*

Αποστολέας Θέμα: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012  (Αναγνώστηκε 56414 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος christina09

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 17
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Απάντηση #574 στις: Νοέμβριος 04, 2011, 03:04:06 μμ »
Παιδιά έχω νέα. Πήρα τηλ. στην ασπετε και μου είπαν ότι Τριτη-Τεταρτη θα έχουν αναρτηθεί τα ονόματα τα τελικά και από 15/11 ξεκινάνε μου είπε τα μαθήματα!!! 15??Εγώ περίμενα το νωρίτερο τέλη του μήνα. Εντωμεταξύ δεν έχει αναρτηθεί κάτι στην σελίδα τους αλλά ο κύριος μου είπε με σιγουριά ότι τότε ξεκινάνε. Καλά, μιλάμε για 10 μέρες μετά, δεν θα έπρεπε να έχουν βγάλει ανακοίνωση? Και πότε θα προλάβει ο κόσμος να πάει να ψάξει και να νοικιάσει σπίτι? ???

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 19:50:29 »

Αποσυνδεδεμένος Julia_

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 80
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Απάντηση #575 στις: Νοέμβριος 05, 2011, 06:44:12 μμ »
Ποια είναι τα δικαιολογητικά για την εγγραφή?
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 05, 2011, 08:20:30 μμ από Julia_ »

KON75

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Απάντηση #576 στις: Νοέμβριος 05, 2011, 07:53:36 μμ »
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ, ΕΧΩ 28,98 ΜΟΡΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΗΛΩΣΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ , ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ ??? ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΕΤΥΧΕΙ, ΣΕ ΕΙΔΟΠΟΙΟΥΝ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΩΣ Ή ΜΕ E-MAIL ?

Αποσυνδεδεμένος Julia_

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 80
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Απάντηση #577 στις: Νοέμβριος 05, 2011, 08:20:03 μμ »
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ, ΕΧΩ 28,98 ΜΟΡΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΗΛΩΣΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ , ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ ??? ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΕΤΥΧΕΙ, ΣΕ ΕΙΔΟΠΟΙΟΥΝ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΩΣ Ή ΜΕ E-MAIL ?


τα αποτ/τα έχουν βγει. περιμένουμε τα οριστικά αποτ/τα. μπορείς να δεις πόσα μόρια έχουν οι υπόλοιποι υποψήφιοι.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 05, 2011, 08:21:47 μμ από Julia_ »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 19:50:29 »

KON75

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Απάντηση #578 στις: Νοέμβριος 05, 2011, 08:53:52 μμ »
ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΩ, ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΠΟΛΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ, ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΗ ΠΕΙΡΑ, ΑΝ ΕΧΩ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ?? 

Αποσυνδεδεμένος knaison

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 683
  • no comments
    • Προφίλ
    • Goolge
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Απάντηση #579 στις: Νοέμβριος 05, 2011, 09:10:25 μμ »
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ, ΕΧΩ 28,98 ΜΟΡΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΗΛΩΣΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ , ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ ??? ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΕΤΥΧΕΙ, ΣΕ ΕΙΔΟΠΟΙΟΥΝ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΩΣ Ή ΜΕ E-MAIL ?

με κάνεις και γελάω  ;D ;D ... τι ερωτήσεις είναι αυτές ?
Δεν σε ειδοποιεί κανένας αυτό δεν προκύπτει πουθενά από τον Κανονισμό Αξιολόγησης Υποψηφίων (ΚΑΥ).
Αν διαβάσεις καλύτερα τον κανονισμό το μόνο που κάνει η ΑΣΠΑΙΤΕ μόλις βγουν τα οριστικά αποτελέσματα είναι ότι ανακοινώνει προθεσμίες εγγραφών των εισακτέων και όποιος δεν κάνει εγγραφή εντός αυτών χάνει τη θέση του.
Αν οι εκλογές άλλαζαν κάτι θα ήταν παράνομες.
Σύστημα διδασκαλίας είναι η διδασκαλία του συστήματος.
Το lifestyle είναι μαγικό : Από μηδενικό σε κάνει νούμερο.

