*

Αποστολέας Θέμα: Η νέα τροπολογία ΥΠΕΠΘ  (Αναγνώστηκε 165853 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος antonispe19

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 32
    • Προφίλ
Απ: Η νέα τροπολογία ΥΠΕΠΘ
« Απάντηση #98 στις: Ιούλιος 26, 2009, 09:40:12 πμ »
 Μια στιγμή τώρα, γιατί θα τρελαθώ. Μια σχολή η οποία έχει πρόγραμμα σπουδών με 10-15 παιδαγωγικά μαθήματα και τα υπόλοιπα πληροφορικής δεν θα έπρεπε να θεωρείται καθηγητική σχολή πληροφορικής? Αφού εξαρχής αυτή ήταν η κατεύθυνσή της. Λέω κάτι παράλογο?

Επίσης με ποιο σκεπτικό θεωρείται ότι οι σπουδές σας είναι ανώτερες? Ποιες σχολές έχετε τελειώσει? Και αν πράγματι έχετε τόσο φοβερές σπουδές γιατί δεν ψάχνετε δουλειά σε κάποια εταιρία και έχετε ως μόνη διέξοδο την εκπαίδευση? Επίσης θα παρακαλέσω να μην κρίνετε μια σχολή από τη βάση εισαγωγής της. Απόψεις του στυλ έγραψα 19000 μόρια άρα δικαιούμαι καλύτερο μέλλον είναι κομπλεξισμός πρωτοετή φοιτητή και δεν ταιριάζει σε μελλοντικούς καθηγητές.

Η μόνη ένσταση που θα δεχτώ και στην οποία έχετε δίκιο είναι ότι το τμήμα πλέον έχει χάσει τον παιδαγωγικό του χαρακτήρα, έχει γίνει καθαρό τμήμα πληροφορικής οπότε δεν είναι δίκαιο οι νέοι εισακτέοι να μπαίνουν στην εκπαίδευση

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Η νέα τροπολογία ΥΠΕΠΘ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 02:39:35 »

Αποσυνδεδεμένος antonispe19

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 32
    • Προφίλ
Απ: Η νέα τροπολογία ΥΠΕΠΘ
« Απάντηση #99 στις: Ιούλιος 26, 2009, 09:44:31 πμ »
Δεν φοβαμαι διότι ήμουν τυχερος και τελείωσα πολύ υψηλόβαθμη σχολή με αρκετη καλή εκπαιδευση.Με πειραζει όμως που το υπουργειο μου χαραμισε 5 χρόνια από την επαγγελματική μου πορεία.
Ήταν επιλογή σου, δεν φταίει το υπουργείο, αλλά αφού έχεις καλή εκπαίδευση γιατί να χαραμίζεις τις γνώσεις σου στην εκπαίδευση?

Παράθεση
Αυτο το "εσεις οι καθαροι πληροφορικοι πηγαίνεται στον ιδιωτικό τομέα" ξέρεις ποιοι το λένε; οι φυσικοί ,μαθηματικοι, φιλόλογοι που με μια 1 ενισχυτικη διοριστηκαν και κανουν στα παιδια μας μαθημα.Το λένε αυτοι που με τυχοδιωκτικό τρόπο ξέρουν ότι έξω λόγω έλλειψης γνώσεων δεν μπορουν να επιβιώσουν και βρήκαν τον χωρο της εκπαιδευσης να αράξουν όπου δεν τους ελέγχει κανένας.Μεταπήδησαν σε άλλους κλάδους και διορίστηκαν.
Και θέλεις να κάνεις το ίδιο και εσύ έτσι? Η κλασική ιστορία. Όλοι μισούν το δημόσιο αλλά ταυτόχρονα θέλουν να μπουν και μέσα

Αποσυνδεδεμένος elia

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 665
  • ΠΕ86 - ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Η νέα τροπολογία ΥΠΕΠΘ
« Απάντηση #100 στις: Ιούλιος 26, 2009, 10:50:30 πμ »
Δεν φοβαμαι διότι ήμουν τυχερος και τελείωσα πολύ υψηλόβαθμη σχολή με αρκετη καλή εκπαιδευση.Με πειραζει όμως που το υπουργειο μου χαραμισε 5 χρόνια από την επαγγελματική μου πορεία.
Ήταν επιλογή σου, δεν φταίει το υπουργείο, αλλά αφού έχεις καλή εκπαίδευση γιατί να χαραμίζεις τις γνώσεις σου στην εκπαίδευση?

