*

Αποστολέας Θέμα: Νέες προσφυγές επιτυχόντων ΑΣΕΠ (κίνηση μετά τον διορισμό των ήδη δικαιωθέντων)  (Αναγνώστηκε 116520 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος lela

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 60
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Στο πάνω μέρος της σελίδας επιλέγεις forum >  τα μηνύματα  μου >αποστολή μηνύματος

Έχεις προσωπικό μήνυμα . Σε ευχαριστώ πολύ.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος georgia06

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2832
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Συνάδελφοι, προς επέκταση του ερωτήματός μου και για να γίνω πιο σαφής, θα ήθελα να ρωτήσω αν πρέπει να απευθυνθώ απευθείας στον κ. Χατζηφώτη ή θα πρέπει να μιλήσω με κάποιους από σας που ίσως έχετε ήδη κινηθεί, ώστε να λάβει το ζήτημά μου μια πιο συλλογική διάσταση. Σε αυτήν την περίπτωση θα μπορούσα να επικοινωνήσω με κάποιον/κάποια από σας προσωπικά; Με άλλα λόγια, θα μπορούσε κάποιος/κάποια από σας να μου στείλει το τηλέφωνό του σε προσωπικό μήνυμα;

Εγώ όταν είχα προσφύγει με τον δικηγόρο δεν γνώριζα κάποιον συνάδελφο(ούτε και τώρα βέβαια). Πήρα τηλ στον δικηγόρο, το ενημέρωσα γαι τη περίπτωσή μου και ότι προτίθεμαι να προσφυγω και εκείνος με ενέταξε σε μια ομάδα της οποίας τις προσφυγές ετοιμάζονταν να καταθέσει εκείνο το διάστημα

Αποσυνδεδεμένος Panagiotampourmpoula

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 6
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Γεωργία, σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Θα ήθελα, όμως, να σε ρωτήσω κάτι τελευταίο: Έχεις το κινητό τηλέφωνο του κ. Χατζηφώτη ή να αρκεστώ στα σταθερά τηλέφωνα;

Αποσυνδεδεμένος georgia06

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2832
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Το κινητο του οχι, δεν το εχω. Και στο σταθερο δυσκολα βεβαια απαντουν...Ισως καλυτερα με e mail...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος sofiam

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 240
    • Προφίλ
Γεωργία, σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Θα ήθελα, όμως, να σε ρωτήσω κάτι τελευταίο: Έχεις το κινητό τηλέφωνο του κ. Χατζηφώτη ή να αρκεστώ στα σταθερά τηλέφωνα;
Panagiota έχεις πμ. Ελπίζω να σε βοηθάει αυτό που σου έστειλα.
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 18, 2019, 12:34:38 πμ από sofiam »

Αποσυνδεδεμένος psira

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 453
    • Προφίλ
επειδη δεν κατάλαβα σε ποιους απευθυνεται το μήνυμα του κ. Χατζηφώτη, μπορείτε να με βοηθήσετε; Εγώ είμαι επιτυχουσα στον ΑΣΕΠ του 2006, όχι του 2008. 'Εχει νοημα να προσφυγω εκ νέου ή η προσφυγη απευθυνεται στους επιτυχόντες του 2008;
εγώ προσφέφυγα για το α.,  την προσβολή του νέου συστήματος και την παράλειψή μας
από αυτό. Τώρα τι κάνω;;; Βοηθήστε με. Μην πετάξω 150 ε

Αποσυνδεδεμένος sofiam

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 240
    • Προφίλ
Νομίζω στους επιτυχόντες του 2008. Γιατί δεν επικοινωνείς με το γραφείο του για να σιγουρευτείς;

Αποσυνδεδεμένος Arieta

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 283
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Arieta αυτό το 148 που το έχεις βρει γιατί μου διαφέυγει αυτή τη στιγμή... Ευχαριστώ!
Φαντάζομαι αφού οι αντισυνταγματικες θέσεις μας από 40%, 24μηνο κτλ είναι 156 σύνολο όπως τα είχα υπολογίσει.. Διορίζονται 8 από εμάς.. Οπότε 148 οι υπόλοιπες αντισυνταγματικες που διεκδικούμε.. Λες να είμαστε παραπάνω Πε06;
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 18, 2019, 12:39:44 μμ από Arieta »

