*

Ψηφοφορία

σαν σύλλογος τι έχετε αποφασίσει όσο αναφορά την αξιολόγηση ? Σε περίπτωση τελικής απόφασης του σχολείου να αλλάξετε τη ψήφο σας

αποχή-απεργία
θα εφαρμοστεί η αξιολόγηση
θα εφαρμοστεί η αξιολόγηση  οριακά
δεν έχουμε κάνει ακόμα σύλλογο
ψηφίσαμε 50-50

Αποστολέας Θέμα: Απεργία-αποχή από την αξιολόγηση  (Αναγνώστηκε 182804 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος donkey

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 390
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Απεργία-αποχή από την αξιολόγηση
« Απάντηση #1260 στις: Οκτώβριος 26, 2021, 12:45:50 πμ »

Άρα, θα συμμετείχες.Το αν το κείμενο είναι ημιτελές ή όχι εσένα δεν σε επηρεάζει.Το σχολείο σου όμως το επηρεάζει , αφού θα αξιολογηθεί αρνητικά.Αρα, η αξιολόγηση έγινε.

Σε ένα σημείο μόνο ανεβάζεις κείμενο; Είναι σε πολλά σημεία, και το κείμενο έχει πολλές παραγράφους. Δεν μπορεί να θεωρηθεί συμμετοχή για να τσεπώσουν το παραδάκι ΕΣΠΑ, αν δεν έχεις καλύψει πλήρως και δεν έχεις απαντήσει σε ότι χρειάζεται.

Δηλαδή αν ανεβάζω ένα κείμενο που λέει:
"Aξιολογώ το σχολείο μου ότι"  Στοπ. Μέχρι εδώ.

Αυτό θα το πάρουν ότι είναι κείμενο αξιολόγησης για να τσεπώσουν το ΕΣΠΑ; Όχι, δεν μπορούν. Θα θεωρηθεί όμως από την άλλη ότι συμμετέχω στην αξιολόγηση, και ότι απλά δεν πρόλαβα. Πλημμελής εκτέλεση εργασίας είναι, όχι άρνηση εργασίας!

Έτσι ΔΕΝ θα μου κόψουν ένα μισθό όπως λέει ο νόμος της καταστροφέως (αφού συμμετείχα), αλλά θα κόψουν το ποσοστό της εργασίας που δεν έφερα εις πέρας σε σχέση με την συνολική εργασία μου (διδακτική και μη) στο σχολείο.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 26, 2021, 01:26:32 πμ από donkey »
Σε όλες τις εποχές και καθεστώτα, οι δουλόφρονες μισθωμένοι λογοκριτές έχουν ένα κοινό: ανήκουν στο κατώτερο και απεχθέστερο στρώμα του κοινωνικού, διανοητικού και ηθικού Λούμπεν Αληταριάτου, μαζί με τους βασανιστές, βιαστές και χαφιέδες. Αξίζουν μόνο την περιφρόνησή μας. Με τους παντός χρώματος και καιρού λογοκριτές δεν κάνεις διάλογο. Απλώς τους φτύνεις.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Απεργία-αποχή από την αξιολόγηση
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 02:32:06 »

Αποσυνδεδεμένος georgia06

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2851
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Απεργία-αποχή από την αξιολόγηση
« Απάντηση #1261 στις: Οκτώβριος 26, 2021, 12:53:22 πμ »
Σε ένα σημείο μόνο ανεβάζεις κείμενο;
Είναι σε πολλά σημεία, και το κείμενο έχει πολλές παραγράφους.
Δεν μπορεί να θεωρηθεί συμμετοχή, αν δεν έχεις καλύψει ότι χρειάζεται.

