*

Αποστολέας Θέμα: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019  (Αναγνώστηκε 3344350 φορές)

0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος menandros

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1345
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #560 στις: Ιανουάριος 05, 2020, 09:06:34 πμ »
PEA.T, για το διάστημα 5/6/2019 έως 30/6/2019 έχει ήδη προσκομιστεί η βεβαίωση της προ'υ'΄πηρεσίας του Ιούνη, όταν έκαναν ανάληψη υπηρεσίας οι αναπληρωτές.  Κάθε χρόνο προσκομίζουμε όλες τις προ'υ'πηρεσίες, όταν παρουσιαζόμαστε.  Συνεπώς, δε χρειάζεται εκ νέου, εφόσον την έχουν στο φάκελο του εκάστοτε αναπληρωτή. Την ίδια απορία είχα και εγώ. Από τη Διεύθυνση μου είπαν ό,τι έγραψα παραπάνω. ''Όλα τα μόρια της προ'υ'πηρεσίας θα περαστούν αυτόματα στο OSPYD'', μου είπε ο υπάλληλος.
για την τρέχουσα προϋπηρεσία 19-20 πως ζητάμε να προσμετρηθεί; κάνουμε κάποια αίτηση ''ειδική'';

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 17:09:39 »

Αποσυνδεδεμένος PASAS123

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2158
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #561 στις: Ιανουάριος 05, 2020, 09:46:14 πμ »
PEA.T, για το διάστημα 5/6/2019 έως 30/6/2019 έχει ήδη προσκομιστεί η βεβαίωση της προ'υ'΄πηρεσίας του Ιούνη, όταν έκαναν ανάληψη υπηρεσίας οι αναπληρωτές.  Κάθε χρόνο προσκομίζουμε όλες τις προ'υ'πηρεσίες, όταν παρουσιαζόμαστε.  Συνεπώς, δε χρειάζεται εκ νέου, εφόσον την έχουν στο φάκελο του εκάστοτε αναπληρωτή. Την ίδια απορία είχα και εγώ. Από τη Διεύθυνση μου είπαν ό,τι έγραψα παραπάνω. ''Όλα τα μόρια της προ'υ'πηρεσίας θα περαστούν αυτόματα στο OSPYD'', μου είπε ο υπάλληλος.
με τη φετινή προϋπηρεσία τι κάνουμε? θα περαστεί αυτόματα, αλλά εμείς που τη δηλώνουμε? θα την υπολογίσουμε και στην ηλεκτρονική αίτηση στο ασεπ?

Αποσυνδεδεμένος Κιρκη

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 650
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #562 στις: Ιανουάριος 05, 2020, 09:57:35 πμ »
Θα την υπολογίσεις και θα την βάλεις στρογγυλή : δηλαδή αν έχεις 10,2 θα βάλεις 10 αν έχεις 10,9 θα βάλεις 11 . Εγώ όταν έκανα τα χαρτιά μου στην Ειδική ζήτησα από το σχολείο να μου υπολογίσει πόσο μόρια θα έχω μέχρι τις 24/5 . Πραγματικά μέσω ενός προγράμματος που έχουν όλα τα σχολεία μου είπαν πόσα μόρια θα έχω και αυτά έβαλα στρογγυλοποιημενα .

