*

Ψηφοφορία

πόσα χρήματα παίρνετε στα ιδιαίτερα (για ένα άτομο) κατα μέσο όρο;

5-10 ευρώ χωρίς απόδειξη
73 (16.8%)
10-15 ευρώ χωρίς απόδειξη
193 (44.5%)
15-20 ευρώ χωρίς απόδειξη
93 (21.4%)
20-25 ευρώ χωρίς απόδειξη
21 (4.8%)
25-30 ευρώ χωρίς απόδειξη
15 (3.5%)
10-15 ευρώ με απόδειξη
13 (3%)
15-20 ευρώ με απόδειξη
10 (2.3%)
20-25 ευρώ με απόδειξη
5 (1.2%)
25-30 ευρώ με απόδειξη
2 (0.5%)
30-40 ευρώ με απόδειξη
9 (2.1%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 432

Αποστολέας Θέμα: Τιμές για ιδιαίτερα  (Αναγνώστηκε 706248 φορές)

0 μέλη και 43 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος karxarias29

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2296
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1148 στις: Ιούλιος 16, 2010, 05:58:47 μμ »
Και στην τελική όσες φορές φέρθηκα φιλότιμα μου έβγαλαν την Παναγία με τα χούγια και τις απαιτήσεις τους.

Περίπτωση 1η
Τι θες κυρία μου? Θες ιδιαίτερο? Θα το πληρώσεις κι ας είσαι συνάδελφος. Και δε γουστάρω να κάθεσαι μέσα στο μάθημα,ούτε γουστάρω να επεμβαίνεις και να κάνεις ερωτήσεις,ούτε γουστάρω να προσβάλεις το παιδί μπροστά μου όταν δε ξέρει και ποσός με νοιάζει αν έχεις εσύ δάνεια! Ας μην έπαιρνες 3 αυτοκίνητα.

Περίπτωση 2η
Τι θες κυρία μου? Έχεις 4 παιδιά και το 1 έχει νοητική υστέρηση? Ας μη γεννοβολούσες για να διοριστεί ο άντρας σου!

Άμα δεν έχεις να το στείλεις σε ομαδικό τμήμα!


Περίπτωση 3η
Τι θες κυρία μου? Σε φάνηκαν πολλά τα 75 ευρώ το μήνα σε κλειστό τμήμα στο φροντιστήριο για όλα τα θετικά μαθήματα και ψάχνεις για ιδιαίτερο? Θα σε φανεί φθηνότερο νομίζεις το ιδιαίτερο? Έχει απορίες ο Πετράκης για το μάθημα? Πάρτε με να το κουβεντιάσουμε γιατί μισή ώρα που μιλάμε πληρώνω εγώ.

Ε ΜΑ! ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΑ!

 ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) :o :o :o :o :o :o :o :o
Αυτό το ήθελες και το έγραψες ή σου ξέφυγε ???

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 20:02:20 »

Αποσυνδεδεμένος TEM

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1960
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1149 στις: Ιούλιος 16, 2010, 06:38:04 μμ »
Το ήθελα. Ήταν η 1η φορά που άκουσα γυναίκα να λέει "τα βγάζουμε δύσκολα πέρα,είμαι και έγκυος,άσε πολλές δυσκολίες περάσαμε και πέρσι έκανα 2 αποβολές,βλέπεις ο άντρας μου είναι γυμναστής και πάμε για το 4ο για να διοριστεί".
Αναττρίχιασα. Μετά γράφτηκα στο πδε και τέτοια φαινόμενα έγιναν πλέον καθημερινά.

Αποσυνδεδεμένος Αναστασια 76

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1853
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κατι...κινειται....ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
    • Προφίλ
    • Δελφικα Παραγγελματα
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1150 στις: Ιούλιος 16, 2010, 07:07:53 μμ »
Το ήθελα. Ήταν η 1η φορά που άκουσα γυναίκα να λέει "τα βγάζουμε δύσκολα πέρα,είμαι και έγκυος,άσε πολλές δυσκολίες περάσαμε και πέρσι έκανα 2 αποβολές,βλέπεις ο άντρας μου είναι γυμναστής και πάμε για το 4ο για να διοριστεί".
Αναττρίχιασα. Μετά γράφτηκα στο πδε και τέτοια φαινόμενα έγιναν πλέον καθημερινά.
και παλι ρε συ ΤΕΜ χοντραδα αυτο που ειπες....Αν δεν εχεις αντοχες επειδη εχεις περασει πολλα,σου πηραν τον διορισμο μσα απο τα χερια κλπκλπ μην αναλαμβανεις τετοια ιδιαιτερα...

