*

Ψηφοφορία

πόσα χρήματα παίρνετε στα ιδιαίτερα (για ένα άτομο) κατα μέσο όρο;

5-10 ευρώ χωρίς απόδειξη
73 (16.8%)
10-15 ευρώ χωρίς απόδειξη
193 (44.5%)
15-20 ευρώ χωρίς απόδειξη
93 (21.4%)
20-25 ευρώ χωρίς απόδειξη
21 (4.8%)
25-30 ευρώ χωρίς απόδειξη
15 (3.5%)
10-15 ευρώ με απόδειξη
13 (3%)
15-20 ευρώ με απόδειξη
10 (2.3%)
20-25 ευρώ με απόδειξη
5 (1.2%)
25-30 ευρώ με απόδειξη
2 (0.5%)
30-40 ευρώ με απόδειξη
9 (2.1%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 432

Αποστολέας Θέμα: Τιμές για ιδιαίτερα  (Αναγνώστηκε 706402 φορές)

0 μέλη και 73 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Touristakos

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1231
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1722 στις: Σεπτέμβριος 06, 2011, 02:40:42 πμ »
Ειμαι αλλη ειδικοτητα (φυσικος) αλλα θα σου προτεινα να ελεγες 12,5 ευρω λεγοντας πως το κανεις λογω της οικονομικης δυσκολιας που εχουν. Και σε αυτη την περιπτωση θα σε εκτιμησουν περισσοτερο και σιγουρα θα εχεις πολυ μεγαλυτερη πιθανοτητα να εχεις και αλλους μαθητες απο αυτην . Παντα με δεδομενο πως ειναι σε μια νορμαλ αποσταση (να μην τα τρως στη βενζινη) αφου μιλησες για επαρχια.
Καλησπερα και απο εμενα!
Τι τιμη προτεινετε για ιδιαίτερα σε μαθήτρια β' λυκείου; Θα επιλέξει θεωρητική κατεύθυνση και θα κάνουμε όλα τα φιλολογικά (γενικής παιδείας και κατεύθυνσης).

Παράμετροι που πρέπει να συνυπολογίσουμε:
- Οι τιμές εδώ κυμαίνονται γύρω στα 15-18 Ε      λατρεμένη επαρχία  :D  :D :D :D
- Η οικογένεια είναι οικονομικά πιεσμένη
- Εγώ έχω μόλις 6 μήνες στην συγκεκριμένη περιοχή και θα μείνω για πάντα εδώ (έτσι ελπίζω τουλάχιστον  ;D), οπότε θέλω να διευρύνω τον κύκλο μου
- Η μαθήτρια θα μου φέρει σίγουρα αλλη μία, ίσως και 2 φίλες της.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων   ;D

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 20:11:59 »

Αποσυνδεδεμένος Angelcrow

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 105
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1723 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 04:00:05 μμ »
Συναδελφοι πριν λιγο μου εσκασε η κεραμιδα στο κεφαλι η οποια με εριξε παρα πολυ ψυχολογικα...Ειχα αναλαβει παιδι στην περιοχη Κατω ΠΑτησια τον Ιουλιο γιατι εμεινε στην Β' Λυκειου .Εμεινε σε 11 μαθηματα ξαφνικα , εγω του εκανα Αρχαια Κατευθυνσης ,Αρχαια Γεινκης ,Κειμενα και Ιστορια , επαιρνα δυστυχως 25 το 2ωρο και εκανα 6 ωρες την βδομαδα , ενω μου βγηκε το λαδι με λεωφορεια ηλεκτρικο περπατημα μεσα στον ηλιο του καλοκαιριου.Το παιδι ελεγε πως αν περασει με θελει και του χρονου ...τωρα δηλαδη..και λεω και εγω αν μου πουν να κανω μια αυξηση 2 ευρω την ωρα για ερχομαι και απο του δι**** τον κ*** .. τελικα περασε ο μαθητης ,ολοι καλα φοβεροι βαθμοι , και με πηρε πριν λιγο η μανα και μου λεει εγω σε θελω στανταρ φετος για 6 ωρες την βδομαδα αλλα με 10 την ωρα ..σκεψου και παρε με μου λεει.....Ρε παιδια ελεοςςςςς!!!! Οκ καταλαβαινω τα προβληματα καθε οικογενειας, αλλα γ***** επιστημονες ημασταν δεν γινεται ..δεν ξερω τι να κανω απ'τη μια λεω αιντε πηγαινε εστω και παιρνε αυτα να εχω τα τσιγαρα μου εστω αλλα μετα λεω ΟΧΙ !!!! Δεν ξεπουλαω την επιστημη μου ...και λιγα επαιρνα , τόσα και αν θελετε γιατι ειδες αποτελεσμα απο μενα ,ο γιος σου περασε την ταξη με τοοοοσα μαθηματα μεσα σε 1 μηνα και κατι μαθηματα που ειχε γραψει μοναδα παντου και 4 και 5 ...
Συναδελφοι ομως αυτο το διλημμα υπαρχει ακομα στο μυαλο μου εδω και 4 ωρες που εγινε...τι να κανω ???? :'( :o

