*

Αποστολέας Θέμα: Τοποθετήσεις μετά από μετάθεση  (Αναγνώστηκε 99903 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Dadi

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 360
  • Ήταν ένας και δεν έμεινε κανένας.
    • Προφίλ
Απ: Τοποθετήσεις μετά από μετάθεση
« Απάντηση #98 στις: Μάιος 11, 2010, 03:25:06 μμ »
* edit
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 11, 2010, 03:28:20 μμ από Dadi »
Ο κουφός και ο κλανιάρης στέκουν δίπλα στα νταούλια.
MyLastFM : https://www.last.fm/user/Devote

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Τοποθετήσεις μετά από μετάθεση
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 12:42:42 »

Αποσυνδεδεμένος vama

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 706
    • Προφίλ
Απ: Τοποθετήσεις μετά από μετάθεση
« Απάντηση #99 στις: Μάιος 11, 2010, 04:24:28 μμ »
Βρε παιδιά...
Είπα να ρίξω μια ματιά στα περυσινά δεδομένα με τις τοποθετήσεις και τα οργανικά κενά να δω τι παίζει...
Ένα γραφείο που δεν έβγαλε καθόλου οργανικά κενά, πώς στις τοποθετήσεις έγινε τοποθέτηση σε σχολείο του γραφείου αυτoύ

Το έχω ξαναγράψει .Θα σου απαντήσω από προσωπική εμπειρία.Στη Δ/νση που ανήκει ο άντρας μου δεν υπάρχουν οργανικά κενά στην ειδικότητά του.Δεν έβγαλαν καμία λίστα με κενά.Περισυ όταν έκανε αίτηση τοποθέτησης του είπαν να δηλώσει όποια σχολεία επιθυμούσε να τοποθετηθεί.Αυτό και έκανε .Δηλωσε με σειρά προτίμησης όλα τα σχολεία της περιοχής που ανήκει και τοποθετήθηκε στο ίδιο που ήταν και την προηγούμενη χρονιά το οποίο όμως δεν βγάζει οργανική γιατί οι ώρες δεν επαρκούν και στη συνέχεια το σεπτέμβριο τον εστειλαν και σε δεύτερο για συμπλήρωση ωραρίου.Ορίστε λοιπόν πως γίνονται τοποθετησεις χωρίς να έχουν ανακοινωθεί κενα.
Για τα συμπληρωματικά κενα δεν ξέρω να σου απαντήσω

Αποσυνδεδεμένος irene.a

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1013
  • ΠΕ06, I love my job!!
    • Προφίλ
Απ: Τοποθετήσεις μετά από μετάθεση
« Απάντηση #100 στις: Μάιος 11, 2010, 07:58:51 μμ »
Καταλαβα... Θα δηλωσω αυτα που θελω ειτε εχουν κενο ειτε οχι

Ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος Emmacrete

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
Απ: Τοποθετήσεις μετά από μετάθεση
« Απάντηση #101 στις: Μάιος 11, 2010, 08:21:22 μμ »
εκτός από τα οργανικά κενά που βγάζουν τα ΠΥΣΠΕ υπάρχουν και τα πιθανά κενά των μεταθέσεων, αφού υπολογίσουν αυτούς που πιθανόν θα αλλάξουν οργανική και έχουν κάνει αίτηση. Συνήθως οι Αιρετοί έχουν γνώση αυτών των κενών και τα κοινοποιούν στους εκπαιδευτικούς για να τα δηλώσουν εφ' όσον το επιθυμούν...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Τοποθετήσεις μετά από μετάθεση
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 12:42:42 »

Αποσυνδεδεμένος Damien

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2083
  • Φύλο: Άντρας
  • Sors rota tu volubilis
    • Προφίλ
Απ: Τοποθετήσεις μετά από μετάθεση
« Απάντηση #102 στις: Μάιος 11, 2010, 08:34:47 μμ »
Βρε παιδιά...
Είπα να ρίξω μια ματιά στα περυσινά δεδομένα με τις τοποθετήσεις και τα οργανικά κενά να δω τι παίζει...
Ένα γραφείο που δεν έβγαλε καθόλου οργανικά κενά, πώς στις τοποθετήσεις έγινε τοποθέτηση σε σχολείο του γραφείου αυτού;