Αποσυνδεδεμένος kostasMath

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1471
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #563 στις: Ιανουάριος 05, 2020, 10:27:50 πμ »
elenifka, από την  Πρωτοβάθμια μου είπαν πως απλώς παραλαμβάνουν δικαιολογητικά και δεν κάνουν έλεγχο, διότι θα είναι πάρα πολλά τα άτομα και δε φέρουν καμία ευθύνη οι ίδιοι. Αυτό ακριβώς ειπώθηκε.
Οι Διευθύνσεις Εκπαίδευσης παραλαμβάνουν και ελέγχουν τις αιτήσεις με τα δικαιολογητικά των υποψηφίων και, εφόσον αυτά συνάδουν με τα ρητώς αναφερόμενα στην παρούσα προκήρυξη, καταχωρίζουν τα αντίστοιχα στοιχεία στους ηλεκτρονικούς φακέλους των υποψήφιων εκπαιδευτικών που τηρούνται στο Ο.Π.ΣΥ.Δ.. Το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων ενημερώνει το Α.Σ.Ε.Π. για την ολοκλήρωση της καταχώρισης.
Πήγες νωρίς πριν προλάβουν να κόψουν και τη βασιλόπιτα. Το πρόβλημα στην Ελλάδα είναι πως κανένας υπάλληλος δεν είναι ενημερωμένος ο κάθε ενδιαφερόμενος πρέπει από μόνος του να γνωρίζει και να απαιτήσει από τον αρμόδιο να δουλέψει σωστά.
Στην προκήρυξη το γράφει ξεκάθαρα θα γίνει έλεγχος και θα περαστούν τα προσόντα στο οπσυδ μετά μπορούμε να τα ελέγξουμε αν είναι σωστά και να υποβάλουμε αίτηση στον ασεπ. Αν συμπληρωθεί σωστά η αίτηση τότε προφανώς και θα μετρήσουν όλα τα μόρια κι αν υπάρχει κάποιο λάθος θα γίνει ένσταση για να διορθωθεί. ( Από τον ασεπ θα διασταυρώσουν αν όσα δηλώσαμε ισχύουν κάνοντας σύγκριση με το οπσυδ)
badtouch, επειδή πολλοί συνάδελφοι ανέφεραν αυτό που λες και εσύ, έχω αρχίσει να πιστεύω πως το Βρετανικό Συμβούλιο ψάχνει για κορόιδα, για να βγάλει χρήμα...Είμαι πολύ μπερδεμένη...
Αν ήθελε πρόσφατη επικύρωση θα το έγραφε στην προκήρυξη
Σύμφωνα με τη νομολογία του Συμβουλίου της Επικρατείας, προκειμένου περί τίτλων σπουδών με τους οποίους αποδεικνύεται η γνώση της ξένης γλώσσας, τίτλοι που προσκομίζονται σε απλά φωτοαντίγραφα γίνονται δεκτοί, υπό την προϋπόθεση ότι προσκομίζονται επικυρωμένες μεταφράσεις αυτών, στις οποίες γίνεται μνεία ότι στους νόμιμους μεταφραστές είχαν προσκομισθεί τα πρωτότυπα ή επικυρωμένα αντίγραφα των τίτλων.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 17:09:39 »

Αποσυνδεδεμένος PASAS123

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2158
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #564 στις: Ιανουάριος 05, 2020, 10:30:09 πμ »
Θα την υπολογίσεις και θα την βάλεις στρογγυλή : δηλαδή αν έχεις 10,2 θα βάλεις 10 αν έχεις 10,9 θα βάλεις 11 . Εγώ όταν έκανα τα χαρτιά μου στην Ειδική ζήτησα από το σχολείο να μου υπολογίσει πόσο μόρια θα έχω μέχρι τις 24/5 . Πραγματικά μέσω ενός προγράμματος που έχουν όλα τα σχολεία μου είπαν πόσα μόρια θα έχω και αυτά έβαλα στρογγυλοποιημενα .
μιλας για την ηλεκτρονικη αιτηση ασεπ?
πρεπει να ξεκαθαρισουμε, τι θα μπει στις υποενοτητες1,2 και τι στην αιτηση ασεπ

xriana1

  • Επισκέπτης
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #565 στις: Ιανουάριος 05, 2020, 11:21:36 πμ »
μιλας για την ηλεκτρονικη αιτηση ασεπ?
πρεπει να ξεκαθαρισουμε, τι θα μπει στις υποενοτητες1,2 και τι στην αιτηση ασεπ

Καλημέρα.
Στην υποενότητα Ι γράφεις: προϋπηρεσία τα σχολικά έτη π.χ 2009-2010, 2013-2014 ή αν είναι διαδοχικά γράφεις π.χ από το σχολικό έτος 2012-1013 έως το σχολικό έτος 2018-2019.
Στην υποενότητα ΙΙ γράφεις μόνο προϋπηρεσία που δεν ειναι καταχωρημένη στον οπσυδ, π.χ ιδιωτική.
Στην ηλεκτρονική βάζεις το ακέραιο μέρος της συνολικής με στρογγυλοποίηση πάντοτε προς τα κάτω.
Ελπίζω να βοήθησα.
Καλή τύχη.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 05, 2020, 11:25:20 πμ από xriana1 »

xriana1

  • Επισκέπτης
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #566 στις: Ιανουάριος 05, 2020, 11:24:09 πμ »
Θα την υπολογίσεις και θα την βάλεις στρογγυλή : δηλαδή αν έχεις 10,2 θα βάλεις 10 αν έχεις 10,9 θα βάλεις 11 . Εγώ όταν έκανα τα χαρτιά μου στην Ειδική ζήτησα από το σχολείο να μου υπολογίσει πόσο μόρια θα έχω μέχρι τις 24/5 . Πραγματικά μέσω ενός προγράμματος που έχουν όλα τα σχολεία μου είπαν πόσα μόρια θα έχω και αυτά έβαλα στρογγυλοποιημενα .
Μια διόρθωση. Και το 10,2 και το 10,9 είναι 10. Προσωπική άποψη κακώς.

