*

Αποστολέας Θέμα: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου  (Αναγνώστηκε 1966327 φορές)

0 μέλη και 34 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ΦΩΤΩ

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 382
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3542 στις: Νοέμβριος 29, 2009, 03:49:54 μμ »
βλέπετε πως κινείτε το βυσματικό προσωπικό της ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΕΙΟΥ;προσπαθούν να οικειοποιηθούν  τους αγώνες των επιτυχόντων ΑΣΕΠ,  χλέυάζοντας εως τώρα τον διαγωνισμό. ΝΑ ΚΑΤΑΡΓΗΘΟΥΝ ΤΩΡΑ  ΤΑ ΜΟΡΙΑ ΤΗΣ ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΕΙΟΥ- ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ΤΑ ΧΟΝΤΡΑ ΒΥΣΜΑΤΑ.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 23:53:26 »

Αποσυνδεδεμένος Αναστασια 76

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1853
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κατι...κινειται....ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
    • Προφίλ
    • Δελφικα Παραγγελματα
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3543 στις: Νοέμβριος 29, 2009, 03:52:35 μμ »
tihea τα ειπες ολα με αυτο: ΑΣΕΠ=Αποτελεσματικό Σύστημα Εξόντωσης Πτυχιούχων  :D :D  συμφωνω απολυτα!!! >:(
"Δημοκρατία είναι όταν 4 λύκοι και ένα πρόβατο ψηφίζουν για φαγητό"
(Αρκάς)

Κάποτε, τριακόσιοι πέθαναν για την Ελλάδα.
Σήμερα η Ελλάδα πεθαίνει για τριακόσιους...
http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

Αποσυνδεδεμένος ΦΩΤΩ

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 382
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3544 στις: Νοέμβριος 29, 2009, 03:55:02 μμ »
Και επιτέλους, να σταματήσουν κάποιοι να γίνονται τόσο προκλητικοί!!
Δε μπορώ να πιστέψω ότι υπάρχει νοήμων άνθρωπος που χρησιμοποιεί ως επιχείρημα το ότι όποιος έχει περάσει 2-3 φορές στον ασέπ δεν το 'χει για τίποτα να ξαναδώσει. Λοιπόν ΟΧΙ!!!!! Έχω περάσει δύο φορές στον ασέπ είμαι 41 ετών και ΔΕΝ ΘΕΛΩ να ξαναδώσω!!!! Δεν είμαι παράλογη και δεν δέχομαι να παίξω άλλο το παιχνίδι κανενός ούτε να χορεύω κάθε φορά στο ρυθμό που παίζει ο κάθε παρανοϊκός που στρογγυλοκάθεται στην καρέκλα του υπουργείου δήθεν "παιδείας" !

Η αναδρομική ισχύς των νόμων είναι αυτή καθαυτή παράνομη κι εγκληματική!!! Αυτό από μόνο του είναι το κυριότερο αίτημα της διαμαρτυρίας μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   Και γιατί να μην δίνουμε ΑΣΕΠ κάθε χρόνο;έχουμε και τίποτα  άλλο να κάνουμε;   τι άλλο θα ακόυσω; δυο φορές μόνο;ντροπ....ή κάθε χρόνο, να τα μάθεις καλά..... για την επιμόρφωση μας παλεύει η διαμάντω....δι βίου ΑΣΕΠ...