Επίσης...
Αφού δε βγήκαν αρχικά καθόλου κενά, πώς στα συμπληρωματικά είχε;;

Κι αν και τώρα δε βγουν κενά, και δηλώσω σε περιοχή που δεν εξυπηρετεί απλά για να μη μείνω ξεκρέμαστη, και τοποθετηθώ σε σχολείο που δεν το προτιμώ, αν μετά βγουν συμπληρωματικά στην περιοχή μου, τι κάνω;;

Νόμιζα ότι το μπέρδεμα θα τέλειωνε με τη μετάθεση... Αλλά μάλλον κάτι δεν καταλαβαίνω σωστά σε όσα έχω διαβάσει.

Ευχαριστώ όποιον κάτσει να ασχοληθεί να μου απαντήσει (ε, δεν είναι κι εύκολο).!

Μηπως εχεις μπερδευτει με τα λειτουργικα κενα και τις τοποθετησεις σ' αυτα; Διοτι αν το ΠΥΣΔΕ/ΠΥΣΠΕ δεν ανακοινωσε κανενα οργανικο κενο σε μια περιοχη μεταθεσης, δεν τιθεται θεμα να γινει οριστικη τοποθετηση εκπαιδευτικου στη συγκεκριμενη περιοχη. Επισης, ορισμενες φορες στις ιστοσελιδες των Δ/νσεων γινονται και λαθη ή μαλλον διδονται ασαφεις, γενικολογοι τιτλοι σε πινακες και πινακακια με αλλεπαλληλες τοποθετησεις εκπαιδευτικων, χωρις να προσδιοριζεται επακριβως το περιεχομενο τους...
Μα μετά το θέρο είναι η απελπισία. Ο θερμόχνοτος Λίβας κατακαίει το κάθε βλαστερό, κι οι κάργες καταπίνουν τα στεγνά βατράχια που απόμειναν στα βουρκωμένα χαντάκια.

La Resa Dei Conti
http://www.youtube.com/watch?v=7tiTzQoEWDw

Πείτε τους ότι (δεν) έφυγα: http://www.pde.gr/index.php?topic=27576.1148

Αποσυνδεδεμένος Damien

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2083
  • Φύλο: Άντρας
  • Sors rota tu volubilis
    • Προφίλ
Απ: Τοποθετήσεις μετά από μετάθεση
« Απάντηση #103 στις: Μάιος 11, 2010, 11:23:23 μμ »
Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά που δεν βλέπω να διασαφηνίζεται στο νομοσχέδιο.
Εγώ π.χ. έχω οργανική(με χαρτιά και υπογραφές παρακαλώ) σε σχολείο μίας περιοχής που δίνει 7 μόρια μετάθεσης. 2 χρόνια τώρα λόγω του ότι είμαστε 2 με οργανική εκεί και εγώ ο νεότερα τοποθετημένος μου δίναν απόσπαση "για τις ανάγκες της υπηρεσίας" (δηλαδή χωρίς τη θέληση μου ή άλλη δήλωση μου) σε σχολείο στο κέντρο του νομού που δίνει 3 μόρια. Ωστόσο, έπαιρνα και σωστά κατά τη γνώμη μου τα 7 μόρια αφού στην ουσία μου δίνουν πόδι χωρίς να με ρωτάνε!!

Με τα νέα δεδομένα...θα συνεχίσει να υπάρχει το "απόσπαση για ανάγκες υπηρεσίας εντός ΠΥΣΔΕ" ή θα τρώω πόδι και μοριάκια δε θα παίρνω.
Με καίει πολύ γιατί τα μαζεύω με το τσιγκέλι τα μόρια για να πάρω τη επιθυμητή μετάθεση εδώ και 7 χρόνια!!!

