*

Αποστολέας Θέμα: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα  (Αναγνώστηκε 223182 φορές)

0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος apostolis_veria

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 265
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #420 στις: Οκτώβριος 31, 2009, 08:48:11 πμ »

 γίνεσαι γραφικός επαναλαμβάνοντας τα ίδια και τα ίδια. Έχω βαρεθεί να διαβάζω, χωρίς παρεξήγηση, τα λογίδρια σου και τις επαναλήψεις σου. Αφού δεν σε ενδιαφέρει η εκπαίδευση και το Δημόσιο κατ'επέκταση  γιατί μας τα ... ζαλίζεις? Μείνε εκεί που είσαι εξασφαλισμένος κι έχεις τη καβάτζα σου... Αν μη τι άλλο όλοι έχουμε, θέλω να πιστεύω, μία στοιχειώδη αντίληψη για το τι θέλουμε και τι μας συμφέρει. Ενήλικα άτομα είμαστε. Το τι με συμφέρει εμένα που έχω ΑΣΠΑΙΤΕ ή οποιονδήποτε άλλο, άσε να το κρίνουμε μόνοι μας.
Χαίρομαι που μου επιτίθεσαι με τα ίδια γραφόμενα με των αποφοίτων του Παπει και αποδεικνύεται στην πράξη ότι δεν διαφέρετε.Παράθυρο εσύ πορτα αυτοί....Πάω για δουλειά φίλε μου.Εσύ περίμενε τον διορισμό.Κοίτα μόνο μην σου φάει τον διορισμό κανένας δάσκαλος γιατί τότε θα τρέχετε μόνο εσεις οι παιδαγωγοι...Δεν θα έχεις την συμπαράσταση των πολλών...
Τουλάχιστον πες την αλήθεια και στους χιλιάδες συναδέλφους που κυνηγάνε το όνειρο...Αλλα ξέχασα την πάρτυ μας να κοιτάξουμε...
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 31, 2009, 08:53:26 πμ από apostolis_veria »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος apostolis_veria

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 265
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #421 στις: Οκτώβριος 31, 2009, 08:57:20 πμ »
Αντι να είσαι μαζί μας εναντίον του υπουργείου είσαι απεναντί μας.Βέβαια καλά κάνεις, καλύτερα να χάσουμε τον διορισμό 1 χρονιά από τους λίγους της τροπολογίας παρά να πάρουν όλοι παιδαγωγικό. Ξέρεις πια είναι η διαφορά μας;Εγώ στην θέση σου δεν θα μίλαγα....

Αποσυνδεδεμένος billgates

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 1
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #422 στις: Οκτώβριος 31, 2009, 10:12:06 πμ »

  Καλά κάνετε και διαμαρτύρεστε για αυτό που έγινε με το ΔΤΨΣ αλλά εδώ συμβαίνουν ακόμα χειρότερα πράγματα. Στον διαγωνισμό του ΑΣΕΠ έδωσαν γύρω στους 2000 ΠΕ19 και είχαμε γύρω στους 500 επιτυχόντες. Οι ΠΕ20 έδωσαν πάλι περίπου 2000 και κάτι και είχαν 37 επιτυχόντες!!!!!
Αν αυτό δεν είναι αδικία τότε τι είναι? Δηλαδή να γράφουν χειρότερα και να διορίζονται?
  Επίσης μήπως αυτός ο αριθμός μαρτυρά κάτι για το εξαιρετικά χαμηλό επίπεδο της πλειοψηφίας των ΠΕ20? Πριν δεχθώ επίθεση από τους προασπιστές της ισοπέδωσης των πτυχίων, να διευκρινίσω ότι μιλάω με στοιχεία. Μπορεί κανείς να εξηγήσει αυτή την αποτυχία των ΠΕ20? Μήπως τους έβαλαν θέματα εκτός ύλης και τα μπέρδεψαν τα παιδιά?
   Όποιος θέλει ας μας πείσει με επιχειρήματα γιατί κάποιοι που δεν μπορούν να πιάσουν ούτε τη βάση στον ΑΣΕΠ είναι δίκαιο να μπαίνουν μπροστά από άλλους που έχουν τις γνώσεις
   Και μετά μου μιλάτε για συσπείρωση του κλάδου. Μα ποιου κλάδου ρε παιδιά? Αφού 2 κλάδοι είναι και μάλιστα ο ένας υπάρχει εις βάρος του άλλου.