Αποσυνδεδεμένος knaison

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 683
  • no comments
    • Προφίλ
    • Goolge
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Απάντηση #580 στις: Νοέμβριος 05, 2011, 09:12:09 μμ »
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ, ΕΧΩ 28,98 ΜΟΡΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΗΛΩΣΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ , ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ ??? ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΕΤΥΧΕΙ, ΣΕ ΕΙΔΟΠΟΙΟΥΝ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΩΣ Ή ΜΕ E-MAIL ?

αν μας έλεγες και σε ποια ειδικότητα αναφέρεσαι ίσως μπορούσαμε να σε βοηθήσουμε....
Αν οι εκλογές άλλαζαν κάτι θα ήταν παράνομες.
Σύστημα διδασκαλίας είναι η διδασκαλία του συστήματος.
Το lifestyle είναι μαγικό : Από μηδενικό σε κάνει νούμερο.

KON75

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Απάντηση #581 στις: Νοέμβριος 05, 2011, 09:15:34 μμ »
ΠΕ09 ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ

Αποσυνδεδεμένος geok_salonika

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2755
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηδένα προ του τέλους μακάριζε...
    • Προφίλ
    • Θεματα εξετάσεων και online test ΑΣΕΠ εκπαιδευτικών
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Απάντηση #582 στις: Νοέμβριος 05, 2011, 09:47:28 μμ »
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ, ΕΧΩ 28,98 ΜΟΡΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΗΛΩΣΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ , ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ ??? ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΕΤΥΧΕΙ, ΣΕ ΕΙΔΟΠΟΙΟΥΝ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΩΣ Ή ΜΕ E-MAIL ?

Δεν έχεις ελπίδα. Τουλάχιστον 200 άτομα έχουν μεγαλύτερη βαθμολογία από σένα και παίρνουν μόνο 55 ΠΕ09

ΥΓ: Γράφε με πεζά
Κάθε εμπόδιο για καλό...
Κάθε μέρα είναι μια καινούρια μέρα!!!

Θέματα και online test προηγούμενων ΑΣΕΠ: www.exetaseis-asep.com

KON75

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Απάντηση #583 στις: Νοέμβριος 05, 2011, 11:46:05 μμ »
Ευχαριστώ πολύ, λέτε να γίνει κανένα θαύμα???!!!!  ;) η ελπίδα πεθαίνει πάντα last!!!

Αποσυνδεδεμένος ion_04

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 61
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Απάντηση #584 στις: Νοέμβριος 07, 2011, 05:23:30 μμ »
Παιδιά έχω νέα. Πήρα τηλ. στην ασπετε και μου είπαν ότι Τριτη-Τεταρτη θα έχουν αναρτηθεί τα ονόματα τα τελικά και από 15/11 ξεκινάνε μου είπε τα μαθήματα!!! 15??Εγώ περίμενα το νωρίτερο τέλη του μήνα. Εντωμεταξύ δεν έχει αναρτηθεί κάτι στην σελίδα τους αλλά ο κύριος μου είπε με σιγουριά ότι τότε ξεκινάνε. Καλά, μιλάμε για 10 μέρες μετά, δεν θα έπρεπε να έχουν βγάλει ανακοίνωση? Και πότε θα προλάβει ο κόσμος να πάει να ψάξει και να νοικιάσει σπίτι? ???

Σήμερα το μεσημέρι μίλησα με τη γραμματεία του παιδαγωγικού και μου είπαν ότι τα τελικά εππαικ θα βγουν από Παρασκευή και μετά. Δεν μπορώ να βγάλω άκρη..