Αποσυνδεδεμένος constans

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 674
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 04 01
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1724 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 05:57:42 μμ »
Αφού είχε δει τη δουλεία σου και ήταν ευχαριστημένη δεν έπρεπε να σου πει κάτι τέτοιο.Το αντίθετο μάλιστα!
Εγώ στη θέση σου δε θα δεχόμουν γιατί θα θεωρούσα ότι υποβαθμίζεται η δουλειά μου.Δηλαδή το καλοκαίρι που καιγόταν γιατί είχε μείνει ο γιόκας της μπορούσε και τώρα δε μπορεί;
Καταλαβαίνω βέβαια πως είναι δύσκολοι καιροί αλλά μήπως κι εμείς οι ίδιοι υποτιμούμε τη δουλεία μας;Το ιδιαίτερο είναι πολυτέλεια κι όποιος δεν μπορεί υπάρχουν και τα φροντιστήρια.Αυτή είναι η δική μου η γνώμη.

Αποσυνδεδεμένος katkat

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1469
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Fail...Fail again...Fail better...
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1725 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 06:05:42 μμ »
Κοιταξε εγω στη θεση σου θα ζυγιζα τα πραγματα.Αν πραγματικα αυτα τα χρηματα σου ειναι απολυτη αναγκη για να επιβιωσεις και δεν εχεις αλλη πηγη εσοδων η εστω καποια αλλη βοηθεια οικονομικη σιγουρα θα δεχομουν εστω κι αυτα τα λιγοστα χρηματα.Αν αντιθετα ειχα αλλες επαγγελματικες ευκαιριες δεν θα δεχομουν.Οπως εχει αυτη και η οικογενεια της αναγκες, εχεις κι εσυ .Κι απο την αλλη σκεφτομαι και το αλλο .Αν οπως δειχνουν τα πραγματα τα οικονομικα ολων μας δυσκολεψουν περισσοτερο και σου πει να μειωσεις ακομη περισσοτερο την τιμη ?? Αν επιασε μια γιατι να μην το κανει και δευτερη??
Αυτη ειναι η γνωμη μου.Ζυγιζεις τα πραγματα και αποφασιζεις .
H ισχνή υπόσταση κίβδηλος οβολός της τόσο ξεχωριστής γυναικείας σου φύσις ....

http://www.youtube.com/watch?v=R4ELgxaj1ds

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 20:11:59 »

Αποσυνδεδεμένος TEO FYSIKOS

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 218
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1726 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 06:10:33 μμ »
Τα χρήματα είναι λίγα για ιδιαίτερο στο σπίτι αν σκεφθείς ότι στο φροντιστήριο που έχω το ιδιαίτερο το χρεώνουμε 12 ευρώ την ώρα. από την άλλη στη Γ λυκείου θα χρειαστεί γύρω στις 10 ώρες την εβδομάδα για όλα τα φιλολογικά γιατί με το εξάωρο και χαμένο όλο το καλοκαίρι δεν θα βγάλεις την ύλη. συνεπώς 10χ10= 100 την εβδομάδα.