Δηλαδή αν ανεβάζω ένα κείμενο που λέει:
"Aξιολογώ το σχολείο μου ότι"

Στοπ. Μέχρι εδώ.
Αυτό θα το πάρουν ότι είναι κείμενο αξιολόγησης;


Το κείμενο που ανεβαζεις είναι σχέδιο δράσης,δεν είναι ένα απλό κείμενο-εκθεση ιδεων.Εχει στόχους , παρεμβάσεις που θα σχεδιάσεις , μέσα υλοποιησης κλπ Αν ανεβάσεις κάτι από αυτά κ δεν τα κάνεις κάλλιστα θα το χρεώσουν ως αποτυχία του σχολείου να φέρει εις πέρας τον σχετικό άξονα κ θα αξιολογηθεί αρνητικά.Αρα, η δουλειά του υπουργείου έγινε. Γνωμη μου είναι, ή να ανεβάζει κανεις το κείμενο της ΔΟΕ ή κανει την αξιολόγηση οσο
καλύτερα μπορεί για μη χαντακωσει το σχολείο.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 26, 2021, 12:55:05 πμ από georgia06 »

Αποσυνδεδεμένος donkey

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 390
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Απεργία-αποχή από την αξιολόγηση
« Απάντηση #1262 στις: Οκτώβριος 26, 2021, 12:56:34 πμ »


Το κείμενο που ανεβαζεις είναι σχέδιο δράσης,δεν είναι ένα απλό κείμενο-εκθεση ιδεων.Εχει στόχους , παρεμβάσεις που θα σχεδιάσεις , μέσα υλοποιησης κλπ Αν ανεβάσεις κάτι από αυτά κ δεν τα κάνεις κάλλιστα θα το χρεώσουν ως αποτυχία του σχολείου να φέρει εις πέρας τον σχετικό άξονα κ θα αξιολογηθεί αρνητικά.Αρα, η δουλειά του υπουργείου έγινε. Γνωμη μου είναι, ή να ανεβάζει κανεις το κείμενο της ΔΟΕ ή κανει την αξιολόγηση οδό καλύτερα αν μπορεί για μη χαντακωσει το σχολείο.

Αυτό που λες το επιδιώκω, θέλω να αξιολογηθώ αρνητικά και εγώ ως εκπαιδευτικός και το σχολείο μου γενικότερα από την καταστροφέως.

Αφού όταν θα πέσει η κυβέρνηση και έρθουν σοβαροί άνθρωποι στο ΙΕΠ και πάρουν στα χέρια τους τον έλεγχο της πλατφόρμας, όσοι αξιολογήθηκαν αρνητικά από την καταστροφέως θα αξιολογηθούν τότε θετικά, ενώ όσοι έτρεξαν να γλύψουν την καταστροφέως και ανέβασαν σεντόνια αξιολόγησης στο ΙΕΠ, θα φάνε μεγάλη ήττα και θα κυνηγηθούν (δικαίως) με τον ίδιο τρόπο με τον οποίο μας απειλεί και μας τιμωρεί η καταστροφέως τώρα.

Οφθαλμός αντί οφθαλμού και όδοντας αντί οδόντος, ας μην έχουν αυταπάτες οι υποστηρικτές της καταστροφέως, αυτό τους περιμένει.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 26, 2021, 01:02:54 πμ από donkey »
Σε όλες τις εποχές και καθεστώτα, οι δουλόφρονες μισθωμένοι λογοκριτές έχουν ένα κοινό: ανήκουν στο κατώτερο και απεχθέστερο στρώμα του κοινωνικού, διανοητικού και ηθικού Λούμπεν Αληταριάτου, μαζί με τους βασανιστές, βιαστές και χαφιέδες. Αξίζουν μόνο την περιφρόνησή μας. Με τους παντός χρώματος και καιρού λογοκριτές δεν κάνεις διάλογο. Απλώς τους φτύνεις.

Αποσυνδεδεμένος georgia06

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2851
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Απεργία-αποχή από την αξιολόγηση
« Απάντηση #1263 στις: Οκτώβριος 26, 2021, 01:02:46 πμ »
Αυτό που λες το επιδιώκω, θέλω να αξιολογηθώ αρνητικά και εγώ και το σχολείο μου από την καταστροφέως.