Αποσυνδεδεμένος EVA

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 204
  • ΠΕ 02 και ΠΕ 70
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3545 στις: Νοέμβριος 29, 2009, 03:56:02 μμ »
Βαρέθηκα,rublev, να ακούω ότι δεν έχουν χρήματα. Το ακούω σαράντα χρόνια.Δεν με ενδιαφέρει ούτε πείθομαι!Να μειώσουν τους παχυλούς μισθούς τους.Ποιοι είναι αυτοί που αμφισβητούν τα πτυχία μας;Όπως προανέφερα: ο σκοπός είναι άλλος και όλα γίνονται εκ του πονηρού.Ό,τι και να πούνε δεν τους ενδιαφέρει ούτε ο μαθητής ούτε η Παιδεία.Αυτή φροντίζουν να την εξοντώνουν ποικιλότροπα.Δεν άκουσα καμμία διάθεση για μείωση αριθμού μαθητών ανά τμήμα ή για βελτίωση της υλικοτεχνικής υποδομής(αναφέρω ενδεικτικά κάποια).Όλα θα βελτιωθούν ως δια μαγείας αν αλλάξει το σύστημα;Αμφιβάλλω!Το ΑΣΕΠ υπάρχει πάνω από δέκα χρόνια.Εγώ δεν είδα να βελτιώνεται έστω και κάτι στο ελάχιστο.Τουναντίον, θα έλεγα.Αλλού είναι η ουσία και θα μας την ξεφουρνίσουν σιγά-σιγά, χωρίς να το πάρουμε είδηση.Ίσως, το καλοκαίρι.Είναι καλή περίοδος να περάσουν τα ύπουλα σχέδιά τους.Και τότε θα κλαίμε όλοι μαζί...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 23:53:26 »

Αποσυνδεδεμένος Αναστασια 76

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1853
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κατι...κινειται....ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
    • Προφίλ
    • Δελφικα Παραγγελματα
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3546 στις: Νοέμβριος 29, 2009, 03:56:51 μμ »
βλέπετε πως κινείτε το βυσματικό προσωπικό της ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΕΙΟΥ;προσπαθούν να οικειοποιηθούν  τους αγώνες των επιτυχόντων ΑΣΕΠ,  χλέυάζοντας εως τώρα τον διαγωνισμό. ΝΑ ΚΑΤΑΡΓΗΘΟΥΝ ΤΩΡΑ  ΤΑ ΜΟΡΙΑ ΤΗΣ ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΕΙΟΥ- ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ΤΑ ΧΟΝΤΡΑ ΒΥΣΜΑΤΑ.

ρε συ ξεκολλα δεν τους κουναει κανεις αυτους....μην αναλωνεσαι λοιπον....και στο τελος τελος αν εσυ και εγω και ολοι μας ειχαμε βυσμα θα το εκμεταλλευομασταν οπως εκεινοι....το θεμα ειναι να γινουν μαζικοι διορισμοι και χωρις να πρεπει να χαιρομαστε με την αποτυχια του αλλου για να εχουμε ελπιδες εμεις ,φιατι αυτο γινεται ο θανατος σου η ζωη μου....γα@@το κερατο μου....ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ.....
"Δημοκρατία είναι όταν 4 λύκοι και ένα πρόβατο ψηφίζουν για φαγητό"
(Αρκάς)

Κάποτε, τριακόσιοι πέθαναν για την Ελλάδα.
Σήμερα η Ελλάδα πεθαίνει για τριακόσιους...
http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

Αποσυνδεδεμένος sophia_pap

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 621
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ60
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3547 στις: Νοέμβριος 29, 2009, 03:58:15 μμ »
Και επιτέλους, να σταματήσουν κάποιοι να γίνονται τόσο προκλητικοί!!
Δε μπορώ να πιστέψω ότι υπάρχει νοήμων άνθρωπος που χρησιμοποιεί ως επιχείρημα το ότι όποιος έχει περάσει 2-3 φορές στον ασέπ δεν το 'χει για τίποτα να ξαναδώσει. Είναι σα να λέει κάποιος ότι έχει κάνει 2-3 εγχειρίσεις άρα είναι εξοικειωμένος με τα χειρουργεία.. δε βαριέσαι .. ας κάνει κι άλλη μια!! Δεν πάμε καθόλου καλά... Έχουμε ξεφύγει...
 Λοιπόν ΟΧΙ!!!!! Έχω περάσει δύο φορές στον ασέπ είμαι 41 ετών και ΔΕΝ ΘΕΛΩ να ξαναδώσω!!!! Δεν είμαι παράλογη και δεν δέχομαι να παίξω άλλο το παιχνίδι κανενός ούτε να χορεύω κάθε φορά στο ρυθμό που παίζει ο κάθε παρανοϊκός που στρογγυλοκάθεται στην καρέκλα του υπουργείου δήθεν "παιδείας" !