Αποσυνδεδεμένος georgia06

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2832
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Φαντάζομαι αφού οι αντισυνταγματικες θέσεις μας από 40%, 24μηνο κτλ είναι 156 σύνολο όπως τα είχα υπολογίσει.. Διορίζονται 8 από εμάς.. Οπότε 148 οι υπόλοιπες αντισυνταγματικες που διεκδικούμε.. Λες να είμαστε παραπάνω Πε06;

Έψαχνα κ γω να βρω πόσοι ήταν οι διορισμοί απο τις αντισυνταγματικές κατηγορίες αποτπ 2009 και μετα και βρήκα κάτι ψίχουλα μόνο...

Αποσυνδεδεμένος georgia06

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2832
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
επειδη δεν κατάλαβα σε ποιους απευθυνεται το μήνυμα του κ. Χατζηφώτη, μπορείτε να με βοηθήσετε; Εγώ είμαι επιτυχουσα στον ΑΣΕΠ του 2006, όχι του 2008. 'Εχει νοημα να προσφυγω εκ νέου ή η προσφυγη απευθυνεται στους επιτυχόντες του 2008;
εγώ προσφέφυγα για το α.,  την προσβολή του νέου συστήματος και την παράλειψή μας
από αυτό. Τώρα τι κάνω;;; Βοηθήστε με. Μην πετάξω 150 ε

απευθύνεται στους επιτυχόντες του 2008 , διότι το ΔΕΑ δεν δικαίωσε τους προσφυγέντες των ΑΣΕΠ του 2004 κια του 2006, παρά μόνο αυτους του 2008. Οι προσφυγέντες του '04 και '06 κατέφυγαν στο ΣτΕ προκειμένου να αντρέψουν την απόφαση του ΔΕΑ (σήμερα μάλιστα ήταν  προγραμματισμένη η εκδίκαση της υπόθεσης). Δλδ οι ΑΣΕΠ ΄04 και '06 θεωρούνται (μέχρι στιγμής ) λήξαντες εκτός και αν αυτό ανατραπεί στο ΣτΕ.

Αποσυνδεδεμένος Κ76

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 311
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απευθυνεται ο Χατζηφωτης με το χθεσινο μειλ στους επιτυχοντες του 2008 πηρα τηλ και ρωησα.Ξερουμε τιποτα για την εκδικαση σημερα για παλαιοτερους ασεπ 2004 2006;οποιος ξερει κατι τον ευχαριστω προκαταβολικα7

Αποσυνδεδεμένος ΚΠ

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 553
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απευθυνεται ο Χατζηφωτης με το χθεσινο μειλ στους επιτυχοντες του 2008 πηρα τηλ και ρωησα.Ξερουμε τιποτα για την εκδικαση σημερα για παλαιοτερους ασεπ 2004 2006;οποιος ξερει κατι τον ευχαριστω προκαταβολικα7

Έχω την εντύπωση οτι δεν απευθύνεται σε όλους τους επιτυχόντες ανεξαιρέτως του ΑΣΕΠ 2008, αλλά μόνο σε όσους έχουν καλύτερη σειρά απο τον τελευταίο διοριζόμενο απο τους 423. Αν κάτι δεν κατάλαβα καλά ας με διορθώσετε
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 18, 2019, 04:10:13 μμ από ΚΠ »

Αποσυνδεδεμένος dimfil

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 350
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Αναρωτιέμαι αν είναι πολλοί οι συνάδελφοί που θα προσφύγουν τελικά. Ίσως είναι ρητορικό το ερώτημα.
ΑΜΕΣΑ ΜΑΖΙΚΕΣ ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ ΦΙΛΟΛΟΓΩΝ

Αποσυνδεδεμένος skathari

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 930
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Εγώ δεν ξέρω κάποιον συνάδελφο της ειδικότητάς μου που ΔΕΝ θα προσφύγει.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1158560
  • Σύνολο θεμάτων: 19200
  • Σε σύνδεση σήμερα: 541
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 12
Επισκέπτες: 412
Σύνολο: 424

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.103 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.