*

Αποστολέας Θέμα: Σιβιτανίδειος σχολή  (Αναγνώστηκε 251671 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ΛΩΡΑ

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1989
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Σιβιτανίδειος σχολή
« Απάντηση #630 στις: Σεπτέμβριος 11, 2010, 01:04:19 πμ »
Πάντως στον πίνακα της Σιβιτανιδείου της ειδικότητας μου, φαίνεται ποιός είχε δουλέψει πέρσι εκεί. Είναι ο μόνος αναπληρωτής, ακόμα και από τον γενικό πίνακα αναπληρωτών, που έχει 10 μήνες προυπηρεσία πέρσι.

Και στον δικό μου φαίνεται... Η μέγιστη προυπηρεσία από αναπλήρωση ήταν 5,8 για τις προυπηρεσίες τις κανονικές... Τα 9αρια  είναι Σιβ.
Μήπως είναι άτομα που δούλεψαν σε ειδικά σχολεία; Γιατί οι προσλήψεις σε αυτά έγιναν κανονικά από το Σεπτέμβριο πέρσι, αφού δεν είχαν το κόλλημα με την καθυστέρηση των αποτελεσμάτων του ΑΣΕΠ (στους πίνακες ειδικής αγωγής δεν μετρά η βαθμολογία του ΑΣΕΠ).
Ki όμως...μετράει  ο ΑΣΕΠ της γενικής στους πίνακες της ειδικής....και τις τεχνικές ειδικότητες που δίναν ΑΣΕΠ (γιατί δεν δίναν όλοι...π.χ οι ΠΕ18.36 δεν δώσαν στον τελευταίο ΑΣΕΠ) τις κάλεσαν στην ειδική μετά την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων ΑΣΕΠ.....άρα κάτι άλλο παίζει...
Δεν υπάρχει ελευθερία που να μη γνωρίζω.
Ούτε ταπείνωση ή φόβος που να μη μ' έχουν υποτάξει.
Γι'αυτό και ξέρω από αγάπη,
Γι' αυτό δε συλλογίζομαι το σώμα που σου δίνω,
Γι' αυτό προσέχω τόσο τα λόγια που σου λέω.

ΛΟΥΙΣ ΓΚΑΡΘΙΑ ΜΟΝΤΕΡΟ
(ΓΡΑΝΑΔΑ 1958)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Σιβιτανίδειος σχολή
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:21:41 »

Αποσυνδεδεμένος Alkyoni

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 80
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 17.02
    • Προφίλ
Απ: Σιβιτανίδειος σχολή
« Απάντηση #631 στις: Σεπτέμβριος 11, 2010, 01:25:46 πμ »
Τελικά καλά κάνανε και βγάλανε ξεχωριστό πίνακα για Σιβιτανίδειο για να ξέρουμε ποιός θα πάει εκεί και ποιός όχι γιατί διαφορετικά δε θα ξέρουμε.Και ποιός σας ακούει μετά δηλ.να γκρινιάζετε ότι πήραν τους δικούς τους,σενάρια καχύποπτα,δε θα σας άντεχα άλλο.Πραγματικά!!!Κάνανε ένα σωστό πράγμα μέχρι τώρα!!!

Κυρία Supreme περιμένετε να δείτε πότε θα καλέσει Σιβ και από τον ενιαίο αναπληρωτών και μετά εξαφανιστείτε γιατι η Αλκυόνη θα γίνει φάλτσο κοράκι και η γκρίνια της δε θα έχει προηγούμενο... Όπως και να έχει μεγάλος αριθμός μηνυμάτων εδώ μέσα αποτελεί εικασίες και υποθέσεις... "Θα γίνει αυτό νομίζω" και " αν δε γίνει...."

Δεν ξέρω γιατί μιλάς ( να και ο ενικός) σε δεύτερο πρόσωπο πλυθηντικού αλλά εύχομαι να είσαι ήδη διορισμένη και αποστασιοποιείσαι :)

Όσο για το σωστό ή λάθος δεν το ξέρω... Ο χρόνος θα το δείξει και αυτό...Και δε μιλάω για μενα προσωπικά...
When we are no longer afraid, then we begin to live....

