*

Αποστολέας Θέμα: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;  (Αναγνώστηκε 849692 φορές)

0 μέλη και 17 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ladylav

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 549
  • η εκπαιδευση δε με λατρευει καθολου
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3458 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 01:48:05 μμ »
γεια σας ειμαι νεο μελος.και τοσο ασχετη που μπηκα με το ονομα μου το οποιο ειναι και πολυ συνηθισμενο το ατιμο.
χαιρομαι που δεν ειμαι η μονη μετεωρη αγγλικου.και σας ενημερωνω οτι αν και 400κατι στον πινακα εχω ακομα ελπιδες.
γελαει κανεις?ολοι ισως?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 06:04:44 »

Αποσυνδεδεμένος MissPE06

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 553
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3459 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 01:55:37 μμ »
γεια σας ειμαι νεο μελος.και τοσο ασχετη που μπηκα με το ονομα μου το οποιο ειναι και πολυ συνηθισμενο το ατιμο.
χαιρομαι που δεν ειμαι η μονη μετεωρη αγγλικου.και σας ενημερωνω οτι αν και 400κατι στον πινακα εχω ακομα ελπιδες.
γελαει κανεις?ολοι ισως?
Καλωσήρθες! 400κάτι στον πίνακα των ατόμων με προυπηρεσία ή με μηδενική προυπηρεσία;

Αποσυνδεδεμένος Joanna Bear

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1090
  • ...and the Truth shall set you free.
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3460 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 01:57:43 μμ »
λιγες ωριτσες ελειψα και τα νεα πραγματικα τρεχουν!!!!!
γιαννη, εχω λιωσει!!!!!που το σκαρφιστηκες παλι αυτο???ειδες αμα δεν εχεις τι να κανεις ολη μερα????μαθαινεις και τα κρυφα σου ταλεντα!!!!!

πραγματικα δεν αντεχω αλλο να καθομαι, θελω να δουλεψω,,,,,,,

το πιο πιθανο ειναι οντως να μας καλεσουν απο τα τελη της αλλης βδομαδας,,, θεου θελοντος και διαμαντοπουλου επιτρεποντος!!!!!(ελπιζω να τα εγραψα σωστα),,,,

γιωτα γιατι δεν δοκιμαζεις αυριο να παρεις τον κυριουλη και να τον ρωτησεις αλλα μην περιμενεις απαντηση,,, βαλε απλα να παιξει το γνωστο πλεον ασμα ¨''' απο δευτερα"""" χαχαχαχαχαχ!!!! μπορει ετσι να του ανεβασεις λιγο τη διαθεση και να σου απαντησει κατι πιο συγκεκριμενο,,, εκτος αν ειναι κανενας κουλτουριαρης, οποτε το αφηνω σε εσας γιατι εγω οπως ελεγε ο Κοντος στη σχολη I love subculture!!!! πω πω, τι θυμηθηκα,,, ξαφνικα αρχισε να μου λειπει η σχολη, καλα ημασταν!!!!!
Χαχαχα! Σου'κανε ο Κοντός; Εμένα όχι, αλλά τον θυμάμαι στους διαδρόμους της Φιλοσοφικής να τριγυρνά σαν φοιτητής!
Ωραία ήταν η σχολή μας, απολαυστική, δεν θυμάμαι μία μέρα να πήγα και να μην το απόλαυσα!
Όλοι θα δώσουμε λόγο μια μέρα για όσα λέμε και κάνουμε, κρυφά και φανερά, μικρά και μεγάλα, το πιστεύουμε δεν το πιστεύουμε. Γι'αυτό, προσοχή.

Αποσυνδεδεμένος Χαρά

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 615
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση (ΠΕ 06)
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3461 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 02:00:33 μμ »
Λοιπόν, ελπίζω να σας φτιάξω τη διάθεση: επειδή έχω κλείσει εισητήριο για Μιλάνο αρχές Οκτώβρη κ αφού οπως ολα δείχνουν δεν προλαβαίνω να κλείσω τις απαιτούμενες ημερες εργασιας για να δικαιούμαι αδεια, σας ευχομαι να ειστε ολοι στη Α' φαση κ να τοποθετηθειτε οπου επιθυμειτε κ να προλαβω να παω Μιλανο κ επιστρεφοντας να βγει η Β' φαση με τη Β/θμια για μενα!!!(Και για τη Γιώτα!!!Γιώτααααααα, που εισαι????) Ας προσευχηθουμε ολοι μαζι για...μενα!!!Συναδελφικα φιλια! :-* :-* :-*

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 06:04:44 »

Αποσυνδεδεμένος ladylav

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 549
  • η εκπαιδευση δε με λατρευει καθολου
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3462 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 02:00:57 μμ »
Με προυπηρεσια.οση προλαβα δηλαδη μεχρι που εκλεισαν οι πινακες.εγω παιδια φοβαμαι οτι θα γινει μια φαση μονο.
Θα παρει καμια τρακοσαρια και τελος.η β'αθηνας για παραδειγμα που με πηρε περυσι δεν εχει ουτε ενα κενο φετος.
Εχω φτασει να κανω δεησεις μηπως με παρουν εστω ωρομισθια.καλως σας βρηκα παιδες.

