*

Αποστολέας Θέμα: Τριτανακοπή- ασφαλιστικά μέτρα στην πρόσκληση του Υπουργείου κατά χαμηλόβαθμων  (Αναγνώστηκε 61282 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος The immortal

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 39
    • Προφίλ
Καλά έκανες κ τον ξεμπροστιασες Στέλιο..
Αντε έχουμε βαρεθεί με το κάθε τρολ εδώ μέσα που πίσω απ την ανωνυμία του μπορεί να γράφει ότι μπαρούφα κ σκόπιμο ψεύδος επιθυμεί..
Όχι φίλε μου, αυτά τα έτσι άκουσα έτσι τα μεταφέρω να τα πεις αλλού..Να μάθετε να μιλάτε υπεύθυνα αν θέλετε να λέγεστε εκπαιδευτικοι κ όχι σαν τις κατινες να μεταφερετε  ψευδεις ειδήσεις εκ του πονηρου ικανοποιωντας την πίκρες κ το απωθημένα σας
Αντε γιατί μας κουρασατε..

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Dean

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 219
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Προτείνω να ονομαστεί το θέμα PANAGIOTIS03 για να παρουσιάζει αποκλειστικά και μόνο ο Παναγιώτης τις αβάσιμες απόψεις του που στηρίζονται σε ψεύδη και συκοφαντίες. Α ξέχασα στηρίζονται σε έγκυρες πηγές όσα ψευδώς μεταφέρει. Τα υπόλοιπα μηνύματα που αντικρούουν αυτές τις ανακρίβειες μπορούν να συνεχίσουν να σβήνονται.Επειδή εμφανίζονται με παρόμοιο περιεχόμενο μηνύματα τις τελευταίες μέρες και σε άλλα μέσα κοινωνικής δικτύωσης από άτομα με ψεύτικο προφίλ ας γνωρίζουν τόσο όσοι τα διακινούν ότι θα υποστούν τις συνέπειες...
Αυτό θα παρακαλούσα από τους διαχειριστές να παραμείνει. Αυτή τη στιγμή άνθρωποι με ψευδώνυμα (γνωρίζουμε ποιοι είναι όμως) συκοφαντούν. Όπως είπα σε άλλο μήνυμα που σβήστηκε, ήδη κάποιοι προσέφυγαν νομικά για τη συκοφαντία. Λοιπόν παρακαλώ τους διαχειριστές να αφήσουν τουλάχιστον αυτό το μήνυμα. Όπως λέει η συνάδελφος,  διαδίδουν ψεύδη σε άλλα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και προσωπικά θα παρακαλούσα να αφήσουν τις απαντήσεις μας ώστε 1. να χρησιμοποιηθούν επίσης από εμάς για περαιτέρω ενέργειες, 2. για να μη διασυρόμαστε. Δεν μπορεί πχ να μας κατηγορεί για προσωποπαγείς θέσεις (που δεν είναι προσωποπαγείς), να του απαντώ και αυτό να σβήνεται. Αρκετά ταλαιπωρηθήκαμε. Δώσαμε τίμια στο διαγωνισμό, ταλαιπωρούμαστε είτε ως άνεργοι είτε ως αναπληρωτές κι έχουμε από πάνω κακούς ανθρώπους που δεν έκαναν τίποτα στη ζωή τους να μας διασύρουν. ΑΡΚΕΤΑ.
Δεύτερη ζωή δεν έχει