Αποσυνδεδεμένος nikolopol

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3429
  • ΠΕ 4.01
    • Προφίλ
Απ: Σιβιτανίδειος σχολή
« Απάντηση #632 στις: Σεπτέμβριος 11, 2010, 11:10:46 πμ »
ολα κααλ τα παραπανω......εγω 1 δεν καταλαβαινω απο ολους μας......ωραια η Σιβιτανιδειος μπηκε πινακες μακραν το καλυτερο....τα εκκλησιαστικα ομως συνεχιζουν οπως θελουν..αφου με την τροπολογια τους εδωσε το δικαιωμα να απορριπτουν οποιον θελουν απο τον πινακα
κανενας δεν μιλησε για τα εκκλησιαστικα και πιστεψτε με τα εκκλησιαστικα σε γενικες ειδικοτητες παιρνουν πολλα ατομα..παρα πολλα ατομα...

Αποσυνδεδεμένος anna4

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 143
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Σιβιτανίδειος σχολή
« Απάντηση #633 στις: Σεπτέμβριος 11, 2010, 02:44:52 μμ »
Είμαι σχεδόν 40 ετών, με επιτυχία σε ΑΣΕΠ...
Όταν ήμουν 25 είχα την ευκαιρία για πολλές ώρες ΠΔΣ-παλιος μου καθηγητής με είδε στο δρόμο και μου το πρότεινε-αλλά δεν έκανα αίτηση γιατί δεν ήθελα να στερήσω τη θέση από κάποιον που την άξιζε πραγματικά....
Πέρσυ έκαν αίτηση στη Σιβιτανίδειο για πρώτη φορά(δεν είχα μέσον), μες στο άγχος για τη συνέντευξη και για την όρθη συμπληρωση της αίτησης και συγκέντρωση των δικαιολογητικών...Με πήραν ΠΔΣ, λόγω παλαιότητας πτυχίου τελικά....
Την ίδια χρονιά πήραν αναπληρώτρια και μία πρώην συνάδελφο από φροντιστήριο,26 ετών....με μέσον εννοείται (η ίδια μου το είπε)....
Τώρα που βγήκε αυτός ο πίνακας είναι πολύ πιο πάνω από μένα με μονάδικα μόρια αυτά που συγκέντρωσε από την περσινή χρονιά ως αναπληρώτρια....
Θα ήμουν πιο πάνω από εκείνη, αν δεν γινόταν αυτή η επιπλέον αδικία ενάντια στους ΑΣΕΠίτες να χάνουμε τα μισά μόρια.....
Δεν έχω θυμό απέναντι σε εκείνη....γιατί δυστυχώς έτσι λειτουργεί το σύστημα....και τώρα που είμαι αρκετά μεγαλύτερη και "σοφότερη" και 'γω το ίδιο θα έκανα....
Και μιας και το θέμα είναι η Σιβιτανίδειος, όπως ρώτησα το διευθυντή του σχολείου που δούλευα, οι προσλήψεις θα γίνονται από τον πίνακα σίγουρα δε θα υπάρχει συνέντευξη.Θα ανακοινώνει η Σιβ τις ανάγκες της σε αναπληρωτές και θα προσλαμβάνονται από τον ενιαίο αναπληρωτών.
Έτσι μου είπε έτσι σας λέω.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Σιβιτανίδειος σχολή
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:21:41 »

Αποσυνδεδεμένος Green

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4580
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Σιβιτανίδειος σχολή
« Απάντηση #634 στις: Σεπτέμβριος 11, 2010, 03:04:00 μμ »
Πάντως στον πίνακα της Σιβιτανιδείου της ειδικότητας μου, φαίνεται ποιός είχε δουλέψει πέρσι εκεί. Είναι ο μόνος αναπληρωτής, ακόμα και από τον γενικό πίνακα αναπληρωτών, που έχει 10 μήνες προυπηρεσία πέρσι.