Αποσυνδεδεμένος Joanna Bear

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1090
  • ...and the Truth shall set you free.
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3463 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 02:01:26 μμ »
Κοντος!!! πωωωωωωωωωωωωω, που τον θυμηθηκες! μορφη ηταν ο ανθρωπος, μονο που σε μας ελεγε I love red-heads!!!  ;D
λοιπον πηρα τηλεφωνο, δεν εχουν καμια ενημερωση ακομα, Δευτερα ολοκληρωνονται οι αποσπασεις και μετα θ'αρχισουν ν'ασχολουνται με τους αναπληρωτες. κατα πασα πιθανοτητα μεσα στην επομενη βδομαδα ΙΣΩΣ καλεσουν για α/βαθμια. η β/βαθμια μαλλον θ'αργησει κι αλλο. στο τελος μου ειπε να παρω απο Δευτερα...εκει πλεον μ'επιασε νευρικο γελιο, τον ευχαριστησα κι εκλεισα!  ::)
λιγες ωριτσες ελειψα και τα νεα πραγματικα τρεχουν!!!!!
γιαννη, εχω λιωσει!!!!!που το σκαρφιστηκες παλι αυτο???ειδες αμα δεν εχεις τι να κανεις ολη μερα????μαθαινεις και τα κρυφα σου ταλεντα!!!!!

πραγματικα δεν αντεχω αλλο να καθομαι, θελω να δουλεψω,,,,,,,

το πιο πιθανο ειναι οντως να μας καλεσουν απο τα τελη της αλλης βδομαδας,,, θεου θελοντος και διαμαντοπουλου επιτρεποντος!!!!!(ελπιζω να τα εγραψα σωστα),,,,

γιωτα γιατι δεν δοκιμαζεις αυριο να παρεις τον κυριουλη και να τον ρωτησεις αλλα μην περιμενεις απαντηση,,, βαλε απλα να παιξει το γνωστο πλεον ασμα ¨''' απο δευτερα"""" χαχαχαχαχαχ!!!! μπορει ετσι να του ανεβασεις λιγο τη διαθεση και να σου απαντησει κατι πιο συγκεκριμενο,,, εκτος αν ειναι κανενας κουλτουριαρης, οποτε το αφηνω σε εσας γιατι εγω οπως ελεγε ο Κοντος στη σχολη I love subculture!!!! πω πω, τι θυμηθηκα,,, ξαφνικα αρχισε να μου λειπει η σχολη, καλα ημασταν!!!!!
Χαχαχα! Σου'κανε ο Κοντός; Εμένα όχι, αλλά τον θυμάμαι στους διαδρόμους της Φιλοσοφικής να τριγυρνά σαν φοιτητής!
Ωραία ήταν η σχολή μας, απολαυστική, δεν θυμάμαι μία μέρα να πήγα και να μην το απόλαυσα!
Κοντος!!! πωωωωωωωωωωωωω, που τον θυμηθηκες! μορφη ηταν ο ανθρωπος, μονο που σε μας ελεγε I love red-heads!!!  ;D
λοιπον πηρα τηλεφωνο, δεν εχουν καμια ενημερωση ακομα, Δευτερα ολοκληρωνονται οι αποσπασεις και μετα θ'αρχισουν ν'ασχολουνται με τους αναπληρωτες. κατα πασα πιθανοτητα μεσα στην επομενη βδομαδα ΙΣΩΣ καλεσουν για α/βαθμια. η β/βαθμια μαλλον θ'αργησει κι αλλο. στο τελος μου ειπε να παρω απο Δευτερα...εκει πλεον μ'επιασε νευρικο γελιο, τον ευχαριστησα κι εκλεισα!  ::)
Είχατε Κοντό και στη Θεσσαλονίκη;  :o  Μάλλον άλλο θα εννοώ εγώ!
Έναν Κοντό της Ελληνικής Φιλολογίας, (κοντό και στο ανάστημα), με άσπρα πεταχτά μαλλιά σαν του Άινσταιν!
Όλοι θα δώσουμε λόγο μια μέρα για όσα λέμε και κάνουμε, κρυφά και φανερά, μικρά και μεγάλα, το πιστεύουμε δεν το πιστεύουμε. Γι'αυτό, προσοχή.

Αποσυνδεδεμένος evi06

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2046
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3464 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 02:04:03 μμ »
Κόντος, αρκουδίτσα  ;D, στην Θεσ/κη. εκανε κάτι απίθανα μαθήματα, μουσική και κοινωνικά κινήματα, σημειολογία κτλπ. τύπος πέρα από τα στερεότυπα των καθηγητών παν/μίου.