οσο για τις τιμες Πανο εεε τι να κανουμε ειμαστε καποιοι που δεν προσπαθουμε να γινουμαι πλουσιοι  με τα ιδιαιτερα και ακομα ειμαστε στην ευχαριστη θεση.....να σκεφτομαστε και τους αλλους...δεν ειμαστε ρομποτακια ξερεις εχουμε και αισθηματα ,οταν λοιπον γνωριζουμε την οικογενεια ή κατα την διαρκεια αναπτυχθει μια α σχεση εε τοτε δεν τους ζητας τα μαλλιοκεφαλα τους...

gringa ρε 13 μαθηματα;;;μα καλα τι εκανε το μπουμπουκι τους ολο τον χρονο;; και γιατι δεν κινητοποιηθηκαν πιο νωρις απο το δευτερο τριμηνο ας πουμε..τι νομιζαν οτι θα αλλαζε ετσι ξαφνικα ο ...εφηβος γιος τους;;;;;;;;
"Δημοκρατία είναι όταν 4 λύκοι και ένα πρόβατο ψηφίζουν για φαγητό"
(Αρκάς)

Κάποτε, τριακόσιοι πέθαναν για την Ελλάδα.
Σήμερα η Ελλάδα πεθαίνει για τριακόσιους...
http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

Αποσυνδεδεμένος gringa

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 712
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1151 στις: Ιούλιος 16, 2010, 07:15:28 μμ »
Αναστασία μάλλον αετό πέταγε όλη τη χρονιά, δεν εξηγείται αλλιώς. Μα να μείνει Κείμενα? Θέλει πολύ μεγάλη προσπάθεια να πετύχει κάτι τέτοιο. Τώρα γιατί δεν τον ζόρισαν νωρίτερα, αυτό δεν το ξέρω.

Να σου πω την αλήθεια, εγώ τους είπα ότι είναι καλύτερα να επαναλάβει τη Β Λυκείου γιατί το να πάει φέτος στη Γ δε βλέπω να έχει κανένα νόημα. Ο μικρός έχει μεσάνυχτα. Χώρια που έχει χάσει και τη μισή προετοιμασία της Γ Λυκείου... Ρώτησα τους γονείς αν θέλουν απλά να πάρει ένα απολυτήριο Λυκείου, αλλά όχι! Ευελπιστούν να τον δουν του χρόνου τέτοιον καιρό φοιτητή! Ξέρεις τί μου απάντησαν;

"Ε, όλο και κάπου θα περάσει, τώρα όλοι περνάνε...."

Εκεί καταντήσαμε... :( >:(

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 20:02:20 »

Αποσυνδεδεμένος Landau

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 6022
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση.. BAZINGA!
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1152 στις: Ιούλιος 16, 2010, 07:17:39 μμ »
Συμφωνώ με ΤΕΜ για αυτό με τα 4 παιδιά.. σε τέτοιες "μάνες" που γεννάνε μόνο και μόνο για διορισμό (!!!), θα έπρεπε να γίνεται στείρωση! Αυτή οκ βλαμμένη, τα παιδιά τι φταίνε να έρχονται στη δυστυχία με τέτοιους γονείς;;;

Καλά, αν μένει σε 13 μαθήματα, μπορεί να τα δώσει Σεπτέμβριο;;; Δεν μένει αυτόματα στην ίδια τάξη;
"Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it."
(Richard P. Feynman ?)

"The first condition of progress is the removal of censorship."
(George Bernard Shaw)

Αποσυνδεδεμένος Αναστασια 76

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1853
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κατι...κινειται....ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
    • Προφίλ
    • Δελφικα Παραγγελματα
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1153 στις: Ιούλιος 16, 2010, 07:22:58 μμ »
Αναστασία μάλλον αετό πέταγε όλη τη χρονιά, δεν εξηγείται αλλιώς. Μα να μείνει Κείμενα? Θέλει πολύ μεγάλη προσπάθεια να πετύχει κάτι τέτοιο. Τώρα γιατί δεν τον ζόρισαν νωρίτερα, αυτό δεν το ξέρω.