Και στον δικό μου φαίνεται... Η μέγιστη προυπηρεσία από αναπλήρωση ήταν 5,8 για τις προυπηρεσίες τις κανονικές... Τα 9αρια  είναι Σιβ.
Μήπως είναι άτομα που δούλεψαν σε ειδικά σχολεία; Γιατί οι προσλήψεις σε αυτά έγιναν κανονικά από το Σεπτέμβριο πέρσι, αφού δεν είχαν το κόλλημα με την καθυστέρηση των αποτελεσμάτων του ΑΣΕΠ (στους πίνακες ειδικής αγωγής δεν μετρά η βαθμολογία του ΑΣΕΠ).
Ki όμως...μετράει  ο ΑΣΕΠ της γενικής στους πίνακες της ειδικής....και τις τεχνικές ειδικότητες που δίναν ΑΣΕΠ (γιατί δεν δίναν όλοι...π.χ οι ΠΕ18.36 δεν δώσαν στον τελευταίο ΑΣΕΠ) τις κάλεσαν στην ειδική μετά την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων ΑΣΕΠ.....άρα κάτι άλλο παίζει...
Όχι, η βαθμολογία του ΑΣΕΠ δεν δίνει μόρια στους πίνακες της ειδικής, μετράει απλά σε περίπτωση ισοβαθμίας στα κύρια προσόντα (προυπηρεσία, μεταπτυχιακό ειδικής, σεμινάριο), δηλαδή σε πολύ λίγες περιπτώσεις. Θυμάμαι πολύ καλά ότι τέλη Σεπτέμβρη πέρσι κάλεσαν αναπληρωτές σε ειδικά σχολεία και ανάμεσα σε αυτούς και από τεχνικές ειδικότητες.

Αποσυνδεδεμένος Supreme

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1037
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Σιβιτανίδειος σχολή
« Απάντηση #635 στις: Σεπτέμβριος 11, 2010, 03:05:41 μμ »
Alkyoni δεν είμαι διορισμένη,είμαι εδώ και τρία χρόνια ωρομίσθια και κάνω υπομονή.
Είμαι ένα από τα άτομα που έδωσα πριν από δύο χρόνια συνέντευξη στη Σιβιτανίδειο και δυστυχώς αν και πήγα πολύ καλά δε με καλέσανε.Από την εμπειρία μου εκεί είναι πολύ καλύτερα που βγήκε για πρώτη φορά πίνακας ονομάτων με ''αντικειμενικά κριτήρια''.Είναι μια πολύ ευχάριστη εξέλιξη αυτή
Από την άλλη απορώ γιατί πανικοβληθήκατε επειδή βγήκε ξεχωριστός πίνακας.Αν δεις τις αντιδράσεις των συναδέλφων από την πρώτη σελίδα του θέματος θα δεις  για τα παραπάνω που έλεγα περί πανικού και γκρίνιας.Αυτός ο πίνακας περιέχει τα ονόματα αυτών που επέλεξαν το συγκεκριμένο σχολείο.Τόσο φοβερό είναι αυτό;
Ελπίζω να πάνε όλα καλά για όλους και καλή δύναμη σε όσους επιλεγούν να διδάξουν εκεί γιατί δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα για τη Σιβιτανίδειο.
Εγώ δεν την επέλεξα γιατί θέλω να φύγω από την Αθήνα.Δήλωσα όλη την Ελλάδα και ελπίζω να μη με καλέσουν στην Αθήνα.Καλή συνέχεια σε όλους!!!!

