*

Αποστολέας Θέμα: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου  (Αναγνώστηκε 1966527 φορές)

0 μέλη και 25 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος physikos13

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3418
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #8120 στις: Μάρτιος 19, 2010, 11:33:38 μμ »
Απίστευτη καταγγελία απο τους Ράδιο Αρβύλα στην χθεσινοβραδινή εκπομπή τους,αφού αποκάλυψαν, ότι το νοσοκομείο του Ευαγγελισμού,απασχολεί...40 κηπουρούς!!!Το γελοίο και ταυτόχρονα τραγικό της υπόθεσης είναι το πως διορίστηκαν τόσοι κηπουροί σε νοσοκομείο το οποίο δεν έχει καν κήπο!!
Aυτα βλεπουν οι Γερμανοι και μας κραζουν....Νιωθω να πνιγομαι απο τη διαφθορα και το χαλι....ντρεπομαι να βλεπω αξιοπρεπεις ανθρωπους να ψαχνουν στις λαικες να δουν τι αφησαν οι παραγωγοι γι αυτους....κι αλλοι να σκεφτονται που θα χτισουν τωρα μεζονετα.Σε ποιο οικοπεδακι απ αυτα που καταπατησαν...σε ποιο απ τα καμμενα....με τι λεφτα ρε παιδια τα χουν κανει ολοι αυτοι τις περιουσιες?Ολοι οι χαραμοφαιδες,ανικανοι που τσακισαν την Ελλαδα με τις πλασματικες υπερωριες(εφημεριες για γιατρους),με επιδοματα το ενα πισω απο το αλλο για γελοιες δουλειες.....γι αυτο ολοι ηθελαν και θελουν δημοσιο.Για τις ρεμουλες και το αραλικι.....και οσο σκεφτομαι τους πυροπαθεις και τους σεισμοπαθεις που ακομη δεν εχουν παρει μια.....καλα μου λεγαν ολοι ΜΗΝ δωσεις λεφτα μ αυτο τον τροπο...βρες αλλο...αυτα θα τα φανε....ΚΑΙ ΑΥΤΑ!ξεχαστηκα......Νιωθω τοση ντροπη που ειμαι Ελληνιδα...κι ας μην ειμαι σαν αυτους...κιας κανω παντα το σωστο γιατι ετσι εμαθα κι ετσι μαθαινω και στα παιδια μου...δεν ξερω ρε παιδια τι λετε εσεις αλλα  πιστευω οτι ουτε ωρομισθιους δεν θα καλεσουν το Σεπτεμβρη ουτε ασπρη μερα θα δουμε συντομα......βλεπε φορολογια...βλεπε ασφαλιστικο....βλεπε παιδεια.....μην πω και βλεπε Υγεια.....αμα δεν εχεις λεφτα για φακελακι εισαι ξεγραμμενος! :'( :'(
α, μην εχεις αγχος για ωρομισθια, θα πηξει το ματι σου στην ωρομισθια, ειμαστε φτηνοι και αναλωσιμοι
 και αν ισχυει οτι παρακολουθουν που και που το forum οι συμβουλοι εχω κουιζ προς εσας εγκεφαλοι:

ΤΙ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΙΔΙΟ ΑΠΟ ΤΟ 1996 ΕΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (εξαιρειται η ανικανοτητα των πολιτικων μας)



ΑΠΑΝΤΗΣΗ: H ΩΡΙΑΙΑ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΤΩΝ ΩΡΟΜΙΣΘΙΩΝ

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 00:24:19 »

Αποσυνδεδεμένος rorygr

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1105
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #8121 στις: Μάρτιος 19, 2010, 11:34:11 μμ »
.Νιωθω τοση ντροπη που ειμαι Ελληνιδα...κι ας μην ειμαι σαν αυτους...

νεοελληνιδα ναι..ελληνιδα οχι..εχει μεγαλη διαφορα..μην τα ισοπεδωνουμε ολα..