Επιλογή μας να δουλεύουμε υπό ελεεινές συνθήκες μόνο και μόνο για να διοριστούμε, και πάνω που πλησιάζουμε μας λένε "όχι, δεν είσαι κατάλληλος εσύ τελικά";;;; Αυτό είναι εξαπάτηση!


Απόψεις του στυλ έγραψα 19000 μόρια άρα δικαιούμαι καλύτερο μέλλον είναι κομπλεξισμός πρωτοετή φοιτητή και δεν ταιριάζει σε μελλοντικούς καθηγητές.

Τον κομπλεξισμό σου τον εξέφρασες εσύ με σαφήνεια νωρίτερα : εσύ έθιξες πρώτος θέμα υψηλού επιπέδου της σχολής σου (εμείς πιο πριν είχαμε πει απλά ότι δεν θα έπρεπε να είστε ΠΕ19) και ουσιαστικά ήρθες εδώ ήρθες εδώ να κοκορευτείς για τη κ...φαρδία σου : "μπορεί να μη μπήκα στις σχολές σας, μπορεί να 'εχω δουλέψει πολύ λιγότερο από εσάς και να είμαι χαμηλά στον πίνακα, αλλά εγώ σε λίγο θα είμαι αρκετά πιο πάνω σας και σύντομα θα διοριστώ"




Υ.Σ.: οι άσχετες ειδικότητες που είναι διορισμένοι ως ΠΕ19, είχαν κάνει 300 ώρες σεμινάρια. Συνήθως κάθε πανεπιστημιακό μάθημα αντιστοιχεί σε 40 ώρες διδασκαλίας (μέσο όρο). Άν κάνατε 15+ μαθήματα παιδαγωγικών, πόσα μαθήματα απομένουν, και πόσα από αυτά ήταν καθαρά Πληροφορικής; (Διδακτική της Τεχνολογίας (γενικά και αόριστα) και των Ψηφιακών Συστημάτων δε λέγεται το τμήμα σας;  Όχι Διδακτική της Πληροφορικής!)
Τελικά δε νομίζω να είχες και πολλές ώρες παραπάνω από αυτούς, αλλά αν έχεις, γιατί δεν αξιοποιείς τις πλούσιες γνώσεις σου στη βιομηχανία;  ;D




Λοιπόν δε συνηθίζω να ασχολούμαι με κομπλεξικά ανθρωπάκια σαν εσένα, αλλά εσύ με εκνεύρισες ιδιαιτέρως, σε αυτή την πολύ δύσκολη για εμένα στιγμή (που να καταλάβεις...) και παρασύρθηκα. Θα προσπαθήσω από εδώ και εμπρός να μη δώσω καμία σημασία σε ότι και αν πεις και να μη σου ξαναπαντήσω. Είσαι τελείως ανάξιος...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 26, 2009, 10:53:01 πμ από elia »