ευχαριστώ

(Συγνώμη αν το μήνυμα ξεφεύγει κάπως από το θέμα αλλά δε ξέρω που να το ρωτήσω αυτό!)

Tο ερωτημα που θετεις ειναι καιριο, ειδικα το αμεσως επομενο διαστημα κατα το οποιο αναμενεται αυξημενη κινητικοτητα των εκπαιδευτικων, λογω της ρητας διατυπωμενης ευχερειας που απολαμβανουν οι προϊσταμενες αρχες, εφεξης και συμφωνα με το ψηφισθεν πια Ν/Σ, να μετακινουν κατα βουληση τους εκπαιδευτικους για την πληρωση των λειτουργικων κενων σε επιπεδο ΠΥΣΔΕ, Περιφερειας ή και Επικρατειας.

Τελικως, για αυτες τις περιπτωσεις προκριθηκε - και ορθα - η διατηρηση του υφισταμενου καθεστωτος της υψηλοτερης δυνατης μοριοδοτησης:


 "...Στις αποσπάσεις της παραγράφου αυτής, ως μονάδες μετάθεσης υπολογίζονται οι μονάδες της οργανικής θέσης του εκπαιδευτικού, εφόσον δεν υπολείπονται."


Πηγή: http://www.parliament.gr/ergasies/nomodetails.asp?lawid=1430
Μα μετά το θέρο είναι η απελπισία. Ο θερμόχνοτος Λίβας κατακαίει το κάθε βλαστερό, κι οι κάργες καταπίνουν τα στεγνά βατράχια που απόμειναν στα βουρκωμένα χαντάκια.

La Resa Dei Conti
http://www.youtube.com/watch?v=7tiTzQoEWDw

Πείτε τους ότι (δεν) έφυγα: http://www.pde.gr/index.php?topic=27576.1148

Αποσυνδεδεμένος Dadi

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 360
  • Ήταν ένας και δεν έμεινε κανένας.
    • Προφίλ
Απ: Τοποθετήσεις μετά από μετάθεση
« Απάντηση #104 στις: Μάιος 12, 2010, 03:10:14 μμ »
… θα ήθελα πάρα πολύ την γνώμη σας

Υπάρχει το ενδεχόμενο να βρεθώ στο παρακάτω δίλημμα και θα ήθελα να ξέρω την άποψη σας.

Στην περιοχή που θα τοποθετηθώ υπάρχει ένα οργανικό κενό και αρκετά λειτουργικά κενά στην ειδικότητα μου ( ΠΕ.04)

Το οργανικό κενό είναι σε ΕΠΑΛ ενώ τα λειτουργικά είναι σε ΓΕΛ και γυμνάσια.

Εσείς τι θα επιλέγατε ?
Θα προτιμούσατε να «καπαρώσετε» την οργανική και να την ξεχρεώσετε φέτος ( ακόμα και εάν αυτή είναι σε ΕΠΑΛ ) ή θα επιλέγατε να γυρνάτε σε 2-3 σχολεία ξέροντας τουλάχιστον ότι θα κάνετε μάθημα ?

Με όλα αυτά που ακούγονται ( χαμένες οργανικές – 2 χρόνια ξεχρεώματος από του χρόνου - κλείσιμο σχολείων – διαθέσεις σε περιφέρειες – υποχρεωτική συμπλήρωση ωραρίου σε όσα σχολεία χρειαστεί  ) θα ρισκάρατε να αρνηθείτε οργανική ακόμα κι αν αυτή είναι σε «κακό» σχολείο ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Ο κουφός και ο κλανιάρης στέκουν δίπλα στα νταούλια.
MyLastFM : https://www.last.fm/user/Devote

Αποσυνδεδεμένος giokspy

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1807
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ-04.01
    • Προφίλ
Απ: Τοποθετήσεις μετά από μετάθεση
« Απάντηση #105 στις: Μάιος 12, 2010, 03:24:16 μμ »
… θα ήθελα πάρα πολύ την γνώμη σας

Υπάρχει το ενδεχόμενο να βρεθώ στο παρακάτω δίλημμα και θα ήθελα να ξέρω την άποψη σας.

