*

Αποστολέας Θέμα: Γ' κύμα αναπληρωτών  (Αναγνώστηκε 69316 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος peny2

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 143
    • Προφίλ
Απ: Γ' κύμα αναπληρωτών
« Απάντηση #420 στις: Νοέμβριος 12, 2007, 11:48:03 μμ »
marmo,συγχαρητήρια για την ωρομισθία!! Από ποια Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας σε κάλεσαν και για πόσες ώρες? Προσπαθώ να σχηματίσω μια εικόνα για τα κενά.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' κύμα αναπληρωτών
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:23:44 »

Αποσυνδεδεμένος el

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 234
  • Φύλο: Γυναίκα
  • 'Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"ΕΛΥΤΗΣ
    • Προφίλ
Απ: Γ' κύμα αναπληρωτών
« Απάντηση #421 στις: Νοέμβριος 13, 2007, 01:35:16 πμ »
συγχαρητηρια παιδια αλλα και εγω μια ερωτηση παρομοια με της συναδελφου πριν. Ειμαι 800 περιπου στον πίνακα πΕ06 και ειδα ννα καλουν ατομα με αριθμο 850 , 1234  ακομα και 2000. Πως γινεται αυτο ? Μηπως επειδη εγω στον νομο που εκανα χαρτια ειχαν συμπληρωθε τα κενα να υποθεσω? 8) ??? ??? ??? ???ι
Catwoman καλημέρα!Αυτοί που ανέφερες είναι όντως τρίτεκνοι όμως η τελευταία που κάλεσαν με το χθεσινό κύμα είναι 810 στον πίνακα κ δεν είναι ούτε τρίτεκνη ούτε ειδική κατηγορία(το είδα στον πίνακα).Εγω πάλι είμαι 354 στον ενιαίο ΠΕ06 έχω βάλει ναι σε όλα κ τίποτα.Δεν καταλαβαίνω τι γίνεται!Αν ξέρει κάποιος κάτι ας με διαφωτίσει please!(Ιωάννα τα φώτα σου!Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων ;))
Λενα τι εννοεις ναι σε ολα? Και γαιτι δεν το ψαχνεις και κανενα τηλεφωνημα. ? Θα επρεπε να σε ειχαν καλεσει. Τουλαχιστον ολοημερα σε καλεσαν?
Ολοήμερο με κάλεσαν 24 Οκτωβρίου.Αναφερόμουν στους αναπληρωτές (γνωρίζοντας βέβαια οτι δεν έχω καμία ελπίδα για φέτος) κ επειδή εξεπλάγην με την συνάδελφο στο 810 του ενιαίου που δεν ανήκει ούτε είναι τρίτεκνη κ παρ'ολα αυτα την κάλεσαν αναπληρώτρια.Τι να πω?Ίσως είναι αυτό που είπε η mel!
cease the day!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος el

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 234
  • Φύλο: Γυναίκα
  • 'Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"ΕΛΥΤΗΣ
    • Προφίλ
Απ: Γ' κύμα αναπληρωτών
« Απάντηση #422 στις: Νοέμβριος 13, 2007, 01:37:10 πμ »
Lena συμφωνουμε ,εγω μεχρι την προτελευταια εννοουσα, επειδη βλεπετε τη σειρα.Ειναι μεχρι 182. Οσο για την τελευταια οντως το εχω δει κ εγω δεν υπαρχει ουτε στις ειδικες κατηγοριες ουτε η βρηκα παρακατω αμεσως.Μπορει να εγινε ειδικη κατηγ. αργοτερα.Σας ευχομαι τα καλυτερα.
Μυστήριο το θέμα,τι να πω?Τα καλύτερα κ σε ΄σενα mel!
cease the day!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος tihea

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1661
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΑΣΕΠ=Αποτελεσματικό Σύστημα Εξόντωσης Πτυχιούχων
    • Προφίλ
Απ: Γ' κύμα αναπληρωτών
« Απάντηση #423 στις: Νοέμβριος 13, 2007, 01:50:37 πμ »
Lena συμφωνουμε ,εγω μεχρι την προτελευταια εννοουσα, επειδη βλεπετε τη σειρα.Ειναι μεχρι 182. Οσο για την τελευταια οντως το εχω δει κ εγω δεν υπαρχει ουτε στις ειδικες κατηγοριες ουτε η βρηκα παρακατω αμεσως.Μπορει να εγινε ειδικη κατηγ. αργοτερα.Σας ευχομαι τα καλυτερα.
Μυστήριο το θέμα,τι να πω?Τα καλύτερα κ σε ΄σενα mel!

