*

Αποστολέας Θέμα: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60  (Αναγνώστηκε 95239 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Rinaki

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 429
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #308 στις: Σεπτέμβριος 14, 2011, 11:02:32 μμ »
Πάντως αυτό που έχω καταλάβει απο αυτα που λενε οι αιρετοί κτλ είναι οτι κενα υπαρχουν αρκετα περισσοτερα απο αυτα που λεει το υπουργειο απλα θα φανουν ακομα καλυτερα κ μετα τη δευτερη φαση...γιαυτο ισως μας λενε περιμενετε ΚΑΙ τη δευτερη φαση κ θα δειτε... ισως η δευτερη φαση δεν ειναι τοσο μεγαλη οσο θα θελαμε ή περιμεναμε αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δε θα παρει κι αλλους μετα.
Εγω προσωπικα κατι τετοιο εχω καταλαβει αποσα διαβαζω αυτες τις μερες...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 23:52:36 »

Αποσυνδεδεμένος georgiasamar

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 264
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #309 στις: Σεπτέμβριος 14, 2011, 11:06:43 μμ »
ουτε και εγω εβαλα το κουτακι κοριτσια για παραλληλη, ειμαι ψυχοπονη δεν κανω εγω για τετοια!και ουτε και εγω το μετανοιωνω.στεφανια ειδες που δεν εισαι η μονη????
rinaki και εγω της ιδιας αποψης ειμαι, πιστευω οτι η δευτερη φαση δεν θα ειναι τοσα πολλα ατομα που λεμε εδω στο φορουμ αλλα λιγοτερα χωρις να αποκλειουμε οτι θα παρουν αλλα 700 ενδεχομενως και αλλα 800-900 ατομα αλλα σπαστα σε διαφορετικες φασεις, ετσι για να μην λεμε οπως και περισυ οτι τα κενα της δοε δεν καλυφθηκαν!

Αποσυνδεδεμένος Demetroula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3088
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #310 στις: Σεπτέμβριος 14, 2011, 11:10:05 μμ »
Πάντως αυτό που έχω καταλάβει απο αυτα που λενε οι αιρετοί κτλ είναι οτι κενα υπαρχουν αρκετα περισσοτερα απο αυτα που λεει το υπουργειο απλα θα φανουν ακομα καλυτερα κ μετα τη δευτερη φαση...γιαυτο ισως μας λενε περιμενετε ΚΑΙ τη δευτερη φαση κ θα δειτε... ισως η δευτερη φαση δεν ειναι τοσο μεγαλη οσο θα θελαμε ή περιμεναμε αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δε θα παρει κι αλλους μετα.
Εγω προσωπικα κατι τετοιο εχω καταλαβει αποσα διαβαζω αυτες τις μερες...
Sumfwnw, eksallou o Kapsalakis leei oti maxh gia to posa kena 8a kopoun. Kai oti kena protinontai apo tous airetous, alla petsokobontai apo tous proustamenous ekpaideushs.

ουτε και εγω εβαλα το κουτακι κοριτσια για παραλληλη, ειμαι ψυχοπονη δεν κανω εγω για τετοια!και ουτε και εγω το μετανοιωνω.στεφανια ειδες που δεν εισαι η μονη????
rinaki και εγω της ιδιας αποψης ειμαι, πιστευω οτι η δευτερη φαση δεν θα ειναι τοσα πολλα ατομα που λεμε εδω στο φορουμ αλλα λιγοτερα χωρις να αποκλειουμε οτι θα παρουν αλλα 700 ενδεχομενως και αλλα 800-900 ατομα αλλα σπαστα σε διαφορετικες φασεις, ετσι για να μην λεμε οπως και περισυ οτι τα κενα της δοε δεν καλυφθηκαν!
E, kati tetoio 8a ginei mallon.
ΠΕ60

Αποσυνδεδεμένος niki 26

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 259
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Οτι αξίζει πρέπει να το κυνηγάς!!
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #311 στις: Σεπτέμβριος 14, 2011, 11:21:23 μμ »
τι να πω ρε κοριτσια μακαρι να παρει 900 ατομα μεχρι το τελος αλλα εγω προσωπικα χωρις να θελω να ριξω καποιον δεν ειμαι τοσο αισιοδοξη!σε προσωπικο μηνυμα στον καψαλακη(αφου μιλαμε συνεχεια γι'αυτον)τον ρωτησα αν θα με παρουν και με σιγουρια δεν απαντησε,ναι δηλαδη δεν ειπε!
και η θεση μου ειναι στο 1600!μακαρι να ελθουν ολα θετικα αλλα σημερα μιλησε για ψαλιδι θεσεων...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 23:52:36 »