Αποσυνδεδεμένος Joanna Bear

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1090
  • ...and the Truth shall set you free.
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3465 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 02:04:07 μμ »
σε μας ακομα δεν ηρθε. να το δω κι αυτο και θα βγω μετα στο μπαλκονι να κακαριζω!
Ε, καλώς να τα δεχτείς!  :o ::) :'(
Όλοι θα δώσουμε λόγο μια μέρα για όσα λέμε και κάνουμε, κρυφά και φανερά, μικρά και μεγάλα, το πιστεύουμε δεν το πιστεύουμε. Γι'αυτό, προσοχή.

Αποσυνδεδεμένος Joanna Bear

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1090
  • ...and the Truth shall set you free.
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3466 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 02:06:29 μμ »
Κόντος, αρκουδίτσα  ;D, στην Θεσ/κη. εκανε κάτι απίθανα μαθήματα, μουσική και κοινωνικά κινήματα, σημειολογία κτλπ. τύπος πέρα από τα στερεότυπα των καθηγητών παν/μίου.

Ααα, είπα και γω... Άκου τι μπορεί να κάνει ένας τόνος...  :-[
Όλοι θα δώσουμε λόγο μια μέρα για όσα λέμε και κάνουμε, κρυφά και φανερά, μικρά και μεγάλα, το πιστεύουμε δεν το πιστεύουμε. Γι'αυτό, προσοχή.

Αποσυνδεδεμένος giota8

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3379
  • Φύλο: Γυναίκα
  • δεν περιγραφω αλλο!!! ΠΕ06
    • Προφίλ
    • ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ06
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3467 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 02:08:39 μμ »
Κόντος, αρκουδίτσα  ;D, στην Θεσ/κη. εκανε κάτι απίθανα μαθήματα, μουσική και κοινωνικά κινήματα, σημειολογία κτλπ. τύπος πέρα από τα στερεότυπα των καθηγητών παν/μίου.

αυτον εννοω και γω...ηταν απο τους λιγους που δεν εχασα ουτε μια ωρα!
Χαρα και συ β/βαθμια? πριν πας στο Μιλανο, παμε απο το Ζαλογγο?
Trust I seek and I find in you
Every day for us something new
Open mind for a different view
And nothing else matters

Αποσυνδεδεμένος MissPE06

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 553
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3468 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 02:09:24 μμ »
Με προυπηρεσια.οση προλαβα δηλαδη μεχρι που εκλεισαν οι πινακες.εγω παιδια φοβαμαι οτι θα γινει μια φαση μονο.
Θα παρει καμια τρακοσαρια και τελος.η β'αθηνας για παραδειγμα που με πηρε περυσι δεν εχει ουτε ενα κενο φετος.
Εχω φτασει να κανω δεησεις μηπως με παρουν εστω ωρομισθια.καλως σας βρηκα παιδες.
Ε, δεν τη λες κι άσχημη τη θέση σου αν είσαι στα άτομα με προυπηρεσία. Όσο για τα κενά ούτε αυτοί δε νομίζω να ξέρουν (ή δε λένε) τον πραγματικό αριθμό.

Αποσυνδεδεμένος Χαρά

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 615
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση (ΠΕ 06)
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3469 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 02:10:44 μμ »
Κόντος, αρκουδίτσα  ;D, στην Θεσ/κη. εκανε κάτι απίθανα μαθήματα, μουσική και κοινωνικά κινήματα, σημειολογία κτλπ. τύπος πέρα από τα στερεότυπα των καθηγητών παν/μίου.

αυτον εννοω και γω...ηταν απο τους λιγους που δεν εχασα ουτε μια ωρα!
Χαρα και συ β/βαθμια? πριν πας στο Μιλανο, παμε απο το Ζαλογγο?

Περίμενε λιγο...πάω να κανω μια αυτοψια μπας κ μετακομισω του χρονου, αν τα βρω σκουρα, μαζευουμε κ μερικους αλλους, κλεινουμε πουλμανακι κ παμε ομαδικα να μας ερθει κ φτηνοτερο!!!

Αποσυνδεδεμένος ladylav

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 549
  • η εκπαιδευση δε με λατρευει καθολου
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3470 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 02:14:08 μμ »
Ενας φιλος που συνδικαλιζεται κι εχει μια ιδεα του τι γινεται μου ειπε οτι πριν τη β'φαση αποσπασεων ηταν περιπου 700.Μετα ομως?Εσυ miss που βρισκεσαι περιπου?οσοι ειστε μεχρι 300 μην αγχωνεστε.Θα μπειτε.Δεν ειμαι Τειρεσιας αλλα μου φαινεται το πιο λογικο.

Αποσυνδεδεμένος giota8

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3379
  • Φύλο: Γυναίκα
  • δεν περιγραφω αλλο!!! ΠΕ06
    • Προφίλ
    • ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ06
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3471 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 02:14:36 μμ »
να μαθουμε καλα και το "εχετε γεια βρυσουλες..."!
ρε Αφροδιτη, εμας δηλαδη γιατι μας αποκλειεις απο θεματα? δεν εχουμε ψυχη εμεις οι πρωτοι εκατο?  :P
Trust I seek and I find in you
Every day for us something new
Open mind for a different view
And nothing else matters

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162164
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 735
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 1
Επισκέπτες: 674
Σύνολο: 675

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.122 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.