*

Αποστολέας Θέμα: Γ' Φάση: ΠΕ02  (Αναγνώστηκε 301114 φορές)

0 μέλη και 10 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

adigoni

  • Επισκέπτης
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #126 στις: Σεπτέμβριος 19, 2009, 10:49:14 πμ »
μάζευε ας ειν' και ρώγες ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ευχαριστώ iamlost....

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:55:16 »

Συνδεδεμένος annie.d

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 955
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #127 στις: Σεπτέμβριος 19, 2009, 10:57:32 πμ »
απ οτι ειδα εγω στους πινακες τους, λιγοι ειναι της ειδικης με πολλα μορια ανω των 22-23.
αντε καμια 10αρια+
εγω κοιταξα απο τα 24,8 και πανω που με ενδιαφερει και ηταν 5-6 εκ των οποιων ο ενας ηταν και στον δικο μας πινακα.αλλα γυρω στα 22μορια ειδα αρκετους.μπες στο e-aitisi στους πινακες ειδικης αγωγης και δες οσοι εχουν μορια μεχρι τα δικα σου.μετα δες αν ειναι και στον δικο μας πινακα και αφαιρεσε τους

adigoni

  • Επισκέπτης
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #128 στις: Σεπτέμβριος 19, 2009, 10:59:29 πμ »
έφυγαααααααααααααααααααααααααα

Συνδεδεμένος annie.d

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 955
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #129 στις: Σεπτέμβριος 19, 2009, 11:00:39 πμ »
Παιδιά καλησπέρα!!!! θα σας κάνω μια ερώτηση λίγο κουφή .Τέτοια νομίζω δεν έχετε ξανακούσει,  (μουτζώστε με αν θέλετε ελεύθερα) :( :( :(

είμαι γύρω στο 70 (σύμφωνα με τον εκκαθαρισμένο πίνακα του sun) και απ' ό,τι φαίνεται θα ειμαι γ φάση.
 πρώτη επιλογή μου είναι γ ευβοίας.....συγκεκριμένο σχολείο όμως που ήθελα μάλλον καλύπτεται απο τη β φαση.( βλ.Σκύρος,όπου και μενω).
 για οικογενειακούς λόγους ειναι δυσκολο να παω στα υπολοιπα της ιδιας δευτεροβαθμιας :( :( :( :(
 υπάρχει κάποιος απο εσας λοιπον μεχρι το 70 που να το εχει στις πρωτες επιλογες του για να ελπιζω ότι δε θα είμαι εγω;;;;
εχω βαλει δ ευβοιας 5η επιλογη.ποια μερη ειναι αυτα δεν ξερω.ελπιζω να μη με παρουν εκει.η σειρα μου στον καθαρο ειναι καπου στο 30
xarakara,δ ευβοιας είναι Κάρυστος,Μαρμάρι,Στύρα......τα 2 πρώτα δίνουν 7 και το 3ο 9 μοριάκια ;) ;) ;) ;)

αααχχχχχχχχ, δεν έβαζες και γ ευβοίας για να είμαι ήσυχη τώρα;;; ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
αν καταλαβα καλα εσυ θελεις να καλυφθουν τα κενα στην ευβοια , για να μην πας καπου εκτος απο γ ευβοιας.σωστα;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:55:16 »

adigoni

  • Επισκέπτης
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #130 στις: Σεπτέμβριος 19, 2009, 11:07:05 πμ »
Λοιπόν 6 άτομα μέτρησα από τα 22 έως τα 24 μόρια που έφτασε η βάση της αναπλήρωσης στη Β Φάση. Καλά είναι. Δήλωσα Α Εύβοιας Kat73. Οπότε μην ανησυχείς. Αναρωτιέμαι αν εκεί στη Σκύρο, έχεις συναντήσει την ......πέρδικα ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος iam_almost_sofuckinhappy

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 316
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #131 στις: Σεπτέμβριος 19, 2009, 11:09:57 πμ »
απ οτι ειδα εγω στους πινακες τους, λιγοι ειναι της ειδικης με πολλα μορια ανω των 22-23.
αντε καμια 10αρια+
εγω κοιταξα απο τα 24,8 και πανω που με ενδιαφερει και ηταν 5-6 εκ των οποιων ο ενας ηταν και στον δικο μας πινακα.αλλα γυρω στα 22μορια ειδα αρκετους.μπες στο e-aitisi στους πινακες ειδικης αγωγης και δες οσοι εχουν μορια μεχρι τα δικα σου.μετα δες αν ειναι και στον δικο μας πινακα και αφαιρεσε τους

γιατι δεν ειναι στο δικο μας πινακα? και εγω που ειμαι στα ιδια, με σενα 1 μετρησα.
Α! και 1 τριτεκνο.....ασχετο....