Αφού όταν θα πέσει η κυβέρνηση και έρθουν σοβαροί άνθρωποι στο ΙΕΠ και πάρουν στα χέρια τους τον έλεγχο της πλατφόρμας, όσοι αξιολογήθηκαν αρνητικά από την καταστροφέως θα αξιολογηθούν τότε θετικά, ενώ όσοι έτρεξαν να γλύψουν την καταστροφέως και ανέβασαν σεντόνια αξιολόγησης στο ΙΕΠ, θα φάνε μεγάλη ήττα και θα κυνηγηθούν (δικαίως) με τον ίδιο τρόπο με τον οποίο μας απειλεί και μας τιμωρεί η καταστροφέως τώρα.

Οφθαλμός αντί οφθαλμού και όδοντας αντί οδόντος, ας μην έχουν αυταπάτες οι υποστηρικτές της καταστροφέως, αυτό τους περιμένει.
   

Καλά κρασιά.Αυτσ που γράφεις δεν έχουν  καμία λογική .Κάνε αν θέλεις τη διαδικασία, δικαίωμα σου είναι εξάλλου, αλλά μην προσπαθείς να πείσεις ότι δίνεις αγώνα.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Απεργία-αποχή από την αξιολόγηση
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 02:32:06 »

Αποσυνδεδεμένος misanofagos

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 419
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Απεργία-αποχή από την αξιολόγηση
« Απάντηση #1264 στις: Οκτώβριος 26, 2021, 01:04:13 πμ »
Κάνε όνειρα donkey. Ετοιμάσου για περικοπή μηνιάτικου. Κάνε οικονομίες...κόψε το ίντερνετ.

Υγ. Πες αλεύρι, η πλημμελής άσκηση καθηκόντων σε γυρεύει.

Αποσυνδεδεμένος donkey

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 390
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Απεργία-αποχή από την αξιολόγηση
« Απάντηση #1265 στις: Οκτώβριος 26, 2021, 01:04:16 πμ »
   

Καλά κρασιά.Αυτσ που γράφεις δεν έχουν  καμία λογική .Κάνε αν θέλεις τη διαδικασία, δικαίωμα σου είναι εξάλλου, αλλά μην προσπαθείς να πείσεις ότι δίνεις αγώνα.

Δηλαδή ο αγώνας για σένα ποιος είναι;
ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΕΝΟ ΕΝΤΥΠΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΟΛΜΕ/ΔΟΕ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΠΡΑΞΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΩΣ ΤΟ ΠΑΡΑΔΑΚΙ ΕΣΠΑ;;;;;;;;

Δεν έχετε ακόμα καταλάβει το παιχνιδάκι που παίζει η ΟΛΜΕ και η ΔΟΕ;;;;;

ΌΧΙ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ, Ή ΚΑΘΟΛΟΥ Ή ΗΜΙΤΕΛΕΣ ΘΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ!!!!!!




« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 26, 2021, 01:07:34 πμ από donkey »
Σε όλες τις εποχές και καθεστώτα, οι δουλόφρονες μισθωμένοι λογοκριτές έχουν ένα κοινό: ανήκουν στο κατώτερο και απεχθέστερο στρώμα του κοινωνικού, διανοητικού και ηθικού Λούμπεν Αληταριάτου, μαζί με τους βασανιστές, βιαστές και χαφιέδες. Αξίζουν μόνο την περιφρόνησή μας. Με τους παντός χρώματος και καιρού λογοκριτές δεν κάνεις διάλογο. Απλώς τους φτύνεις.

Αποσυνδεδεμένος georgia06

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2851
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Απεργία-αποχή από την αξιολόγηση
« Απάντηση #1266 στις: Οκτώβριος 26, 2021, 01:06:19 πμ »
Δηλαδή ο αγώνας για σένα ποιος είναι;
ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΕΝΟ ΕΝΤΥΠΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΟΛΜΕ/ΔΟΕ, ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΠΡΑΞΟΥΝ ΤΟ ΠΑΡΑΔΑΚΙ ΕΣΠΑ;;;;;;;;

ΌΧΙ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ, ΗΜΙΤΕΛΕΣ ΘΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ!!!!!!