Στην περιοχή που θα τοποθετηθώ υπάρχει ένα οργανικό κενό και αρκετά λειτουργικά κενά στην ειδικότητα μου ( ΠΕ.04)

Το οργανικό κενό είναι σε ΕΠΑΛ ενώ τα λειτουργικά είναι σε ΓΕΛ και γυμνάσια.

Εσείς τι θα επιλέγατε ?
Θα προτιμούσατε να «καπαρώσετε» την οργανική και να την ξεχρεώσετε φέτος ( ακόμα και εάν αυτή είναι σε ΕΠΑΛ ) ή θα επιλέγατε να γυρνάτε σε 2-3 σχολεία ξέροντας τουλάχιστον ότι θα κάνετε μάθημα ?

Με όλα αυτά που ακούγονται ( χαμένες οργανικές – 2 χρόνια ξεχρεώματος από του χρόνου - κλείσιμο σχολείων – διαθέσεις σε περιφέρειες – υποχρεωτική συμπλήρωση ωραρίου σε όσα σχολεία χρειαστεί  ) θα ρισκάρατε να αρνηθείτε οργανική ακόμα κι αν αυτή είναι σε «κακό» σχολείο ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Με την εμπειρια 2 ετων σε ΕΠΑΛ αν και δε θελω να γενικευσω προτεινω τα 2-3 σχολεια. Οσο για το καβατζωμα οργανικης με το θεωρητικο ενδεχομενο μεταταξης η απολυσης μελλοντικα αυτο δε θα γινει του χρονου οπου θα γινουν κανονικα μεταθεσεις. Υπαρχουν και περιπτωσεις επαλ που ειναι καλυτερα απο ενιαιο(κατ εξαιρεση)
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 12, 2010, 03:28:31 μμ από giokspy »
«Από την στιγμή που εδέχθηκες μέσα σου την φλόγα, τρέχε. Διότι δεν γνωρίζεις πότε θα σβήση και θα σε αφήση στο σκοτάδι.»

Αποσυνδεδεμένος parapara

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 135
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Τοποθετήσεις μετά από μετάθεση
« Απάντηση #106 στις: Μάιος 13, 2010, 04:44:56 μμ »
Επαναφέρω ένα ερώτημά μου.
Στην περιοχή μου είμαστε τρεις συναδελφοι, μια η οργανικη. Ο ένας έχεις περισσότερα μόρια και ένας λιγότερα.
Βγήκαν και τα σχολεία που δήλωσε ο καθενας και ο πρωτος έχει δηλωσει το σχολείο με την οργανικη, αρα θα την παρει αυτός.
Εγω δεν δηλωσα ολα τα σχολεια της περιοχης αλλα τα τεσσερα με τα περισσοτερα μορια.
Ειδα οτι ο συναδελφος μετα απο εμενα δηλωσε ολα τα σχολεια.
Αρα αν υπαρξει κενο(λειτουργικο)  ας εχει λιγοτερα μορια προφανως θα παρει εκεινος την θεση.
Μηπως είναι καλυτερα να κανω ενσταση και να τα δηλώσω και εγώ... ή...

Απο την εμπειρια σας συναδελφοι

"Συμφέρει" κάποιον να χαρακτηρισθεί υπεράριθμος;
Ευχαριστώ!

