*

Αποστολέας Θέμα: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας  (Αναγνώστηκε 1572848 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος disappointed

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 92
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Απάντηση #910 στις: Ιανουάριος 03, 2012, 10:37:04 πμ »
Δυστυχώς όχι ακόμα και δεν το βλέπω και σε καμια λίστα.
Είχα επικοινωνήσει τηλεφωνικά μαζί τους και μου είχαν πει μέχρι τα χριστούγεννα, δυστυχώς όμως δεν έγινε τιποτα.

Το ΙΕΚ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ έχει πληρώσει;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 23:09:25 »

Αποσυνδεδεμένος karxarias

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 43
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Απάντηση #911 στις: Ιανουάριος 03, 2012, 11:05:42 πμ »
Να γινει πιεση.συνέχεια.να τηλεφωνουμε καθημερινα θελουμε τα λεφτα που μας ανηκουν εδω και 3 χρόνια.να περνουμε τηλεφωνα συνεχεια.εγω ξεκινησα ηδη.καθε μερα.παιρνω εγω-η γυναικα μου και ο αδελφός μου.αντε να σας δω τωρα ποσο θα αντεξετε το ζαλισμα.το ιδιο ισχύει και στο ΙΕΚ που δουλευα.για να δούμε τωρα ειναι ωραια.οταν το ψω*&λοπαίζατε ηταν καλα.φατε τωρο το ΣΚ$%^&το μου στα τηλεφωνα και στην ΄ζαλη τους.

Αποσυνδεδεμένος BlackAdder

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 244
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Απάντηση #912 στις: Ιανουάριος 03, 2012, 11:34:49 πμ »

- ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ, - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, - ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ, - ΑΓΡΙΝΙΟΥ, - ΑΙΓΑΛΕΩ, - ΑΙΓΙΝΑΣ, - ΑΙΓΙΟΥ, - ΑΜΦΙΣΣΑΣ, - ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ, - ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ, - ΑΧΑΡΝΩΝ, - ΒΑΡΗΣ, - ΓΛΥΦΑΔΑΣ, - ΓΡΕΒΕΝΩΝ, ΕΠΑΝΟΜΗΣ, - ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ, - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ, ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ, - ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, - ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2, - ΚΑΒΑΛΑΣ, - ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, - ΚΑΛΥΜΝΟΥ, - ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ, - ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ, - ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ, - ΚΗΦΙΣΙΑΣ, - ΚΟΖΑΝΗΣ, - ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ, - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ, - ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ, - ΚΩ, - ΛΑΡΙΣΑΣ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ, - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ, - Ν. ΙΩΝΙΑΣ, - ΝΙΚΑΙΑΣ, - ΞΑΝΘΗΣ, - ΠΡΕΒΕΖΑΣ, - ΡΕΘΥΜΝΟΥ, - ΡΟΔΟΥ, - ΣΕΡΡΩΝ, - ΣΥΡΟΥ, - ΤΡΙΚΑΛΩΝ, - ΤΡΙΠΟΛΗΣ, - ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ, - ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ, - ΧΑΝΙΩΝ- ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ, - ΜΕΓΑΡΩΝ, - ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ, - ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ, - ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ , -


Βάρη πλήρωσε

Αποσυνδεδεμένος Faidra K.

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 6
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Απάντηση #913 στις: Ιανουάριος 03, 2012, 11:56:44 πμ »
Καλημέρα και καλή χρονιά.
Επειδή δε διάβασα όλες τις προηγούμενες σελίδες, ανάμεσα στα καταβληθέντα περιλάμβάνεται και το 2010Α;
Γιατί πήγα στις 29/12 στην Εμπορική και δεν είχε μπει κάτι (αφορά Ι.Ε.Κ. Καρδίτσας).

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 23:09:25 »

Αποσυνδεδεμένος badwolf

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 24
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Απάντηση #914 στις: Ιανουάριος 03, 2012, 12:08:19 μμ »
Συνάδελφε καρχαρία, πιστεύω δε χρειάζεται να χρησιμοποιούμε τέτοιους χαρακτηρισμούς.
Δυστυχώς, μέχρι τις 20 Φεβ, μάλλον θα γίνουν εκλογές, οπότε δε θα πληρωθούμε ποτέ.

