*

Αποστολέας Θέμα: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019  (Αναγνώστηκε 3329542 φορές)

0 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Elfa

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 28
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #8134 στις: Οκτώβριος 27, 2020, 07:07:24 μμ »
Οι κατανομές θα καθυστερήσουν και πάνε για τέλη Νοεμβρίου, έχουν οριστικοποιηθεί κατά 90%.

Αν γνωρίζεις αριθμούς,  ενημέρωσέ μας,σε παρακαλώ!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 15:25:42 »

Αποσυνδεδεμένος Penrose

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 380
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #8135 στις: Οκτώβριος 27, 2020, 07:31:08 μμ »
Ρε παιδιά διπλα στην πληροφορία για οριστικοποίηση ή κατά ένα ποσοστό οριστικοποίηση ή οτιδήποτε, βάζετε και τους αριθμούς που πιθανόν γνωρίζετε. Αφού πάντα ακολουθεί η ερώτηση (πες μας αριθμους)..Επίσης μια γενική εικόνα από που τα μαθαίνετε όλα αυτά. Ευχαριστώ..

Αποσυνδεδεμένος ΓΘΣ

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 545
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #8136 στις: Οκτώβριος 27, 2020, 07:35:54 μμ »
Ρε παιδιά διπλα στην πληροφορία για οριστικοποίηση ή κατά ένα ποσοστό οριστικοποίηση ή οτιδήποτε, βάζετε και τους αριθμούς που πιθανόν γνωρίζετε. Αφού πάντα ακολουθεί η ερώτηση (πες μας αριθμους)..Επίσης μια γενική εικόνα από που τα μαθαίνετε όλα αυτά. Ευχαριστώ..

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Αποσυνδεδεμένος gandread

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 395
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #8137 στις: Οκτώβριος 27, 2020, 10:19:20 μμ »
Μόνο για τη δικιά μου ξέρω , η οποία δεν είναι από τις λεγόμενες βασικές ειδικότητες. Οι πηγές δεν αποκαλύπτονται. Τέλη Νοεμβρίου λοιπόν.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 15:25:42 »

Αποσυνδεδεμένος victor123

  • Global Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2214
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #8138 στις: Οκτώβριος 27, 2020, 10:36:23 μμ »
Μόνο για τη δικιά μου ξέρω , η οποία δεν είναι από τις λεγόμενες βασικές ειδικότητες. Οι πηγές δεν αποκαλύπτονται. Τέλη Νοεμβρίου λοιπόν.

Συνάδελφε το οτι δεν είναι βασική δεν σημαίνει κάτι. Όποια ειδικότητα και να είναι θα βοηθήσει αυτούς που είναι σε αυτή.
Δες το ως μια εκτίμηση που θα δημοσιοποιήσεις. Εγω είμαι ΠΕ83 και ΠΕ86. Θα το εκτιμούσα αν αφορα κάποια απο τις δυο εστω με π.μ.
να μου στείλεις τα νούμερα που έμαθες.

Αποσυνδεδεμένος Macam

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 346
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #8139 στις: Οκτώβριος 27, 2020, 10:39:11 μμ »
Μόνο για τη δικιά μου ξέρω , η οποία δεν είναι από τις λεγόμενες βασικές ειδικότητες. Οι πηγές δεν αποκαλύπτονται. Τέλη Νοεμβρίου λοιπόν.

Γνωρίζετε αν αφορά τις 10500 η κατανομή ή τις 5250;

Αποσυνδεδεμένος pp1970

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 703
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #8140 στις: Οκτώβριος 27, 2020, 10:59:10 μμ »
Δηλ. για να καταλάβω. Τι θα αλλάξει στη ζωή σας εάν ανακοινωθούν τα νούμερα σε ένα μήνα και όχι τώρα.