Αποσυνδεδεμένος Dadi

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 360
  • Ήταν ένας και δεν έμεινε κανένας.
    • Προφίλ
Απ: Τοποθετήσεις μετά από μετάθεση
« Απάντηση #107 στις: Μάιος 13, 2010, 10:32:58 μμ »
.... στην περίπτωση που περιγράφεις δεν εισαι "υπεράριθμος" .... αλλά θα "μείνεις σε διάθεση" ... και του χρόνου μάζι αυτούς που - και άν - έρθουν αλλά και με αυτόυς που θα θελήσουν βελ΄τιωσης θέσης , θα μπείς στο ίδιο "τσουβάλι" με κριτήριο τα μόρια σας ...
Ο κουφός και ο κλανιάρης στέκουν δίπλα στα νταούλια.
MyLastFM : https://www.last.fm/user/Devote

Αποσυνδεδεμένος giokspy

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1807
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ-04.01
    • Προφίλ
Απ: Τοποθετήσεις μετά από μετάθεση
« Απάντηση #108 στις: Μάιος 14, 2010, 01:30:01 μμ »
Επαναφέρω ένα ερώτημά μου.
Στην περιοχή μου είμαστε τρεις συναδελφοι, μια η οργανικη. Ο ένας έχεις περισσότερα μόρια και ένας λιγότερα.
Βγήκαν και τα σχολεία που δήλωσε ο καθενας και ο πρωτος έχει δηλωσει το σχολείο με την οργανικη, αρα θα την παρει αυτός.
Εγω δεν δηλωσα ολα τα σχολεια της περιοχης αλλα τα τεσσερα με τα περισσοτερα μορια.
Ειδα οτι ο συναδελφος μετα απο εμενα δηλωσε ολα τα σχολεια.
Αρα αν υπαρξει κενο(λειτουργικο)  ας εχει λιγοτερα μορια προφανως θα παρει εκεινος την θεση.
Μηπως είναι καλυτερα να κανω ενσταση και να τα δηλώσω και εγώ... ή...

Απο την εμπειρια σας συναδελφοι

"Συμφέρει" κάποιον να χαρακτηρισθεί υπεράριθμος;
Ευχαριστώ!
καλυτερα να τα δηλωσεις ολα ακομα και αν δεν εχει οργανικη γιατι τον Αυγουστο θα εχουμε πολλες συνταξιοδοτησεις και μπορει να προκυψει οργανικο κενο το οποιο παει σε αυτον με τα μερισσοτερα μορια μεταθεσης που το εχει δηλωσει. Ετσι οπως ειναι τα πραγματα σε καμια περιπτωσει δε συμφερει να μην παρεις οργανικη!!
«Από την στιγμή που εδέχθηκες μέσα σου την φλόγα, τρέχε. Διότι δεν γνωρίζεις πότε θα σβήση και θα σε αφήση στο σκοτάδι.»

Αποσυνδεδεμένος parapara

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 135
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Τοποθετήσεις μετά από μετάθεση
« Απάντηση #109 στις: Μάιος 14, 2010, 02:21:27 μμ »
Επαναφέρω ένα ερώτημά μου.
Στην περιοχή μου είμαστε τρεις συναδελφοι, μια η οργανικη. Ο ένας έχεις περισσότερα μόρια και ένας λιγότερα.
Βγήκαν και τα σχολεία που δήλωσε ο καθενας και ο πρωτος έχει δηλωσει το σχολείο με την οργανικη, αρα θα την παρει αυτός.
Εγω δεν δηλωσα ολα τα σχολεια της περιοχης αλλα τα τεσσερα με τα περισσοτερα μορια.
Ειδα οτι ο συναδελφος μετα απο εμενα δηλωσε ολα τα σχολεια.
Αρα αν υπαρξει κενο(λειτουργικο)  ας εχει λιγοτερα μορια προφανως θα παρει εκεινος την θεση.
Μηπως είναι καλυτερα να κανω ενσταση και να τα δηλώσω και εγώ... ή...

Απο την εμπειρια σας συναδελφοι

"Συμφέρει" κάποιον να χαρακτηρισθεί υπεράριθμος;
Ευχαριστώ!
καλυτερα να τα δηλωσεις ολα ακομα και αν δεν εχει οργανικη γιατι τον Αυγουστο θα εχουμε πολλες συνταξιοδοτησεις και μπορει να προκυψει οργανικο κενο το οποιο παει σε αυτον με τα μερισσοτερα μορια μεταθεσης που το εχει δηλωσει. Ετσι οπως ειναι τα πραγματα σε καμια περιπτωσει δε συμφερει να μην παρεις οργανικη!!