Αποσυνδεδεμένος panos2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2465
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #8122 στις: Μάρτιος 19, 2010, 11:38:17 μμ »
Απίστευτη καταγγελία απο τους Ράδιο Αρβύλα στην χθεσινοβραδινή εκπομπή τους,αφού αποκάλυψαν, ότι το νοσοκομείο του Ευαγγελισμού,απασχολεί...40 κηπουρούς!!!Το γελοίο και ταυτόχρονα τραγικό της υπόθεσης είναι το πως διορίστηκαν τόσοι κηπουροί σε νοσοκομείο το οποίο δεν έχει καν κήπο!!
Aυτα βλεπουν οι Γερμανοι και μας κραζουν....Νιωθω να πνιγομαι απο τη διαφθορα και το χαλι....ντρεπομαι να βλεπω αξιοπρεπεις ανθρωπους να ψαχνουν στις λαικες να δουν τι αφησαν οι παραγωγοι γι αυτους....κι αλλοι να σκεφτονται που θα χτισουν τωρα μεζονετα.Σε ποιο οικοπεδακι απ αυτα που καταπατησαν...σε ποιο απ τα καμμενα....με τι λεφτα ρε παιδια τα χουν κανει ολοι αυτοι τις περιουσιες?Ολοι οι χαραμοφαιδες,ανικανοι που τσακισαν την Ελλαδα με τις πλασματικες υπερωριες(εφημεριες για γιατρους),με επιδοματα το ενα πισω απο το αλλο για γελοιες δουλειες.....γι αυτο ολοι ηθελαν και θελουν δημοσιο.Για τις ρεμουλες και το αραλικι.....και οσο σκεφτομαι τους πυροπαθεις και τους σεισμοπαθεις που ακομη δεν εχουν παρει μια.....καλα μου λεγαν ολοι ΜΗΝ δωσεις λεφτα μ αυτο τον τροπο...βρες αλλο...αυτα θα τα φανε....ΚΑΙ ΑΥΤΑ!ξεχαστηκα......Νιωθω τοση ντροπη που ειμαι Ελληνιδα...κι ας μην ειμαι σαν αυτους...κιας κανω παντα το σωστο γιατι ετσι εμαθα κι ετσι μαθαινω και στα παιδια μου...δεν ξερω ρε παιδια τι λετε εσεις αλλα  πιστευω οτι ουτε ωρομισθιους δεν θα καλεσουν το Σεπτεμβρη ουτε ασπρη μερα θα δουμε συντομα......βλεπε φορολογια...βλεπε ασφαλιστικο....βλεπε παιδεια.....μην πω και βλεπε Υγεια.....αμα δεν εχεις λεφτα για φακελακι εισαι ξεγραμμενος! :'( :'(
α, μην εχεις αγχος για ωρομισθια, θα πηξει το ματι σου στην ωρομισθια, ειμαστε φτηνοι και αναλωσιμοι
 και αν ισχυει οτι παρακολουθουν που και που το forum οι συμβουλοι εχω κουιζ προς εσας εγκεφαλοι:

ΤΙ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΙΔΙΟ ΑΠΟ ΤΟ 1996 ΕΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (εξαιρειται η ανικανοτητα των πολιτικων μας)



ΑΠΑΝΤΗΣΗ: H ΩΡΙΑΙΑ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΤΩΝ ΩΡΟΜΙΣΘΙΩΝ
Προβλέπω 1% αύξηση!!! Φθηνή εξαγορά ψήφου...

Αποσυνδεδεμένος Amedeus

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 434
  • Φύλο: Άντρας
  • Keep fighting!
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #8123 στις: Μάρτιος 19, 2010, 11:41:34 μμ »
Μην σας κάνει εντύπωση, το νοσοκομείο της Φλώρινας είχε 24 οδηγούς για ένα ασθενοφόρο. Όλοι μαζί το οδηγούσαν... ;D
Δικαιοσύνη ἐστί τά ἑαυτοῦ πράττειν ἕκαστον καί μή πολυπραγμονεῖν.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 00:24:19 »

Αποσυνδεδεμένος maritina

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 226
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #8124 στις: Μάρτιος 19, 2010, 11:41:49 μμ »
.Νιωθω τοση ντροπη που ειμαι Ελληνιδα...κι ας μην ειμαι σαν αυτους...

