*

Αποστολέας Θέμα: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012  (Αναγνώστηκε 57460 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος carina

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 138
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Απάντηση #210 στις: Αύγουστος 29, 2011, 11:00:53 μμ »
 ???ΚΑΝΩ ΑΙΤΗΣΗ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ Κ ΚΟΒΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΤΣΑΚ. ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝ Κ ΑΠΟ ΣΧΟΛΕΙΟ (ΑΜΩ), ΑΓΩΝΙΩ ΓΙΑΤΙ ΔΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΚΥΡΩΣΗ ΤΗΣ ΑΙΤΗΣΗΣ ΜΟΥ ΑΝ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΑΠΟ ΑΣΠΑΙΤΕ. ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ, ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ..

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:25:00 »

Αποσυνδεδεμένος Gianis90

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 272
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Απάντηση #211 στις: Αύγουστος 30, 2011, 12:31:50 πμ »
???ΚΑΝΩ ΑΙΤΗΣΗ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ Κ ΚΟΒΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΤΣΑΚ. ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝ Κ ΑΠΟ ΣΧΟΛΕΙΟ (ΑΜΩ), ΑΓΩΝΙΩ ΓΙΑΤΙ ΔΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΚΥΡΩΣΗ ΤΗΣ ΑΙΤΗΣΗΣ ΜΟΥ ΑΝ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΑΠΟ ΑΣΠΑΙΤΕ. ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ, ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ..

αυτό περιμένουμε πάρα πολλά άτομα, να δούμε αν θα μπούμε για να κανονισουμε τι θα κάνουμε και με το πίνακα αναπληρωτών...δεν φαίνεται να τους απασχολεί και πάρα πολύ όμως αυτο..

Αποσυνδεδεμένος carina

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 138
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Απάντηση #212 στις: Αύγουστος 30, 2011, 10:58:58 πμ »
Σωστά, έχεις δίκιο.. Είμαστε πολλοί αλλά που να το βρούμε το δίκιο μας. Δυστυχώς τα συνηθισμένα, υπομονή..

Αποσυνδεδεμένος Gianis90

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 272
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Απάντηση #213 στις: Σεπτέμβριος 06, 2011, 11:44:46 μμ »
κανενα νεο;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:25:00 »

Αποσυνδεδεμένος GOLDENGIRL

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 78
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Απάντηση #214 στις: Σεπτέμβριος 07, 2011, 02:20:07 μμ »
τίποτε  :o :o

Αποσυνδεδεμένος carina

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 138
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Απάντηση #215 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 05:41:21 μμ »
Επικοινώνησα σήμερα με τη γραμματεία της ΑΣΠΑΙΤΕ και μου είπε μια κυρία πως από αρχές Οκτώβρη να μπαίνω στην ιστοσελίδα τους να ενημερώνομαι, μέχρι τα μέσα του μηνός πιστεύει (απο την ενημέρωση που έχει) θα βγουν. Είναι υπο επεξεργασία οι αιτήσεις.

Το περιμέναμε, βασει των περσινών, αλλά και μια πιο επίσημη απάντηση δε βλάπτει..

Αποσυνδεδεμένος Gianis90

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 272
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Απάντηση #216 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 07:38:14 μμ »
ευχαριστούμε για την ενημέρωση.. :)
Υπομονή λοιπόν!!

Αποσυνδεδεμένος JohnyWalker

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 483
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Απάντηση #217 στις: Σεπτέμβριος 28, 2011, 05:21:34 μμ »
Εγώ πιστεύω αύριο θα βγουν, έτσι για να έχουμε να ασχολούμαστε με την ανώμαλη κατάσταση της ΑΣΠΑΙΤΕ

Κανένα νεότερο;;;

MΠα, άσε απαντάω μόνος μου, μην μπείτε στο κόπο. Να υποθέσω δεν ξέρει κανείς μιας και η αλλοίωση των αποτελεσμάτων θα πρέπει να πάρει χρόνο, ε βάλε και τα τηλεφωνήματα;;

Κάτσε σε πολυτελές πρόγραμμα θα μπεις με τα σούπερ-ντούμπερ μυαλά που και το Harvad θα ζήλευεε, δεν πρέπει να περιμένεις κανά 3 μήνες; Τι το περάσαμε εδώ, μιλάμε για κατάρτιση πολλών αστέρων, δεν παίζουμε!!!