Αποσυνδεδεμένος Spiros06

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 195
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #8141 στις: Οκτώβριος 27, 2020, 11:30:22 μμ »
Στην ψυχοπαθολογία αυτό λέγεται σαδισμός!!! Ποιός ο λόγος να ξέρεις την κατανομή της ειδικότητάς σου και να θέλεις να την κρατήσεις μυστική??? Get a life ρεεεε!!!

Αποσυνδεδεμένος victor123

  • Global Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2214
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #8142 στις: Οκτώβριος 27, 2020, 11:32:03 μμ »
Δηλ. για να καταλάβω. Τι θα αλλάξει στη ζωή σας εάν ανακοινωθούν τα νούμερα σε ένα μήνα και όχι τώρα.

Θα σε ρωτήσω πχ το ανάποδο. Τι θα αλλάξει αν ανακοινωθούν τώρα και όχι σε ένα μηνα, γιατί πριν βγεις φάση αναπληρωτών είναι κάποιος με το F5 πατημένο συνέχεια κτλ κτλ. Ο λόγος φίλε μου είναι η αγωνία. Θα μου πεις ότι δεν λύνει τίποτα  ένα νούμερο που αναφέρει κάποιος. Συμφωνώ αλλά δεν παύει να είναι καλύτερα από το τίποτα και όπως και να έχει εδώ είμαστε για να ανταλλάσσουμε γνώμες και πληροφορίες. Αν ήταν να μην έχουμε αγωνία και να μας περιμέναμε πάντα τα επίσημα νούμερα για οτιδήποτε δεν έπρεπε να υπάρχουν ομάδες  και forum.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 27, 2020, 11:35:45 μμ από victor123 »

Αποσυνδεδεμένος pp1970

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 703
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #8143 στις: Οκτώβριος 27, 2020, 11:35:18 μμ »
Θα σε ρωτήσω πχ το ανάποδο. Τι θα αλλάξει αν ανακοινωθούν τώρα και όχι σε ένα μηνα, γιατί πριν βγεις φάση αναπληρωτών είναι κάποιος με το F5 πατημένο συνέχεια κτλ κτλ. Ο λόγος φίλε μου είναι η αγωνία. Θα μου πεις ότι δεν λύνει τίποτα  ένα νούμερο που αναφέρει κάποιος. Συμφωνώ αλλά δεν παύει να είναι καλύτερα από το τίποτα.
Αυτό δεν είναι αγωνία φίλε μου. Αυτό είναι ψυχαναγκασμός. Καλή τύχη στα νούμερα, όταν βγουν.

Αποσυνδεδεμένος victor123

  • Global Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2214
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #8144 στις: Οκτώβριος 27, 2020, 11:37:35 μμ »
Αυτό δεν είναι αγωνία φίλε μου. Αυτό είναι ψυχαναγκασμός. Καλή τύχη στα νούμερα, όταν βγουν.

Και το f5 που το πατάς επειδή καίγεσαι αν θα βγει το όνομα σου ψυχαναγκασμός είναι αλλά το κάνεις.  Όπως και να έχει εγώ προσωπικά μπορώ να περιμένω.  Θεωρώ όμως όπως είπε φίλος παραπάνω σαδισμό να ξέρω έστω νούμερα για πχ τους ΠΕ86 και να σας λέω ότι το ξέρω αλλά νούμερο να μην αναφέρω και να έχω τους συναδέλφους να ρωτάνε αμέσως μετά. Όχι φίλε μου. Η λες ξέρω, άκουσα, μου είπαν κτλ ότι τόσους θα πάρουν ή δεν λές τίποτα.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 27, 2020, 11:41:42 μμ από victor123 »

Αποσυνδεδεμένος Elfa

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 28
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #8145 στις: Οκτώβριος 27, 2020, 11:53:08 μμ »
Και το f5 που το πατάς επειδή καίγεσαι αν θα βγει το όνομα σου ψυχαναγκασμός είναι αλλά το κάνεις.  Όπως και να έχει εγώ προσωπικά μπορώ να περιμένω.  Θεωρώ όμως όπως είπε φίλος παραπάνω σαδισμό να ξέρω έστω νούμερα για πχ τους ΠΕ86 και να σας λέω ότι το ξέρω αλλά νούμερο να μην αναφέρω και να έχω τους συναδέλφους να ρωτάνε αμέσως μετά. Όχι φίλε μου. Η λες ξέρω, άκουσα, μου είπαν κτλ ότι τόσους θα πάρουν ή δεν λές τίποτα.