Αποσυνδεδεμένος Green

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4580
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Σιβιτανίδειος σχολή
« Απάντηση #636 στις: Σεπτέμβριος 11, 2010, 03:08:49 μμ »
Είμαι σχεδόν 40 ετών, με επιτυχία σε ΑΣΕΠ...
Όταν ήμουν 25 είχα την ευκαιρία για πολλές ώρες ΠΔΣ-παλιος μου καθηγητής με είδε στο δρόμο και μου το πρότεινε-αλλά δεν έκανα αίτηση γιατί δεν ήθελα να στερήσω τη θέση από κάποιον που την άξιζε πραγματικά....
Πέρσυ έκαν αίτηση στη Σιβιτανίδειο για πρώτη φορά(δεν είχα μέσον), μες στο άγχος για τη συνέντευξη και για την όρθη συμπληρωση της αίτησης και συγκέντρωση των δικαιολογητικών...Με πήραν ΠΔΣ, λόγω παλαιότητας πτυχίου τελικά....
Την ίδια χρονιά πήραν αναπληρώτρια και μία πρώην συνάδελφο από φροντιστήριο,26 ετών....με μέσον εννοείται (η ίδια μου το είπε)....
Τώρα που βγήκε αυτός ο πίνακας είναι πολύ πιο πάνω από μένα με μονάδικα μόρια αυτά που συγκέντρωσε από την περσινή χρονιά ως αναπληρώτρια....
Θα ήμουν πιο πάνω από εκείνη, αν δεν γινόταν αυτή η επιπλέον αδικία ενάντια στους ΑΣΕΠίτες να χάνουμε τα μισά μόρια.....
Δεν έχω θυμό απέναντι σε εκείνη....γιατί δυστυχώς έτσι λειτουργεί το σύστημα....και τώρα που είμαι αρκετά μεγαλύτερη και "σοφότερη" και 'γω το ίδιο θα έκανα....
Και μιας και το θέμα είναι η Σιβιτανίδειος, όπως ρώτησα το διευθυντή του σχολείου που δούλευα, οι προσλήψεις θα γίνονται από τον πίνακα σίγουρα δε θα υπάρχει συνέντευξη.Θα ανακοινώνει η Σιβ τις ανάγκες της σε αναπληρωτές και θα προσλαμβάνονται από τον ενιαίο αναπληρωτών.
Έτσι μου είπε έτσι σας λέω.

Προφανώς όταν σου είπε για τον ενιαίο πίνακα αναπληρωτών δεν ήξερε και αυτός ότι θα βγει ξεχωριστός πίνακας για τη Σιβιτανίδειο.

Αποσυνδεδεμένος brad

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 236
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Σιβιτανίδειος σχολή
« Απάντηση #637 στις: Σεπτέμβριος 11, 2010, 03:13:22 μμ »
ολα κααλ τα παραπανω......εγω 1 δεν καταλαβαινω απο ολους μας......ωραια η Σιβιτανιδειος μπηκε πινακες μακραν το καλυτερο....τα εκκλησιαστικα ομως συνεχιζουν οπως θελουν..αφου με την τροπολογια τους εδωσε το δικαιωμα να απορριπτουν οποιον θελουν απο τον πινακα
κανενας δεν μιλησε για τα εκκλησιαστικα και πιστεψτε με τα εκκλησιαστικα σε γενικες ειδικοτητες παιρνουν πολλα ατομα..παρα πολλα ατομα...

όχι και πάρα πολλά άτομα!

http://www.ypepth.gr/docs/24_09_2009__anaplhrwtes_se_ekklhsiastika_sxoleia__onomata_090925.doc
"Ό,τι είναι, είναι. Ό,τι δεν είναι, δεν είναι. Απορροφάσαι τόσο με εκείνο που δεν είναι, ώστε χάνεις αυτό που είναι."

Αποσυνδεδεμένος marion

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1867
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Σιβιτανίδειος σχολή
« Απάντηση #638 στις: Σεπτέμβριος 11, 2010, 04:43:56 μμ »
ολα κααλ τα παραπανω......εγω 1 δεν καταλαβαινω απο ολους μας......ωραια η Σιβιτανιδειος μπηκε πινακες μακραν το καλυτερο....τα εκκλησιαστικα ομως συνεχιζουν οπως θελουν..αφου με την τροπολογια τους εδωσε το δικαιωμα να απορριπτουν οποιον θελουν απο τον πινακα
κανενας δεν μιλησε για τα εκκλησιαστικα και πιστεψτε με τα εκκλησιαστικα σε γενικες ειδικοτητες παιρνουν πολλα ατομα..παρα πολλα ατομα...

