttzzz

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2290
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02.50
    • Προφίλ
Απ: Κατατακτήριες στη Λογοθεραπεία (varia)
« Απάντηση #28 στις: Αύγουστος 06, 2010, 12:42:35 μμ »
και οι 2 φιλόλογοι ειδικής αγωγής είμαστε, μακάρι να είχα τελειώσει παιδαγωγικό :-\
Δεν έχουν μόνο πρωί εργαστήρια στα ΤΕΙ άλλα πρωί άλλα μεσημέρι και άλλα απόγευμα αργά, αλλά δε μπορείς να το κανονίσεις..
Μην αφήνεις ό,τι σε τρώει να χορτάσει..

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Κατατακτήριες στη Λογοθεραπεία (varia)
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 23:15:55 »

Αποσυνδεδεμένος mitsy

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2659
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Oso zeis mathaineis...
    • Προφίλ
Απ: Κατατακτήριες στη Λογοθεραπεία (varia)
« Απάντηση #29 στις: Αύγουστος 06, 2010, 12:43:22 μμ »
τελεια δουλεια!αρα εχισ τελειωσει παδαγωγικο ειδικησ ετσι??ελπιζω να σ πανε οπως θελεις τα πραγματα και να μην χρειαστεις να ξεστραβωθεις!εγω θα κανω και στα  τει αιτησεις,στην καλαματα παιρνουν με βαθμο πτυχιου...με 6,35 δεν ειναι απλα απιθανο να με παρουν??????????????? :'(
γτ mitsy μονο πρωι εχει εργαστηρια???δεν ξερω καθολου πως λειτουργουν τα τει..δασκαλα εισαι?

δεν έχω ιδέα τι ώρες είναι τα εργαστήρια!
φιλόλογος.

Αποσυνδεδεμένος anastasiab

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 21
    • Προφίλ
Απ: Κατατακτήριες στη Λογοθεραπεία (varia)
« Απάντηση #30 στις: Αύγουστος 06, 2010, 12:49:44 μμ »
ωραια!!!κοριτσακια μ σασ ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες παω να διαβασω εξελικτικη ψυχολογια γτ το εχω ριξει εξω αυτες τισμερες και δεν πρεπει!!!ελπιζω να τα ξαναπουμε!!!

Αποσυνδεδεμένος mitsy

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2659
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Oso zeis mathaineis...
    • Προφίλ
Απ: Κατατακτήριες στη Λογοθεραπεία (varia)
« Απάντηση #31 στις: Αύγουστος 06, 2010, 12:50:57 μμ »
ωραια!!!κοριτσακια μ σασ ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες παω να διαβασω εξελικτικη ψυχολογια γτ το εχω ριξει εξω αυτες τισμερες και δεν πρεπει!!!ελπιζω να τα ξαναπουμε!!!

καλό διάβασμα!
άντε και με τη νίκη!!!! ;D

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Κατατακτήριες στη Λογοθεραπεία (varia)
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 23:15:55 »

Αποσυνδεδεμένος rebecca...

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 233
    • Προφίλ
Απ: Κατατακτήριες στη Λογοθεραπεία (varia)
« Απάντηση #32 στις: Αύγουστος 14, 2010, 02:12:05 πμ »
παιδια κι εγω σκεπτομαι για κατακτηριες...ειμαι αναμεσα σε λογοθεραπεια και κοινωνικη εργασια....απο προοπτικες τι πιστευετε οτι ειναι καλυτερα?
καμια αλλη προταση για κατατακτηριες?
ΠΕ 10

Αποσυνδεδεμένος anastasiab

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 21
    • Προφίλ
Απ: Κατατακτήριες στη Λογοθεραπεία (varia)
« Απάντηση #33 στις: Αύγουστος 16, 2010, 03:10:46 μμ »
γεια σου rebecca!να σου πω...εγω σκεφτηκα κ αποφασισα την λογοθεραπεια διοτι μπορεις να κινηθεις και μνος σου μετα σαν ιδιωτης και δεν εξαρτασαι απο το δημοσιο.νομιζω οτι σαν κοινωνικος λειτουργος θα εξαρτασαι απο το δημοσιο,ισως κανω και λαθος βεβαια..ελπιζω αν κανω λαθοσ να με διορθωσει καποιος..και να ξερεις πως για φετος τουλαχιστον στα γιαννενα δινεις εξετασεις ενω καλαματα και πατρα με βαθμο πτυχιου!!!αν σκεφτεσαι να δωσεις για γιαννενα καλο θα ητνα να αρχιζεισ σιγα σιγα το διαβασμα...στο λεω γτ εχω την υλη κ τα βιβλια κ ειναι αρκετα μεγαλη η υλη..συγγνωμη αν σε ζαλισα..ελπιζω να σε βοηθησα εστω και λιγο...

Αποσυνδεδεμένος rebecca...