Η αναδρομική ισχύς των νόμων είναι αυτή καθαυτή παράνομη κι εγκληματική!!! Αυτό από μόνο του είναι το κυριότερο αίτημα της διαμαρτυρίας μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tihea  συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!! μετά απο 5 ΑΣΕΠ ΔΕΝ ΘΕΛΩ  και ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ να ξαναδώσω. τρομάζω και μόνο με τη σκέψη.

Αποσυνδεδεμένος tihea

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1661
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΑΣΕΠ=Αποτελεσματικό Σύστημα Εξόντωσης Πτυχιούχων
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3548 στις: Νοέμβριος 29, 2009, 04:00:44 μμ »
βλέπετε πως κινείτε το βυσματικό προσωπικό της ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΕΙΟΥ;προσπαθούν να οικειοποιηθούν  τους αγώνες των επιτυχόντων ΑΣΕΠ,  χλέυάζοντας εως τώρα τον διαγωνισμό. ΝΑ ΚΑΤΑΡΓΗΘΟΥΝ ΤΩΡΑ  ΤΑ ΜΟΡΙΑ ΤΗΣ ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΕΙΟΥ- ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ΤΑ ΧΟΝΤΡΑ ΒΥΣΜΑΤΑ.

Αν είχε τη μαγκιά , αυτό έπρεπε εξ αρχής να κάνει!! Χωρίς φαμφάρες .. χωρίς φούμαρα και διαβουλεύσεις του κ..λου.
Να έβγαζε από του πίνακες μόρια από Σιβιτανίδειο Οαέδ Εκκλησιαστικά. Το έκανε?? ΌΧΙ Άκουσε κανείς μήπως έστω την παραμικρή νύξη?? ΟΧΙ . Πως τολμάει τότε και ευαγγελίζεται την αξιοκρατία?? Και σε ποιούς τα πουλάει αυτά?? Σε μας που ξέρουμε απ' έξω κι ανακατωτά τι ακριβώς συμβαίνει..
Όμως κάτι ακόμη που θέλει σταδιακά το υπουργείο να πετύχει είναι και αυτό: ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ.(Βλ. κατάργηση πινάκων...) Εύχομαι να διαψευστώ...
Η γοητεία του πληθυντικού αριθμού και η μοναξιά του σχοινοβάτη εκπαιδευτικού.

Αποσυνδεδεμένος ΦΩΤΩ

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 382
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3549 στις: Νοέμβριος 29, 2009, 04:02:11 μμ »
βλέπετε πως κινείτε το βυσματικό προσωπικό της ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΕΙΟΥ;προσπαθούν να οικειοποιηθούν  τους αγώνες των επιτυχόντων ΑΣΕΠ,  χλέυάζοντας εως τώρα τον διαγωνισμό. ΝΑ ΚΑΤΑΡΓΗΘΟΥΝ ΤΩΡΑ  ΤΑ ΜΟΡΙΑ ΤΗΣ ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΕΙΟΥ- ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ΤΑ ΧΟΝΤΡΑ ΒΥΣΜΑΤΑ.

ρε συ ξεκολλα δεν τους κουναει κανεις αυτους....μην αναλωνεσαι λοιπον....και στο τελος τελος αν εσυ και εγω και ολοι μας ειχαμε βυσμα θα το εκμεταλλευομασταν οπως εκεινοι....το θεμα ειναι να γινουν μαζικοι διορισμοι και χωρις να πρεπει να χαιρομαστε με την αποτυχια του αλλου για να εχουμε ελπιδες εμεις ,φιατι αυτο γινεται ο θανατος σου η ζωη μου....γα@@το κερατο μου....ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ.....
δεν χαίρομαι με τον θανατο των άλλων,απλά δεν αντέχω να διαβάζω   όλη μέρα και  ο άλλος να μπαίνει αέρα απο το παράθυρο. που βλέπεις το κόλλημα;