νεοελληνιδα ναι..ελληνιδα οχι..εχει μεγαλη διαφορα..μην τα ισοπεδωνουμε ολα..
Μπορεις να πας εξωτερικο αυτη τη στιγμη εχοντας ψηλα το κεφαλι?Εγω ξερω απο την αδερφη μου (μεταναστρια εκδιωχθεισα απο τη δουλεια της και τη χωρα της γιατι καποιοι θεωρησαν οτι ανηκει στον Χ πολιτικο χωρο......λες και ειμαστε στην επταετια)οτι μας βριζουν οπου κιαν κατσει ,οπου κι αν βρεθει....η αδερφη μου ειναι Γερμανια,ο κολλητος μου Αγγλια...τα ιδια κι εκει....μας εκαναν να ντρεπομαστε.Ποιους εμας...τον πιο περηφανο λαο!

Αποσυνδεδεμένος maritina

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 226
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #8125 στις: Μάρτιος 19, 2010, 11:44:02 μμ »
μαριτινα ηρεμησε .....ο θεος της ελλαδας δεν θα μας αφησει....το ειπε και ο λιακοπουλος αλλωστε.. ;D ;D
Πες κι αλλα Αναστασια να μας φτιαξεις τη διαθεση..... ;)

Αποσυνδεδεμένος popaki1

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 400
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ60
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #8126 στις: Μάρτιος 19, 2010, 11:44:36 μμ »
Μιας και είναι περί νοσοκομείων ο λόγος

 διόρισαν νέο Δ/τη νοσοκομείου στην Λέρο έναν άξεστο/απατεώνα/αμόρφωτο συνταξιούχο ταχυδρόμο  ο οποίος   συγκέντρωνε όλες τις προϋποθέσεις για αυτή τη θέση.
Όλα τα άλλα άνεργα παιδιά που έχουν σπουδάσει το αντικείμενο  δεν είχαν το απαραίτητο (πιστοποιητικό πασοκικής επάρκειας).    

Αποσυνδεδεμένος Αναστασια 76

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1853
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κατι...κινειται....ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
    • Προφίλ
    • Δελφικα Παραγγελματα
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #8127 στις: Μάρτιος 19, 2010, 11:46:13 μμ »
.Νιωθω τοση ντροπη που ειμαι Ελληνιδα...κι ας μην ειμαι σαν αυτους...

νεοελληνιδα ναι..ελληνιδα οχι..εχει μεγαλη διαφορα..μην τα ισοπεδωνουμε ολα..
Μπορεις να πας εξωτερικο αυτη τη στιγμη εχοντας ψηλα το κεφαλι?Εγω ξερω απο την αδερφη μου (μεταναστρια εκδιωχθεισα απο τη δουλεια της και τη χωρα της γιατι καποιοι θεωρησαν οτι ανηκει στον Χ πολιτικο χωρο......λες και ειμαστε στην επταετια)οτι μας βριζουν οπου κιαν κατσει ,οπου κι αν βρεθει....η αδερφη μου ειναι Γερμανια,ο κολλητος μου Αγγλια...τα ιδια κι εκει....μας εκαναν να ντρεπομαστε.Ποιους εμας...τον πιο περηφανο λαο!

μηπως τα παραλες λιγο;; στη γερμανια οι γνωμες διιστανται...οι ανθρωποι που γνωριζαν ελληνες πριν απο την κριση δεν εχουν αλλαξει σταση απεναντι μας.απεναντι στους πολιτικους μας ναι ,αλλα και εμεις δεν τους βριζουμε;;
"Δημοκρατία είναι όταν 4 λύκοι και ένα πρόβατο ψηφίζουν για φαγητό"
(Αρκάς)

Κάποτε, τριακόσιοι πέθαναν για την Ελλάδα.
Σήμερα η Ελλάδα πεθαίνει για τριακόσιους...
http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