 Ναι, ημιτελές να καταθέσεις και να χαντακωσεις το σχολείο σου . 
Πώς θα εισπράξει το παραδακι, αφού με το ενιαίο κείμενο δεν υφίσταται αξιολόγηση?
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 26, 2021, 01:07:52 πμ από georgia06 »

Αποσυνδεδεμένος donkey

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 390
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Απεργία-αποχή από την αξιολόγηση
« Απάντηση #1267 στις: Οκτώβριος 26, 2021, 01:09:16 πμ »

 Ναι, ημιτελές να καταθέσεις και να χαντακωσεις το σχολείο σου . 
Πώς θα εισπράξει το παραδακι, αφού με το ενιαίο κείμενο δεν υφίσταται αξιολόγηση

Με πλήρες κείμενο (ενιαίο ή μη) υφίσταται η αξιολόγηση, αν το θελήσει η καταστροφέως.
Με ημιτελές κείμενο, πρέπει να κάτσει να το συμπληρώσει μόνη της!!!


Σε κάθε περίπτωση, αν θέλει κάποιος να συνταχθεί με τις ΟΛΜΕ/ΔΟΕ ας καταθέσει ενιαίο.
Εγώ θα καταθέσω ημιτελές ή καθόλου.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 26, 2021, 01:13:46 πμ από donkey »
Σε όλες τις εποχές και καθεστώτα, οι δουλόφρονες μισθωμένοι λογοκριτές έχουν ένα κοινό: ανήκουν στο κατώτερο και απεχθέστερο στρώμα του κοινωνικού, διανοητικού και ηθικού Λούμπεν Αληταριάτου, μαζί με τους βασανιστές, βιαστές και χαφιέδες. Αξίζουν μόνο την περιφρόνησή μας. Με τους παντός χρώματος και καιρού λογοκριτές δεν κάνεις διάλογο. Απλώς τους φτύνεις.

Αποσυνδεδεμένος georgia06

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2851
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Απεργία-αποχή από την αξιολόγηση
« Απάντηση #1268 στις: Οκτώβριος 26, 2021, 01:12:54 πμ »
Με πλήρες κείμενο (ενιαίο ή μη) υφίσταται η αξιολόγηση, αν το θελήσει η καταστροφέως.
Με ημιτελές κείμενο, πρέπει να κάτσει να το συμπληρώσει μόνη της!!!


Η ίδια δήλωσε  ότι δεν υφίσταται αξιολόγηση με ενιαίο κείμενο. Επίσης με ενιαίο κείμενο για όλα τα σχολεία δεν μπορούν να μπουν αξιολογικοί χαρακτηρισμοί ανά σχολείο.Δεν υπάρχουν καν σχέδια δράσης! .Με ημιτελές κείμενο  θα  αξιολογήσει αρνητικά  το σχολείο ως προς τον αξονα αυτό κ τέλος. Άρα η αξιολόγηση έγινε κ είναι κ αρνητική σ αυτη την περίπτωση.

Αποσυνδεδεμένος donkey

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 390
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Απεργία-αποχή από την αξιολόγηση
« Απάντηση #1269 στις: Οκτώβριος 26, 2021, 01:13:57 πμ »

Η ίδια δήλωσε  ότι δεν υφίσταται αξιολόγηση με ενιαίο κείμενο. Επίσης με ενιαίο κείμενο για όλα τα σχολεία δεν μπορούν να μπουν αξιολογικοί χαρακτηρισμοί ανά σχολείο .Με ημιτελές κείμενο  θα  αξιολογήσει αρνητικά  το σχολείο ως προς τον αξονα αυτό κ τέλος. Άρα η αξιολόγηση έγινε κ είναι κ αρνητική σ αυτη την περίπτωση.

Στο είπα, θέλω να αξιολογηθεί αρνητικά το σχολείο από την καταστροφέως, και ακόμα περισσότερο εγώ, αυτός είναι ο σκοπός μου. Ώστε στην επόμενη κυβέρνηση να έρθει τούμπα αυτό. Αρνητική αξιολόγηση από την καταστροφέως είναι τίτλος τιμής.