Αποσυνδεδεμένος rublev

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1251
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3550 στις: Νοέμβριος 29, 2009, 04:03:56 μμ »
Tihea,μήπως νομίζεις ότι εγώ "την έβρισκα"να δίνω στον διαγωνισμό;Αν περνούσε από το χέρι μου,μακάρι να διοριζόμασταν όλοι (όπως λένε και οι εργατοπατέρες μας...)
Ακριβώς όμως επειδή δεν είμαι εργατοπατέρας και επειδή είμαι νοήμων θεωρώ υποχρέωσή μου να θέσω ως ενδεχόμενη και μια άλλη πραγματικότητα,που παραβλέπει τον οποιοδήποτε δικαιολογημένο συναισθηματισμό.
Τί θες να σου πω,ότι δεν θα ξαναδώσεις ΑΣΕΠ;Αφού,λυπάμαι,αλλά υπάρχει αυτή η πιθανότητα....Μακάρι ρε παιδιά να τα καταφέρετε να βγουν από τη μέση όλοι όσοι έχουν καπηλευθεί τους κόπους μας και κοιτούν να "τρουπώσουν"(βλέπε το ποστ της Φώτως για τη Σιβιτανίδειο).
Ολοι αυτοί αποτελούν την αφορμή για τις εξαγγελίες και αυτοί είναι και οι πρώτοι που καλούν σε δυναμικές κινητοποιήσεις...

Αποσυνδεδεμένος aeee

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1305
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3551 στις: Νοέμβριος 29, 2009, 04:04:22 μμ »
Και επιτέλους, να σταματήσουν κάποιοι να γίνονται τόσο προκλητικοί!!
Δε μπορώ να πιστέψω ότι υπάρχει νοήμων άνθρωπος που χρησιμοποιεί ως επιχείρημα το ότι όποιος έχει περάσει 2-3 φορές στον ασέπ δεν το 'χει για τίποτα να ξαναδώσει. Είναι σα να λέει κάποιος ότι έχει κάνει 2-3 εγχειρίσεις άρα είναι εξοικειωμένος με τα χειρουργεία.. δε βαριέσαι .. ας κάνει κι άλλη μια!! Δεν πάμε καθόλου καλά... Έχουμε ξεφύγει...
 Λοιπόν ΟΧΙ!!!!! Έχω περάσει δύο φορές στον ασέπ είμαι 41 ετών και ΔΕΝ ΘΕΛΩ να ξαναδώσω!!!! Δεν είμαι παράλογη και δεν δέχομαι να παίξω άλλο το παιχνίδι κανενός ούτε να χορεύω κάθε φορά στο ρυθμό που παίζει ο κάθε παρανοϊκός που στρογγυλοκάθεται στην καρέκλα του υπουργείου δήθεν "παιδείας" !

Η αναδρομική ισχύς των νόμων είναι αυτή καθαυτή παράνομη κι εγκληματική!!! Αυτό από μόνο του είναι το κυριότερο αίτημα της διαμαρτυρίας μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tihea  συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!! μετά απο 5 ΑΣΕΠ ΔΕΝ ΘΕΛΩ  και ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ να ξαναδώσω. τρομάζω και μόνο με τη σκέψη.

το ίδιο και εγώ !!!!!

Αποσυνδεδεμένος alexis2

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 238
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3552 στις: Νοέμβριος 29, 2009, 04:05:16 μμ »
tihea κι εγώ συμφωνώ μαζί σου. εγώ έδωσα 4 φορές ΑΣΕΠ και δεν έχω διάθεση να ξαναδώσω και μάλιστα τώρα που έφτασα τόσο κοντά στον διορισμό.όσοι ισχυρίζονται ότι είναι καλό να δίνουμε ασεπ κάθε χρόνο αραγε το έχουν δοκιμάσει ποτέ;γιατί έξω από το χορό πολλά τραγούδια λέγονται.

Αποσυνδεδεμένος TEM

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1960
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3553 στις: Νοέμβριος 29, 2009, 04:05:28 μμ »
Πάντως πρέπει όλοι να καταλάβουμε ότι εδώ δεν πρόκειται για διαγωνισμό "ποιος κουράστηκε πιο πολύ για τα μόριά του".
Αυτό πρέπει να το δουν όλοι και οι έχοντες επιτυχία και οι έχοντες προυπηρεσία και όλοι.
Οι περισσότεροι έκαναν τον αγώνα τους για να πάρουν τα μόριά τους. Εξαιρούνται τα βύσματα.
Δε δέχομαι ότι αυτός που διάβασε κόπιασε,ενώ αυτός που έτρεχε από το ένα χωριό στο άλλο δεν κόπιασε.
Ο αγώνας είναι αγώνας και δε μπορεί κανένας να τον αμφισβητήσει,ούτε ο μεν ούτε ο δεν.
Όταν ξυπνήσετε και το καταλάβετε,θα δείτε ότι όλα αυτά που θέλουν να περάσουν θα τα βρούμε όλοι μας μπροστά μας,είτε τώρα, είτε αργότερα.