Ναι στην συσπείρωση , όχι στην ισοπέδωση

Αποσυνδεδεμένος psych@ra

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1272
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ20
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #423 στις: Οκτώβριος 31, 2009, 10:46:08 πμ »

  Καλά κάνετε και διαμαρτύρεστε για αυτό που έγινε με το ΔΤΨΣ αλλά εδώ συμβαίνουν ακόμα χειρότερα πράγματα. Στον διαγωνισμό του ΑΣΕΠ έδωσαν γύρω στους 2000 ΠΕ19 και είχαμε γύρω στους 500 επιτυχόντες. Οι ΠΕ20 έδωσαν πάλι περίπου 2000 και κάτι και είχαν 37 επιτυχόντες!!!!!
Αν αυτό δεν είναι αδικία τότε τι είναι? Δηλαδή να γράφουν χειρότερα και να διορίζονται?
  Επίσης μήπως αυτός ο αριθμός μαρτυρά κάτι για το εξαιρετικά χαμηλό επίπεδο της πλειοψηφίας των ΠΕ20? Πριν δεχθώ επίθεση από τους προασπιστές της ισοπέδωσης των πτυχίων, να διευκρινίσω ότι μιλάω με στοιχεία. Μπορεί κανείς να εξηγήσει αυτή την αποτυχία των ΠΕ20? Μήπως τους έβαλαν θέματα εκτός ύλης και τα μπέρδεψαν τα παιδιά?
   Όποιος θέλει ας μας πείσει με επιχειρήματα γιατί κάποιοι που δεν μπορούν να πιάσουν ούτε τη βάση στον ΑΣΕΠ είναι δίκαιο να μπαίνουν μπροστά από άλλους που έχουν τις γνώσεις
   Και μετά μου μιλάτε για συσπείρωση του κλάδου. Μα ποιου κλάδου ρε παιδιά? Αφού 2 κλάδοι είναι και μάλιστα ο ένας υπάρχει εις βάρος του άλλου.

Ναι στην συσπείρωση , όχι στην ισοπέδωση
Οι ΠΕ19 γνωρίζουν καλύτερα το θεωρητικό μέρος. Δεν αμφιβάλω. Προσωπικά δουλεύω όλη μέρα και δεν είχα την ευκαιρία να διαβάσω για ΑΣΕΠ.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Don Quixote

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 339
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #424 στις: Οκτώβριος 31, 2009, 10:50:16 πμ »
Don Quixote τον/την  ενδιαφέρουν τα δημοτικά ή η αύξηση των ωρών στα γυμνάσια για να μπορέσει να γυρίσει ενδεχομένως μία ώρα αρχίτερα σπίτι του/της.

Μα πως θα γίνει αυτό φιλε geok_salonika, αν μείνουν τα πράγματα όπως είναι. Αν οι ΔΤΨΣ κάθε χρόνο θα σκαρφαλώνουν πρώτοι στους πίνακες. ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΛΕΨΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑ; Ο κυρ Μπρατης; Θα πει καλά παιδιά οι πληροφορικοί ας τους διορίσουμε στα δημοτικά;
Συνάδελφοι που είστε διορισμένοι, συνάδελφοι που τώρα διορίζεστε. Αυτός ο αγώνας είναι κοινός. Οταν ανοίξουν τα δημοτικά, όπως είπε και ο geok_salonika θα γυρίσετε μια ώρα αρχύτερα σπίτι σας. Γιατί αν από τους 5.000 που είμαστε στους πίνακες, του χρόνου είμαστε 500; Ποιος θα τρέξει; Ποιος θα αγωνιστεί; Θα εχουμε Ασεπ κάθε 4 χρόνια με 20 διορισμούς. Και όποιος διορίζεται θα κάνει δεκαετίες να επιστρέψει σπίτι του.

Αν και geok_salonika ο derosi δεν μου φαίνεται και τόσο διορισμένος. Όλο το μήνυμα του είναι αντιφατικό. Στην αρχή λέει «η υπόθεση έχει τελειώσει, μην χαλάτε τα χρήματα σας» και μετά λέει «αναγνώριση ως καθηγητικών σχολών όλων των τμημάτων του κλάδου μας». Το ένα συγκρούεται με το άλλο. Εκτός αν τον συμφέρουν να μείνουν οι πίνακες ως έχουν και θέλει να ρίξει στάχτη στα μάτια των άλλων πληροφορικών.