Τώρα που το σκέφτομαι, θα καταθέσω ημιτελές κείμενο που θα είναι κομμάτι του ενιαίου κειμένου!
Φοβερό;;;;
Έτσι δεν μπορεί να με κατηγορήσει η καταστροφέως ότι κατέθεσα ενιαίο κείμενο, και επίσης δεν μπορεί να πάρει τα λεφτά ΕΣΠΑ αφού πρέπει να κάτσει και να συμπληρώσει μόνη της τους άξονες. Και τέλος δεν μπορεί να μου κόψει και ολόκληρο μισθό, αφού συμμετείχα στην αξιολόγηση και απλά δεν πρόλαβα να την ολοκληρώσω.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 26, 2021, 01:23:48 πμ από donkey »
Σε όλες τις εποχές και καθεστώτα, οι δουλόφρονες μισθωμένοι λογοκριτές έχουν ένα κοινό: ανήκουν στο κατώτερο και απεχθέστερο στρώμα του κοινωνικού, διανοητικού και ηθικού Λούμπεν Αληταριάτου, μαζί με τους βασανιστές, βιαστές και χαφιέδες. Αξίζουν μόνο την περιφρόνησή μας. Με τους παντός χρώματος και καιρού λογοκριτές δεν κάνεις διάλογο. Απλώς τους φτύνεις.

Αποσυνδεδεμένος georgia06

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2851
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Απεργία-αποχή από την αξιολόγηση
« Απάντηση #1270 στις: Οκτώβριος 26, 2021, 01:17:42 πμ »
Στο είπα, θέλω να αξιολογηθεί αρνητικά το σχολείο από την κεραμέως, αυτός είναι ο σκοπός, ώστε στην επόμενη κυβέρνηση να έρθει τούμπα αυτό.
Τώρα που το σκέφτομαι, θα καταθέσω ημιτελές κείμενο που θα είναι κομμάτι του ενιαίου κειμένου!
Φοβερό;;;;
Έτσι δεν μπορεί να με κατηγορήσει η καταστροφέως ότι κατέθεσα ενιαίο, και επίσης δεν μπορεί να πάρει λεφτά εσπα αφού πρέπει να το συμπληρώσει μόνη της. Και τέλος δεν μπορεί να μου κόψει και ολόκληρο μισθό.

Αυτός είναι ο σκοπός?Να αξιολογηθεί αρνητικά το σχολείο?!!!! Ημαρτον ,τι ακούμε εδώ μέσα.Τα έχεις εντελώς χαμένα.

Αποσυνδεδεμένος donkey

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 390
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Απεργία-αποχή από την αξιολόγηση
« Απάντηση #1271 στις: Οκτώβριος 26, 2021, 01:19:16 πμ »

Αυτός είναι ο σκοπός?!!!! Ημαρτον ,τι ακούμε εδώ μέσα.

Φυσικά αυτός είναι ο σκοπός.
Να αξιολογηθούμε αρνητικά από την καταστροφέως, αυτό θα θεωρηθεί θετική αξιολόγηση από την επόμενη κυβέρνηση που θα έρθει για να αποδώσει δικαιοσύνη και να ξεπαστρέψει τους προδότες του δημόσιου σχολείου που κάνουν τώρα πλάτες σε αυτό το αίσχος.
Σε όλες τις εποχές και καθεστώτα, οι δουλόφρονες μισθωμένοι λογοκριτές έχουν ένα κοινό: ανήκουν στο κατώτερο και απεχθέστερο στρώμα του κοινωνικού, διανοητικού και ηθικού Λούμπεν Αληταριάτου, μαζί με τους βασανιστές, βιαστές και χαφιέδες. Αξίζουν μόνο την περιφρόνησή μας. Με τους παντός χρώματος και καιρού λογοκριτές δεν κάνεις διάλογο. Απλώς τους φτύνεις.