Αποσυνδεδεμένος Αναστασια 76

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1853
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κατι...κινειται....ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
    • Προφίλ
    • Δελφικα Παραγγελματα
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3554 στις: Νοέμβριος 29, 2009, 04:05:57 μμ »
μολις καταλαβα το σχεδιο εξοντωσης....πρωτα μας σπανε τα νευρα με τον διαγωνισμο....μετα συνεχιζουν ...με την αναμονη...ποτε θα μας καλεσουν και αν....και αφου μας καλεσουν.....μας περνανε απο αξιολογηση......να δουν τις αντοχες μας....

βρε κουτα μονο ετσι θα μπορεσουν να δουν τα νευρα μας και την υπομονη μας....στα ΔΥΣΚΟΛΑ.....
αααααχ παναγια μου....τι αλλο θα σκεφτουν να μας εξοντωσουν;;;;;;; :( :(


δεν εννοουσα το θανατο των βυσματουχων...οταν βγαινουν τα αποτελεσματα  ασεπ ομως χαιρομαστε που καποιοι αλλοι δεν εγραψαν τοσο καλα οσο εμεις ....ωστε να εχουμε περισσοτερες πιθανοτητες...αυτο εννοουσα ....

μας εχουν κανει τα νευρα σμπαραλια ουτε να συνεννοηθουμε δεν μπορουμε....τα χαπια μου...
"Δημοκρατία είναι όταν 4 λύκοι και ένα πρόβατο ψηφίζουν για φαγητό"
(Αρκάς)

Κάποτε, τριακόσιοι πέθαναν για την Ελλάδα.
Σήμερα η Ελλάδα πεθαίνει για τριακόσιους...
http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

Αποσυνδεδεμένος EVA

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 204
  • ΠΕ 02 και ΠΕ 70
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3555 στις: Νοέμβριος 29, 2009, 04:10:47 μμ »
Πάντως πρέπει όλοι να καταλάβουμε ότι εδώ δεν πρόκειται για διαγωνισμό "ποιος κουράστηκε πιο πολύ για τα μόριά του".
Αυτό πρέπει να το δουν όλοι και οι έχοντες επιτυχία και οι έχοντες προυπηρεσία και όλοι.
Οι περισσότεροι έκαναν τον αγώνα τους για να πάρουν τα μόριά τους. Εξαιρούνται τα βύσματα.
Δε δέχομαι ότι αυτός που διάβασε κόπιασε,ενώ αυτός που έτρεχε από το ένα χωριό στο άλλο δεν κόπιασε.
Ο αγώνας είναι αγώνας και δε μπορεί κανένας να τον αμφισβητήσει,ούτε ο μεν ούτε ο δεν.
Όταν ξυπνήσετε και το καταλάβετε,θα δείτε ότι όλα αυτά που θέλουν να περάσουν θα τα βρούμε όλοι μας μπροστά μας,είτε τώρα, είτε αργότερα.


Ακριβώς, έτσι! Όσο εμείς τσακωνόμαστε για το ποιος είναι πιο ικανός, αυτοί μας ετοιμάζουν ένα ωραίο νομοσχέδιο εξόντωσης! Μετά να δουμε ποιος έχει αντοχές να παλέψει! Το χειρότερο είναι ότι τα πτυχία μας δεν πιάνουν μία στον υπόλοιπο δημόσιο τομέα! Πρέπει να μας κόψουν μηνιαία σύνταξη όσο καιρό χρειάζεται να διαβάζουμε και μέχρι να διοριστούμε...Γιατί κάπως πρέπει να ζήσουμε ή μήπως όχι...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32310
  • Τελευταία: Alex.pe83
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160985
  • Σύνολο θεμάτων: 19226
  • Σε σύνδεση σήμερα: 872
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 15
Επισκέπτες: 635
Σύνολο: 650

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.078 δευτερόλεπτα. 30 ερωτήματα.