Αποσυνδεδεμένος skathari

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 930
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Αυτό θα παρακαλούσα από τους διαχειριστές να παραμείνει. Αυτή τη στιγμή άνθρωποι με ψευδώνυμα (γνωρίζουμε ποιοι είναι όμως) συκοφαντούν. Όπως είπα σε άλλο μήνυμα που σβήστηκε, ήδη κάποιοι προσέφυγαν νομικά για τη συκοφαντία. Λοιπόν παρακαλώ τους διαχειριστές να αφήσουν τουλάχιστον αυτό το μήνυμα. Όπως λέει η συνάδελφος,  διαδίδουν ψεύδη σε άλλα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και προσωπικά θα παρακαλούσα να αφήσουν τις απαντήσεις μας ώστε 1. να χρησιμοποιηθούν επίσης από εμάς για περαιτέρω ενέργειες, 2. για να μη διασυρόμαστε. Δεν μπορεί πχ να μας κατηγορεί για προσωποπαγείς θέσεις (που δεν είναι προσωποπαγείς), να του απαντώ και αυτό να σβήνεται. Αρκετά ταλαιπωρηθήκαμε. Δώσαμε τίμια στο διαγωνισμό, ταλαιπωρούμαστε είτε ως άνεργοι είτε ως αναπληρωτές κι έχουμε από πάνω κακούς ανθρώπους που δεν έκαναν τίποτα στη ζωή τους να μας διασύρουν. ΑΡΚΕΤΑ.

Να κάτι που δεν είναι συκοφαντικό ας πούμε.

Αποσυνδεδεμένος Dean

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 219
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Να κάτι που δεν είναι συκοφαντικό ας πούμε.
Η αλήθεια δεν είναι συκοφαντική. Είπαμε, ξέρουμε ποιος είναι ποιος. Συκοφαντικά είναι όσα λένε για τους δικαιωθέντες.
Δεύτερη ζωή δεν έχει

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος skathari

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 930
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Συμφωνούμε. Η αλήθεια δεν είναι συκοφαντική.

Αποσυνδεδεμένος fainareti

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 524
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Αυτό θα παρακαλούσα από τους διαχειριστές να παραμείνει. Αυτή τη στιγμή άνθρωποι με ψευδώνυμα (γνωρίζουμε ποιοι είναι όμως) συκοφαντούν. Όπως είπα σε άλλο μήνυμα που σβήστηκε, ήδη κάποιοι προσέφυγαν νομικά για τη συκοφαντία. Λοιπόν παρακαλώ τους διαχειριστές να αφήσουν τουλάχιστον αυτό το μήνυμα. Όπως λέει η συνάδελφος,  διαδίδουν ψεύδη σε άλλα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και προσωπικά θα παρακαλούσα να αφήσουν τις απαντήσεις μας ώστε 1. να χρησιμοποιηθούν επίσης από εμάς για περαιτέρω ενέργειες, 2. για να μη διασυρόμαστε. Δεν μπορεί πχ να μας κατηγορεί για προσωποπαγείς θέσεις (που δεν είναι προσωποπαγείς), να του απαντώ και αυτό να σβήνεται. Αρκετά ταλαιπωρηθήκαμε. Δώσαμε τίμια στο διαγωνισμό, ταλαιπωρούμαστε είτε ως άνεργοι είτε ως αναπληρωτές κι έχουμε από πάνω κακούς ανθρώπους που δεν έκαναν τίποτα στη ζωή τους να μας διασύρουν. ΑΡΚΕΤΑ.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Η μοίρα του ανθρώπου είναι η εξελιξη.

Αποσυνδεδεμένος leon.

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2890
  • Φύλο: Άντρας
  • Εθνική Ηθική Διαπαιδαγώγηση
    • Προφίλ
Παράθεση από: Panagiotis 03 στις Απρίλιος 12, 2019, 10:43:21 μμ

"Κι εγώ κοντεύω να σκάσω γιατί ενώ το γνώριζα τότε δεν έκανα προσφυγή κ τώρα τους βλέπω να διορίζονται..."

Αυτάααααα...