Και μου θυμίζει πολύ και το μήνυμα του άλλου «ειλικρινή» συναδέλφου για την Λυκουρεντζου Μαρία - Άννα:

ποια κόρη υπουργού ρε παιδιά?
πάτε καλά?
κόρη αγρότη είναι η κοπέλα.
στο τμήμα αυτό σπούδασα και γω και την ξέρω.
ότι σας βολεύει λέτε, αρκεί να πείτε, αρκεί να βγάλετε χολή.


Του οποίου του απαντώ (με πολύ δόση χιούμορ, ο Κιχώτης είναι εναντίων της βίας, αν και προβληματίζεται έντονα τον τελευταίο καιρό για τον superman συνδικαλιστη). Έτσι κι αλλιως όλες οι σχόλες πληροφορικής θα γίνουν καθηγητικές, θα φροντίσουμε εμείς γι’αυτό. ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ. ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.

@billgates (κανένα καλύτερο ψευδώνυμο από το billgates δεν μπόρεσες να βρεις ;D) καλωσόρισες στο forum. Πρώτο σου μήνυμα 100% ενωτικό και επίκαιρο. Είναι ακριβώς αυτό που χρειαζόμαστε αυτή τη στιγμή. ΑΕΙ vs ΤΕΙ. Καμιά λογοκρισία και επίθεση βέβαια. Όποιος θέλει να το σχολιάσει ελεύθερα.

Η εβδομάδα που έρχεται είναι εβδομάδα ένδοξη για την πληροφορική. Είναι εβδομάδα ευθύνης και αξιοπρέπειας για τον κάθε πληροφορικό. Αν είναι να πέσουμε, θα πέσουμε με το κεφάλι ψηλά. Και μέχρι να πέσει και ο τελευταίος των πληροφορικών, θα αγωνίζεται για δικαιοσύνη.

Υ.Γ. Μην προσπαθείτε κάποιοι «συνάδελφοι» να τορπιλίσετε την ενότητα του κλάδου. Μέρα νύχτα πάνω από ένα pc θα είμαι να απαντώ. Πάντα φιλικά και ενωτικά.

Αποσυνδεδεμένος geok_salonika

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2755
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηδένα προ του τέλους μακάριζε...
    • Προφίλ
    • Θεματα εξετάσεων και online test ΑΣΕΠ εκπαιδευτικών
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #425 στις: Οκτώβριος 31, 2009, 11:24:12 πμ »
Τουλάχιστον πες την αλήθεια και στους χιλιάδες συναδέλφους που κυνηγάνε το όνειρο...Αλλα ξέχασα την πάρτυ μας να κοιτάξουμε...

Χωρίς νσ θέλω να ανοίξω διάλογο μαζί σου, αν διαβάσεις παλαιότερα μηνύματα μου θα δεις οτί ποτέ δεν αρνήθηκα να πω τι με συμφέρει.

Αντι να είσαι μαζί μας εναντίον του υπουργείου είσαι απεναντί μας.Βέβαια καλά κάνεις, καλύτερα να χάσουμε τον διορισμό 1 χρονιά από τους λίγους της τροπολογίας παρά να πάρουν όλοι παιδαγωγικό. Ξέρεις πια είναι η διαφορά μας;Εγώ στην θέση σου δεν θα μίλαγα....

Νομίζω ότι έχουμε δημοκρατία και ο καθένας μπορεί να εκφράσει τη γνώμη του. Αν μη τι άλλο έχω το θάρρος της γνώμης κι έχω εξηγήσει για ποιους λόγους είμαι εναντίον της κίνησης. Επαναλαμβάνω ότι δεν διεκδικώ το αλάθητο πως οι απόψεις μου είναι σωστές. Αλλά έτσι το πιστεύω εγώ.

Και να ξέρεις ότι δεν σ'επιτίθεμαι αλλά προσπαθώ να σε προστατέψω από τη γραφικότητα!  ;)

Πάω για δουλειά φίλε μου.Εσύ περίμενε τον διορισμό.

Α, ρε τυχερέ!!! Το έβγαλες το μεροκάματο και σήμερα. Αλλοίμονο σε μας...  :)
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 31, 2009, 11:37:04 πμ από geok_salonika »
Κάθε εμπόδιο για καλό...
Κάθε μέρα είναι μια καινούρια μέρα!!!