Αποσυνδεδεμένος CHRISTOS_200

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 51
    • Προφίλ
Απ: Η νέα τροπολογία ΥΠΕΠΘ
« Απάντηση #101 στις: Ιούλιος 26, 2009, 10:58:06 πμ »
Φίλε Μαθηματικέ εννοείται ότι αναφέρομαι σε αυτους με τα σεμινάρια!&σε αυτούς που πήραν δεύτερο πτυχίο από τεί πληροφορικής(πρόσβαση με 10) και διορίστηκαν ως καθηγητές πληροφορικής.Για τους υπόλοιπους κατανοώ τον υψηλό βαθμό που γράψατε για να περάσετε και τον κόπο να τελειώσετε αυτή την δύσκολη σχολή.. Η αμαρτία στον κλάδο μου ήταν και οι πολλές σχολές που ανοίχτηκαν στην επαρχία.Διαφωνώ με αυτό το μεταπήδημα σχολών που γίνεται από κλάδο σε κλάδο...Σε αυτήν την φάμπρικα άλλοι ευνοούνται και άλλοι αδικούνται.Το είπα και ξαναπάνω:ο κλάδος μου δεν προστατέυτηκε από κανέναν.Υπήρχαν 15 ΑΕΙ και ανοίχτηκαν και 15 ΤΕΙ.Η ειρωνεία είναι ότι κάποια τέτοια ΤΕΙ στο μέλλον θα κλέισουν!Αυτος είναι ο προγραμματισμός του Υπουργειου...Δεν νόμίζω κάποιος Μαθηματικός να έδινε τόσο εύκολα κατατακτήριες σε υψηλόβαθμη σχολή Πληροφορικής σε μεγάλα αστικά κέντρα...Ενώ στην επαρχία ....
Όσο για σε σένα απόφοιτε του Πειραιά την απάντηση σου την πήρες από τον ουδέτερο φίλο των εικαστικών!Να ξέρεις ένα πράγμα:σήμερα ήσουν τυχερός και ευνοήθηκες.Αύριο όμως να ξέρεις ότι σε κάτι θα αδικηθείς και  τότε έλα να τα ξάναπούμε!Τροχός είναι και γυρίζει! Σου ξαναλέω:να πείτε στον υπουργό να βγάλει και μια τροπολογία η οποία θα αναθέτει την ενισχυτική σε εσάς μόνο!Μην πάει χαμένος τόσος κόπος και σας μείνει η παιδαγωγική επάρκεια στο χέρι!Να σκεφτείς όμως όταν θα μπεις στην τάξη και σε ρωτήσει κάποιος μαθητής :δασκαλε πως διορίστηκες; τι θα απαντήσεις!Να του απαντήσεις ότι τελείωσες πληροφορική που δεν ήταν πληροφορική τελικά αλλα παιδαγωγικη σχολή!Τότε να ξέρεις ότι θα έχεις μεγάλο σεβασμό άπό τους μαθητές στο υποτιθέμενο αντικειμενό σου...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Η νέα τροπολογία ΥΠΕΠΘ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 02:39:35 »

Αποσυνδεδεμένος CHRISTOS_200

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 51
    • Προφίλ
Απ: Η νέα τροπολογία ΥΠΕΠΘ
« Απάντηση #102 στις: Ιούλιος 26, 2009, 11:02:03 πμ »
Με τα παραπάνω δεν θέλω να θίξω τους συναδέλφους των ΤΕΙ που μπήκαν με 10!Όλοι αξίζουμε μία αξιοπρεπή δουλειά.Αλλά έλλεος!Διορίζονται οι μαθητές μας και εμείς οι δάσκαλοι τρέχουμε ωρομίσθιοι...Αυτό συμβαίνει και στην τριτοβάθμια και στην Β' εκπαίδευση...

Αποσυνδεδεμένος spapioan

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 613
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ 03
    • Προφίλ
Απ: Η νέα τροπολογία ΥΠΕΠΘ
« Απάντηση #103 στις: Ιούλιος 26, 2009, 11:09:11 πμ »
Φίλε Μαθηματικέ εννοείται ότι αναφέρομαι σε αυτους με τα σεμινάρια!&σε αυτούς που πήραν δεύτερο πτυχίο από τεί πληροφορικής(πρόσβαση με 10) και διορίστηκαν ως καθηγητές πληροφορικής.Για τους υπόλοιπους κατανοώ τον υψηλό βαθμό που γράψατε για να περάσετε και τον κόπο να τελειώσετε αυτή την δύσκολη σχολή.. Η αμαρτία στον κλάδο μου ήταν και οι πολλές σχολές που ανοίχτηκαν στην επαρχία.Διαφωνώ με αυτό το μεταπήδημα σχολών που γίνεται από κλάδο σε κλάδο...Σε αυτήν την φάμπρικα άλλοι ευνοούνται και άλλοι αδικούνται.Το είπα και ξαναπάνω:ο κλάδος μου δεν προστατέυτηκε από κανέναν.Υπήρχαν 15 ΑΕΙ και ανοίχτηκαν και 15 ΤΕΙ.Η ειρωνεία είναι ότι κάποια τέτοια ΤΕΙ στο μέλλον θα κλέισουν!Αυτος είναι ο προγραμματισμός του Υπουργειου...Δεν νόμίζω κάποιος Μαθηματικός να έδινε τόσο εύκολα κατατακτήριες σε υψηλόβαθμη σχολή Πληροφορικής σε μεγάλα αστικά κέντρα...Ενώ στην επαρχία ....
Όσο για σε σένα απόφοιτε του Πειραιά την απάντηση σου την πήρες από τον ουδέτερο φίλο των εικαστικών!Να ξέρεις ένα πράγμα:σήμερα ήσουν τυχερός και ευνοήθηκες.Αύριο όμως να ξέρεις ότι σε κάτι θα αδικηθείς και  τότε έλα να τα ξάναπούμε!Τροχός είναι και γυρίζει! Σου ξαναλέω:να πείτε στον υπουργό να βγάλει και μια τροπολογία η οποία θα αναθέτει την ενισχυτική σε εσάς μόνο!Μην πάει χαμένος τόσος κόπος και σας μείνει η παιδαγωγική επάρκεια στο χέρι!Να σκεφτείς όμως όταν θα μπεις στην τάξη και σε ρωτήσει κάποιος μαθητής :δασκαλε πως διορίστηκες; τι θα απαντήσεις!Να του απαντήσεις ότι τελείωσες πληροφορική που δεν ήταν πληροφορική τελικά αλλα παιδαγωγικη σχολή!Τότε να ξέρεις ότι θα έχεις μεγάλο σεβασμό άπό τους μαθητές στο υποτιθέμενο αντικειμενό σου...