Αποσυνδεδεμένος rorygr

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1105
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #8128 στις: Μάρτιος 19, 2010, 11:54:48 μμ »
]Μπορεις να πας εξωτερικο αυτη τη στιγμη εχοντας ψηλα το κεφαλι?Εγω ξερω απο την αδερφη μου (μεταναστρια εκδιωχθεισα απο τη δουλεια της και τη χωρα της γιατι καποιοι θεωρησαν οτι ανηκει στον Χ πολιτικο χωρο......λες και ειμαστε στην επταετια)οτι μας βριζουν οπου κιαν κατσει ,οπου κι αν βρεθει....η αδερφη μου ειναι Γερμανια,ο κολλητος μου Αγγλια...τα ιδια κι εκει....μας εκαναν να ντρεπομαστε.Ποιους εμας...τον πιο περηφανο λαο!

σιγα μην ντραπω τους Γερμανους που αιματοκυλησαν δυο φορες τον κοσμο...και μας χρωστανε δις ευρω αποζημιωσεις...

Αποσυνδεδεμένος Αναστασια 76

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1853
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κατι...κινειται....ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
    • Προφίλ
    • Δελφικα Παραγγελματα
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #8129 στις: Μάρτιος 19, 2010, 11:57:38 μμ »
]Μπορεις να πας εξωτερικο αυτη τη στιγμη εχοντας ψηλα το κεφαλι?Εγω ξερω απο την αδερφη μου (μεταναστρια εκδιωχθεισα απο τη δουλεια της και τη χωρα της γιατι καποιοι θεωρησαν οτι ανηκει στον Χ πολιτικο χωρο......λες και ειμαστε στην επταετια)οτι μας βριζουν οπου κιαν κατσει ,οπου κι αν βρεθει....η αδερφη μου ειναι Γερμανια,ο κολλητος μου Αγγλια...τα ιδια κι εκει....μας εκαναν να ντρεπομαστε.Ποιους εμας...τον πιο περηφανο λαο!

σιγα μην ντραπω τους Γερμανους που αιματοκυλησαν δυο φορες τον κοσμο...και μας χρωστανε δις ευρω αποζημιωσεις...

βρε παιδια χαλαρωστε λιγο...οτι εγινε εγινε...κακως εγινε αλλα πιστεψε με ουτε οι γερμανοι ειναι υπερηφανοι για τον χιτλερ...
μην μπαινουμε σ αυτο το παιχνιδι...μορφωμενοι ανθρωποι ειμαστε..
"Δημοκρατία είναι όταν 4 λύκοι και ένα πρόβατο ψηφίζουν για φαγητό"
(Αρκάς)

Κάποτε, τριακόσιοι πέθαναν για την Ελλάδα.
Σήμερα η Ελλάδα πεθαίνει για τριακόσιους...
http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

Αποσυνδεδεμένος physikos13

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3418
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #8130 στις: Μάρτιος 19, 2010, 11:58:41 μμ »
Μιας και είναι περί νοσοκομείων ο λόγος

 διόρισαν νέο Δ/τη νοσοκομείου στην Λέρο έναν άξεστο/απατεώνα/αμόρφωτο συνταξιούχο ταχυδρόμο  ο οποίος   συγκέντρωνε όλες τις προϋποθέσεις για αυτή τη θέση.
Όλα τα άλλα άνεργα παιδιά που έχουν σπουδάσει το αντικείμενο  δεν είχαν το απαραίτητο (πιστοποιητικό πασοκικής επάρκειας).    

ναι αλλα το...πηγαινε το γραμμα

Αποσυνδεδεμένος rorygr

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1105
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #8131 στις: Μάρτιος 20, 2010, 12:01:32 πμ »
βρε παιδια χαλαρωστε λιγο...οτι εγινε εγινε...κακως εγινε αλλα πιστεψε με ουτε οι γερμανοι ειναι υπερηφανοι για τον χιτλερ...
μην μπαινουμε σ αυτο το παιχνιδι...μορφωμενοι ανθρωποι ειμαστε..