Αποσυνδεδεμένος vasia98

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 489
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #132 στις: Σεπτέμβριος 19, 2009, 11:10:17 πμ »
Παιδιά καλησπέρα!!!! θα σας κάνω μια ερώτηση λίγο κουφή .Τέτοια νομίζω δεν έχετε ξανακούσει,  (μουτζώστε με αν θέλετε ελεύθερα) :( :( :(

είμαι γύρω στο 70 (σύμφωνα με τον εκκαθαρισμένο πίνακα του sun) και απ' ό,τι φαίνεται θα ειμαι γ φάση.
 πρώτη επιλογή μου είναι γ ευβοίας.....συγκεκριμένο σχολείο όμως που ήθελα μάλλον καλύπτεται απο τη β φαση.( βλ.Σκύρος,όπου και μενω).
 για οικογενειακούς λόγους ειναι δυσκολο να παω στα υπολοιπα της ιδιας δευτεροβαθμιας :( :( :( :(
 υπάρχει κάποιος απο εσας λοιπον μεχρι το 70 που να το εχει στις πρωτες επιλογες του για να ελπιζω ότι δε θα είμαι εγω;;;;
εχω βαλει δ ευβοιας 5η επιλογη.ποια μερη ειναι αυτα δεν ξερω.ελπιζω να μη με παρουν εκει.η σειρα μου στον καθαρο ειναι καπου στο 30
xarakara,δ ευβοιας είναι Κάρυστος,Μαρμάρι,Στύρα......τα 2 πρώτα δίνουν 7 και το 3ο 9 μοριάκια ;) ;) ;) ;)

αααχχχχχχχχ, δεν έβαζες και γ ευβοίας για να είμαι ήσυχη τώρα;;; ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
αν καταλαβα καλα εσυ θελεις να καλυφθουν τα κενα στην ευβοια , για να μην πας καπου εκτος απο γ ευβοιας.σωστα;
Θέλω να καλυφθούν τα κενά της γ ευβοιας για να παω στις επιλογές μου απο τη δευτερη και μετα.........Δε θελω με τιποτα να παω στο γ ευβοιας :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-\ :-\ :-\

Αποσυνδεδεμένος vasia98

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 489
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #133 στις: Σεπτέμβριος 19, 2009, 11:12:11 πμ »
Λοιπόν 6 άτομα μέτρησα από τα 22 έως τα 24 μόρια που έφτασε η βάση της αναπλήρωσης στη Β Φάση. Καλά είναι. Δήλωσα Α Εύβοιας Kat73. Οπότε μην ανησυχείς. Αναρωτιέμαι αν εκεί στη Σκύρο, έχεις συναντήσει την ......πέρδικα ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
adigoni μου και την πέρδικα έχω συναντησει και τα γιδια και τα κατσικια και τις κουρουνες ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδεδεμένος annie.d

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 955
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #134 στις: Σεπτέμβριος 19, 2009, 11:12:20 πμ »
Λοιπόν 6 άτομα μέτρησα από τα 22 έως τα 24 μόρια που έφτασε η βάση της αναπλήρωσης στη Β Φάση. Καλά είναι. Δήλωσα Α Εύβοιας Kat73. Οπότε μην ανησυχείς. Αναρωτιέμαι αν εκεί στη Σκύρο, έχεις συναντήσει την ......πέρδικα ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
adigoni, εγω μετρησα 10-11 ατομα με 22εως24 μορια

Συνδεδεμένος annie.d

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 955
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #135 στις: Σεπτέμβριος 19, 2009, 11:14:29 πμ »
απ οτι ειδα εγω στους πινακες τους, λιγοι ειναι της ειδικης με πολλα μορια ανω των 22-23.
αντε καμια 10αρια+
εγω κοιταξα απο τα 24,8 και πανω που με ενδιαφερει και ηταν 5-6 εκ των οποιων ο ενας ηταν και στον δικο μας πινακα.αλλα γυρω στα 22μορια ειδα αρκετους.μπες στο e-aitisi στους πινακες ειδικης αγωγης και δες οσοι εχουν μορια μεχρι τα δικα σου.μετα δες αν ειναι και στον δικο μας πινακα και αφαιρεσε τους

γιατι δεν ειναι στο δικο μας πινακα? και εγω που ειμαι στα ιδια, με σενα 1 μετρησα.
Α! και 1 τριτεκνο.....ασχετο....
ετσι ακριβως.ισως να ενδιαφερονται μονο για ειδικη αγωγη.δεν ξερω.

Αποσυνδεδεμένος xristis23

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 553
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #136 στις: Σεπτέμβριος 19, 2009, 11:17:55 πμ »
Καλημέρα ομοιο-αναξιοπαθούντες συνάδελφοι! Να ρωτήσω κάτι, αν γνωρίζετε: Πόσους φιλολόγους παίρνουν συνήθως στην Α Φάση αναπληρωτών Ειδικής Αγωγής; Ευχαριστω.

νομιζω γυρω στα 100+


γυρω στους 60 ηταν η πρωτη φαση περυσι αλλα αμεσως μετα απο 8-9 μερες περιπου πηραν και 2η

adigoni

  • Επισκέπτης
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #137 στις: Σεπτέμβριος 19, 2009, 11:19:35 πμ »
χάθηκα στο μέτρημα.....iamlost δεν έκανα αντιπαράθεση στα ονόματα απλά είδα μόνο τον πίνακα της ειδικής. Τα ξαναβλέπω τώρα και σου λέω, οκ;

adigoni

  • Επισκέπτης
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #138 στις: Σεπτέμβριος 19, 2009, 11:39:12 πμ »
Λοιπόν, 10 άτομα όντως, από 22 έως 24 μόρια και μέχρι τη θέση 235 του εκκαθαρισμένου πίνακα.xarakara ευχαριστώ για την επισήμανση :D :D :D :D :D .iamlost έχω τα ονόματα να στα στείλω σε πμ να τσεκάρεις;

Συνδεδεμένος annie.d

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 955
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #139 στις: Σεπτέμβριος 19, 2009, 11:42:14 πμ »
με την iamlost ειμαστε στα ιδια πανω κατω και απο ο,τι ειδα εχουμε εναν μονο ειδικης αγωγης πανω μας. :'(

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162170
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 810
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 16
Επισκέπτες: 772
Σύνολο: 788

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.09 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.