Σε ευχαριστώ για την απάντηση, όπως και τον προηγούμενο συνάδελφο.
Φαντάζομαι τώρα κάνοντας ένσταση θα μπορέσω να τα δηλώσω!

Αποσυνδεδεμένος knkn

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2349
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωή είναι ωραία !
    • Προφίλ
Απ: Τοποθετήσεις μετά από μετάθεση
« Απάντηση #110 στις: Μάιος 26, 2010, 02:03:41 μμ »
selas, αν κάνεις βελτίωση θέσης και πάρεις καινούργια οργανική θα πρέπει να την υπηρετήσεις εκ νέου για να θεμελιώσεις δικαίωμα μετάθεσης.Τώρα αν θα είναι 1 ή 2 χρόνια δεν μπορώ να σου πω με σιγουριά.Προσωπικά πιστεύω οτι και φέτος θα είναι 1 χρόνος και μάλλον η διετία θα ισχύσει από του χρόνου.Ότι ισχύσει για τις φετινές μεταθέσεις θα ισχύσει και για τις βελτιώσεις.

http://dide-a-ath.att.sch.gr/dioik_data/58658_d2_21-5-10.pdf

Αποσυνδεδεμένος parapara

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 135
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Τοποθετήσεις μετά από μετάθεση
« Απάντηση #111 στις: Μάιος 26, 2010, 02:16:57 μμ »
Επαναφέρω ένα ερώτημά μου.
Στην περιοχή μου είμαστε τρεις συναδελφοι, μια η οργανικη. Ο ένας έχεις περισσότερα μόρια και ένας λιγότερα.
Βγήκαν και τα σχολεία που δήλωσε ο καθενας και ο πρωτος έχει δηλωσει το σχολείο με την οργανικη, αρα θα την παρει αυτός.
Εγω δεν δηλωσα ολα τα σχολεια της περιοχης αλλα τα τεσσερα με τα περισσοτερα μορια.
Ειδα οτι ο συναδελφος μετα απο εμενα δηλωσε ολα τα σχολεια.
Αρα αν υπαρξει κενο(λειτουργικο)  ας εχει λιγοτερα μορια προφανως θα παρει εκεινος την θεση.
Μηπως είναι καλυτερα να κανω ενσταση και να τα δηλώσω και εγώ... ή...

Απο την εμπειρια σας συναδελφοι

"Συμφέρει" κάποιον να χαρακτηρισθεί υπεράριθμος;
Ευχαριστώ!
καλυτερα να τα δηλωσεις ολα ακομα και αν δεν εχει οργανικη γιατι τον Αυγουστο θα εχουμε πολλες συνταξιοδοτησεις και μπορει να προκυψει οργανικο κενο το οποιο παει σε αυτον με τα μερισσοτερα μορια μεταθεσης που το εχει δηλωσει. Ετσι οπως ειναι τα πραγματα σε καμια περιπτωσει δε συμφερει να μην παρεις οργανικη!!

Βασικα την θεση την πηρε φυσικα ο συναδελφος που ειχε περισσοτερα μορια.
Εμεις μου ειπαν θα κληθουμε τωρα να κανουμε νεα αιτηση για λειτουργικα κενα.
Αν προκυψει οργανικη θεση τον Αυγουστο και εγω καλυψω με τις αιτησεις που θα γινουν (τωρα?? δεν μου ειπε) λειτουργικο κενο , τοτε θα "χασω" την οργανικη που πιθανον να προκυψει τον Αυγουστο και θα την παρει ο επομενος απο εμενα εφοσον δεν καλυψει εκεινος λειτουργικο κενο?

Ευχαριστω!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162175
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 810
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 15
Επισκέπτες: 789
Σύνολο: 804

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.071 δευτερόλεπτα. 36 ερωτήματα.