Παιδιά, μήπως η συγκεκριμένη έχει μορια κι από προηγούμενο ασέπ και δεν έχουν προστεθεί τώρα στον πίνακα? Το λέω αυτό γιατί μια ανάλογη περίπτωση είχαμε παρατηρήσει στο β' κύμα αναπληρωτών ΠΕ02 και τελικά το άτομο εκείνο είχε μόρια κι απ' τον ασέπ 2004 τα οποία δε είχαν καταχωρηθεί στον φετινό πίνακα.
Η γοητεία του πληθυντικού αριθμού και η μοναξιά του σχοινοβάτη εκπαιδευτικού.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' κύμα αναπληρωτών
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:23:44 »

Αποσυνδεδεμένος Nina P

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 869
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ18.02 (18.35) χαμόγελο-ευγένεια-εξυπηρέτηση
    • Προφίλ
Απ: Γ' κύμα αναπληρωτών
« Απάντηση #424 στις: Νοέμβριος 13, 2007, 02:17:38 πμ »
Στην Καρδίτσα ακόμη τίποτα. Ξέρει κανείς για Τρίκαλα-Λάρισα; Κάλεσαν εκεί ωρομίσθιους;
Γίνε εσύ ο ίδιος η αλλαγή που θέλεις να φέρεις στον κόσμο.

Αποσυνδεδεμένος petros

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 37
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' κύμα αναπληρωτών
« Απάντηση #425 στις: Νοέμβριος 13, 2007, 02:24:41 πμ »
αναφέρομαι σστην περιφέρεια ηπείρου

Αποσυνδεδεμένος Ioli

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 345
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' κύμα αναπληρωτών
« Απάντηση #426 στις: Νοέμβριος 13, 2007, 03:19:12 μμ »
Πέτρο πιστεύω ότι θα σε καλέσουν σύντομα. Χτες κάλεσαν και μένα από τη δευτεροβάθμια ανατολικής Θεσσαλονίκης.Άκουσα μάλιστα πως υπάρχουν και άλλα κενά φιλολόγων.Λέτε φέτος να είναι η χρονιά μας?
La vita e bella

Αποσυνδεδεμένος el

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 234
  • Φύλο: Γυναίκα
  • 'Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"ΕΛΥΤΗΣ
    • Προφίλ
Απ: Γ' κύμα αναπληρωτών
« Απάντηση #427 στις: Νοέμβριος 13, 2007, 08:54:57 μμ »
Lena συμφωνουμε ,εγω μεχρι την προτελευταια εννοουσα, επειδη βλεπετε τη σειρα.Ειναι μεχρι 182. Οσο για την τελευταια οντως το εχω δει κ εγω δεν υπαρχει ουτε στις ειδικες κατηγοριες ουτε η βρηκα παρακατω αμεσως.Μπορει να εγινε ειδικη κατηγ. αργοτερα.Σας ευχομαι τα καλυτερα.
Μυστήριο το θέμα,τι να πω?Τα καλύτερα κ σε ΄σενα mel!

Παιδιά, μήπως η συγκεκριμένη έχει μορια κι από προηγούμενο ασέπ και δεν έχουν προστεθεί τώρα στον πίνακα? Το λέω αυτό γιατί μια ανάλογη περίπτωση είχαμε παρατηρήσει στο β' κύμα αναπληρωτών ΠΕ02 και τελικά το άτομο εκείνο είχε μόρια κι απ' τον ασέπ 2004 τα οποία δε είχαν καταχωρηθεί στον φετινό πίνακα.
??? ??? ???Αν υποθέσουμε οτι είναι όντως έτσι γιατί να συνέβει κάτι τέτοιο σε ένα μεμονωμένο άτομο τη στιγμή που σε όλους τους υπόλοιπους τα μόρια του ασεπ 2004 προστέθηκαν κανονικά? ??? :-\ :-\ ??? ???
cease the day!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος bagia

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 123
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ19
    • Προφίλ
Απ: Γ' κύμα αναπληρωτών
« Απάντηση #428 στις: Νοέμβριος 13, 2007, 09:26:51 μμ »
στην περιφερεια αττικης ξερει κανεις τι γινεται με τους ωρομιθιους? εχουν αρχισει να καλουν????

Αποσυνδεδεμένος Nina P

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 869
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ18.02 (18.35) χαμόγελο-ευγένεια-εξυπηρέτηση
    • Προφίλ
Απ: Γ' κύμα αναπληρωτών
« Απάντηση #429 στις: Νοέμβριος 14, 2007, 12:04:55 πμ »
Απο ότι βλέπω κανείς στην παρέα από Θεσσαλία.  :(
Γίνε εσύ ο ίδιος η αλλαγή που θέλεις να φέρεις στον κόσμο.

