*

Αποστολέας Θέμα: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια  (Αναγνώστηκε 337809 φορές)

0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος DOG

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 480
  • Φύλο: Άντρας
  • Νυχτα ξελογιαστρα,νυχτα ομορφη.......
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Απάντηση #2660 στις: Νοέμβριος 28, 2008, 02:43:44 μμ »
σεβασμος στο λιακοπουλο!αυτος θεωριες δικες του λεει μπας κ πουλησει κανα βιβλιο κ οποιος τον πιστεψε,τον πιστεψε...δεν κατηγορει ομως κανεναν!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 06:47:29 »

Αποσυνδεδεμένος nero

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1601
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Απάντηση #2661 στις: Νοέμβριος 28, 2008, 02:50:39 μμ »
ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΝΤΕ  ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟ.ΤΟ ΨΩΜΙ ΤΟΥ ΒΓΑΖΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΝΟΧΛΕΙ.

Αποσυνδεδεμένος Nema

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 165
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Απάντηση #2662 στις: Νοέμβριος 28, 2008, 03:25:37 μμ »
Γιατί μυ δίνει την εντύπωση ο "κύριος" της αλφαβητα ότι είναι βαλτός?? ε??? γιατί???
Δε χρειάζεται να είμαστε οι καλύτεροι. Αξίζει να έχουμε δώσει τον καλύτερο εαυτό μας!!!

Αποσυνδεδεμένος Nema

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 165
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Απάντηση #2663 στις: Νοέμβριος 28, 2008, 03:30:58 μμ »
 μου δίνει* ( χαχαχα)
Δε χρειάζεται να είμαστε οι καλύτεροι. Αξίζει να έχουμε δώσει τον καλύτερο εαυτό μας!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 06:47:29 »

Αποσυνδεδεμένος geoka

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 8
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Απάντηση #2664 στις: Νοέμβριος 28, 2008, 03:33:28 μμ »
Ξέρουμε ποιοι θα βάλλουν τα θέματα; Θα τα βάλλει πάλι η ΠΕΦ όπως στον πρηγούμενο; Στην ΠΕΦ για παράδειγμα είναι και ο Κάτσικας (του alfavita) και μάλιστα σε διοικητική θέση νομίζω. Ο Κάτσικας επίσης εκδίδει βιβλία - βοηθήματα για τον Διαγωνισμό των Εκπαιδευτικών του ΑΣΕΠ. Πως σας φαίνεται να βάζουν τα θέματα οι ίδιοι άνθρωποι που εκδίδουν και σχετικά βιβλία- βοηθήματα;

Αποσυνδεδεμένος libera

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 199
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Απάντηση #2665 στις: Νοέμβριος 28, 2008, 03:42:02 μμ »
Παννελήνια Ένωση Φιλολόγων

Αποσυνδεδεμένος geoka

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 8
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Απάντηση #2666 στις: Νοέμβριος 28, 2008, 03:47:53 μμ »
η ιστσελίδα του alfavita είναι του Κάτσικα που γράφει στα ΝΕΑ.

Αποσυνδεδεμένος MARKOS

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 8048
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο ΡΟΜΠΕΝ
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Απάντηση #2667 στις: Νοέμβριος 28, 2008, 03:58:10 μμ »
δεν νομιζω οτι ο Κατσικας ειναι στην επιτροπη θεματων. Τι δουλεια εχει ?
ΟΚ. ασχολειται με την εκπαιδευση αλλα αυτο δεν λεει κατι. (ολοι μας ασχολουμαστε με την εκπαιδευση- και μαλιστα σοβαρα, ζωντας ολα τα προβληματα της- αλλα αυτο δε σημαινει οτι βγαζουμε και θεματα)
πιστευω οτι το παιδαγωγικο ινστιτουτο οριζει την επιτροπη θεματων
Ο μαθητής κάνει τον δάσκαλο

Αποσυνδεδεμένος nikolas_77

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 30
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Απάντηση #2668 στις: Νοέμβριος 28, 2008, 04:05:19 μμ »
Καλημέρα,
να ρωτήσω κάτι: πότε θα ανακοινωθεί ο πίνακας αποκλειομένων από το ΑΣΕΠ και τα εξεταστικά κέντρα; Ξέρει κανείς τίποτα;