Αποσυνδεδεμένος stargate

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 503
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1727 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 06:25:53 μμ »
Το ιδιαίτερο είναι πολυτέλεια κι όποιος δεν μπορεί υπάρχουν και τα φροντιστήρια.Αυτή είναι η δική μου η γνώμη.
+1

Αποσυνδεδεμένος Εγώ είμαι

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 769
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1728 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 06:44:16 μμ »
πολύ λίγα ...βάλε και τον κόπο σου, τη μελέτη σου , φωτοτυπίες , διαγωνίσματα και τα συναφή !!! πάλι καλά που δε σου είπε να της κάνεις και κανένα ξεσκόνισμα , η ΟΥΡΣΟΥΛΑ της κουμπάρας μου της παίρνει 8 ευρώ την ώρα ...φαντάσου !!!

Αποσυνδεδεμένος para5

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1950
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1729 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 08:43:37 μμ »
Ούτε κατά διάνοια δεν θα δεχόμουν, εκτός αν δεν είχα να φάω. Είναι φοβερά προσβλητική η πρόταση που σου έκανε, τη στιγμή μάλιστα που είδε άμεσα το αποτέλεσμα της δουλειάς σου. Αντί να σε παρακαλέσει να μειώσεις την τιμή, σου την μείωσε μόνη της και σε έθεσε προ τετελεσμένου. Δεν είναι συμπεριφορά αυτή. Και ποιος σου εγγυάται ότι μετά από ένα μήνα δεν θα σου "5 ευρώ κι αν σου αρέσει", όταν εσύ μπορεί να έχεις ήδη αρνηθεί άλλα ιδιαίτερα για να αναλάβεις τον κανακάρη της;

Αποσυνδεδεμένος monogramma

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 567
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • Μαθησιακές Δυσκολίες και Σχολική Ψυχολογία
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1730 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 10:09:23 μμ »
Παιδιά όλοι έχετε δίκιο σε αυτά που λέτε. Αλλά συμφωνώ με τον ΚατΚατ. Αν τα έχει απολυτη ανάγκη και δεν έχει αλλα ιδιαίτερα ας το κρατήσει. Τί να κάνεις? Είναι απαξίωση χίλια τα εκατό, και ειδικά ο τρόπος που της το πρότεινε, αλλά στους καιρούς που ζούμε..

Και να πω και κατι ακόμα. Δεν απαξιώνουν μόνο οι άλλοι τη δουλειά μας. Όταν βλεπω από εδώ και από κει σε αγγελίες ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΜΕΛΕΤΗ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΕ 6 ΕΥΡΏ ΤΗΝ ΩΡΑ......!!!!  ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ όχι φοιτητης...ή το άλλο το κορυφαίο που είδα σημερα στη γειτόνια μου ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΜΑΘΗΤΕΣ Β ΚΑΙ Γ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΜΕ 5 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΩΡΑ!!!!! :o :o :o :o
Πλακα μας κάνουν?
 Και στο κάτω κάτω τα 15-20 ευρώ που θα ζητήσει ένας καθηγητής δεν ανταποκρίνεται στη μια ώρα που θα κάνει μάθημα! Έχει και πόση ακόμα προετοιμασία στο σπίτι για τον κάθε μαθητή.. Ουφ.. Και μη χειρότερα να λέμε..νομίζω όμως ότι η χρυσή εποχή των ιδιαίτερων έχει περάσει. Ποιος μπορεί να ανταπεξέλθει? Εδώ μόνο για τα σπίτια μας θα πρέπει να πληρώσουμε ούτε και γω δε ξέρω πόσα χιλιάρικα με τη νέα εισφορά! Σκεφτείτε με πόσα άλλα έχει επιβαρυνθεί ο κόσμος...

Αποσυνδεδεμένος marsak72

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 202
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1731 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 10:12:05 μμ »
Παιδιά όλοι έχετε δίκιο σε αυτά που λέτε. Αλλά συμφωνώ με τον ΚατΚατ. Αν τα έχει απολυτη ανάγκη και δεν έχει αλλα ιδιαίτερα ας το κρατήσει. Τί να κάνεις? Είναι απαξίωση χίλια τα εκατό, και ειδικά ο τρόπος που της το πρότεινε, αλλά στους καιρούς που ζούμε..