άσχετο μιας και οι γεωλόγοι, βιολόγοι του ΑΠΘ, παίρνουν παιδαγωγική κτάρτιση ΜΕ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ με τον τίτλο διδακτική (που αμα γουστάρουν το παίρνουν,οι περισσότεροι δε το έχουν διδαχθεί καν και όμως έχουν παιδαγωγική κατάρτιση)!!!!!!!!!!!!, υποθέτω ότι οι υπόλοιποι φοιτητλες όλων των υπολοίπων σχολών που και καλά δεν δικαιούνται να έχουν παιδαγωγική κατάρτιση, να υποθέσω απλά ότι είναι τα μεγαλύτερα κορόιδα και χαιβάνια τουελληνικού συστήματος;;

Δίνω θερμά συγχαρητήρια στους πρόεδρους των σχολών και σε όλους τους φοιτητές (τα κορόιδα του ελληνικού συστήματος ;), για αυτό το επιτευγμά τους και φυσικά στο Υπουργείο Πιαδείας που πρέπει να του απονεμηθεί τιμητική πλακέτα αναξιοκρατίας, ρουσφετολογίας ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΥΣ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΗΣ ΑΓΝΟΙΑΣ ΚΑΤΑΠΑΤΗΣΗΣ ΒΑΣΙΚΩΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΩΝ ΙΣΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

Αυτά, και βάλτε τα καλά στο μυαλό σας, για να δείτε ποιοι είναι τα χαιβάνια ή να το πω καλύτερα τα γκαβοπούλια

Γουστάρω να είμαι το χαϊβάνι της προκλητικότατης μεταχείρισης από το Υπουργείο Παιδείας, το θέλω και το γουστάρω τρελά λέμε !!!!!!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 28, 2011, 05:45:26 μμ από JohnyWalker »

Αποσυνδεδεμένος carina

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 138
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Απάντηση #218 στις: Σεπτέμβριος 28, 2011, 05:37:19 μμ »
 :D Καλό...  ;)  :'(

Αποσυνδεδεμένος foinix

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 139
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Να γεννηθεί η ελπίς!
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Απάντηση #219 στις: Σεπτέμβριος 28, 2011, 06:46:40 μμ »
Εγώ πιστεύω αύριο θα βγουν, έτσι για να έχουμε να ασχολούμαστε με την ανώμαλη κατάσταση της ΑΣΠΑΙΤΕ

Κανένα νεότερο;;;

MΠα, άσε απαντάω μόνος μου, μην μπείτε στο κόπο. Να υποθέσω δεν ξέρει κανείς μιας και η αλλοίωση των αποτελεσμάτων θα πρέπει να πάρει χρόνο, ε βάλε και τα τηλεφωνήματα;;

Κάτσε σε πολυτελές πρόγραμμα θα μπεις με τα σούπερ-ντούμπερ μυαλά που και το Harvad θα ζήλευεε, δεν πρέπει να περιμένεις κανά 3 μήνες; Τι το περάσαμε εδώ, μιλάμε για κατάρτιση πολλών αστέρων, δεν παίζουμε!!!

άσχετο μιας και οι γεωλόγοι, βιολόγοι του ΑΠΘ, παίρνουν παιδαγωγική κτάρτιση ΜΕ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ με τον τίτλο διδακτική (που αμα γουστάρουν το παίρνουν,οι περισσότεροι δε το έχουν διδαχθεί καν και όμως έχουν παιδαγωγική κατάρτιση)!!!!!!!!!!!!, υποθέτω ότι οι υπόλοιποι φοιτητλες όλων των υπολοίπων σχολών που και καλά δεν δικαιούνται να έχουν παιδαγωγική κατάρτιση, να υποθέσω απλά ότι είναι τα μεγαλύτερα κορόιδα και χαιβάνια τουελληνικού συστήματος;;

Δίνω θερμά συγχαρητήρια στους πρόεδρους των σχολών και σε όλους τους φοιτητές (τα κορόιδα του ελληνικού συστήματος ;), για αυτό το επιτευγμά τους και φυσικά στο Υπουργείο Πιαδείας που πρέπει να του απονεμηθεί τιμητική πλακέτα αναξιοκρατίας, ρουσφετολογίας ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΥΣ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΗΣ ΑΓΝΟΙΑΣ ΚΑΤΑΠΑΤΗΣΗΣ ΒΑΣΙΚΩΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΩΝ ΙΣΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