τετα μου γιατι αγχωνεσαι? σαββατο 20 δεκεμβριου δινουμε, την παρασκευη στις 19 μπορει να φιλοτιμηθουν να βγαλουν τα εξεταστικα κεντρα. α οσο για τους αποκλειομενους θα δωσεις πρωτα, θα εισαι στους διοριστεους κ μετα θα σου πουν οτι συγγνωμη αλλα ειστε αποκλειομενη γιατι η αιτηση σας ηταν ανυπογραφη.......
 ;D ;D ;D
maryvas,
μιλάς με ένα άτομο που το άγχος είναι η δεύτερη φύση του. γενικά σε διαγωνισμούς και όλα τα συναφή με πιάνει πανικός. Νομίζω ότι δεν έχω κάνει σωστά την αίτηση και τα τοιαύτα. να σου πω δε ότι φέτος και ενώ έχω παραδώσει την αίτηση στη δευτεροβάθμια και πηγαίνω στο σπίτι μου, θυμάμαι ότι δεν έχω βάλει υπογραφή στην πίσω σελίδα της αίτησης. μιλάμε για επιφοίτηση. γυρνάω στην δευτεροβάθμια σε έξαλλη κατάσταση και ζητάω να το διορθώσω. ευτυχώς που η συνάδελφος εκεί ήταν πολύ ευγενική. πράγματι είχα ξεχάσει να υπογράψω αυτό το τμήμα της αίτησης και με την ευκαιρία την έλεγξα και άλλες τέσσερις φορές και μετά έφυγα. άσε που όλο το προηγούμενο διάστημα είχα τρελλαθεί με τη συγκέντρωση των δικαιολογητικών, γιατί φέτος ζητούσαν αναλυτική βαθμολογία για το μεταπτυχιακό και ήμουν σε αναβρασμό μέχρι να επικοινωνήσω με το παν/μιο μου στην Αγγλία να τους στείλω φαξ με τα δικαιολογητικά και να τους εκλιπαρώ να μου το έχουν έτοιμο μέσα σε μια εβδομάδα και να το περιμένω με το ταχυδρομείο. είχα φθάσει να ελέγχω την ταχυδρομική μου αλληλογραφία κάθε δύο ώρες. αφού με είχαν πάρει χαμπάρι όλοι οι γείτονες!!!.
τι να πω είμαι κλασσική περίπτωση ασεποειδούς, όπωσ είχε γράψει και ένας συνάδελφος πολύ επιτυχημένα.

ωχ, τι είπες τώρα; Δεν θυμάμαι αν έβαλα υπογραφή σε ένα από τα φύλλα της αίτησης  :o :o :o :o :o :o :o
Ελπίζω να μη γίνε καμιά στραβή :-[ :-[

Αποσυνδεδεμένος kalipso

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Απάντηση #2669 στις: Νοέμβριος 28, 2008, 04:51:11 μμ »
παιδιά,πού πήγατε όλοι.
Και εμείς Ασεπ δίνουμε,δεν κάνουμε έτσι...
Τώρα ας πούμε θα πάω μια βόλτα σε μια εκπληκτική Μπαρόκ Πλατεία
σε ένα χριστουγεννιάτικο παζάρι.
Οποιος θέλει να του πάρω καμιά μπάλα,ας μου το μηνύσει...
Φιλάκια!

Αποσυνδεδεμένος Phaedra

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Απάντηση #2670 στις: Νοέμβριος 28, 2008, 05:43:13 μμ »
Καλημέρα,
να ρωτήσω κάτι: πότε θα ανακοινωθεί ο πίνακας αποκλειομένων από το ΑΣΕΠ και τα εξεταστικά κέντρα; Ξέρει κανείς τίποτα;