ok τοτε. αυτο που ανεφερες για τη δυσκολια της σχολης (μαθηματικων), οσοι περασαν απο το κολαστηριο των Ιωαννινων (οπως και εγω), μπορουν να το επιβεβαιωσουν >:( >:( >:( >:(

Αποσυνδεδεμένος antonispe19

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 32
    • Προφίλ
Απ: Η νέα τροπολογία ΥΠΕΠΘ
« Απάντηση #104 στις: Ιούλιος 26, 2009, 11:13:15 πμ »
Τελικά δε νομίζω να είχες και πολλές ώρες παραπάνω από αυτούς, αλλά αν έχεις, γιατί δεν αξιοποιείς τις πλούσιες γνώσεις σου στη βιομηχανία;  ;D
Μα δεν είναι αυτή η κατεύθυνση μου. Η σχολή μου βγάζει εκπαιδευτικούς, οι δικές σας όχι. Τα ίδια θα λέμε πάλι? Συγγνώμη, διαβάζεις αυτά που γράφω ή απλά θέλεις να βγάλεις το μένος σου? Να λέμε πάλι τα ίδια? Εσείς που έχετε μπει σε σχολές με περισσότερα μαθήματα πληροφορικής έχετε περισσότερα προσόντα από μένα για τη βιομηχανία. Εμείς έχουμε ειδικευτεί στην διδασκαλία της πληροφορικής.

Παράθεση
Λοιπόν δε συνηθίζω να ασχολούμαι με κομπλεξικά ανθρωπάκια σαν εσένα, αλλά εσύ με εκνεύρισες ιδιαιτέρως
Ευχαριστώ για τα καλά λόγια, και όσον αφορά τον εκνευρισμό σου είναι απόλυτα λογικό. Όταν έχεις άδικο και δεν μπορείς να βρεις σοβαρά επιχειρήματα για να στηρίξεις την άποψή σου εκνευρίζεσαι. Ελπίζω όταν θα δεις τους νέους πίνακες του χρόνου να σου περάσει ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Χριστίνα

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1569
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ19
    • Προφίλ
Απ: Η νέα τροπολογία ΥΠΕΠΘ
« Απάντηση #105 στις: Ιούλιος 26, 2009, 11:14:08 πμ »
Στενοχωριέμαι πάρα πολύ ρε παιδιά με όλα αυτά. Σας καταλαβαίνω απόλυτα (χρόνια ωρομίσθια....) και ειλικρινά μπορώ να φανταστώ το πως νιώθετε. Αλλά να μας βάζετε όλους τους απόφοιτους σε ένα τσουβάλι και να μας βαφτίζετε άχρηστους δεν το περίμενα. Χαμηλόβαθμους, άσχετους κλπ κλπ. Εγώ δεν ήμουνα ποτέ ουτε ΔΑΠ, ουτε ΠΑΣΠ, ούτε με γνωστους. Και ξέρω τι πάει να πει ωρομισθία, ΑΣΕΠ κλπ.

 Άλλο να διαμαρτύρεστε για την αδικία εναντίον σας, και άλλο να μηδενίζετε συναδέρφους σας που μέχρι χθές φωνάζαμε μαζί για την αθλιότητα της ωρομισθίας και απεργούσαμε σε κάθε ευκαιρία χάνοντας τις "πολύτιμες" ώρες προυπηρεσίας.