Λογικά πάντως, όπως βγήκε ξεχωριστός πίνακας για τη Σιβιτανίδειο, έτσι θα βγει και για τα εκκλησιαστικά.
Λογικά πάντα... Τώρα με τι κριτήρια θα απορρίπτονται οι αιτήσεις κάποιων, αυτό όντως δεν έχει γίνει γνωστό και ούτε νομίζω πρόκειται να γίνει.
" Κάθε χώρα έχει την κυβέρνηση που της αξίζει. "

Αποσυνδεδεμένος KYRINIS

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 302
    • Προφίλ
Απ: Σιβιτανίδειος σχολή
« Απάντηση #639 στις: Σεπτέμβριος 11, 2010, 05:07:14 μμ »
Έβαλα κι εγώ το κουτάκι για Σιβιτανίδειο, αν και είμαι αρκετά χαμηλά σε αυτόν τον πίνακα. Ξέρουμε περίπου πόσους φιλολόγους θα πάρει?

Αποσυνδεδεμένος marion

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1867
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Σιβιτανίδειος σχολή
« Απάντηση #640 στις: Σεπτέμβριος 11, 2010, 05:10:41 μμ »
Έβαλα κι εγώ το κουτάκι για Σιβιτανίδειο, αν και είμαι αρκετά χαμηλά σε αυτόν τον πίνακα. Ξέρουμε περίπου πόσους φιλολόγους θα πάρει?

Πέρυσι, είχε αναγραφεί ότι συνήθως καλούν 20-25. Φέτος ένα μέλος του forum έγραψε ότι θα είναι λιγότεροι...
" Κάθε χώρα έχει την κυβέρνηση που της αξίζει. "

Αποσυνδεδεμένος Alkyoni

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 80
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 17.02
    • Προφίλ
Απ: Σιβιτανίδειος σχολή
« Απάντηση #641 στις: Σεπτέμβριος 11, 2010, 05:21:39 μμ »
Alkyoni δεν είμαι διορισμένη,είμαι εδώ και τρία χρόνια ωρομίσθια και κάνω υπομονή.
Είμαι ένα από τα άτομα που έδωσα πριν από δύο χρόνια συνέντευξη στη Σιβιτανίδειο και δυστυχώς αν και πήγα πολύ καλά δε με καλέσανε.Από την εμπειρία μου εκεί είναι πολύ καλύτερα που βγήκε για πρώτη φορά πίνακας ονομάτων με ''αντικειμενικά κριτήρια''.Είναι μια πολύ ευχάριστη εξέλιξη αυτή
Από την άλλη απορώ γιατί πανικοβληθήκατε επειδή βγήκε ξεχωριστός πίνακας.Αν δεις τις αντιδράσεις των συναδέλφων από την πρώτη σελίδα του θέματος θα δεις  για τα παραπάνω που έλεγα περί πανικού και γκρίνιας.Αυτός ο πίνακας περιέχει τα ονόματα αυτών που επέλεξαν το συγκεκριμένο σχολείο.Τόσο φοβερό είναι αυτό;
Ελπίζω να πάνε όλα καλά για όλους και καλή δύναμη σε όσους επιλεγούν να διδάξουν εκεί γιατί δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα για τη Σιβιτανίδειο.
Εγώ δεν την επέλεξα γιατί θέλω να φύγω από την Αθήνα.Δήλωσα όλη την Ελλάδα και ελπίζω να μη με καλέσουν στην Αθήνα.Καλή συνέχεια σε όλους!!!!