Ποιο το όπλο σου; Ξέρεις ποιο είναι. Εκεί λοιπόν, θα "μιλήσεις" όπως πρέπει.

ΥΓ: είχε γεννήσει η γυναίκα μου κάποια ημέρα του Δεκεμβρίου του 2008  και το μεσημέρι είχα μάθημα στα ΙΕΚ. Τα παιδιά σκέφτηκα δε φταίνε σε κάτι(έρχονταν και απο μακριά), οπότε το μεσημέρι της ίδιας μέρας έκανα μάθημα κανονικότατα. Άλλες μέρες τα παιδιά να είναι άρρωστα και εγώ να είμαι στο μάθημα.

Όλοι έχουμε κάνει θυσίες για την εκπαίδευση.Όταν η εργοδοσία σε "πληρώνει" με ψέματα 4 ολόκληρα χρόνια, πραγματικά σε βγάζει από τα ρούχα σου. 
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 03, 2012, 12:27:57 μμ από badwolf »

Αποσυνδεδεμένος karxarias

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 43
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Απάντηση #915 στις: Ιανουάριος 03, 2012, 12:55:45 μμ »
Συνάδελφε καρχαρία, πιστεύω δε χρειάζεται να χρησιμοποιούμε τέτοιους χαρακτηρισμούς.
Δυστυχώς, μέχρι τις 20 Φεβ, μάλλον θα γίνουν εκλογές, οπότε δε θα πληρωθούμε ποτέ.

Ποιο το όπλο σου; Ξέρεις ποιο είναι. Εκεί λοιπόν, θα "μιλήσεις" όπως πρέπει.

ΥΓ: είχε γεννήσει η γυναίκα μου κάποια ημέρα του Δεκεμβρίου του 2008  και το μεσημέρι είχα μάθημα στα ΙΕΚ. Τα παιδιά σκέφτηκα δε φταίνε σε κάτι(έρχονταν και απο μακριά), οπότε το μεσημέρι της ίδιας μέρας έκανα μάθημα κανονικότατα. Άλλες μέρες τα παιδιά να είναι άρρωστα και εγώ να είμαι στο μάθημα.

Όλοι έχουμε κάνει θυσίες για την εκπαίδευση.Όταν η εργοδοσία σε "πληρώνει" με ψέματα 4 ολόκληρα χρόνια, πραγματικά σε βγάζει από τα ρούχα σου.

αγαπητε συνάδελφε γνωρίζεις πολύ καλά ότι όλα προέρχονται απο εντονο εκνευρισμό και αγανάκτιση για τους αθλιους δημ.λειτουργούς που έχουμε στην ελλάδα.ενα μέρος αυτων ετσι το διευκριωίζω.διότι υπάρχουν και ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΙ δημόσιοι λειτουργοί.αλλά αμα δεν τους ζαλίσουμε και να δεν τους σκάσουμε.....με την επιμονη μας.θα το κάνουν πρωτοι αυτοί ήδη το έχουν κανει δηλαδή.όσο αφορά τις μελλοντικές εκλογές...εκεί θα πέσει το γελιο της αρκούδας.ήδη άρχισε και πέφτει.κουράγιο αδέλφιαααααα

Αποσυνδεδεμένος steliosnats

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 110
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Απάντηση #916 στις: Ιανουάριος 03, 2012, 02:33:08 μμ »
ο πειραιας τελευταια θα πληρωσουν..

Αποσυνδεδεμένος Goldynio

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 41
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Απάντηση #917 στις: Ιανουάριος 03, 2012, 03:18:53 μμ »
Να γινει πιεση.συνέχεια.να τηλεφωνουμε καθημερινα θελουμε τα λεφτα που μας ανηκουν εδω και 3 χρόνια.να περνουμε τηλεφωνα συνεχεια.εγω ξεκινησα ηδη.καθε μερα.παιρνω εγω-η γυναικα μου και ο αδελφός μου.αντε να σας δω τωρα ποσο θα αντεξετε το ζαλισμα.το ιδιο ισχύει και στο ΙΕΚ που δουλευα.για να δούμε τωρα ειναι ωραια.οταν το ψω*&λοπαίζατε ηταν καλα.φατε τωρο το ΣΚ$%^&το μου στα τηλεφωνα και στην ΄ζαλη τους.