Αποσυνδεδεμένος vasileios

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 192
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Απάντηση #585 στις: Νοέμβριος 07, 2011, 09:50:34 μμ »
Παιδιά έχω νέα. Πήρα τηλ. στην ασπετε και μου είπαν ότι Τριτη-Τεταρτη θα έχουν αναρτηθεί τα ονόματα τα τελικά και από 15/11 ξεκινάνε μου είπε τα μαθήματα!!! 15??Εγώ περίμενα το νωρίτερο τέλη του μήνα. Εντωμεταξύ δεν έχει αναρτηθεί κάτι στην σελίδα τους αλλά ο κύριος μου είπε με σιγουριά ότι τότε ξεκινάνε. Καλά, μιλάμε για 10 μέρες μετά, δεν θα έπρεπε να έχουν βγάλει ανακοίνωση? Και πότε θα προλάβει ο κόσμος να πάει να ψάξει και να νοικιάσει σπίτι? ???

Σήμερα το μεσημέρι μίλησα με τη γραμματεία του παιδαγωγικού και μου είπαν ότι τα τελικά εππαικ θα βγουν από Παρασκευή και μετά. Δεν μπορώ να βγάλω άκρη..

Πιο λογικό ακούγεται αυτό, μέχρι Τρίτη-Τετάρτη δεν θα προλάβαιναν ούτε να φτάσουν όλες οι αιτήσεις ένστασης με το ταχυδρομείο.
"Δάσκαλε, δεν είμαι δοχείο να με γεμίσεις. Είμαι σπίρτο να με ανάψεις..." (Ι. Κακριδής)

Αποσυνδεδεμένος mastorissa

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 15
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 12.04 Μηχανολόγος
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Απάντηση #586 στις: Νοέμβριος 08, 2011, 11:27:09 πμ »
Μόλις μίλησα με τη γραμματεία στη Θεσσαλονίκη. Η απάντηση ήταν: "Δεν γνωρίζουμε ούτε πότε θα βγουν οι τελικοί πίνακες ούτε πότε θα ξεκινήσουν τα μαθήματα. Θα βγει επίσημη ανακοίνωση από την Αθήνα και θα ενημερωθούμε και εμείς και εσείς."  :o :o :o Πάντως, η στιγμή που η συζήτησή μας απογειώθηκε ήταν όταν ρώτησα, αν ξέρει από φημολογία ή αν υπάρχει κάποια εκτίμηση για το χρονικό περιθώριο ολοκλήρωσης των παραπάνω διαδικασιών. Η κυρία μου σιγοψιθύρισε ένα: "Όχι, όχι" λες και ρώτησα κάτι απρεπές ή παράνομο. ???
Ενθουσιάζομαι με την τόση οργάνωση και τάξη!!!!! Δεν σου μένουν απορίες, δεν έχεις ανασφάλειες, ξέρεις το πρόγραμμα που θα ακολουθήσεις για την υπόλοιπη χρονιά!!!! Έχεις κανονίσει τη ζωή σου βρε αδερφέ!!! ::) ::) :P :P  Να' ναι καλά οι άνθρωποι! ;D

Αποσυνδεδεμένος christina09

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 17
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2011-2012
« Απάντηση #587 στις: Νοέμβριος 08, 2011, 11:59:15 μμ »
Τί να πω βρε παιδιά.. κι εμένα κουλό μου φάνηκε αυτό που μου είπε ο κύριος στο τηλέφωνο...Το βλέπω πάντως να βγάζουν καμιά ανακοίνωση 2-3 μέρες πριν για τις εγγραφές και να ψαχνόμαστε πάλι για χαρτιά...Καμία οργάνωση πάντως.Ο άλλος θέλει να προγραμματίσει, να οργανωθεί γιατί δεν βγάζουν τις ημερομηνίες και το ωρολόγιο πρόγραμμα?Δεν πιστεύω ότι δεν είναι έτοιμα όλα αυτά απλά γιατί δεν το ανακοινωνουν και περιμένουν να βγουν πρώτα και τα τελικά ονόματα με τις ενστασεις. Αφού το ένα δεν επηρεάζει το άλλο.  ???

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159853
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 650
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 13
Επισκέπτες: 609
Σύνολο: 622

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.097 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.