τετα μου γιατι αγχωνεσαι? σαββατο 20 δεκεμβριου δινουμε, την παρασκευη στις 19 μπορει να φιλοτιμηθουν να βγαλουν τα εξεταστικα κεντρα. α οσο για τους αποκλειομενους θα δωσεις πρωτα, θα εισαι στους διοριστεους κ μετα θα σου πουν οτι συγγνωμη αλλα ειστε αποκλειομενη γιατι η αιτηση σας ηταν ανυπογραφη.......
 ;D ;D ;D
Mην αγχωνεσαι...το περνάμε όλοι λιγο-πολύ αυτό το στάδιο...ανήκει και αυτό στα παρεπόμενα του ΑΣΕΠ...Καλή επιτυχία σε όλους παιδιά...
maryvas,
μιλάς με ένα άτομο που το άγχος είναι η δεύτερη φύση του. γενικά σε διαγωνισμούς και όλα τα συναφή με πιάνει πανικός. Νομίζω ότι δεν έχω κάνει σωστά την αίτηση και τα τοιαύτα. να σου πω δε ότι φέτος και ενώ έχω παραδώσει την αίτηση στη δευτεροβάθμια και πηγαίνω στο σπίτι μου, θυμάμαι ότι δεν έχω βάλει υπογραφή στην πίσω σελίδα της αίτησης. μιλάμε για επιφοίτηση. γυρνάω στην δευτεροβάθμια σε έξαλλη κατάσταση και ζητάω να το διορθώσω. ευτυχώς που η συνάδελφος εκεί ήταν πολύ ευγενική. πράγματι είχα ξεχάσει να υπογράψω αυτό το τμήμα της αίτησης και με την ευκαιρία την έλεγξα και άλλες τέσσερις φορές και μετά έφυγα. άσε που όλο το προηγούμενο διάστημα είχα τρελλαθεί με τη συγκέντρωση των δικαιολογητικών, γιατί φέτος ζητούσαν αναλυτική βαθμολογία για το μεταπτυχιακό και ήμουν σε αναβρασμό μέχρι να επικοινωνήσω με το παν/μιο μου στην Αγγλία να τους στείλω φαξ με τα δικαιολογητικά και να τους εκλιπαρώ να μου το έχουν έτοιμο μέσα σε μια εβδομάδα και να το περιμένω με το ταχυδρομείο. είχα φθάσει να ελέγχω την ταχυδρομική μου αλληλογραφία κάθε δύο ώρες. αφού με είχαν πάρει χαμπάρι όλοι οι γείτονες!!!.
τι να πω είμαι κλασσική περίπτωση ασεποειδούς, όπωσ είχε γράψει και ένας συνάδελφος πολύ επιτυχημένα.

ωχ, τι είπες τώρα; Δεν θυμάμαι αν έβαλα υπογραφή σε ένα από τα φύλλα της αίτησης  :o :o :o :o :o :o :o
Ελπίζω να μη γίνε καμιά στραβή :-[ :-[

Αποσυνδεδεμένος Phaedra

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Απάντηση #2671 στις: Νοέμβριος 28, 2008, 05:50:18 μμ »
Συγγνώνη παιδιά δεν ξέρω να χειρίζομαι πολύ καλά τον υπολογιστή....Ήθελα να σου πω μην αγχώνεσαι...συμβαίνει λιγο-πολυ σε όλους...Ανήκει στα παρεπόμενα του ΑΣΕΠ και αυτό...Καλή επιτυχία σε όλους παιδιά...

Αποσυνδεδεμένος Stratilio

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 416
  • Φύλο: Άντρας
  • Αιτία ελομένου. Θεός αναίτιος
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Απάντηση #2672 στις: Νοέμβριος 28, 2008, 05:53:30 μμ »
Λοιπόν παιδιά, αν είναι να φτάσουμε σε σημείο παράκρουσης, καλύτερα να το κλείσουμε το φορουμ. Ας ασχοληθούμε με τίποτα άλλο ή ας πάμε καμιά βόλτα να πάρουμε αέρα...

Αποσυνδεδεμένος Ίρμα

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 768
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Απάντηση #2673 στις: Νοέμβριος 28, 2008, 06:09:30 μμ »
για να μην παραξηγηθώ, δεν το έχω πάρει τόσο προσωπικά μόνο με το ΑΣΕΠ. είμαι από τη φύση μου νευρική και έτσι λειτουργώ λίγο εωσ πολύ και στη ζωή μου. το ανησυχητικό για μένα θα ήταν να είμαι cool.
Μάλλον, ο Strtilio έχει δίκιο καιρός να πάμε καμιά βόλτα, γιατί δεν μας βλέπω καλά. αλλά που χρόνος!!!
Nicolas, ελπίζω να το λες για πλάκα ότι ξέχασες να υπογράψεις την αίτηση

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162164
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 735
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 733
Σύνολο: 733

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.077 δευτερόλεπτα. 36 ερωτήματα.