Αποσυνδεδεμένος Κιρκη

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 650
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #567 στις: Ιανουάριος 05, 2020, 11:43:00 πμ »
Εμένα στην Ειδική ήταν πχ 0,9 έβαλα 1 και το δέχτηκε . Επιπλέον ο ΑΣΕΠ (πάλι έχοντας γνώμονα την ειδική αγωγή) κάνει μόνος του τις διορθώσεις με βάση το Οπσυδ.

Αποσυνδεδεμένος Κιρκη

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 650
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #568 στις: Ιανουάριος 05, 2020, 11:44:53 πμ »
Να ζητήσετε από τα σχολεία σας τις προϋπηρεσίες πάντως .

Αποσυνδεδεμένος bloodymary195

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 317
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #569 στις: Ιανουάριος 05, 2020, 12:00:18 μμ »
Καλημέρα σε όλους,

Επανέρχομαι με το ίδιο ερώτημα. Προϋπηρεσία αποκτηθείσα από Κέντρα Δια Βίου Μάθησης προσμετράται; Μήπως υπάρχει κάποιος συνάδελφος που να έχει διευκρινίσει την εν λόγω παράμετρο; Στην σελίδα 1138 της προκήρυξης γίνεται αναφορά, απλώς αυτό που με προβληματίζει είναι ότι δεν αναφέρεται σαν φορέας υλοποίησης προγράμματος το ΙΝΕΔΙΒΙΜ. Στην βεβαίωση δε του ΙΝΕΔΙΒΙΜ, αναγράφονται οι ώρες διδασκαλίας, αλλά όχι ο όρος "ωρομίσθιος εκπαιδευτικός". Έχετε καμιά γνώμη;;

Αποσυνδεδεμένος Δάφνη87

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 473
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #570 στις: Ιανουάριος 05, 2020, 12:20:14 μμ »
Καλημέρα σε όλους,

Επανέρχομαι με το ίδιο ερώτημα. Προϋπηρεσία αποκτηθείσα από Κέντρα Δια Βίου Μάθησης προσμετράται; Μήπως υπάρχει κάποιος συνάδελφος που να έχει διευκρινίσει την εν λόγω παράμετρο; Στην σελίδα 1138 της προκήρυξης γίνεται αναφορά, απλώς αυτό που με προβληματίζει είναι ότι δεν αναφέρεται σαν φορέας υλοποίησης προγράμματος το ΙΝΕΔΙΒΙΜ. Στην βεβαίωση δε, του ΙΝΕΔΙΒΙΜ αναγράφονται οι ώρες διδασκαλίας, αλλά όχι ο όρος "ωρομίσθιος εκπαιδευτικός". Έχετε καμιά γνώμη;;
Kαλημέρα,
για να το καταλάβεις συνάδελφε και εσύ και οι άλλοι σχετικά νέοι στο σύστημα που κάνουν τέτοιες ερωτήσεις και εδώ και στο FB και οι τωρινοι αναπληρωτές 35-55, τους απαντούν ευγενικά πάντα (γιατί τώρα ηρέμησαν καθώς έχουν καβατζωθεί) αλλά από μέσα τους κρατάνε την κοιλιά τους από τα γέλια):

Η προκ. είναι αλα καρτ. Μετράει ΜΟΝΟ η προυπ. σε Αθμια + Βθμια (ούτε καν σε Γθμια!??!) και η προπ. σε ιδιωτικά σχολεία εαν εχεις 2 χρονια αναπληρωση/ωρομισθια ΚΑΙ να εχες απολυθει από το ιδιωτικο.

Με το νόμο Γαβρόγλου και χωρίς γραπτό ΑΣΕΠ, θα διοριστούν και θα πηγαίνουν αναπληρωτές ουσιασικτά μόνο οι τωρινοί αναπληρωτές, που έχουν προυπ. ΑΣΧΕΤΩΣ πώς την απέκτησαν, δεδομένου ότι μερικοί είναι 50 χρονών στην κυριολεξία και δεν έχουν ούτε μία επιτυχία σε γραπτό ΑΣΕΠ!?!?