Και να πω και κατι ακόμα. Δεν απαξιώνουν μόνο οι άλλοι τη δουλειά μας. Όταν βλεπω από εδώ και από κει σε αγγελίες ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΜΕΛΕΤΗ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΕ 6 ΕΥΡΏ ΤΗΝ ΩΡΑ......!!!!  ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ όχι φοιτητης...ή το άλλο το κορυφαίο που είδα σημερα στη γειτόνια μου ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΜΑΘΗΤΕΣ Β ΚΑΙ Γ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΜΕ 5 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΩΡΑ!!!!! :o :o :o :o
Πλακα μας κάνουν?
 Και στο κάτω κάτω τα 15-20 ευρώ που θα ζητήσει ένας καθηγητής δεν ανταποκρίνεται στη μια ώρα που θα κάνει μάθημα! Έχει και πόση ακόμα προετοιμασία στο σπίτι για τον κάθε μαθητή.. Ουφ.. Και μη χειρότερα να λέμε..νομίζω όμως ότι η χρυσή εποχή των ιδιαίτερων έχει περάσει. Ποιος μπορεί να ανταπεξέλθει? Εδώ μόνο για τα σπίτια μας θα πρέπει να πληρώσουμε ούτε και γω δε ξέρω πόσα χιλιάρικα με τη νέα εισφορά! Σκεφτείτε με πόσα άλλα έχει επιβαρυνθεί ο κόσμος...
Σωστα.

Αποσυνδεδεμένος PPE

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1208
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1732 στις: Σεπτέμβριος 14, 2011, 02:00:08 μμ »
H άποψή μου είναι να κινηθείς με αξιοπρέπεια, πρώτον απέναντι στον εαυτό σου κ δέυτερον απέναντι στην ποιότητα της δουλειά σου ( δε θα πω απέναντι στους γονείς, γιατί προφανώς δεν έχουν κ πολλή αξιοπρέπεια... ). Αντικειμενικά , για τα δεδομένα της πόλης ( έξοδα, κόπος κ χρόνος μετακίνησης ) κ σε συνδυασμό με την προσωπική ευθύνη του καθηγητή είναι λίγα τα 10 ευρώ την ώρα. Βέβαια, αν δεν έχεις πολλές επιλογές, προτείνω να το κάνεις, γιατί συνολικά είναι ένα μη ευτελές ποσό θέτοντας κ εσύ κάποιον όρο, όπως κ εκείνοι : ότι η τιμή είναι μεν αυτή που εκείνοι σου προτειναν ( μειωμένη ), αλλά δε θα αλλάξει. Κάνε εκεί κ μια ωραία επίκληση στο συναίσθημα τύπου " Έχουμε καταφέρει σημαντική πρόοδο με το παιδί κ επειδή θέλω να το βοηθήσω θα το κάνω κ με την προτεινόμενη τιμή " αλλά μέχρι εκεί τις εκπτώσεις.

Σχετικά με τις αγγελίες, ας μη μιλήσω, γιατί μόνοι μας απαξιώνουμε κ την ποιότητα της δουλειάς μας κ τους εκάστοτε κλάδους κ τις σπουδές μας κ όλα.

Αποσυνδεδεμένος stargate

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 503
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1733 στις: Σεπτέμβριος 14, 2011, 02:07:48 μμ »
Παιδιά όλοι έχετε δίκιο σε αυτά που λέτε. Αλλά συμφωνώ με τον ΚατΚατ. Αν τα έχει απολυτη ανάγκη και δεν έχει αλλα ιδιαίτερα ας το κρατήσει. Τί να κάνεις? Είναι απαξίωση χίλια τα εκατό, και ειδικά ο τρόπος που της το πρότεινε, αλλά στους καιρούς που ζούμε..