Αποσυνδεδεμένος Panagiotis 03

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 20
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Αυτό θα παρακαλούσα από τους διαχειριστές να παραμείνει. Αυτή τη στιγμή άνθρωποι με ψευδώνυμα (γνωρίζουμε ποιοι είναι όμως) συκοφαντούν. Όπως είπα σε άλλο μήνυμα που σβήστηκε, ήδη κάποιοι προσέφυγαν νομικά για τη συκοφαντία. Λοιπόν παρακαλώ τους διαχειριστές να αφήσουν τουλάχιστον αυτό το μήνυμα. Όπως λέει η συνάδελφος,  διαδίδουν ψεύδη σε άλλα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και προσωπικά θα παρακαλούσα να αφήσουν τις απαντήσεις μας ώστε 1. να χρησιμοποιηθούν επίσης από εμάς για περαιτέρω ενέργειες, 2. για να μη διασυρόμαστε. Δεν μπορεί πχ να μας κατηγορεί για προσωποπαγείς θέσεις (που δεν είναι προσωποπαγείς), να του απαντώ και αυτό να σβήνεται. Αρκετά ταλαιπωρηθήκαμε. Δώσαμε τίμια στο διαγωνισμό, ταλαιπωρούμαστε είτε ως άνεργοι είτε ως αναπληρωτές κι έχουμε από πάνω κακούς ανθρώπους που δεν έκαναν τίποτα στη ζωή τους να μας διασύρουν. ΑΡΚΕΤΑ.
εγώ έσβησα υπονοεις το σχόλιο σου; Καλά για προσωποπαγείς θέσεις δε μιλούσαν κ εσείς μιλούσατε τόσο καιρό; Εγώ το έβγαλα από το μυαλό μου; Τώρα αν τελικά σας διορίζουν δε οργανικά κενά,  δε νομίζω να το ήξερε κανείς.
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 03, 2019, 10:17:29 πμ από Panagiotis 03 »

Αποσυνδεδεμένος Dean

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 219
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
εγώ έσβησα υπονοεις το σχόλιο σου; Καλά για προσωποπαγείς θέσεις δε μιλούσαν κ εσείς μιλούσατε τόσο καιρό; Εγώ το έβγαλα από το μυαλό μου; Τώρα αν τελικά σας διορίζουν δε οργανικά κενά,  δε νομίζω να το ήξερε κανείς.

Έγραψα... "θα παρακαλούσα από τους διαχειριστές".... εσένα υπονοούσα ότι έσβησες τις απαντήσεις μου;... Με τα ελληνικά δεν το'΄χουμε, ε; Όσο για τις προσωποπαγείς θέσεις, μια χαρά το γνωρίζουν όλοι (εκτός από εσένα), το γράφει ξεκάθαρα. Οι δε προσωποπαγείς θέσεις που είχαν αναφερθεί αναφέρονται γενικά και τυπικά -αν και εφόσον δεν υπάρχουν οργανικά κενά...που μετά από τόσα χρόνια μη διορισμών είναι αδύνατο να μην υπάρχουν. Αλλά όποιος είναι κακοπροαίρετος και ψάχνει να πιαστεί βαφτίζει τις οργανικές θέσεις προσωποπαγείς και γενικώς λέει όσα λες εσύ.
Δεύτερη ζωή δεν έχει

Αποσυνδεδεμένος skathari

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 930
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Έχει αναφερθεί πολλές φορές ότι τα μέλη του pde που δεν προσέφυγαν εγκαίρως δεν έχουν δικαιολογία, γιατί είχαν ενημερωθεί από το φόρουμ για τις προσφυγές από συγκεκριμένους δικηγόρους.

Ποιος σου είπε εσένα ότι μπορείς να βαφτίζεις τη μια περίπτωση "ενημέρωση" και την άλλη "ψάρεμα" επειδή έτσι σε βολεύει. Εγώ θέλω να διαβάσω ό,τι έχει να πει ο καθένας.

Αποσυνδεδεμένος Mack77

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 448
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Έχει αναφερθεί πολλές φορές ότι τα μέλη του pde που δεν προσέφυγαν εγκαίρως δεν έχουν δικαιολογία, γιατί είχαν ενημερωθεί από το φόρουμ για τις προσφυγές από συγκεκριμένους δικηγόρους.