Αποσυνδεδεμένος Demetroula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3088
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #312 στις: Σεπτέμβριος 14, 2011, 11:29:46 μμ »
τι να πω ρε κοριτσια μακαρι να παρει 900 ατομα μεχρι το τελος αλλα εγω προσωπικα χωρις να θελω να ριξω καποιον δεν ειμαι τοσο αισιοδοξη!σε προσωπικο μηνυμα στον καψαλακη(αφου μιλαμε συνεχεια γι'αυτον)τον ρωτησα αν θα με παρουν και με σιγουρια δεν απαντησε,ναι δηλαδη δεν ειπε!
και η θεση μου ειναι στο 1600!μακαρι να ελθουν ολα θετικα αλλα σημερα μιλησε για ψαλιδι θεσεων...
Genika fetos o Kapsalakis einai poly genikologos kai apofeugei na kanei ektimhseis (to exoun parathrhsei ki alloi kai tou to exoune pei). Logo ths para polu duskolhs katastashs.
ΠΕ60

Αποσυνδεδεμένος lykaugi

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 144
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #313 στις: Σεπτέμβριος 14, 2011, 11:38:36 μμ »
τι να πω ρε κοριτσια μακαρι να παρει 900 ατομα μεχρι το τελος αλλα εγω προσωπικα χωρις να θελω να ριξω καποιον δεν ειμαι τοσο αισιοδοξη!σε προσωπικο μηνυμα στον καψαλακη(αφου μιλαμε συνεχεια γι'αυτον)τον ρωτησα αν θα με παρουν και με σιγουρια δεν απαντησε,ναι δηλαδη δεν ειπε!
και η θεση μου ειναι στο 1600!μακαρι να ελθουν ολα θετικα αλλα σημερα μιλησε για ψαλιδι θεσεων...
Genika fetos o Kapsalakis einai poly genikologos kai apofeugei na kanei ektimhseis (to exoun parathrhsei ki alloi kai tou to exoune pei). Logo ths para polu duskolhs katastashs.
Demtroula θα συμφωνήσω μαζί σου!!αι εμένα σε προσωπικό μήνυμα μου τα μασούσε!!Είμαι λίγο πιο πίσω από εσένα!!!Ενώ πέρυσι ήταν πιο συγκεκριμένος!!Τες πα!!!Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!!!

Αποσυνδεδεμένος Rinaki

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 429
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #314 στις: Σεπτέμβριος 14, 2011, 11:45:56 μμ »
τι να πω ρε κοριτσια μακαρι να παρει 900 ατομα μεχρι το τελος αλλα εγω προσωπικα χωρις να θελω να ριξω καποιον δεν ειμαι τοσο αισιοδοξη!σε προσωπικο μηνυμα στον καψαλακη(αφου μιλαμε συνεχεια γι'αυτον)τον ρωτησα αν θα με παρουν και με σιγουρια δεν απαντησε,ναι δηλαδη δεν ειπε!
και η θεση μου ειναι στο 1600!μακαρι να ελθουν ολα θετικα αλλα σημερα μιλησε για ψαλιδι θεσεων...

Με θέση 1600 χωρις να εχεις βγαλει την πρωτη φαση???

Για την παραλληλη κ το κουτακι εγω δεν το εβαλα γιατι δεν ξερω πως λειτουργει καν η παραλληλη κ φοβομουν μηπως πληρωνομαστε μεσω εσπα...γενικα δεν γνωριζα κ πολλα οποτε δεν το ρισκαρα.

Αποσυνδεδεμένος niki 26

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 259
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Οτι αξίζει πρέπει να το κυνηγάς!!
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #315 στις: Σεπτέμβριος 14, 2011, 11:48:15 μμ »
οχι,1600 θεση πινακα.

Αποσυνδεδεμένος Rinaki

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 429
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #316 στις: Σεπτέμβριος 14, 2011, 11:48:43 μμ »
τι να πω ρε κοριτσια μακαρι να παρει 900 ατομα μεχρι το τελος αλλα εγω προσωπικα χωρις να θελω να ριξω καποιον δεν ειμαι τοσο αισιοδοξη!σε προσωπικο μηνυμα στον καψαλακη(αφου μιλαμε συνεχεια γι'αυτον)τον ρωτησα αν θα με παρουν και με σιγουρια δεν απαντησε,ναι δηλαδη δεν ειπε!
και η θεση μου ειναι στο 1600!μακαρι να ελθουν ολα θετικα αλλα σημερα μιλησε για ψαλιδι θεσεων...
Genika fetos o Kapsalakis einai poly genikologos kai apofeugei na kanei ektimhseis (to exoun parathrhsei ki alloi kai tou to exoune pei). Logo ths para polu duskolhs katastashs.
Demtroula θα συμφωνήσω μαζί σου!!αι εμένα σε προσωπικό μήνυμα μου τα μασούσε!!Είμαι λίγο πιο πίσω από εσένα!!!Ενώ πέρυσι ήταν πιο συγκεκριμένος!!Τες πα!!!Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!!!
Ναι κι εγω το παρατηρησα αυτο φετος...περισυ ηταν πιο συγκεκριμενος...φετος μαυτο το χαος τι να πει κι αυτος. Εμενα παντως με θεση γυρω στο 650 μου ειπε δυσκολο για β φαση.