Αποσυνδεδεμένος edipmet

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 622
    • Προφίλ
Απ: Γ' κύμα αναπληρωτών
« Απάντηση #430 στις: Νοέμβριος 14, 2007, 12:35:44 πμ »
οχι λενα τα μορια του 2005 δεν προστεθηκαν κανονικα σε ολες τις περιπτωσεις.Πχ. εγω που δεν ειχα κανει αιτηση περισυ δεν φαινονταν πουθενα τα μορια μου απο τον προηγουμενο διαγωνισμο.Απο δβαθμια δεν ηξεραν τι πρεπει να γινει...εγω ρωτουσα κ καποια στιγμη μου ειπαν να παρω στον ασεπ... πηρα.τι δουλεια εχουμε εμεις με τα μορια απο δβαθμια μου ειπαν ,λογικο απαντησα.βλεποντας την αδιαφορια πηρα εγω στο υπουργειο παιδειας και ρωτησα...να σας συνδεσουμε με το τμημα πληροφορικης... κ ετσι μεσα σε ενα λεπτο καυαχωρηθηκαν, α ναι σας βλεπουμε...Τωρα αν θελετε να χαμογελασετε περισσοτερο,πηρα κ ενημερωσα τη δβαθμια οτι ετσι λειτουργει το συστημα για να ξερουν τι να κανουν με τους αλλους...καθοτι φιλοτιμο παιδι.μετα απο καμποσες μερες δεχομαι τηλ να τους πω που τηλεφωνησα γιατι ειχαν μια περιπτωση μπροστα τους ιδια (χωρις τα μορια του ασεπ 2005) μονο που ηταν αφου ειχαν βγει οι πινακες...στις ενδιαμεσες μερες η δβαθμια δεν ειχε κουνησει δακτυλακι.Αυτα τα ωραια συμβαινουν οποτε τιποτα δεν αποκλειεται.Ενσταση στην ενσταση μπορει να εμφανιζοντα κ αλλα ονοματα που θα επρεπε να υπαρχουν απο την αρχη,αλλα βλεπε συστημα-οργανωση γιναν αορατα τα μορια τους.

Αποσυνδεδεμένος el

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 234
  • Φύλο: Γυναίκα
  • 'Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"ΕΛΥΤΗΣ
    • Προφίλ
Απ: Γ' κύμα αναπληρωτών
« Απάντηση #431 στις: Νοέμβριος 14, 2007, 12:41:58 πμ »
οχι λενα τα μορια του 2005 δεν προστεθηκαν κανονικα σε ολες τις περιπτωσεις.Πχ. εγω που δεν ειχα κανει αιτηση περισυ δεν φαινονταν πουθενα τα μορια μου απο τον προηγουμενο διαγωνισμο.Απο δβαθμια δεν ηξεραν τι πρεπει να γινει...εγω ρωτουσα κ καποια στιγμη μου ειπαν να παρω στον ασεπ... πηρα.τι δουλεια εχουμε εμεις με τα μορια απο δβαθμια μου ειπαν ,λογικο απαντησα.βλεποντας την αδιαφορια πηρα εγω στο υπουργειο παιδειας και ρωτησα...να σας συνδεσουμε με το τμημα πληροφορικης... κ ετσι μεσα σε ενα λεπτο καυαχωρηθηκαν, α ναι σας βλεπουμε...Τωρα αν θελετε να χαμογελασετε περισσοτερο,πηρα κ ενημερωσα τη δβαθμια οτι ετσι λειτουργει το συστημα για να ξερουν τι να κανουν με τους αλλους...καθοτι φιλοτιμο παιδι.μετα απο καμποσες μερες δεχομαι τηλ να τους πω που τηλεφωνησα γιατι ειχαν μια περιπτωση μπροστα τους ιδια (χωρις τα μορια του ασεπ 2005) μονο που ηταν αφου ειχαν βγει οι πινακες...στις ενδιαμεσες μερες η δβαθμια δεν ειχε κουνησει δακτυλακι.Αυτα τα ωραια συμβαινουν οποτε τιποτα δεν αποκλειεται.Ενσταση στην ενσταση μπορει να εμφανιζοντα κ αλλα ονοματα που θα επρεπε να υπαρχουν απο την αρχη,αλλα βλεπε συστημα-οργανωση γιναν αορατα τα μορια τους.
Α!Τόσο καλά λοιπόν!έχω καταλάβει μετά απο 3 χρόνια ωρομισθίας οτι γίνεται χαμός αλλά κάθε μέρα προστίθεται κ μια νέα πληροφορία στον κατάλογο του παραλόγου!Ευχαριστώ πολυ mel για την διευκρίνηση!Ας έχουμε λοιπόν τα μάτια μας ανοιχτά αφού οι αρμόδιοι κοιμούνται τον ύπνο του δικαίου κ καλό τρεξιμο σε όλους μας!
cease the day!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος MOUSE

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 17
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' κύμα αναπληρωτών
« Απάντηση #432 στις: Νοέμβριος 14, 2007, 01:19:29 μμ »
Μιας και βλεπω καποιες αγγλικουδες εδω να ρωτησω .τι λετε θα υπαρξει γ' φαση αναπληρωτων στον κλαδο μας?

Αποσυνδεδεμένος catwoman

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2600
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' κύμα αναπληρωτών
« Απάντηση #433 στις: Νοέμβριος 15, 2007, 08:42:46 πμ »
μπα δεν το νομιζω στην δικη μου παντως δευτεροβαθμια υπαρχει πληθωρα απο οτι μου ειπαν και δεν ξερουν τι να τους κανουν........

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162164
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 735
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 8
Επισκέπτες: 600
Σύνολο: 608

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.125 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.