Να σου πω την αλήθεια, εγώ τους είπα ότι είναι καλύτερα να επαναλάβει τη Β Λυκείου γιατί το να πάει φέτος στη Γ δε βλέπω να έχει κανένα νόημα. Ο μικρός έχει μεσάνυχτα. Χώρια που έχει χάσει και τη μισή προετοιμασία της Γ Λυκείου... Ρώτησα τους γονείς αν θέλουν απλά να πάρει ένα απολυτήριο Λυκείου, αλλά όχι! Ευελπιστούν να τον δουν του χρόνου τέτοιον καιρό φοιτητή! Ξέρεις τί μου απάντησαν;

"Ε, όλο και κάπου θα περάσει, τώρα όλοι περνάνε...."

Εκεί καταντήσαμε... :( >:(

να την χαιρομαστε την υπουργο και τον αλλο τον πεφωτισμενο μας υφυπουργο ξερεις τον....παναρετο...

τι να πω ρε συ καθενας με την ελπιδα του....και μετα λεω οτι εγω ειμαι κουκουβαγια....τι να πει και εκεινη η μανα... ;D ;D
κοιτα κανε εσυ την δουλεια σου αλλα μη δινεις και πολλες ελπιδες,εκτος και αν ο μικρος αποδειχθει σαϊνι... ??? ??? :o ;D ;D


Landau απο που συμπαιρανες οτι τα παιδια ειναι δυστυχισμενα επειδη ειναι 4;;;;;;; >:( :P(εσυ ακομα εδω εισαι ;ποτε θα φυγεις για διακοπουλες επιτελους;;;;ωωωωωω!!! :P :P

































"Δημοκρατία είναι όταν 4 λύκοι και ένα πρόβατο ψηφίζουν για φαγητό"
(Αρκάς)

Κάποτε, τριακόσιοι πέθαναν για την Ελλάδα.
Σήμερα η Ελλάδα πεθαίνει για τριακόσιους...
http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

Αποσυνδεδεμένος Landau

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 6022
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση.. BAZINGA!
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1154 στις: Ιούλιος 16, 2010, 07:25:52 μμ »
Αναστασια 76 το συμπέρανα από το γεγονός ότι θα έχει για μάνα με τέτοια μυαλά :P
(αργώ ακόμα.. περιμένω την εγκύκλιο των επιλαχόντων χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ΟΚ ένα χιουμοράκι κάνω :P  εσύ πότε; )
"Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it."
(Richard P. Feynman ?)

"The first condition of progress is the removal of censorship."
(George Bernard Shaw)

Αποσυνδεδεμένος LK

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2608
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02 και ΠΕ15(?)
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1155 στις: Ιούλιος 16, 2010, 07:27:38 μμ »
Αναστασία μάλλον αετό πέταγε όλη τη χρονιά, δεν εξηγείται αλλιώς. Μα να μείνει Κείμενα? Θέλει πολύ μεγάλη προσπάθεια να πετύχει κάτι τέτοιο. Τώρα γιατί δεν τον ζόρισαν νωρίτερα, αυτό δεν το ξέρω.

Να σου πω την αλήθεια, εγώ τους είπα ότι είναι καλύτερα να επαναλάβει τη Β Λυκείου γιατί το να πάει φέτος στη Γ δε βλέπω να έχει κανένα νόημα. Ο μικρός έχει μεσάνυχτα. Χώρια που έχει χάσει και τη μισή προετοιμασία της Γ Λυκείου... Ρώτησα τους γονείς αν θέλουν απλά να πάρει ένα απολυτήριο Λυκείου, αλλά όχι! Ευελπιστούν να τον δουν του χρόνου τέτοιον καιρό φοιτητή! Ξέρεις τί μου απάντησαν;

"Ε, όλο και κάπου θα περάσει, τώρα όλοι περνάνε...."

Εκεί καταντήσαμε... :( >:(

Στο λύκειο, το ήμισυ του βαθμού είναι τα γραπτά. Αν το παιδί έχει μαθησιακές δυσκολίες, περισσότερο εμφανείς στα λεγόμενα γλωσσικά μαθήματα και στο γραπτό λόγο, τότε δεν είναι καθόλου παράξενο που έμεινε σε 13 μαθήματα.