Αποσυνδεδεμένος Demetroula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3088
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #317 στις: Σεπτέμβριος 14, 2011, 11:50:39 μμ »
Demtroula θα συμφωνήσω μαζί σου!!αι εμένα σε προσωπικό μήνυμα μου τα μασούσε!!Είμαι λίγο πιο πίσω από εσένα!!!Ενώ πέρυσι ήταν πιο συγκεκριμένος!!Τες πα!!!Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!!!
Ypomonh loipon. Prwton mexri auth thn Paraskeuh kai deuteron mexri thn allh Paraskeuh. Meta 8a kseka8arisoun perissotero ta pragmata.

τι να πω ρε κοριτσια μακαρι να παρει 900 ατομα μεχρι το τελος αλλα εγω προσωπικα χωρις να θελω να ριξω καποιον δεν ειμαι τοσο αισιοδοξη!σε προσωπικο μηνυμα στον καψαλακη(αφου μιλαμε συνεχεια γι'αυτον)τον ρωτησα αν θα με παρουν και με σιγουρια δεν απαντησε,ναι δηλαδη δεν ειπε!
και η θεση μου ειναι στο 1600!μακαρι να ελθουν ολα θετικα αλλα σημερα μιλησε για ψαλιδι θεσεων...
Με θέση 1600 χωρις να εχεις βγαλει την πρωτη φαση???
Για την παραλληλη κ το κουτακι εγω δεν το εβαλα γιατι δεν ξερω πως λειτουργει καν η παραλληλη κ φοβομουν μηπως πληρωνομαστε μεσω εσπα...γενικα δεν γνωριζα κ πολλα οποτε δεν το ρισκαρα.
Rinaki kai Niki 26 esu den prepei na anhsuxeitai. Osoi doulepsan perusi den prepei na anhsuxoun. Psuxremia. Den egine kai kati pou den dhllwsate parallhlh, afou exete kalh seira, kai ase ton Kapsalakh na leei.
ΠΕ60

Αποσυνδεδεμένος Rinaki

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 429
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #318 στις: Σεπτέμβριος 14, 2011, 11:58:03 μμ »
Ναι demetroula εχεις δικιο κ για την παραλληλη (αν κ το ξαναλεω δεν το μετανοιωνω) κ για το οτι δεν πρεπει να αγχωνομαστε, αν κ ποτε δεν εισαι σιγουρη μαυτους, αλλα ενταξει κι εγω πιστευω τουλαχιστον αυτοι που δουλεψαν περισυ θα ξαναπανε φετος κ περισσοτεροι. Απλα περισυ πηγα χριστουγεννα κοντα στη σχολικη γιορτη κι ελεγα μηπως φετος πηγαινα λιιιιιγο νωριτερα μηπως προλαβω να γνωρισω τα παιδια πρωτα κ μηπως πληρωθουμε κ λιγο νωριτερα!  :D
Οταν περιμενεις σε πιανουν ολα μαζι ανυπομονησια αγωνια κτλ κτλ...

Αποσυνδεδεμένος nickie

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 77
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #319 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 01:04:12 πμ »
Εγω περσι εφυγα με την α' φαση,φετος με περασε το συστημα και οι νομοι που δηλωσα δεν δινουν καθολου κενα....τρομερο αγχος και απογοητευση!!!

Αποσυνδεδεμένος Μαιρούλα

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 23
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #320 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 09:18:20 πμ »
Εγω περσι εφυγα με την α' φαση,φετος με περασε το συστημα και οι νομοι που δηλωσα δεν δινουν καθολου κενα....τρομερο αγχος και απογοητευση!!!
nickie που εχεις δηλώσει; Δεν εβαλες το κουτακι ε;

Αποσυνδεδεμένος dimi-asia

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1081
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κάθε εμπόδιο για καλό!!
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #321 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 09:47:28 πμ »
και εμένα με προσπέρασε το σύστημα κ οι νομοί που δήλωσα δεν δίνουν ακόμη κενά, αλλά υπομονή μέχρι την άλλη βδομάδα κ θα δούμε. Δυστυχώς αυτή η αναμονή είναι ψυχοφθόρα αλλά πρώτη φορά το περνάμε?Θα το αντέξουμε κι αυτό!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161862
  • Σύνολο θεμάτων: 19234
  • Σε σύνδεση σήμερα: 588
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 15
Επισκέπτες: 510
Σύνολο: 525

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.062 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.