Λυπάμαι πραγματικά που έκανα λέθος και δεν είσαι διορισμένη.
Η Διαμ κλείδωσε τους πίνακες οπότε οι νέες προυπηρεσίες δε θα προστεθούν στις ήδη υπάρχουσες. Με προβληματίζει όμως το ενδεχόμενο κάποιος άλλος να ξεκλειδώσει τους πίνακες και να βρω μπροστά μου τους συναδέλφους ( γιατί τους φετινούς δεν τους χαρακτηρίζω βύσματα) που δούλεψαν εκεί όσο οι πίνακες ήταν κλειδωμένοι. Εγώ έφυγα από Αθήνα ως ωρομίσθια. Πήγα σε μικρό νησάκι και παρόλες τις δυσκολίες πέρασα απίθανα!!! Από τότε επιλέγω κυρίως νησιά και όσο πιο μικρά γίνεται ( όχι και την Ρω) και δε θέλω να επιστρέψω στην Αθήνα.
Εγώ με τη Σιβιτανίδειο έγινα πολύ αρνητική όταν έκανα αίτηση και μαζί με τη δική μου υπέβαλλα και της αδελφής μου που μόλις είχε αποφοιτήσει. Είχαμε τα ίδια προσόντα αναφορικά με ξένες γλώσσες, γνώση υπολογιστών κλπ, εγώ επιπλέον είχα προυπηρεσία και στην Τριτοβάθμια εκπαίδευση, η αδελφή μου δε είχε μηδενική προυπηρεσία. Στη συνέντευξη μας ζήτησαν να κάνουμε σχέδιο μαθήματος. Είχα πει στο περίπου στη μικρή πως γίνεται αλλά ελπίζαμε να μην της ζητήσουν κάτι τέτοιο. Όταν βγήκε η μοριοδότηση εγώ ήμουν πάρα πολύ χαμηλά, η αδελφή μου 2-3 θέσεις μετά τον τελευταίο που πήραν...Χώρια από τα διάφορα που κι εγω έχω ακούσει... Επιπλέον έχω μάθει να ανοίγω τις πόρτες με την αξία μου, το χαμόγελο και την ευγένεια και τρελαίνομαι με αυτούς που χρησιμοποιούν αθέμιτα μέσα για να ανέβουν...

Όσο για τον δικό μου πανικό με το νέο πίνακα περα από απορία είναι και ως ένα σημείο θέμα εγωισμού. Ήθελα να ξέρω εκ των προτέρων ότι θα δημιοργηθεί πίνακας και να επιλέξω συνηδητά αν θα είμαι ή όχι στον πίνακα αυτό. Ομολογώ πως πριν βγεί ο πίνακας φοβόμουν μήπως προσληφθώ εκεί αφού στην Αθήνα έρχομαι πλέον αναγκαστικά για δουλειές και φιλοξενούμενη.
When we are no longer afraid, then we begin to live....

Αποσυνδεδεμένος froski

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 557
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 82 (πρώην 17.02) Μηχανολόγος
    • Προφίλ
Απ: Σιβιτανίδειος σχολή
« Απάντηση #642 στις: Σεπτέμβριος 11, 2010, 07:17:19 μμ »
...Επιπλέον έχω μάθει να ανοίγω τις πόρτες με την αξία μου, το χαμόγελο και την ευγένεια και τρελαίνομαι με αυτούς που χρησιμοποιούν αθέμιτα μέσα για να ανέβουν...

Όσο για τον δικό μου πανικό με το νέο πίνακα περα από απορία είναι και ως ένα σημείο θέμα εγωισμού. Ήθελα να ξέρω εκ των προτέρων ότι θα δημιοργηθεί πίνακας και να επιλέξω συνηδητά αν θα είμαι ή όχι στον πίνακα αυτό. Ομολογώ πως πριν βγεί ο πίνακας φοβόμουν μήπως προσληφθώ εκεί αφού στην Αθήνα έρχομαι πλέον αναγκαστικά για δουλειές και φιλοξενούμενη.
Δεν φαντάζεσαι πόσο πολύ συμφωνούμε.  :) :) Τυχαίο;... δε νομίζω!  8)
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 11, 2010, 07:18:56 μμ από froski »

Αποσυνδεδεμένος froski

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 557
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 82 (πρώην 17.02) Μηχανολόγος
    • Προφίλ
Απ: Σιβιτανίδειος σχολή
« Απάντηση #643 στις: Σεπτέμβριος 11, 2010, 07:18:00 μμ »
 :)

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162169
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 805
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 19
Επισκέπτες: 761
Σύνολο: 780

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.081 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.