Ποιος σου είπε εσένα ότι μπορείς να βαφτίζεις τη μια περίπτωση "ενημέρωση" και την άλλη "ψάρεμα" επειδή έτσι σε βολεύει. Εγώ θέλω να διαβάσω ό,τι έχει να πει ο καθένας.
Ποιος σου είπε ότι μπορεί να μπαίνει ο καθένας και να ζητάει να προσφύγουν παράνομα εναντίον μου και εμένα δεν θα με απασχολεί ! Μια χαρά σε βλέπω ! Όταν προσπαθείς να πείσεις κόσμο για κάτι τέτοιο να το κανείς με pm . Πως την είδαμε εδώ μέσα !

Αποσυνδεδεμένος skathari

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 930
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Δε θα κρίνεις εσύ ποια προσφυγή είναι παράνομη και ποια όχι.
Ούτε σε διορίσαμε γενικό δερβέναγα να μας επιτρέπεις να γράφουμε μόνο ό,τι σε βολεύει και τα υπόλοιπα με πμ.
Άμα θεωρείς ότι θίγεσαι να ξαναπροσφύγεις κι εσύ εναντίον όποιου σε βλάπτει.

Αποσυνδεδεμένος αΣεΠ_ΧάΝΤεΡ

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 284
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Έχει αναφερθεί πολλές φορές ότι τα μέλη του pde που δεν προσέφυγαν εγκαίρως δεν έχουν δικαιολογία, γιατί είχαν ενημερωθεί από το φόρουμ για τις προσφυγές από συγκεκριμένους δικηγόρους.

Ποιος σου είπε εσένα ότι μπορείς να βαφτίζεις τη μια περίπτωση "ενημέρωση" και την άλλη "ψάρεμα" επειδή έτσι σε βολεύει. Εγώ θέλω να διαβάσω ό,τι έχει να πει ο καθένας.

Ό,τι έχει να πει ο καθένας... ακόμα και εάν συκοφαντεί κόσμο λέγοντας ότι δεν υπάρχουν καν αμετάκλητες δικαστικές αποφάσεις; Μιλώντας για προσωποπαγείς θέσεις που ποτέ δεν δόθηκαν; Βαφτίζοντας ρουσφετολογικούς διορισμούς που υλοποιούνται προς εκτέλεση πολλών δικαστικών αποφάσεων; Βέβαια, πολλοί από αυτούς που κρύβονται πίσω από αυτές τις αναρτήσεις δεν πέρασαν ποτέ την πόρτα του ΑΣΕΠ. Έχουν γνώση οι φύλακες. Είναι διαφορετικό το να διεκδικείς τον διορισμό σου μέσα από έναν γραπτό διαγωνισμό και κατόπιν μέσω δικαστικών αποφάσεων και διαφορετικό να συκοφαντείς συστηματικά άλλους. Όσον αφορά για τα αποτελέσματα αυτών των νομικών κινήσεων φάνηκαν και θα φανούν και πάλι την επόμενη εβδομάδα. Οι τριτανακοπές έφαγαν πόρτα από τη δικαιοσύνη ενώ και τα ασφαλιστικά ετοιμάζονται και αυτά να πάνε στον κουβά. Σε κάθε περίπτωση έχετε δικαίωμα να κάνετε όποια κίνηση επιθυμείτε. Αυτό που δεν έχετε είναι να διακινείτε ψεύδη που θίγουν άλλα πρόσωπα και να ζητάτε από αυτά να μην υπερασπιστούν τις θέσεις τους.
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 03, 2019, 04:18:28 μμ από αΣεΠ_ΧάΝΤεΡ »

Αποσυνδεδεμένος skathari

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 930
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Να υπερασπιστείς τις θέσεις σου όσο θέλεις χωρίς απειλές και χωρίς να απαιτείς να κλείσουν οι άλλοι το στόμα τους επειδή έτσι βολεύεσαι.
Και πάλι: αν θεωρείς ότι θίγεσαι μπορείς να ξαναπροσφύγεις κατά όσων σε βλάπτουν. Ελεύθερα. 

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159859
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 533
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 3
Επισκέπτες: 443
Σύνολο: 446

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.077 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.