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 233
    • Προφίλ
Απ: Κατατακτήριες στη Λογοθεραπεία (varia)
« Απάντηση #34 στις: Αύγουστος 16, 2010, 11:35:15 μμ »
αναστασια μου ευχαριστω για τις πληροφοριες,το εψαξα κι εγω λιγο...και στην πατρα με εξετασεις ειναι...και η βιβλιογραφια τεραστια:(
επισης πολλοι λογοθεραπευτες στην πατρα....μεγαλος ανταγωνισμος....εσυ ξεκινησες διαβασμα?λες η υλη να ειναι η ιδια?
εχω κολλησει,δεν ξερω τι να κανω...
ΠΕ 10

Αποσυνδεδεμένος anastasiab

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 21
    • Προφίλ
Απ: Κατατακτήριες στη Λογοθεραπεία (varia)
« Απάντηση #35 στις: Αύγουστος 17, 2010, 02:24:28 πμ »
στην πατρα μεχρι πριν μια βδομαδα ειχε την υλη μονο για τις εξετασεις του 2007-08 εβγαλαν τωρα νεα υλη?ξερεις τι γινεται?αν δεν εισαι αποτην πατρα δεν εχει σημασια ποσους λογοθεραπευτες εχει γτ κατα πασα πιθανοτητα θα επιστρεψεις στον τοπο σ να δουλεψεις...ναι εγω εχω ξεκινησει αλλα ζοριζομαι λιγο ειναι και καλοκαιρι βλεπεις και το διαβασμα ειναι πιο δυσκολο.. :-\
εσυ τι εχεισ τελειωσει?

Αποσυνδεδεμένος vasp

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1638
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60, ΠΕ 60.50
    • Προφίλ
Απ: Κατατακτήριες στη Λογοθεραπεία (varia)
« Απάντηση #36 στις: Αύγουστος 17, 2010, 12:12:46 μμ »
στην πατρα μεχρι πριν μια βδομαδα ειχε την υλη μονο για τις εξετασεις του 2007-08 εβγαλαν τωρα νεα υλη?ξερεις τι γινεται?
Κ εμένα με ενδιαφέρει για την Πάτρα, ξέρει κανείς να μας πει αν έχουν βγάλει ύλη για φέτος;;; Στη σελίδα τους δεν βλέπω τίποτα  :(

Αποσυνδεδεμένος anastasiab

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 21
    • Προφίλ
Απ: Κατατακτήριες στη Λογοθεραπεία (varia)
« Απάντηση #37 στις: Αύγουστος 17, 2010, 02:21:12 μμ »
πηρα τηλεφωνο στο τει σημερα αλλα φυσικα δεν απαντησε κανεις....κοιταξε στην καλαματα που ειχα παρει μ ειχαν πει οτι θα ειναι με βαθμο πτυχιου κ στην σελιδα τους δεν εχουν βγαλει κατι ακομα αρα μηπως ειναι ετσι και στο τει πατρας??γτ λογικα θα επρεπε να ειχαν ηδη βγαλει υλη...ασ ελπισουμε να απαντησουν εντος των ημερων στα τηλ και να μαθουμε!!!

Αποσυνδεδεμένος vasp

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1638
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60, ΠΕ 60.50
    • Προφίλ
Απ: Κατατακτήριες στη Λογοθεραπεία (varia)
« Απάντηση #38 στις: Αύγουστος 17, 2010, 07:16:04 μμ »
πηρα τηλεφωνο στο τει σημερα αλλα φυσικα δεν απαντησε κανεις....κοιταξε στην καλαματα που ειχα παρει μ ειχαν πει οτι θα ειναι με βαθμο πτυχιου κ στην σελιδα τους δεν εχουν βγαλει κατι ακομα αρα μηπως ειναι ετσι και στο τει πατρας??γτ λογικα θα επρεπε να ειχαν ηδη βγαλει υλη...ασ ελπισουμε να απαντησουν εντος των ημερων στα τηλ και να μαθουμε!!!
Στην Καλαμάτα ναι το ρώτησα και εγω...Για την Πάτρα δεν μπορόυμε να ξέρουμε απο τη στιγμή που δεν έχει βγει κάτι επίσημο :-\ :-\ Πέρσι ήταν με κατατακτήριες ή με βαθμό;;;

Αποσυνδεδεμένος anastasiab

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 21
    • Προφίλ
Απ: Κατατακτήριες στη Λογοθεραπεία (varia)
« Απάντηση #39 στις: Αύγουστος 17, 2010, 10:34:26 μμ »
φυσικα και δεν μπορουμε να ξερουμε σιγοουρα πως γινεται η εισαγωγη απλα εγω το υπεθεσα κρινοντας απο το γεγονος του οτι κ στης καλαματας το τει δεν εχουν ανακοινωσει κατι επισημα(οπως συμβαινει κ με το τει της πατρασ) κ γινεται εισαγωγη με βαθμο πτυχιου  ::) ας ελπισουμε αυριο να μασ απαντησει καποιοσ απο την γραμματεια επισημα!!δεν ξερω αν μπορουν να μας πουν και ποσα ατομα θα παρουν φετος μεσω κατατακτηριων.... ???

Αποσυνδεδεμένος vasp

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1638
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60, ΠΕ 60.50
    • Προφίλ
Απ: Κατατακτήριες στη Λογοθεραπεία (varia)
« Απάντηση #40 στις: Αύγουστος 18, 2010, 01:58:15 μμ »
anastasiab και όποιος άλλος ενδιαφέρται: http://www.teipat.gr/plirofories/all_news.php?page=5 εδω είναι  ανακοίνωση και η ύλη (η οποία είναι τρομαχτικά μεγάλη), μόλις τα ανακάλυψα!

Αποσυνδεδεμένος anastasiab

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 21
    • Προφίλ
Απ: Κατατακτήριες στη Λογοθεραπεία (varia)
« Απάντηση #41 στις: Αύγουστος 18, 2010, 03:10:02 μμ »
σε ευχαριστω πολυ!!μπορω να σ πω οτι των ιαννινων ειναι πολλη περισσοτερη η υλη,οπου εχω αγρασει τα βιβλια και εδωσα γυρω στα 200 με 250 ε!!!!"Κωδικός Βιβλίου στον Εύδοξο" τι σημαινει...????

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159814
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 568
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 9
Επισκέπτες: 385
Σύνολο: 394

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.095 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.