(Εγώ είμαι βέβαιη οτι με άλλη σταση θα είχατε την συμπαράσταση και των απόφοιτων ωρομισθίων του τμήματος μου - αν σας ενδιέφερε- στον αγώνα σας, γιατί οποιος έχει ζήσει ωρομισθία ξέρει τι πακέτο είναι. Έτσι όμως προκαλείτε αντιπάθειες, αδιαφορία και διάσπαση του κλάδου. Για όσους απο σας φυσικά μας θεωρείτε άξιους να μας εντάσσετε στον ίδιο κλάδο)

Αυτά απο μένα και τέλος. Ελπίζω να δείτε όλοι τα πράγματα και απο την άλλη άποψη και να καταλάβετε που πρέπει να δώσετε το βάρος για να πετύχετε οτιδήποτε είναι αυτό που θέλετε.

Απόφοιτη του τμήματος ΔΤΨΣ

Αποσυνδεδεμένος spapioan

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 613
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ 03
    • Προφίλ
Απ: Η νέα τροπολογία ΥΠΕΠΘ
« Απάντηση #106 στις: Ιούλιος 26, 2009, 11:16:19 πμ »
Τελικά δε νομίζω να είχες και πολλές ώρες παραπάνω από αυτούς, αλλά αν έχεις, γιατί δεν αξιοποιείς τις πλούσιες γνώσεις σου στη βιομηχανία;  ;D
Μα δεν είναι αυτή η κατεύθυνση μου. Η σχολή μου βγάζει εκπαιδευτικούς, οι δικές σας όχι. Τα ίδια θα λέμε πάλι? Συγγνώμη, διαβάζεις αυτά που γράφω ή απλά θέλεις να βγάλεις το μένος σου? Να λέμε πάλι τα ίδια? Εσείς που έχετε μπει σε σχολές με περισσότερα μαθήματα πληροφορικής έχετε περισσότερα προσόντα από μένα για τη βιομηχανία. Εμείς έχουμε ειδικευτεί στην διδασκαλία της πληροφορικής.

Παράθεση
Λοιπόν δε συνηθίζω να ασχολούμαι με κομπλεξικά ανθρωπάκια σαν εσένα, αλλά εσύ με εκνεύρισες ιδιαιτέρως
Ευχαριστώ για τα καλά λόγια, και όσον αφορά τον εκνευρισμό σου είναι απόλυτα λογικό. Όταν έχεις άδικο και δεν μπορείς να βρεις σοβαρά επιχειρήματα για να στηρίξεις την άποψή σου εκνευρίζεσαι. Ελπίζω όταν θα δεις τους νέους πίνακες του χρόνου να σου περάσει ;D ;D

ξαναλεμε και καμια μαλακια ετσι για να περναει η ωρα, εεε;;;

Αποσυνδεδεμένος antonispe19

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 32
    • Προφίλ
Απ: Η νέα τροπολογία ΥΠΕΠΘ
« Απάντηση #107 στις: Ιούλιος 26, 2009, 11:17:59 πμ »
ok τοτε. αυτο που ανεφερες για τη δυσκολια της σχολης (μαθηματικων), οσοι περασαν απο το κολαστηριο των Ιωαννινων (οπως και εγω), μπορουν να το επιβεβαιωσουν >:( >:( >:( >:(

Αυτό είναι γνωστό. Όποιος δεν έχει παραέξω να δουλέψει θεωρεί ότι η σχολή του είναι η πιο δύσκολη στον κόσμο. Αναρωτιέμαι αν οι απόφοιτοι του μαθηματικού Ιωαννίνων έρχονταν στη σχολή μας θα πέρναγαν κανένα μάθημα? Γιατί από ότι ξέρω τα μαθήματα προγραμματισμού τα βρίσκετε πολύ σκούρα

Αποσυνδεδεμένος lg

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 197
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Η νέα τροπολογία ΥΠΕΠΘ
« Απάντηση #108 στις: Ιούλιος 26, 2009, 11:22:30 πμ »
Για να τελειώνει το παραμύθι με τα παιδαγωγικά μπείτε και δείτε προγράμματα σπουδών παλαιότρερων ετών..
http://dtps.unipi.gr/index.php?page=info&info=39....
από το 2004-2005 που έγινε αναμόρφωση τα παιδαγωγικά είναι τα ίδια με όλες της σχολές Πληροφορικής....
Τέρμα το παραμύθι λοιπόν.....Βρείτε άλλο επιχείρημα...
ΕΛΕΟΣ.....