Αποσυνδεδεμένος georgia06

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2851
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Απεργία-αποχή από την αξιολόγηση
« Απάντηση #1272 στις: Οκτώβριος 26, 2021, 01:20:16 πμ »
Φυσικά αυτός είναι ο σκοπός.
Να αξιολογηθούμε αρνητικά από την καταστροφέως, αυτό είναι θετική αξιολόγηση από την επόμενη κυβέρνηση που θα έρθει να αποδώσει δικαιοσύνη και να ξεπαστρέψει τους προδότες του δημόσιου σχολείου που κάνουν τώρα πλάτες σε αυτό το αίσχος.

Νταξει.Αντε καληνύχτα τώρα γιατί έχουμε κ μάθημα αύριο.

Αποσυνδεδεμένος donkey

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 390
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Απεργία-αποχή από την αξιολόγηση
« Απάντηση #1273 στις: Οκτώβριος 26, 2021, 01:22:03 πμ »

Νταξει.Αντε καληνύχτα τώρα γιατί έχουμε κ μάθημα αύριο.

Δεν μου είπες όμως, για την κατάθεση ημιτελούς κείμενου αξιολόγησης που θα είναι κομμάτι του ενιαίου κειμένου που προτείνουν ΟΛΜΕ/ΔΟΕ, ποια είναι η γνώμη σου;;;

Γενικά σχέδιο (version 1) έχει ως εξής

1) Επαναπροκήρυξη της απεργίας με νομότυπο τρόπο.
2) Προσωπικό ασφαλείας για την απαξιολόγηση , όσο τον δυνατόν λιγότεροι. Είναι δυνατόν μόνο ένας σε όλη την Ελλάδα; Μόνο ένας.
3) Προσωπικό ασφαλείας για την απαξιολόγηση θα οριστούν από τις ΕΛΜΕ/Συλλόγους μόνο άτομα κατά της απαξιολόγησης, σαν και μένα.
4) Στην πλατφόρμα του ΙΕΠ θα καταθέσουμε ο καθένας μας ΤΥΧΑΙΑ ημιτελή κομμάτια ενός ενιαίου συνόλου κειμένου που θα μας δοθεί από την ΟΛΜΕ/ΔΟΕ, και φυσικά δεν θα ολοκληρώσουμε σε καμιά περίπτωση την συμπλήρωση των αξόνων ώστε να μην μπορεί να εισπράξει το παραδάκι η καταστροφέως. Ταυτόχρονα επειδή έχουμε πολλές άλλες διδακτικές και εξωδιδακτικές δουλειές, θα ξεκινήσουμε αλλά δεν θα καταφέρουμε (μέσα στο ωράριό μας 8-2) να ολοκληρώσουμε το ανέβασμα της απαξιολόγησης στην πλατφόρμα. Έτσι δεν θα κατηγορηθούμε για μη συμμετοχή στην αξιολόγηση  (ποινή ένας μισθός), αλλά για πλημμελή εκτέλεση καθηκόντων (αλλά εσύ θα επικαλεστείς πταίσμα, που έχει ποινή ποσοστό επί της συνολικής διδακτικής και εξωδιδακτικής εργασίας στο σχολείο, και ας τους να υπολογίζουν!!!!).
5) Ταυτόχρονα, οργάνωση πορειών διαμαρτυρίας και καθιστικές διαμαρτυρίες έξω από το σπίτι της καταστροφέως, κάθε Σάββατο βράδυ.

Πως το βλέπεις το σχέδιο;
Θα την τρελάνουμε την καταστροφέως;

Καληνύχτα και σε σένα...
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 31, 2021, 10:04:05 μμ από donkey »
Σε όλες τις εποχές και καθεστώτα, οι δουλόφρονες μισθωμένοι λογοκριτές έχουν ένα κοινό: ανήκουν στο κατώτερο και απεχθέστερο στρώμα του κοινωνικού, διανοητικού και ηθικού Λούμπεν Αληταριάτου, μαζί με τους βασανιστές, βιαστές και χαφιέδες. Αξίζουν μόνο την περιφρόνησή μας. Με τους παντός χρώματος και καιρού λογοκριτές δεν κάνεις διάλογο. Απλώς τους φτύνεις.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159786
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 621
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 537
Σύνολο: 537

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.099 δευτερόλεπτα. 38 ερωτήματα.