O,τι πιο σωστό, ηθικό, λογικό έχει γραφτεί αναφορικά Με το θέμα μας!

Αποσυνδεδεμένος gvasilis

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3184
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #8146 στις: Οκτώβριος 28, 2020, 12:13:30 πμ »
Δηλ. για να καταλάβω. Τι θα αλλάξει στη ζωή σας εάν ανακοινωθούν τα νούμερα σε ένα μήνα και όχι τώρα.
Τα ίδια τα νούμερα μπορεί να αλλάξουν από την πρόθεση μέχρι την δημοσίευση.
Για παράδειγμα αν διαρεύσουν οι αριθμοί και στοιχειοθετείται απόπειρα παρανομίας, υπάρχει μια μικρή περίπτωση να αποτραπεί. Αυτό όμως μπορεί να γίνει και εκ των υστέρων.
Μια άλλη περίπτωση είναι κάποιος που δεν ικανοποιείται να χρησιμοποιήσει μεγαλύτερο βύσμα μέχρι την οριστικοποίηση.
Η και πιο αθώα κάποιος που εξαρτάται από τους αριθμούς μπορεί να χρειάζερται να πάρει πιο νωρίς κρίσιμες αποφάσεις σχετικά με τις επαγγελματικές επιλογές που έχει.
Η πληροφορία είναι γενικά πολύτιμη, και αυτός είναι ο κύριος λόγος που πολλοί την κρατάνε για τον εαυτό τους (και όχι φυσικά για το καλό των άλλων ή για το γενικό καλό)

Αποσυνδεδεμένος "Αισιόδοξη" εκπαιδευτικός

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 342
  • Γέλα, πουλί μου, γέλα, είναι η ζωή μια τρέλα!!!
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #8147 στις: Οκτώβριος 28, 2020, 12:18:19 πμ »
Και το f5 που το πατάς επειδή καίγεσαι αν θα βγει το όνομα σου ψυχαναγκασμός είναι αλλά το κάνεις.  Όπως και να έχει εγώ προσωπικά μπορώ να περιμένω.  Θεωρώ όμως όπως είπε φίλος παραπάνω σαδισμό να ξέρω έστω νούμερα για πχ τους ΠΕ86 και να σας λέω ότι το ξέρω αλλά νούμερο να μην αναφέρω και να έχω τους συναδέλφους να ρωτάνε αμέσως μετά. Όχι φίλε μου. Η λες ξέρω, άκουσα, μου είπαν κτλ ότι τόσους θα πάρουν ή δεν λές τίποτα.
Καλά, σιγά μην ξέρουν. Αρλούμπες πετάνε κάθε τρεις και λίγο και τσιμπάτε. Άντε το πολύ να άκουσαν δεξιά και αριστερά την ημερομηνία για την κατανομή και την ρίχνουν ως δική τους πληροφορία. Το γεφύρι της Άρτας έχει καταντήσει η όλη υπόθεση. Κάποια στιγμή θα ανακοινωθούν επίσημα και όποιος κατά τύχη πέσει μέσα σε ό,τι έχει γράψει μέχρι τώρα θα το παίζει και μούρη στο forum.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1158564
  • Σύνολο θεμάτων: 19200
  • Σε σύνδεση σήμερα: 597
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 18
Επισκέπτες: 523
Σύνολο: 541

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.114 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.