Μονάχα η πραγματικότητα μπορεί να μας μάθει πώς την πραγματικότητα ν’ αλλάξουμε
                                                           Μ. Μπρεχτ

Αποσυνδεδεμένος Αναστασια 76

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1853
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κατι...κινειται....ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
    • Προφίλ
    • Δελφικα Παραγγελματα
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1156 στις: Ιούλιος 16, 2010, 07:31:49 μμ »
Αναστασια 76 το συμπέρανα από το γεγονός ότι θα έχει για μάνα με τέτοια μυαλά :P
(αργώ ακόμα.. περιμένω την εγκύκλιο των επιλαχόντων χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ΟΚ ένα χιουμοράκι κάνω :P  εσύ πότε; )
Το γεγονος να ειχε τρια παιδια και να ειπε να κανει αλλο ενα σημαινει δλδ οτι κακο;;;;;;; τι τρια τι 4 δεν καταλαβα...αν σου ζητησει να αγορασεις πανες μην τις παρεις...αλλωστε δεν ειπε οτι ψωμολυσσανε κιολας ,απλα μια λογικη τιμη διεκδικησε προφανως....μεταξυ μας οι περισσοτεροι κανουν "παζαρια"στις τιμες  ;)
το αλλο με τον Τοτό (ειδες εεε εβαλα και τόνο ;D ;D) το ξερεις;;;;;;;;εγω μετα απο σενα...να βεβαιωθω οτι δεν θα σε συναντησω πουθενα στο δρομο-εθνικη ;) ;D ;D ;D



αν εχει καποιο προβλημα δεν θα επρεπε να δινει προφορικα;;;;;;;; ????
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 16, 2010, 07:36:06 μμ από Αναστασια 76 »
"Δημοκρατία είναι όταν 4 λύκοι και ένα πρόβατο ψηφίζουν για φαγητό"
(Αρκάς)

Κάποτε, τριακόσιοι πέθαναν για την Ελλάδα.
Σήμερα η Ελλάδα πεθαίνει για τριακόσιους...
http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

Αποσυνδεδεμένος TEM

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1960
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1157 στις: Ιούλιος 16, 2010, 07:35:51 μμ »
Κι εμένα μου έκανε φοβερή εντύπωση η ατάκα "γεννάω για να διοριστεί ο άντρας μου".
Δεν καταλαβαίνω γιατί τα έβαλες μαζί μου Αναστασία. Τα λόγια της μετέφερα.
Με τσάτισε το ότι παντού κοπανάει ότι έχει 4 παιδιά. Αν έχεις προβλήματα κυρία μου οικονομικά,μην κάνεις 4 παιδιά.
Αλλά έτσι είναι αυτοί που γεννοβολάνε για ένα διορισμό. Κοπανάνε παντού το πλήθος των παιδιών τους κι ότι αρπάξει ο κώλος τους.
Κανένας γονιός που έκανε 4 παιδιά επειδή το γούσταρε δεν το κάνει αυτό. Μόνο αυτοί που τα έκαναν για να επωφεληθούν από τις παροχές που τους δίνει το κράτος.

Αποσυνδεδεμένος LK

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2608
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02 και ΠΕ15(?)
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1158 στις: Ιούλιος 16, 2010, 07:37:36 μμ »

αν εχει καποιο προβλημα δεν θα επρεπε να δινει προφορικα;;;;;;;; ????

Πολλοί γονείς, όταν προσπαθείς να τους πεις ότι το παιδί έχει κάποιες δυσκολίες, αρνούνται να το δεχτούν. Θεωρούν ότι προσπαθείς να βγάλεις το παιδί τους καθυστερημένο. Το πλήθος των μαθημάτων, αλλά και η αποτυχία στη λογοτεχνία αυτό φανερώνει.

Μονάχα η πραγματικότητα μπορεί να μας μάθει πώς την πραγματικότητα ν’ αλλάξουμε
                                                           Μ. Μπρεχτ

Αποσυνδεδεμένος MARKOS

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 8048
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο ΡΟΜΠΕΝ
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1159 στις: Ιούλιος 16, 2010, 07:41:52 μμ »
θα συμφωνησω με ΤΕΜ. Ισως ακουστηκε "σκληρο", αλλα αυτη ειναι η κοινωνια μας. Τί μας παραξενευει? Που ζουμε? πρεπει να υπαρχει λογικη στις πραξεις μας.