Και να πω και κατι ακόμα. Δεν απαξιώνουν μόνο οι άλλοι τη δουλειά μας. Όταν βλεπω από εδώ και από κει σε αγγελίες ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΜΕΛΕΤΗ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΕ 6 ΕΥΡΏ ΤΗΝ ΩΡΑ......!!!!  ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ όχι φοιτητης...ή το άλλο το κορυφαίο που είδα σημερα στη γειτόνια μου ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΜΑΘΗΤΕΣ Β ΚΑΙ Γ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΜΕ 5 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΩΡΑ!!!!! :o :o :o :o
Πλακα μας κάνουν?
 Και στο κάτω κάτω τα 15-20 ευρώ που θα ζητήσει ένας καθηγητής δεν ανταποκρίνεται στη μια ώρα που θα κάνει μάθημα! Έχει και πόση ακόμα προετοιμασία στο σπίτι για τον κάθε μαθητή.. Ουφ.. Και μη χειρότερα να λέμε..νομίζω όμως ότι η χρυσή εποχή των ιδιαίτερων έχει περάσει. Ποιος μπορεί να ανταπεξέλθει? Εδώ μόνο για τα σπίτια μας θα πρέπει να πληρώσουμε ούτε και γω δε ξέρω πόσα χιλιάρικα με τη νέα εισφορά! Σκεφτείτε με πόσα άλλα έχει επιβαρυνθεί ο κόσμος...

γιατί είδες κανένα πτυχίο;  ;)

Αποσυνδεδεμένος ΝΕΦΕΛΗ_1

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 114
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1734 στις: Σεπτέμβριος 14, 2011, 02:25:43 μμ »
σημερα ειδα στην εφημεριδα πως ζητουν καθηγητρια φιλολογιας να διαβαζει μαθητη πεμπτης δημοτικου δευτερα με παρασκευη, ενα διωρο την ημερα...5 ευρω το ΔΙΩΡΟ.......

τις προαλλες, μου ελεγε γνωστος μου, πως η κοπελα του προτεινε σε μια φιλη της, αποφοιτο λυκειου, να κανει μαθηματα σε παιδια επειδη εμεινε ανεργη......δηλωνοντας φυσικα "καθηγητρια"........

γενικα παιδια...εχω αγανακτησει να βλεπω τετοια πραγματα..ο καθενας δηλωνει ο,τι θελει...βλεπω τις σπουδες μας να υποβαθμιζονται στο επακρο απο τετοια ατομα!!!συγνωμη, αλλα με 5 ευρω που θελουν το ΔΙΩΡΟ, ας κατσουν να το διαβασουν μονοι τους!!!!!! τι ειμαστε δηλαδη???σε λιγο θα μας ζητανε να βαλουμε αγγελιες του στυλ "ζητειται μαθητης για ιδιαιτερα, πολυ καλος μισθος,bonus στους γονεις.πληρωνω στην ωρα μου, σας κολλαω και ενσημα"  >:( >:( >:(
"Φύσα Νοτιά μου κι άδικα λυπήθηκα

    σ' άλλους καιρούς μπορεί και ν' αγαπήθηκα.."

Αποσυνδεδεμένος PPE

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1208
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1735 στις: Σεπτέμβριος 14, 2011, 03:37:33 μμ »
σημερα ειδα στην εφημεριδα πως ζητουν καθηγητρια φιλολογιας να διαβαζει μαθητη πεμπτης δημοτικου δευτερα με παρασκευη, ενα διωρο την ημερα...5 ευρω το ΔΙΩΡΟ.......

τις προαλλες, μου ελεγε γνωστος μου, πως η κοπελα του προτεινε σε μια φιλη της, αποφοιτο λυκειου, να κανει μαθηματα σε παιδια επειδη εμεινε ανεργη......δηλωνοντας φυσικα "καθηγητρια"........

γενικα παιδια...εχω αγανακτησει να βλεπω τετοια πραγματα..ο καθενας δηλωνει ο,τι θελει...βλεπω τις σπουδες μας να υποβαθμιζονται στο επακρο απο τετοια ατομα!!!συγνωμη, αλλα με 5 ευρω που θελουν το ΔΙΩΡΟ, ας κατσουν να το διαβασουν μονοι τους!!!!!! τι ειμαστε δηλαδη???σε λιγο θα μας ζητανε να βαλουμε αγγελιες του στυλ "ζητειται μαθητης για ιδιαιτερα, πολυ καλος μισθος,bonus στους γονεις.πληρωνω στην ωρα μου, σας κολλαω και ενσημα"  >:( >:( >:(

.



Εκεί θα φτάσει το πράγμα, χωρίς πλάκα κ ευθύνονται οι "συνάδελφοι" για αυτό.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159853
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 650
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 9
Επισκέπτες: 597
Σύνολο: 606

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.098 δευτερόλεπτα. 38 ερωτήματα.