Me 120 μορια προυπ. που δεν υπάρχουν ΠΟΥΘΕΝΑ σε ΠΕ ΑΣΕΠ προκ. και χωρίς γραπτό ΑΣΕΠ, στην Βθμια, ένας μέσος 25ρης-30ρης  φιλολογος/φυσικός κλπ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΟΡΙΣΤΕΙ, ΔΕΝ θα πάει ΚΑΝ αναπληρωτής στη γενική για πολλά, πολλάαααα χρόνια ακόμα.

Οι αναπληρωτές μηδενικής, οι εκπαιδευτικοί ιδιωτικού τομέα , από Γθμια, καμία τύχη δεν έχουν!!

Θα τα κάνουμε για να τα κάνουμε, ψυχαναγκαστικά!

Είναι μία άτυπη επετηρίδα, ανθρώπων που τρούπωσαν στο σύστημα τα τελευταία 10-15 χρόνια που έλεγε ο Κούλης ότι δεν θα την εφαρμσει, αλλά μια χαρά την εφαρμόζει.

Για να διοριστεί ένας που δεν έχει δουλέψει αναπληρωτής, έπρεπε να γίνει γραπτός ΑΣΕΠ. Δεν εγνε γιατί μας κοροιδεψε ο Κούλης, δεν θα διοριστεί, απλό είναι.

Ίσως Αθμια να δουλέψουν αναπληρωτές και μικρες προυπ. Βθμια όμως, καμία τύχη, εκτός ίσως από ξεροκάματα μειωμένου σε δωδεκάνησα κλπ.

Μεταπτυχιακά έχουν όλοι-ενα 5χιλιαρο είναι-οπότε ουσιαστικά όλα παίζονται στην προυπ.

Απλά κοίτα τους αριθμούς στους τωρινές πίνακες και θα καταλάβεις.

Αποσυνδεδεμένος misanofagos

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 419
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #571 στις: Ιανουάριος 05, 2020, 12:21:16 μμ »
Τα ΚΔΒΜ ανήκουν στην ΜΗ ΤΥΠΙΚΗ. Πουθενά δεν λέει για ΚΔΒΜ....

Αποσυνδεδεμένος gia 96

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5014
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η κακή εκπαίδευση, χειρότερη της αγραμματοσύνης
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #572 στις: Ιανουάριος 05, 2020, 12:30:40 μμ »
Kαλημέρα,
για να το καταλάβεις συνάδελφε και εσύ και οι άλλοι σχετικά νέοι στο σύστημα που κάνουν τέτοιες ερωτήσεις και εδώ και στο FB και οι τωρινοι αναπληρωτές 35-55, τους απαντούν ευγενικά πάντα (γιατί τώρα ηρέμησαν καθώς έχουν καβατζωθεί) αλλά από μέσα τους κρατάνε την κοιλιά τους από τα γέλια):

Η προκ. είναι αλα καρτ. Μετράει ΜΟΝΟ η προυπ. σε Αθμια + Βθμια (ούτε καν σε Γθμια!??!) και η προπ. σε ιδιωτικά σχολεία εαν εχεις 2 χρονια αναπληρωση/ωρομισθια ΚΑΙ να εχες απολυθει από το ιδιωτικο.

Με το νόμο Γαβρόγλου και χωρίς γραπτό ΑΣΕΠ, θα διοριστούν και θα πηγαίνουν αναπληρωτές ουσιασικτά μόνο οι τωρινοί αναπληρωτές, που έχουν προυπ. ΑΣΧΕΤΩΣ πώς την απέκτησαν, δεδομένου ότι μερικοί είναι 50 χρονών στην κυριολεξία και δεν έχουν ούτε μία επιτυχία σε γραπτό ΑΣΕΠ!?!?

Me 120 μορια προυπ. που δεν υπάρχουν ΠΟΥΘΕΝΑ σε ΠΕ ΑΣΕΠ προκ. και χωρίς γραπτό ΑΣΕΠ, στην Βθμια, ένας μέσος 25ρης-30ρης  φιλολογος/φυσικός κλπ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΟΡΙΣΤΕΙ, ΔΕΝ θα πάει ΚΑΝ αναπληρωτής στη γενική για πολλά, πολλάαααα χρόνια ακόμα.