Θέματα και online test προηγούμενων ΑΣΕΠ: www.exetaseis-asep.com

Αποσυνδεδεμένος geok_salonika

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2755
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηδένα προ του τέλους μακάριζε...
    • Προφίλ
    • Θεματα εξετάσεων και online test ΑΣΕΠ εκπαιδευτικών
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #426 στις: Οκτώβριος 31, 2009, 11:32:03 πμ »

  Καλά κάνετε και διαμαρτύρεστε για αυτό που έγινε με το ΔΤΨΣ αλλά εδώ συμβαίνουν ακόμα χειρότερα πράγματα. Στον διαγωνισμό του ΑΣΕΠ έδωσαν γύρω στους 2000 ΠΕ19 και είχαμε γύρω στους 500 επιτυχόντες. Οι ΠΕ20 έδωσαν πάλι περίπου 2000 και κάτι και είχαν 37 επιτυχόντες!!!!!
Αν αυτό δεν είναι αδικία τότε τι είναι? Δηλαδή να γράφουν χειρότερα και να διορίζονται?
  Επίσης μήπως αυτός ο αριθμός μαρτυρά κάτι για το εξαιρετικά χαμηλό επίπεδο της πλειοψηφίας των ΠΕ20? Πριν δεχθώ επίθεση από τους προασπιστές της ισοπέδωσης των πτυχίων, να διευκρινίσω ότι μιλάω με στοιχεία. Μπορεί κανείς να εξηγήσει αυτή την αποτυχία των ΠΕ20? Μήπως τους έβαλαν θέματα εκτός ύλης και τα μπέρδεψαν τα παιδιά?
   Όποιος θέλει ας μας πείσει με επιχειρήματα γιατί κάποιοι που δεν μπορούν να πιάσουν ούτε τη βάση στον ΑΣΕΠ είναι δίκαιο να μπαίνουν μπροστά από άλλους που έχουν τις γνώσεις
   Και μετά μου μιλάτε για συσπείρωση του κλάδου. Μα ποιου κλάδου ρε παιδιά? Αφού 2 κλάδοι είναι και μάλιστα ο ένας υπάρχει εις βάρος του άλλου.

Ναι στην συσπείρωση , όχι στην ισοπέδωση

Don Quixote, που το είδες το ενωτικό μήνυμα?  ??? Επειδή έβαλε στο τέλος τη λέξη "συσπείρωση" ?

Όσο μικραίνει η πίτα τόσο θα ξεπηδάνε διάφορες αξιώσεις από τις διάφορες φατρίες του "κλάδου".
Κάθε εμπόδιο για καλό...
Κάθε μέρα είναι μια καινούρια μέρα!!!

Θέματα και online test προηγούμενων ΑΣΕΠ: www.exetaseis-asep.com

Αποσυνδεδεμένος sakis79

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 106
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #427 στις: Οκτώβριος 31, 2009, 11:34:36 πμ »
Κάποιοι θέλουν να κρατήσουν το πολύτιμο τους, άλλα η πλεονεξία θα τους φέρει απέναντι από όλους και στο τέλος θα μείνουν μόνοι. Τους βλέπω στο τέλος να πέφτουν στη μαύρη τρύπα της ανυπαρξίας...

@Don Quixote, δεν άντεξα, ζήλεψα  :P

Αποσυνδεδεμένος Don Quixote

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 339
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #428 στις: Οκτώβριος 31, 2009, 11:52:18 πμ »
Don Quixote[/color], που το είδες το ενωτικό μήνυμα?  ??? Επειδή έβαλε στο τέλος τη λέξη "συσπείρωση" ?

Όσο μικραίνει η πίτα τόσο θα ξεπηδάνε διάφορες αξιώσεις από τις διάφορες φατρίες του "κλάδου".

@geok_salonika ειρωνικά το είπα. ;D ;D ;D Αποστολή εκτελεί ο συγκεκριμένος συνάδελφος... Γιατί ακόμα και δίκιο να έχει, το χάνει που το λέει αυτή την ώρα...

Αποσυνδεδεμένος aktorion

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 71
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #429 στις: Οκτώβριος 31, 2009, 01:38:33 μμ »
Μία παρατήρηση, τελευταία οι εντολο-γράφοντες (όπως τους βλέπω εγω τουλάχιστον) στο forum έχουν αυξηθεί.
Ίσως έχει αυξηθεί η ανησυχία τους για το τί μέλει γενέσθαι και μεταχειρίζονται όλα τα διαθέσιμα μέσα.