και γω ειχα πριν λιγα χρονια ενα παιδι με μαθησιακα προβληματα. Το ειπα στη μητερα, αλλα εκεινη αρνιοταν πεισματικα οτι το παιδι εχει προβλημα. Αργοτερα το προβλημα εγινε εντονο (με αρνηση να παει στο σχολειο, με το να σφιγγει τα δαχτυλα γροθια, με το να κλαιει κλπ κλπ) και τοτε μονο αναγκαστηκε να το παει σε παιδοψυχολογο.Πολλοι γονεις δεν θελουν να το παραδεχτουν. Δυστυχως!!!
Ο μαθητής κάνει τον δάσκαλο

Αποσυνδεδεμένος LK

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2608
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02 και ΠΕ15(?)
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1160 στις: Ιούλιος 16, 2010, 07:43:14 μμ »
Επίσης, οι γονείς που δεν παραδέχονται ότι το παιδί τους έχει κάποια μαθησιακή δυσκολία, το βαπτίζουν τεμπέλη και ησυχάζουν. Προφανώς, καθ' όλη τη διάρκεια της χρονιάς οι γονείς τον πίεζαν ψυχολογικά, θεωρώντας ότι είναι θέμα τεμπελιάς και θα "στρώσει". Γι αυτό και δε φρόντισαν να του παράσχουν κάποια βοήθεια. Επίσης, θεωρώ μεγάλο λάθος την επανάληψη της τάξης. Αν το παιδί έχει μαθησιακές δυσκολίες τι θα κερδίσει επαναλαμβάνοντας την τάξη; Χειρότερος θα είναι την επόμενη χρονιά. Δυστυχώς, το αναλυτικό πρόγραμμα του Λυκείου είναι πολύ μονόπλευρο και απαιτεί απ' όλα τα παιδιά να μπουν σε ένα πολύ στενό καλούπι.

Μονάχα η πραγματικότητα μπορεί να μας μάθει πώς την πραγματικότητα ν’ αλλάξουμε
                                                           Μ. Μπρεχτ

Αποσυνδεδεμένος Αναστασια 76

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1853
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κατι...κινειται....ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
    • Προφίλ
    • Δελφικα Παραγγελματα
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1161 στις: Ιούλιος 16, 2010, 07:46:00 μμ »
Κι εμένα μου έκανε φοβερή εντύπωση η ατάκα "γεννάω για να διοριστεί ο άντρας μου".
Δεν καταλαβαίνω γιατί τα έβαλες μαζί μου Αναστασία. Τα λόγια της μετέφερα.
Με τσάτισε το ότι παντού κοπανάει ότι έχει 4 παιδιά. Αν έχεις προβλήματα κυρία μου οικονομικά,μην κάνεις 4 παιδιά.
Αλλά έτσι είναι αυτοί που γεννοβολάνε για ένα διορισμό. Κοπανάνε παντού το πλήθος των παιδιών τους κι ότι αρπάξει ο κώλος τους.
Κανένας γονιός που έκανε 4 παιδιά επειδή το γούσταρε δεν το κάνει αυτό. Μόνο αυτοί που τα έκαναν για να επωφεληθούν από τις παροχές που τους δίνει το κράτος.
για τον τροπο που μιλησες ρε συ,αλλωστε δεν σε κρινω,ποια ειμαι εγω αλλωστε ,οτι και να λεει αυτη μην εισαι βεβαια οτι δεν αγαπαει τα παιδια της...και μη ξεχνας οτι σαν λαος ειμαστε ΜΟΝΙΜΩΣ στην κλαψα...το εχει το dnaμας βρε αδελφε τι να κανουμε τωρα ,απλα προσπερναμε και συνεχιζουμε.. ;)

LK ειχα μαθητη κωφαλαλο πηγαινε σε ειδικο σχολειο ,δεν ηταν και πολυ ......καλος μαθητης (χαριστικα το λεω το καλος) ο πατερας του ομως ηθελε να τον κανει ...οδοντιατρο...οταν λοιπον του ειπα οτι τσαμπα με πληρωνει γιατι ο μικρος δεν το εχει....εκεινος με σταματησε.. :o :o
"Δημοκρατία είναι όταν 4 λύκοι και ένα πρόβατο ψηφίζουν για φαγητό"
(Αρκάς)

Κάποτε, τριακόσιοι πέθαναν για την Ελλάδα.
Σήμερα η Ελλάδα πεθαίνει για τριακόσιους...
http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159853
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 650
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 14
Επισκέπτες: 613
Σύνολο: 627

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.093 δευτερόλεπτα. 39 ερωτήματα.