Αποσυνδεδεμένος lg

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 197
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Η νέα τροπολογία ΥΠΕΠΘ
« Απάντηση #109 στις: Ιούλιος 26, 2009, 11:26:00 πμ »
Στενοχωριέμαι πάρα πολύ ρε παιδιά με όλα αυτά. Σας καταλαβαίνω απόλυτα (χρόνια ωρομίσθια....) και ειλικρινά μπορώ να φανταστώ το πως νιώθετε. Αλλά να μας βάζετε όλους τους απόφοιτους σε ένα τσουβάλι και να μας βαφτίζετε άχρηστους δεν το περίμενα. Χαμηλόβαθμους, άσχετους κλπ κλπ. Εγώ δεν ήμουνα ποτέ ουτε ΔΑΠ, ουτε ΠΑΣΠ, ούτε με γνωστους. Και ξέρω τι πάει να πει ωρομισθία, ΑΣΕΠ κλπ.

 Άλλο να διαμαρτύρεστε για την αδικία εναντίον σας, και άλλο να μηδενίζετε συναδέρφους σας που μέχρι χθές φωνάζαμε μαζί για την αθλιότητα της ωρομισθίας και απεργούσαμε σε κάθε ευκαιρία χάνοντας τις "πολύτιμες" ώρες προυπηρεσίας.

(Εγώ είμαι βέβαιη οτι με άλλη σταση θα είχατε την συμπαράσταση και των απόφοιτων ωρομισθίων του τμήματος μου - αν σας ενδιέφερε- στον αγώνα σας, γιατί οποιος έχει ζήσει ωρομισθία ξέρει τι πακέτο είναι. Έτσι όμως προκαλείτε αντιπάθειες, αδιαφορία και διάσπαση του κλάδου. Για όσους απο σας φυσικά μας θεωρείτε άξιους να μας εντάσσετε στον ίδιο κλάδο)

Αυτά απο μένα και τέλος. Ελπίζω να δείτε όλοι τα πράγματα και απο την άλλη άποψη και να καταλάβετε που πρέπει να δώσετε το βάρος για να πετύχετε οτιδήποτε είναι αυτό που θέλετε.

Απόφοιτη του τμήματος ΔΤΨΣ

Δεν τα βάζουμε με κανέναν...Απλά κάποιοι έγιναν και γίνονται αρκετά ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟΙ......

Αποσυνδεδεμένος spapioan

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 613
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ 03
    • Προφίλ
Απ: Η νέα τροπολογία ΥΠΕΠΘ
« Απάντηση #110 στις: Ιούλιος 26, 2009, 11:26:35 πμ »
ok τοτε. αυτο που ανεφερες για τη δυσκολια της σχολης (μαθηματικων), οσοι περασαν απο το κολαστηριο των Ιωαννινων (οπως και εγω), μπορουν να το επιβεβαιωσουν >:( >:( >:( >:(

Αυτό είναι γνωστό. Όποιος δεν έχει παραέξω να δουλέψει θεωρεί ότι η σχολή του είναι η πιο δύσκολη στον κόσμο. Αναρωτιέμαι αν οι απόφοιτοι του μαθηματικού Ιωαννίνων έρχονταν στη σχολή μας θα πέρναγαν κανένα μάθημα? Γιατί από ότι ξέρω τα μαθήματα προγραμματισμού τα βρίσκετε πολύ σκούρα

εισαι τραγικος

Αποσυνδεδεμένος elia

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 665
  • ΠΕ86 - ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Η νέα τροπολογία ΥΠΕΠΘ
« Απάντηση #111 στις: Ιούλιος 26, 2009, 11:32:26 πμ »
... περισσότερα προσόντα από μένα για τη βιομηχανία.

Ε, δεν αντέχω να μην το σχολιάσω... ούτε το αντικείμενο αυτού που καλείσαι να διδάξεις δεν ξέρεις!!!!!!!!! Τώρα πια με έπεισες για τα καλά να μην ξανασχοληθώ μαζί σου.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 26, 2009, 11:52:11 πμ από elia »

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159859
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 533
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 2
Επισκέπτες: 531
Σύνολο: 533

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.081 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.