Οι αναπληρωτές μηδενικής, οι εκπαιδευτικοί ιδιωτικού τομέα , από Γθμια, καμία τύχη δεν έχουν!!

Θα τα κάνουμε για να τα κάνουμε, ψυχαναγκαστικά!

Είναι μία άτυπη επετηρίδα, ανθρώπων που τρούπωσαν στο σύστημα τα τελευταία 10-15 χρόνια που έλεγε ο Κούλης ότι δεν θα την εφαρμσει, αλλά μια χαρά την εφαρμόζει.

Για να διοριστεί ένας που δεν έχει δουλέψει αναπληρωτής, έπρεπε να γίνει γραπτός ΑΣΕΠ. Δεν εγνε γιατί μας κοροιδεψε ο Κούλης, δεν θα διοριστεί, απλό είναι.

Ίσως Αθμια να δουλέψουν αναπληρωτές και μικρες προυπ. Βθμια όμως, καμία τύχη, εκτός ίσως από ξεροκάματα μειωμένου σε δωδεκάνησα κλπ.

Μεταπτυχιακά έχουν όλοι-ενα 5χιλιαρο είναι-οπότε ουσιαστικά όλα παίζονται στην προυπ.

Απλά κοίτα τους αριθμούς στους τωρινές πίνακες και θα καταλάβεις.
Θα μου επιτρέψεις: κανένας 40άρης ή 50 άρης που σήμερα καλείται ως αναπληρωτής, δεν έχει καβατζώσει (όπως γράφεις) καμία θέση στο δημόσιο σχολείο και φυσικά δεν "παίζονται" όλα στην προυπηρεσία!
Υπάρχουν αξιόλογοι συνάδελφοι (διάβασα εδώ, πριν λίγες μέρες την περίπτωση ενός φυσικού), ακόμη και με διδακτορικά, με δεύτερα μεταπτυχιακά και δεύτερα πτυχία, που επιθυμούν να διοριστούν στη δημόσια εκπαίδευση. Ακόμη, υπάρχει ο βαθμός του/των πτυχίου/-χίων, που δεν μπορεί να είναι ίδιος για όλους και η ύπαρξη τέκνων, που μοριοδοτείται, η κατοχή σεμιναρίων, ξένων γλωσσών και λοιπών πιστοποιητικών (Η/Υ κλπ.), που μοριοδοτούνται κι αυτά. 'Αρα, δεν είναι λογικό να προεξοφλεί ή να προδικάζει κανένας τίποτε και κατά τη γνώμη μου, αν η ζήτηση για τις 5200 μόνιμες θέσεις είναι τεράστια (π.χ. 150.000 εκπαιδευτκοί), τότε θα γίνει πραγματική σφαγή, σε υψηλό πάντα επίπεδο μορίων!
Και μην ξεχνάτε: αναμένονται και δικαστικές αποφάσεις...!
Οι άνθρωποι σπεύδουν να ασκήσουν κριτική, για να μην κριθούν οι ίδιοι!

Αποσυνδεδεμένος georgia06

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2846
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #573 στις: Ιανουάριος 05, 2020, 12:59:38 μμ »
Καλημέρα σε όλους,

Επανέρχομαι με το ίδιο ερώτημα. Προϋπηρεσία αποκτηθείσα από Κέντρα Δια Βίου Μάθησης προσμετράται; Μήπως υπάρχει κάποιος συνάδελφος που να έχει διευκρινίσει την εν λόγω παράμετρο; Στην σελίδα 1138 της προκήρυξης γίνεται αναφορά, απλώς αυτό που με προβληματίζει είναι ότι δεν αναφέρεται σαν φορέας υλοποίησης προγράμματος το ΙΝΕΔΙΒΙΜ. Στην βεβαίωση δε του ΙΝΕΔΙΒΙΜ, αναγράφονται οι ώρες διδασκαλίας, αλλά όχι ο όρος "ωρομίσθιος εκπαιδευτικός". Έχετε καμιά γνώμη;;

όχι, δεν μετράει η προϋπηρεσία στα ΚΔΒΜ .Μετράει μόνο απο Αθμια κ Βθμια καθώς κ απο τα ΣΔΕ (μέχρι 8 ώρες την εβδομάδα)

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159575
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 368
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 25
Επισκέπτες: 341
Σύνολο: 366

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.087 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.