οπως αυτοι δεν συμπαθουν το χιτλερ ετσι και εμεις δεν συμπαθουμε τους πολιτικους μας..με ποιο δικαιωμα μας αντιμετωπιζουν λοιπον ετσι ; πολυ θα ηθελα να με ειρωνευτει κανενας τους και θα τα λεγαμε (λεκτικα εννοω)...

Αποσυνδεδεμένος Αναστασια 76

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1853
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κατι...κινειται....ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
    • Προφίλ
    • Δελφικα Παραγγελματα
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #8132 στις: Μάρτιος 20, 2010, 12:09:35 πμ »
βρε παιδια χαλαρωστε λιγο...οτι εγινε εγινε...κακως εγινε αλλα πιστεψε με ουτε οι γερμανοι ειναι υπερηφανοι για τον χιτλερ...
μην μπαινουμε σ αυτο το παιχνιδι...μορφωμενοι ανθρωποι ειμαστε..

οπως αυτοι δεν συμπαθουν το χιτλερ ετσι και εμεις δεν συμπαθουμε τους πολιτικους μας..με ποιο δικαιωμα μας αντιμετωπιζουν λοιπον ετσι ; πολυ θα ηθελα να με ειρωνευτει κανενας τους και θα τα λεγαμε (λεκτικα εννοω)...
ποιος παιδι μου να σε ειρωνευτει;;;ο απλος τουριστας γερμανος που παρολη την δυσφημιση θα ερθει το καλοκαιρι στην παραλια σου;;;;;;;; μη λεμε οτι θελουμε..εκτος αν πεσεις σε κανα ανεγκεφαλο πιτσιρικι που μετα το τριτο ποτηρι λεει τον δεσποτη παναγιωτη εε τοτε καντου οτι θελεις..
"Δημοκρατία είναι όταν 4 λύκοι και ένα πρόβατο ψηφίζουν για φαγητό"
(Αρκάς)

Κάποτε, τριακόσιοι πέθαναν για την Ελλάδα.
Σήμερα η Ελλάδα πεθαίνει για τριακόσιους...
http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

Αποσυνδεδεμένος anastasia86

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 418
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #8133 στις: Μάρτιος 20, 2010, 12:10:20 πμ »
]Μπορεις να πας εξωτερικο αυτη τη στιγμη εχοντας ψηλα το κεφαλι?Εγω ξερω απο την αδερφη μου (μεταναστρια εκδιωχθεισα απο τη δουλεια της και τη χωρα της γιατι καποιοι θεωρησαν οτι ανηκει στον Χ πολιτικο χωρο......λες και ειμαστε στην επταετια)οτι μας βριζουν οπου κιαν κατσει ,οπου κι αν βρεθει....η αδερφη μου ειναι Γερμανια,ο κολλητος μου Αγγλια...τα ιδια κι εκει....μας εκαναν να ντρεπομαστε.Ποιους εμας...τον πιο περηφανο λαο!

σιγα μην ντραπω τους Γερμανους που αιματοκυλησαν δυο φορες τον κοσμο...και μας χρωστανε δις ευρω αποζημιωσεις...

Εγώ είμαι περίεργη,πριν τον Πάγκαλο που μίλησε για αυτά ήξερε κανένας για τις πολεμικές αποζημιώσεις κλπ κλπ που έχουν βγει στη φόρα τελευταία; ??? ??? ???
Προσωπικά συμφωνώ με τη Μαριτίνα, γίνεται τέτοια πλύση εγκεφάλου έξω για μας που μας κατηγορούν ότι εξαιτίας μας θα βουλιάξει η Ευρώπη και το κ..λονομισμά τους. Ωστόσο υπάρχουν και οι εξαιρέσεις που αναφέρει η Αναστασία, η ανθρωπιά ευτυχώς δεν χάθηκε τελείως από τον απλό κόσμο.  :)
Πες αυτό που θες, όπως θα ήθελες να το ακούσεις...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32310
  • Τελευταία: Alex.pe83
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160985
  • Σύνολο θεμάτων: 19226
  • Σε σύνδεση σήμερα: 660
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 14
Επισκέπτες: 649
Σύνολο: 663

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.062 δευτερόλεπτα. 30 ερωτήματα.