Συμφωνώ απόλυτα!! είναι ο μόνος τρόπος....

Αποσυνδεδεμένος koskal

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 26
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Απάντηση #918 στις: Ιανουάριος 03, 2012, 05:06:15 μμ »
Παιδιά μήπως γνωρίζει κανείς τι ακριβώς παίζει με το  1 Ι.Ε.Κ. Ιωαννίνων. υποτίθεται ότι έχει ξοφλήσει αλλά χρωστάει ακόμα λεφτά, μήπως αντιμετωπίζει κανείς άλλος παρόμοιο πρόβλημα, έστω και σε άλλο Ι.Ε.Κ.

Αποσυνδεδεμένος tassa

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 7
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Απάντηση #919 στις: Ιανουάριος 03, 2012, 05:40:18 μμ »
Συνάδελφοι καλή χρονιά με υπομονή!Έχουμε καμία πληροφόρηση για το ιεκ Πάτρας? Από το σχετικό έγγραφο που παρακολουθούμε όλοι φαίνεται ότι έχουν ολοκληρωθεί όλοι οι έλεγχοι αλλά για πληρωμή ούτε λόγος!Γνωρίζει κανένας συνάδελφος γιατί δεν είναι η Πάτρα στη λίστα με τα ενταλματοποιημένα ιεκ?

Αποσυνδεδεμένος soch

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 566
  • Φύλο: Άντρας
  • Για να δούμε τι θα δούμε...
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Απάντηση #920 στις: Ιανουάριος 03, 2012, 05:55:55 μμ »
Ενημέρωση για κάποιους που με ρώτησαν σχετικά.
Τα χαρτιά του ΙΕΚ Κεφαλονιάς είναι στον οικονομικό έλεγχο του υπουργείου παιδείας. Στη συνέχεια πάνε στην ΥΔΕ και κατόπιν στην ΕΑΠ. Πληρωμή όποτε δώσει το οκ το οικονομικών (Φεβρουάριο, Μάρτιο και μετά...)
Τα χαρτιά του ΙΕΚ Πάτρας δεν έχουν φτάσει ακόμα στο υπουργείο παιδείας.
Σωκράτης

Αποσυνδεδεμένος p-p

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 346
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Απάντηση #921 στις: Ιανουάριος 03, 2012, 06:25:25 μμ »
ΙΕΚ Αμαρουσίου έχει πληρωθεί κανείς; Εγω οχι

Αποσυνδεδεμένος laura!

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 83
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Απάντηση #922 στις: Ιανουάριος 03, 2012, 06:52:08 μμ »
Οι πληρωμές αφορούν και το εξάμηνο 2010Β?Παρόλο που ήμουν σε ΙΕΚ το οποίο έχει πάρει ένταλμα πληρωμής, δεν έχω πληρωθεί ακόμα. Και απ' ότι είδα παραπάνω, κάποιος συνάδελφος λέει ότι πληρώθηκε απ'το ίδιο ΙΕΚ. Ουσιαστικά οι μήνες που μου χρωστάνε είναι Οκτώβρης, Νοέμβρης και Δεκέμβρης του '10, καθώς μετά απ' αυτό έγινε η ενσωμάτωση στο ΙΔΕΚΕ και πληρωθήκαμε τους υπόλοιπους μήνες. Αν δεν συμπεριλαμβάνονται στις πληρωμές της 29ης Δεκέμβρη, μήπως έχει κανείς καμιά πληροφόρηση για το πότε θα εξοφληθούν?

Αποσυνδεδεμένος Goldynio

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 41
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή στα Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας
« Απάντηση #923 στις: Ιανουάριος 03, 2012, 07:55:28 μμ »
Για το ΙΕΚ Βεροιας εχουμε καποιο νεο?
Απο το ιεκ βεροιας λενε οτι εχουν στειλει ολα τα απαραιτητα εγγραφα και περιμενουμε...(δυσκολευομαι να τους πιστεψω)
Εχει μάθει καποιος κάτι περισσοτερο απο το υπουργείο???

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32320
  • Τελευταία: Lena11
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161419
  • Σύνολο θεμάτων: 19231
  • Σε σύνδεση σήμερα: 614
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 9
Επισκέπτες: 378
Σύνολο: 387

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.063 δευτερόλεπτα. 30 ερωτήματα.