Καλό σημάδι αυτό, κρατάτε γερά...

Αποσυνδεδεμένος nfountou

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 117
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ19
    • Προφίλ
    • nfountou.com
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #430 στις: Οκτώβριος 31, 2009, 02:35:41 μμ »
Αντι να είσαι μαζί μας εναντίον του υπουργείου είσαι απεναντί μας.Βέβαια καλά κάνεις, καλύτερα να χάσουμε τον διορισμό 1 χρονιά από τους λίγους της τροπολογίας παρά να πάρουν όλοι παιδαγωγικό. Ξέρεις πια είναι η διαφορά μας;Εγώ στην θέση σου δεν θα μίλαγα....
Ο geok προφανεστατα διαφωνει διοτι απλα και εσυ φιλτατε Αποστολη αυτο που κατα βαθος ευχεσαι ειναι οχι μονο να παρει ολος ο κλαδος επαρκεια αλλα να μην ξεχωρισουν καν οσοι με αξιοκρατικα κριτηρια την απεκτησαν. Με αυτα που υποστηριζεις μου θυμιζεις καποια ατομακια απο την ΔΤΨΣ. Πραγματικα ακουγεσαι γραφικος οπως αναφερει και ο geok. Δεν ειμαστε εναντιον, αν ομως συνεχισει ετσι το πραγμα καποια στιμγη θα μας βρειτε οντως απεναντι σας.
Η διαδικτυακή πύλη των αδιόριστων - http://adioristos.gr

Αποσυνδεδεμένος Cruel

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 37
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #431 στις: Οκτώβριος 31, 2009, 03:36:57 μμ »
Το παιδαγωγική επάρκεια για όλους είναι μεγάλο ανέκδοτο...  ;D
Θυμίζει το κατώτερος μισθός 1400 ευρώ που έλεγε το ΚΚΕ πριν τις εκλογές.  :o

Αποσυνδεδεμένος elia

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 665
  • ΠΕ86 - ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #432 στις: Οκτώβριος 31, 2009, 07:12:31 μμ »
Το παιδαγωγική επάρκεια για όλους είναι μεγάλο ανέκδοτο...  ;D
Θυμίζει το κατώτερος μισθός 1400 ευρώ που έλεγε το ΚΚΕ πριν τις εκλογές.  :o

Περίεργο humor lib εγκατέστησες....

Αποσυνδεδεμένος Don Quixote

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 339
    • Προφίλ
Απ: Συσπείρωση του κλάδου ΠΕ19-20 για το δικαστικό αγώνα
« Απάντηση #433 στις: Οκτώβριος 31, 2009, 11:45:09 μμ »
Μία παρατήρηση, τελευταία οι εντολο-γράφοντες (όπως τους βλέπω εγω τουλάχιστον) στο forum έχουν αυξηθεί.
Ίσως έχει αυξηθεί η ανησυχία τους για το τί μέλει γενέσθαι και μεταχειρίζονται όλα τα διαθέσιμα μέσα.

Καλό σημάδι αυτό, κρατάτε γερά...

Κάνουν τόσο μπαμ τελικά ε; Και νόμιζα ότι μόνο εγώ τους καταλάβαινα.  ;D ;D

Το παιδαγωγική επάρκεια για όλους είναι μεγάλο ανέκδοτο...  ;D
Θυμίζει το κατώτερος μισθός 1400 ευρώ που έλεγε το ΚΚΕ πριν τις εκλογές.  :o

Καλωσορίζω στην παρέα μας και τον συνάδελφο Cruel. Ανέκδοτο η επάρκεια για όλους ε; Και ποιος σου είπε ότι δεν είμαστε χιουμορίστες εμείς οι πληροφορικοί;

Ο Κιχώτης κατάφερε και διείσδυσε στους υπολογιστές της ΔΟΕ και σας παρουσιάζει τις σκέψεις τον συνδικαλιστών για την πληροφορική στην πρωτοβάθμια.



Ήδη έχουν ετοιμαστεί τα πρώτα «λογισμικά» με ενσωματωμένο backspace. Μιλάμε είναι έτη φωτός μπροστά συνάδελφοι. Σκούρα τα πράγματα...


 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32315
  • Τελευταία: mixalios11
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161201
  • Σύνολο θεμάτων: 19229
  • Σε σύνδεση σήμερα: 747
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 8
Επισκέπτες: 573
Σύνολο: 581

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.104 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.