Αυτά, και βάλτε τα καλά στο μυαλό σας, για να δείτε ποιοι είναι τα χαιβάνια ή να το πω καλύτερα τα γκαβοπούλια

Γουστάρω να είμαι το χαϊβάνι της προκλητικότατης μεταχείρισης από το Υπουργείο Παιδείας, το θέλω και το γουστάρω τρελά λέμε !!!!!!!!!


ΔΩΣΕ ΔΩΣΕ ΔΩΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Αποσυνδεδεμένος kxrysa

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 551
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Απάντηση #220 στις: Σεπτέμβριος 28, 2011, 07:20:45 μμ »
αφου ψιλοτελειωσαμε με το κομματι της ειδικης τωρα δικαιως εχει σειρα η ασπαιτε......θα σας πω το δικο μου παραμυθι...εγω παλευα να μπω στη σχολη από το 1998....παλια ηταν με μορια προυπηρεσιας, φυσικα δεν ειχα τοτε τοσα πολλα , αντε και καταφερνω και τα μαζευω και διδακτικη και επαγγελματικη. οταν πλεον ειπα ουφ ξεμπερδευω μου βγαζουν την προυπηρεσια και βαζουν το ECDL...δωσε λεφτακια κανε το ενα κανε το αλλο,,,,ετσι περασαν τα χρονακια και παλι η αδικη καταρα εμενα παντα απεξω και στο παρατσακ μη εισακτεα......να σας πω δεν ειχα ελπιδες να εμπαινα , ουτε και τωρα αν δεν υπηρχε το τριανταμηνο ( ο αγιος Στυλιανιδης κατεβηκε στη γη)....ετσι καταφερα και μπηκα....
μπαινοντας ομως εκει σιχαθηκα τα παντα και ολους....δεν λεω οτι δεν επιμορφωθηκα και οτι δεν πηρα πραγματα.Και διαβασμα εχει η σχολη και εργασιες και πτυχιακη και σχολεια και τα παντα,....αλλα αυτό που διαπιστωσα και το οποιο γινεται ακόμα ειναι το εξης...εστω οτι παιρνουν σε μια ειδικοτητα 3... εισαγεται κατα περιεργο τροπο ο 2 ο 3 και ο 4......ο πρωτος μετα απο ενσταση παρουσιαζεται ο καψερος και αν το παρει πρεφα πολλες φορες καπου το νοεμβριο. και τοτε τι θα τον κανουν τον τεταρτο βισματουχο??? θα τουν πουν φυγε??ποτε!!!!  αυτο γινεται σε ολες σχεδον τις πολεις μονο που δεν βγαινει κανενας να φωναξει γιατι δεν μπορεις να το αποδειξεις οτι γινεται επι τουτου......γιαυτο εχετε τα ματακια σας ανοιχτα  γιατι απο 400 εστω θεσεις που προκυρησονται κατα λαθος στο τελος εισαγονται 500....αυτη ειναι η ομορφη ιστορια μου απο την πολυποθητη ΑΣΠΑΙΤΕ....
Αγάπα αυτό που έχεις τώρα που είναι κοντά σου πριν σε διδάξει η ζωή να το αγαπήσεις όταν θα είναι μακρυά σου....

Αποσυνδεδεμένος JohnyWalker

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 483
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Απάντηση #221 στις: Σεπτέμβριος 28, 2011, 08:55:40 μμ »
Na πάνε όλοι τους νσ μην πω που

Επναναλαμβάνω ας ασχοληθεί πλέον το Υπουργελιο σοβαρά με το θέμα της παιδαγωγικής κατάρτισης, το θέμα θα είχε δικαιωθεί αν ένας σύλλογος έκανε παρέμβαση στα δικαστήρια

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΣΣΩΡΕΥΜΕΝΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ, ΑΝΤΙΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΦΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΜΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΧΩΡΑ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΜΕΤΑΞΥ ΠΤΥΧΙΟΥΧΩΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΟΝΤΑΙ ΟΜΩΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ

Το θέμα είναι για ξύλωμα του ΕΠΠΑΙΚ άμεσα και εφαρμογή ισότιμων κανόνων μεταχείρισης μεταξύ όλων των πτυχιούχων πανεπιστημίων

Αποσυνδεδεμένος sia30

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 64
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Απάντηση #222 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 09:44:51 πμ »
αφου ψιλοτελειωσαμε με το κομματι της ειδικης τωρα δικαιως εχει σειρα η ασπαιτε......θα σας πω το δικο μου παραμυθι...εγω παλευα να μπω στη σχολη από το 1998....παλια ηταν με μορια προυπηρεσιας, φυσικα δεν ειχα τοτε τοσα πολλα , αντε και καταφερνω και τα μαζευω και διδακτικη και επαγγελματικη. οταν πλεον ειπα ουφ ξεμπερδευω μου βγαζουν την προυπηρεσια και βαζουν το ECDL...δωσε λεφτακια κανε το ενα κανε το αλλο,,,,ετσι περασαν τα χρονακια και παλι η αδικη καταρα εμενα παντα απεξω και στο παρατσακ μη εισακτεα......να σας πω δεν ειχα ελπιδες να εμπαινα , ουτε και τωρα αν δεν υπηρχε το τριανταμηνο ( ο αγιος Στυλιανιδης κατεβηκε στη γη)....ετσι καταφερα και μπηκα....
μπαινοντας ομως εκει σιχαθηκα τα παντα και ολους....δεν λεω οτι δεν επιμορφωθηκα και οτι δεν πηρα πραγματα.Και διαβασμα εχει η σχολη και εργασιες και πτυχιακη και σχολεια και τα παντα,....αλλα αυτό που διαπιστωσα και το οποιο γινεται ακόμα ειναι το εξης...εστω οτι παιρνουν σε μια ειδικοτητα 3... εισαγεται κατα περιεργο τροπο ο 2 ο 3 και ο 4......ο πρωτος μετα απο ενσταση παρουσιαζεται ο καψερος και αν το παρει πρεφα πολλες φορες καπου το νοεμβριο. και τοτε τι θα τον κανουν τον τεταρτο βισματουχο??? θα τουν πουν φυγε??ποτε!!!!  αυτο γινεται σε ολες σχεδον τις πολεις μονο που δεν βγαινει κανενας να φωναξει γιατι δεν μπορεις να το αποδειξεις οτι γινεται επι τουτου......γιαυτο εχετε τα ματακια σας ανοιχτα γιατι απο 400 εστω θεσεις που προκυρησονται κατα λαθος στο τελος εισαγονται 500....αυτη ειναι η ομορφη ιστορια μου απο την πολυποθητη ΑΣΠΑΙΤΕ....
συμφωνω απολυτα γιατι και εγω μετα απο ενσταση μπηκα.....να εχετε τα ματια σας ανοικτα στην ειδικοτητα σας και επισης για οποιον ειναι στους μη επιτυχοντες να κοιταξει καλα τι μορια του εχουν βαλει γιατι πχ  μεχρι και στο βαθμο πτυχιου που γραφει επανω ξεκαθαρα τη βαθμολογια κανουν "λαθος"  και ετσι υπολογιζονται λαθος τα μορια....εφοσον υπαρχουν ατομα που μετα απο ενσταση δικαιωνονται αυτο σημαινει πως ο τελευταιος που εθεσε και τη βαση το ειχε το δοντακι του, εκτος αν αυτοι στην επιτροπη τα κοιταζουν τοσο επιπολαια πια, που δεν δικαιολογειται μετα απο τοσους μηνες που κανουν για να βγαλουν τα αποτελεσματα....καλη επιτυχια σε ολους

Αποσυνδεδεμένος Τεχνική ειδ.

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 49
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Απάντηση #223 στις: Οκτώβριος 03, 2011, 12:36:53 μμ »
Kαποιό νεότερο υπάρχει,σχετικά με την έκδοση των αποτελεσμάτων??
Ευχαριστώ!! ???

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32321
  • Τελευταία: ikaramper
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161454
  • Σύνολο θεμάτων: 19232
  • Σε σύνδεση σήμερα: 380
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 10
Επισκέπτες: 379
Σύνολο: 389

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.082 δευτερόλεπτα. 30 ερωτήματα.